Opinie o Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. w Płock

Polecam ta firmę kierowcom którzy chcą zarobic naprawdę duża kasę!!!! Wypłata za luty to nawet 2200!!!! Podejrzewam ze Cieć z biedronki może się lepszym zarobkiem pochwalić.....

pracownik Nowy wpis

jak to się dzieje gdy my jako kierowcy popełnimy błąd to zabiera nam się premie a handel jak źle złożył (usunięte przez administratora) ofertę na Radzanowo i przegraliśmy z remondisem to nikt nie odpowiada to jest sprawiedliwe Prezesi bronią swojego kolegę Dyrektorka handlu czy ktoś umie mi to wytłumaczyć (usunięte przez administratora)

Kandydat do pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Kandydat

Kto jest najbardziej nie lubiany w biurze????

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. jest płatny 100%?

pracow Nowy wpis

to zależy od nastroju zarządu ale zalegle urlopy chcą płacić po 70 %

klient

Ta firma to jakaś pomyłka , brak kompetencji, rzetelności , cały czas są problemy z odbiorem śmieci .Pojemnik ze zmieszanymi potrafi stać miesiąc nie opróżniony .Obsługa w biurze podczas kontaktu telefonicznego potrafi tylko poinformować ze będzie zabrane jutro i to jutro trwa cały miesiąc do następnego terminu w harmonogramie. Skargi telefoniczne do UM Plock na ta firmę pozostają bez echa( jakiś dziwny układ

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko INSPEKTOR DS. PRZYGOTOWANIA I REALIZACJI INWESTYCJI ( 48J) w firmie Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

klient
Klient

Zgłosiłem się do SUEZU po odbiór big-bagów, chciałem dwa, Pan w okienku KASA bardzo nieprzyjemny burknął ze może dać tylko jeden powołując się na Urząd Miasta. Poszedłem do remondisa i od ręki dokupiłem drugą szt. Na pytanie do Pana w okienku KASA dlaczego nikt nie powiedział ze w SUEZIE tez mogę kupić powiedział to nie należy do jego obowiązku wszystkich informować. Nie polecam tej spółki po takim fakcie

Na przemysłowej na terenie SITY jest gromadzona trawa i inne odpady smród ze nie można wytrzymać ponadto tam staja autobusy pętla czerwoniaków w których później śmierdzi czy można na terenie Płocka gromadzić śmieci Jeśli nikt się tym nie zajmie zgłoszę do sanepidu

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.?

Barbara

Ostatnie wypowiedzi na temat wysokości zarobków w firmie Suez z Płocka są z początku ubiegłego roku i chciałabym poznać szczegóły na temat tego, jak to się zmieniło, szczególnie, że w między czasie wybuchła pandemia koronawirusa. Czy mieliście jakieś podwyżki lub obniżki pensji?

@Barbara

Jak było tak jest Nic się nie zmieniło

farmazon

Budyń brakuje mi ciebie

Jjkkkk
@Pracownik

Ale robota pewna bo smeci zawsze bendo a ze każdy ucieka bo capie ze smieciary jak od kozy taka praca taka płaca

Drożdżówka
@Pracownik

Ja mam troche wincyj

Jędruś
@Drożdżówka

Ale naprawde masz tam więcej?

Re.sio
@Jędruś

No pewnie że nie ale co zrobić. Jak się nie ma co lubi to się lubi co się ma. Zamieniłem siekierkę na kijek

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.?

Odpowiedź na pytanie

Zadzwoń a się dowiesz

Czy w Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Kubly
 Rekomendacja
@Pytanie

Tak bardzo luźna zarząd w sicie robi za darmo dzieci panienkom

pracownik -----były

obecnie przeszedłem z sity do Ekomazu jestem bardzo zadowolony są większe pieniądze normalnie się pracuje a nie jak z wariatami w sicie gdzie jest całkowity rozpizdziaj nikt nad niczym nie panuje i tylko spychologia a jeśli komuś się poskarży to się mszczą z reszto nie ma do kogo nawet iść do prezesów niema nikt wstępu boją się wirusa brak organizacji aby z dnia na dzień jakoś to będzie, brak poszanowania pracowników.

MMg
Klient

Czy w biurze waszej firmy w ogóle ktoś pracuje i odbiera od klientów telefony , bo ja dzwonię dzisiaj od godziny 13,20 do 14,10 i pies z kulawą nogą nie jest zainteresowany odebraniem tel. poza automatem który informuje o tym ile połączeń jest przede mną i na tym kończy się . tak jak wysoko oceniam pracę pracowników fizycznych odbierających odpady komunalne tak pracę urzędników oceniam bardzo negatywnie i z pewnością nie pozostawię tego bez echa.

MMg
@MMg

Nie jest Pan pierwszy, pieniądze biorą a usługi nie są wykonywane nawet nie można zgłosić reklamacji nikt nie odbiera telefonów, czy ktoś tam w sicie pracuje do Prezesów sekretarka nie chce wpuścić chyba trzeba ich opisać do gazety

Zibi

Generalnie nie ma powodu do narzekania bo firma ma opinię dobrego pracodawcy,więc polecam!

sąsiad
@Zibi

firma możne jest i dobra tylko ludzi się wykorzystuje do pielenia prywatnego ogródka u pana dyrektora na ul bytnera przed świętami dwóch z suezu jeden taki potężny przez 5 godzin pieliłoło działke a samochód stał cały czas i tylko tarasował przejazd Pozdrawiam pracowników

Woźniak

Witam mam duży szacunek do Panów ,którzy pracują w tym zakładzie a szczególnie Panom ,którzy zbierają śmieci z naszych posesji.Mieszkamy na ulicy Harcerskiej i chcielibyśmy podziękować za worki które wkładają w miejsca bezpieczne nie sięgające dla psa ,który biega luzem za bramą.Wiadomo że jak są położone byle jak to potem są poszarpane przez psa.Jest to nie pierwszy raz więc dziękuję bardzo za życzliwość

@Woźniak

Brawo że ktoś potrafi docenić naszą pracę w przeciwieństwie do dyrektorka który przesiedzi cały dzień w pokoju i nie wie co się dzieje

Małe zarobki a praca ciężka, wybrane osoby ( znajomi) mają tylko dobrze płatne pensje

Barbara
@pracownik

Napisałeś, że praca w Suez Płocka jest ciężka i nieadekwatna do zarobków. A możesz napisać, pod jakim względem jest trudno? To praca fizyczna?

@Barbara

Praca na powietrzu obojętnie czy pada czy ukrop musisz jechać i ciągać ciężkie pojemniki i biegać za samochodem bo na stopkach nie można jeździć i traktuję cie jak człowieka od smieci

Ja

kiedy będzie przez prezesów wyjaśniona kradzież złomu przez mardocwela i jego siostrunię wulgarna kombinatorka co się dzieje to takie trudne zawiadomić prokuratora

ja
@Ja

Pewnie się boją ruszyć sprawy

Masz coś ciekawego do powiedzenia o przedsiębiorcy Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. w mieście Płock? Jeśli tak, dodaj komentarz o tej firmie i zaskocz nas wszystkich. Użytkownicy czekają na twój komentarz.

cierpliwy
@Administrator

Brak szacunku dla pracowników traktuje ich się jak ludzi gorszego szortu

Ja

(usunięte przez administratora) nie firma..jedna wielka patologia..mordocwel największa (usunięte przez administratora) w firmie..że nie wspomnę o tej szczurzej mordzie i dyrektorze tej rudej Kurwie..jeden wielki (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika,a pieniądze to zwykła jałmużna.

Zostaw merytoryczną opinię o Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 31
    09-400 Płock
  • NIP: 7742233499 REGON: 610363472 KRS: 0000098586
Suez Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.