PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Inne

Trwa właśnie nabór w firmie i chodzi tu o posadę analityka rynku. Możecie coś opowiedzieć o tej pracy?? Wiecie coś, co właściwie oznacza rynkowe wynagrodzenie? Czyli jaka jest pensja podstawowa. Jest też tryb pracy hybrydowej, to czy jak są dni pracy z domu, to sprzęt zabiera się z firmy, czy na prywatnym się pracuje??

Woźniak Nowy wpis

Witam mam duży szacunek do Panów ,którzy pracują w tym zakładzie a szczególnie Panom ,którzy zbierają śmieci z naszych posesji.Mieszkamy na ulicy Harcerskiej i chcielibyśmy podziękować za worki które wkładają w miejsca bezpieczne nie sięgające dla psa ,który biega luzem za bramą.Wiadomo że jak są położone byle jak to potem są poszarpane przez psa.Jest to nie pierwszy raz więc dziękuję bardzo za życzliwość

anonim

(usunięte przez administratora)

Barbara Nowy wpis

Napisałeś, że praca w Suez Płocka jest ciężka i nieadekwatna do zarobków. A możesz napisać, pod jakim względem jest trudno? To praca fizyczna?

Zostaw merytoryczną opinię o PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. - Płock

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
PreZero Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii