Aquafilter Europe Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy w Aquafilter Europe Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ktoś Nowy wpis

Ja mam pytanie dlaczego wszyscy kierownicy tak się boją prezesa ?? Każdy na zakładzie gada co chce ale w cztery oczy do niego nikt nie pójdzie mówię o zakładzie Alma

Rysifk Nowy wpis

Wtoreczek, majówka minęła, swoje trzeba zrobić. Godzina 6 rano, czasami się nie chce, ale cóż. Samo się nie zrobi! Szósteczkę trzeba zrobić, 35-40 minut przetruchtać i na godz. 7:00 do pracy, a wieczorem znowu trening, zapasy

Rysifk Nowy wpis

Wy pis ujecie gupoty zamiast wziąć sie do roboty samo się nic nie zrobi. Ludzie nie wszyscy byle dostać dobrze płatną robotę i nic nie robić. Zapominacie że to ludzie tworzą firmę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Aquafilter Europe Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik działu produkcji?
Stefan

Dawajcie do Aquafilter tam nawet kierownictwo jest po szkole podstawowej więc co można????? A no widać mozna

Ryszard
@Stefan

Widocznie są bardzo dobrymi pracownikami.(usunięte przez administratora)

Rysifk

Widocznie ci po studiach są kiepskimi pracownikami a ci po podstawówce są super.Stefan ty gamoniu

Czy w Aquafilter Europe Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Witold

Twoja opinia sporo wniosła do tego wątku. Serdecznie dziękuję Ci za jej dodanie, Tak na dobrą sprawę widzę, że masz sporo zażaleń, co do pracy na produkcji. Może napiszesz, czy kiedykolwiek uwagi te kierowałeś może bezpośrednio do szefostwa? Daj znać, proszę bo może takie rozmowy mogłyby przynieść coś pozytywnego.

Człowiek.
@Witold

Napisał prawdę. Bez przekleństw, obraz kogokolwiek. Została ona usunięta. Poza tym, szefostwo żyje swoim życiem. Rozmowa skończyłaby się tylko i wyłącznie zwolnieniem, a póki rynek pracy jest niepewny, nie można sobie pozwolić na takie konsekwencje. Jedyną opcją jest zbiorowe działanie pracowników, ale do tego raczej nie dojdzie, bo po prostu się boją utraty pracy. A zresztą... Szefostwo nie jest pod tym względem głupie i raczej widzą, jak sobie musimy "radzić" z tym wszystkim, ewentualnie nie chcą widzieć. Chyba, że po prostu testują naszą wytrzymałość/cierpliwość.

@Człowiek.

Mi też mignął jego komentarz zanim go usunęli. Teraz najlepsze jest, że na operatorów maszyn przerzucono pracę biura. Przy dwóch stanowiskach z komputerem na całą halę z maszynami po skończeniu pracy (nie możesz wcześniej) czekasz w długiej kolejce by wpisywać wszystkie dane do systemu, oprócz papierologii, którą też miałeś już wcześniej. W międzyczasie w kolejnej kolejce czekają ludzie z innej zmiany, którzy chcą się przypisać do maszyn na których muszą zacząć pracę. Skutek jest taki, że nie dość, że schodzisz z maszyny później zanim ktoś cię zmieni to jeszcze musisz zostawać po godzinach, by wykonywać pracę biura/przełożożonych, czekając aż dopuszczą cię do komputera. Nikt więcej ci za to nie zapłaci, bo nikogo nie obchodzi, że siedzisz dłużej i później wracasz do domu. Kiedy ludzie powiedzą w końcu nie?

Anonim

Czy tylko Ukraince mogą pracować w weekendy czy Polacy też ?

Abc
@Anonim

Pracownicy polscy moga pracowac tylko robia to jak im pasuje.. Jak organizuje sie weekend to jest problem bo Polacy maja uroczystosci.,komunie imieny i tym podobne. Albo jest za goraco albo za zimno. No ale kazdy widzi swoj punkt widzenia.

anon
@Abc

Zawsze znajdą się Polacy chętni pracować w weekend. Nie zawsze Pani kierownik im na to pozwala, bo za wiele kosztują :)

Gość 30

Czy ma ktoś emeila do E Ł (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Aquafilter Europe Sp. z o.o.?

lisa
@Pytanie

Karta FitProfit, ubezpieczenie medyczne z duzym pakietem w Luxmed, ubezpieczenie grupowe, pożyczki.

xyz

Tragiczne zarobki, brak podwyżek, brak socjalu, zabierane premie za nic, podnoszone normy. Zarabiasz coraz mniej, a pracujesz coraz więcej. Opinia z produkcji Alma - wtryskarki. Trzymać się z daleka.

Zoja

Widziałam ofertę pracy dla specjalisty w dziale marketingu. Podpowiedzcie jak atmosfera i wynagrodzenie?

Czy Aquafilter Europe Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

lisa
@Pytanie

Zapewnia FITPROFIT.

humbak

Szef zakładu i szefowa produkcji faworyzują Ukraińców. Dla nich zawsze jest praca, nawet w weekendy, Polacy są wysyłani na przymusowe urlopy. Nie polecam.

assss
@humbak

Ukraińcy nie mają dodatków za weekendy, kiedy to zrozumiecie. Wy na pewno też jak będziecie chcieli bez dodatku przyjść to Was wezmą.

@assss

Dobrze, że byłeś tak uprzejmy i wyjaśniłeś te kwestię użytkownikowi @humbak. Musisz sporo wiedzieć na temat specyfiki pracy w Aquafilter Europe, dlatego prosiłabym Cię, żebyś podzielił się z nami swoją wiedzą. Ciekawi mnie bardzo to, czy pracodawca ten dba o nieustanny rozwój swoich pracowników? Rozwiń proszę, jeśli możesz, ten temat.

@Lidia

Jeżeli przez rozwój rozumiesz dokładanie coraz to nowych obowiązków i podnoszenie norm, to tak, dba o rozwój.

@assss

Kolejna bzdura, Ukraińcy zatrudnieni na umowę o pracę mają dodatki za weekendy.

Lidia

@humbak, naprawdę Aquafilter Europe przymusza swoich pracowników do korzystania z urlopów? Urlop wypoczynkowy i czas jego wykorzystania powinny być zależne głównie od pracowników. Przedstawiłbyś dokładniej tę sytuację?

@Lidia

Dobrze powiedziane "powinny" ;) Kiedy jest mniej pracy albo między świętami kiedy uruchamianie maszyn jest mniej ekonomiczne pracownicy są zmuszeni do wypisywania urlopów, czasem nawet na kilka dni. Mówię oczywiście o Polakach, bo dla naszych uprzywilejowanych kolegów ze wschodu praca jest zawsze, nawet w weekendy ;)

assss
@humbak

I dobrze, bo Ty nygusie byś chciał dodatki za weekendy (a Ukraińcy nie mają) i będziesz dalej szczurowany!

@assss

Po pierwsze duża część Ukraińców ma już dodatki za weekendy. Po drugie, nie wiem w jaki sposób ktoś kto chce zapłatę za swoją pracę jest "nygusem", ty (usunięte przez administratora).

Witold
@humbak

Czy dobrze rozumiem, że zarobki i dodatki pracownicze są przypisane ze względu na narodowość? Czy stawka godzinowa też się różni? Nie do końca rozumiem. Powiedz proszę coś więcej na ten temat.

Były Pracownik

Nigdy nie lubiłem czytać takich wpisów. Uważałem, że piszą je ludzie słabi, którym nie powiodło się. Jednak tym razem zrobię wyjątek. Pracowałem w tej firmie w dziale handlowym. Pracownicy są bardzo mili, pomocni. Na tym kończy się. Szef- dramat. Pani Prezes- mega słabo. Nadgodziny- bezpłatne non stop. Wychodzisz punktualnie- głupie uwagi. Ciągłe zebrania na zasadzie bicia piany. Zero konkretów. Niska pensja. Zdecydowanie odradzam. Ta firma to dramat. Szef tak samo. ODRAZDAM!!!

Danuta
@Były Pracownik

Przykro mi, że miałaś negatywne doświadczenia z Aquafilter Europe Sp. z o.o. Rozumiem, że fajni współpracownicy byli dla Ciebie jedynym pozytywnym aspektem tej pracy? Próbowałaś jakoś rozwiązać tę sytuację, np. porozmawiać z szefem?

Były Pracownik
@Danuta

Masz rację. Bardzo mili współpracownicy to jedyny plus. Tam wszyscy się wszystkiego boją. Z szefem nie ma absolutnie żadnej rozmowy. Nic nie przyjmuje. Ma swoją wizję i koniec. Lubi też %.

Irek

bardzo kompetentna obsługa, a do tego bardzo miła. Pani podczas rozmowy tel 884-016-706 udzieliła mi niezbędnych info., po przyjedzie z Ursynowa na miejsce: Łódź ul. Św. Teresy 101, otrzymaliśmy wszystko co było niezbędne do wymiany filtra gorącej wody i nie tylko. Pani też poleciła profesjonalnego hydraulika, który jeszcze tego samego wieczoru wymienił pęknięty filtr. Nareszcie po tygodniu oczekiwania na usuniecie problemu przez firmę Am…, z którą zakończyłem współpracę, w ciagu kilku godzin mogłem korzystać z ciepłej wody. ZDECYDOWANIE POLECAM Moje sugestie dla Aquafilter Europe Sp. z o.o.: oby tak dalej, życzę wszystkiego najlepszego Lubię atmosferę w Aquafilter Europe Sp. z o.o. za: profesjonalna i miła obsługa

Arthuro
@Irek

Nic nie wnoszący post, napisany z pewnością przez jakiś automat. Z resztą, od kiedy Gowork służy opinią klienta firmy?

@Arthuro

Dlaczego uważasz, że jest to wpis, który został umieszczony w jakimś porozumieniu z forum GoWork.pl? Nie rozumiem Twojej sugestii. Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Aquafilter Europe, to może napiszesz, jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy?

Lidia

@Arthuro, rozumiem, dziękuję raz jeszcze za odpowiedź! Prosiłabym jednak tylko na forum o nieużywanie chociażby nazwisk osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Długo pracowałeś w Aquafilter Europe? Czy któryś z użytkowników forum chciałby napisać swoją opinię na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam! Głosy pracowników są bardzo ważne.

Lidia

@Arthuro, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Faktycznie póki co nie brzmi to zbyt ciekawie. Może masz jakiś sposób, jak firma mogłaby sprawić, że będzie lepiej postrzegana? Jakie zmiany powinny zajść w Aquafilter Europe Twoim zdaniem, aby być bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Aquafilter Europe w Łodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Aquafilter Europe Sp. z o.o. - Łódź

Aquafilter Europe Sp. z o.o.