Mirdar Firma Usługowa Mirosław Kostanek

Łódź

Opinie o Mirdar Firma Usługowa Mirosław Kostanek

Brukarz

Tak to prawda pan jest wielkim marzycielem, chciałby mieć super extra firmę z renoma, a zaplecze brukarskie wola o pomstę do nieba. Omijać szerokim łukiem obietnice wielkie a realia nikłe

michał

A to jest akurat prawda widzę że w końcu napisał ktoś o tej firmie ja pracowałem dwa lata i wszystko się zgadza na początku wielkie obietnice a jak co do czego(usunięte przez administratora).... nie polecam

madmax

Witam wszystkich nie podejmujcie pracy (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Mirdar Firma Usługowa Mirosław Kostanek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirdar Firma Usługowa Mirosław Kostanek