Opinie o Sita północ w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sita północ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sita północ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sita północ w Gdańsk

Czy jest możliwość w Sita północ pracy na część etatu?

KIUYT

NIE

@KIUYT

Szczerze mówiąc byłam przekonana, że w firmie Sita północ jest możliwość zatrudnienia się jedynie na część etatu. Dzięki za wyprowadzenie mnie z tego błędu. Miałam jednak zapytać o kwestię nadgodzin. Firma płaci za nie dodatkowo czy jest możliwość odbioru tych godzin?

Bartosz

Może trzeba brać pod uwagę jak kto pracuje bo wbrew pozorom kierownictwo obserwuje.

Henio
@Bartosz

Zawsze trzeba brać pod uwagę jak się wykonuje swoje obowiązki lecz jednak trzeba zacząć od siebie jeśli kieruje się zespołem , trzeba odpowiedni poziom kultury osobistej umieć utrzymać oraz wykazywać się wiedzą na swoim stanowisku i być bezstronnym wówczas można ' sobie obserwować" a nie urządzać kolesiostwo i kpiny z podległych pracowników jeśli tam nadal pracujesz to doskonale wiesz co się dzieje a jeśli nie wiesz to po co piszesz ...

Aleks
@Henio

Dobrze napisana sama prawda

@Bartosz

Proszę uwierzyć ta firma i jej kierownictwo to jest jedna wielka porażka. A ci ludzie poczuli stołek(usunięte przez administratora) i doprowadzają człowieka do codziennych nerwów i nie patrzą bo dla nich najważniejsze jest żebyś wyjechał na rejon zrobił i nie marudzil. Dziękuję

Xxx

Czy suez Gdansk potrzebuje kierowcow ? Jak wygląda rekrutacja?

@Xxx

Potrzebują.

Xyz

Jak najlepiej się z nimi skontaktować telefonicznie czy wysłać CV bo na olx pojawiło się ogłoszenia że szukają kierowców

Urszula
@Xyz

Rozumiem intencję, jednak na forum GoWork.pl nie publikujemy nazw innych serwisów. Rzeczywiście, kontakt telefoniczny często bywa bardzo pomocny i gwarantuje pewne informacje. Czy - gdy wykonasz już taki telefon - podpowiesz nam, jakie stawki oferuje firma?

@Xyz

Znajdź w necie num do kadr zadzwoń,miła pani powie ci co dalej,pewnie zaproszą Cię na rozmowę

Xyz

Dzieki juz dzwonilem na numer z ogłoszenia ale juz nie potrzebuja , ale mimo to cv wysłalem

@Xyz

Ok. trzymam kciuki żeby się odezwali.pozdrawiam

@Xxx

Zapraszam do Gdańskich Usług Komunalnych lepiej jest :)

Ostrzeżenie

Zbliża się zima. Więc jak co roku suez szuka naiwnych kierowców . Których zmusi ,bez ich wiedzy . (Bo brak ludzi) do dyżurów na akcja zima 12 godzin 7 dni w tygodniu za śmieszną stawkę więc uwaga jak chcecie pracować ponad 300 godz w miesiącu za stawkę kasjera w biedronce to zapraszam

Jerzy
@Ostrzeżenie

Niepokojące jest, to co napisałeś. Możesz uzupełnić swój wpis i podać, jakie konkretnie wynagrodzenie oferuje pracodawca na stanowisku kierowcy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sita północ? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Sonia

A jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków.

Bydło

Nie radze iść do tej firmy,gdyż poziom zachowania jest na zerowym niestety,poziomie,wyrzucają ludzi na rejon nie powiedzą co i jak haczka w łapę i jedziesz z tematem.Nie dość ze kierowcy u nich to zwykli Jaskiniowcy wyżywają się na tobie wyzywają od takich i owakich siedzi taki pajac w samochodzie i patrzy czy pracujesz i tylko wozi (usunięte przez administratora) z miejsca na miejsce i nawet nie pomoże nie pochwali za wykonaną pracę, poza tym przycinają na pieniądzach odradzam prace w tej firmie.Poza tym wożą rodziny prywatnymi samochodami i załatwiają swoje prywatne sprawy zwykłe (usunięte przez administratora) a ty zasuwasz jak taki kretyn...

On

Omijajcie tą firmę z daleka , za PRSP jakoś było lepiej teraz to dramat

Roman
@On

Co takiego dzieję się w firmie, że odradzasz pracę tutaj? Jakie sytuacje w firmie wzbudziły Twój niesmak? Byłbym bardzo wdzięczny za wypowiedź.

Miro

Firma spoko, praca jak praca więc nie przesadzajcie z narzekaniem!!

Bartez

Witam napiszcie prosze jaka jest atmosfera w firmie ogloszenie jest juz od grudnia kiedys, dzwonilem zapytac o prace i odniosłem nie miłe wrażenie rozmawiajac z osoba ktora odbiera telefony w sprawie pracy czy Wy tez macie takie wrazenie , mysle sobie że jeżeli osoby rekrutujace dają odczuc " na h.. dzwonisz i zawracasz (usunięte przez administratora) to co sie dzieje w firmie jaka jest atmosfera ??pozdrawiam

kali
@Bartez

daj sobie spokój z tą firmą porażka , ludzie się sami zwalniają.

@Bartez

Atmosfera. zwykli pracownicy sa ok, a kasta zarządzającą, brak słów ,jak masz na sobie żółty strój roboczy, to mają Cię za głąba i tak Cię traktują

Witam mam.pytanie ile godzin w miesiącu średnio pracuje kierowca śmieciarki, i na jakie wynagrodzenie może liczyć za te wypracowane godziny

Hatak

to dziwne co piszecie bo ja pracuje w tej firmie ponad pol roku i z poczatku jezdzilem na skoczka jako kierowca albo ladowacz przez kilka miesiecy i nigdy nie wzialem mnej niz 3400 netto bez nadgodzin,z nadgodzinami prawie 4000 na reke ale jesli ktos przychodzi do pracy i zaczyna brac l4 to traci premie stad moze taka kiepska pensja.

baltazar gąbka
@Hatak

Właśnie dziwne ...prawda jest taka że indywidualnie podchodzą do pracowników nawet jeśli nie byłeś na L4 to i tak rozbieżność między pensjami jest kolosalna rzędu 500-800 zł netto ( przy takiej samie lub zbliżonej sumie godzin ) także tak wygląda sytuacja a kadra zarządzająca to porażka oprócz kilku dyspozytorów obecnie pracujących i kilku którzy już nie pracują to wszyscy do wywalenia z pracy totalna olewka w stosunku do podwładnych kierowców i ładowaczy brak pojęcia odnośnie transportu i mechaniki pojazdowej o prawidłowym odczycie gps i ustalaniu / obliczaniu norm zużycia paliwa i właśnie od kadry zarządzającej powinni zacząć wymienić 90% wówczas pracownicy byli by w odpowiedni sposób traktowani.

Marzena

@bodzio, być może wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie lub zależy od stażu pracy? @helmut, co obiektywnie patrząc należny do plusów pracy w tej firmie. @Jacek, czy pracownikom przysługują jakieś premie lub benefity? Z którymi opiniami na temat Sita Północ się zgadzacie? Zapraszam do komentowania. Pamiętajcie że każdy wpis musi być zgodny z regulaminem Gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Kolego ja pracuje w Warszawie suez jest tak samo, albo i gorzej......

wictor

zatrodnilem sie u nich jako kierowca mam 40 lat od 15 lat jako kierowca po miesiacu sie zwolnilem zarobilem 2500 na reke a kierownice dotknalem 2 razy godzin jakies 240 nie tak se ta prace wyobrazalem pozdrawiam

norbi
@wictor

słuszna racja obiecują że zarobisz ponad 3 tysie netto a wypłatę dostajesz i 7-8 stówek brakuje.obiecanki cacanki- absolutnie nie polecam.

helmut

pracuje tam dosc dlugo ale mowie wam za PRSP bylo lepiej

rsa
@helmut

Fakt

Niestety nie tylko pracownicy fizyczni ale wśród umysłowych też nie jest różowo, liczą się donosiciele zarządu którzy na plecach innych robią karierę np. Kierownik handlowy, jeśli coś nie wypali winę zrzuca się na innych , szkoda tylko tych co zapychaja jak małe motorki bo guzik z tego mają jedni za dzień zwolnienia mają po premi drudzy dostają cala w innej formie. Dla zarządu w dobrym tonie jest jeżeli pracownik idzie prosić o podwyżkę dla mnie to żenada, dlatego ci co mają swój honor odchodzą często są to wartościowy pracownicy, także nie polecilbym pracy w tej firmie nawet mojemu największemu wrogowi.

ginter

w tej firmie pracuje jusz troche ukraincow ja jestem ladowaczem dostane takiego do pomocy a chlopak nie zna ani jezyka ani obslugi maszyny ja musze za niego wysypac pojemnik i odstawic na miejsce przez to pracuje o wiele dluzej nisz zwykle a wyplata taka sama

boriox

Za cholere nie polecam oszukuja I okradaja I wgl sie nie licza z ludzmi ludzie dla nich to smieci I takie do much mama podejscie zreszta Nic dziwnego ze ktonprzychodzi po miesiacu sie zwalnia

jajo

chcę się przyjąć na kierowcę .napiszcie prawdę -jak iest.pozdro

jajo
@jajo

czy na początku kierowca jest ładowaczem?

lola

nikomu nie polecam pracy w tej firmie. traktuja ludzi jak śmieci . Robol nie ma nic do powiedzenia njlepiej robić cały tydzień i jeszcze ci zabiorą z wypłaty. oszukują na wszystkim , każdy co przyjdzie to po miesiącu odchodzi . duzo by mozna było pisać

Zostaw merytoryczną opinię o Sita północ - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sita północ?

Zobacz opinie na temat firmy Sita północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sita północ?

Sita północ
  • Trakt św. Wojciecha 43 lok. 45