Opinie o Aquafilter Europe Sp. z o.o.

ZOŁZA

Aquafilter Europe Sp. z o.o. to spoko firma , maja swoją drogę i tak prowadzą firmę. Cóż można napisać innego jeśli ludzie piszą jakieś bzdury tylko po to żeby firmę oczernić. Może ktoś ich do tego inspiruje? Nie zdziwiłabym się gdyby to były pomysły konkurencji.

Lidia

@Ja - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Aquafilter Europe Sp. z o.o.? Na na jakim stanowisku pracujesz? I jak oceniasz związane z nim warunki zatrudnienia? Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą.

Waldek

Najlepiej wychodzi nam narzekanie.! To zmieńcie firmę na inną i dajcie spokojnie pracować ludziom!!

Ja
@Waldek 05.09.2017 21:03

Uwielbiam teksty "zmieńcie firmę na inną", "nie podoba Ci się to idź do innej pracy". (usunięte przez administratora) "dajcie spokojnie pracować ludziom!! " - a ktoś nie daje? Zabrania pracy w Aquafilter?

Gest

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie Aquafilter Europe ? Wiadomo, że nie ma idealnych firm ale z całą pewnością nie jest tylko źle. Może sami powinniście spojrzeć na swoja pracę?

olek

SYF Z GILEM I TYLE nie chce mi się nawet tego opisywać

Margaret

Narzekaniem z całą pewnością nic nie zrobimy. Tylko dobrą pracą można poprawić wyniki a wtedy wszyscy są zadowoleni i jest ok

adam

Byłem dziś na rozmowie - magazynier. Stawka 1450 na rękę.

Ja
@adam 19.04.2017 16:20
Byłem dziś na rozmowie - magazynier. Stawka 1450 na rękę.

nooo to i tak podnieśli :D, koledzy ukraińcy mogą tylko o takiej pomarzyć...

Iza

Aquafilter Europe Sp. z o.o. świetnie się rozwija, zdobywa coraz więcej certyfikatów m.in.Certyfikat WRAS oraz Certyfikacja NSF

weteran

Brakuje dużej ilości pracowników w całym segmencie produkcyjnym. Konfekcja, produkcja - doświadczenie nie gra już zbyt dużej roli.

Lidia

@weteran, a na jakie stanowiska jest największe zapotrzebowanie? Ważne jest doświadczenie?

weteran

Zakład ma ogromne braki kadrowe, więc raczej przyjmie bez większych problemów.

Remigia

Czy oferta pracownika produkcji jest nadal aktualna? Zależy mi na pracy u nich bo słyszałam dobre opinie. Może ktoś podpowie jak przebiega rekrutacja? Na jakie zarobki mogę liczyć na początek? Czy cos jeszcze?

xyz
@Remigia 24.02.2017 18:49

Nowych Polaków pracowników nie widziałem tu od dawna tylko Ukraińcy i Białorusini. Wydaje mi się, że jesteśmy dla zakładu zbyt wymagający finansowo (pensja starczająca na podstawowe potrzeby i utrzymanie rodziny to zbyt dużo dla pracodawcy w Polsce).

Metalista

To jest firma dla ludzi, którym chce się pracować. Bez znaczenia jest fakt z jakiego kraju są pracownicy.

X

Nie polecam.

dino

czy nadal u was w Łodzi jest potrzebny nowy pracownik na stanowisko Water Treatment Equipment Technology Engineer? dajcie też proszę znać konkretnie jakie są wymagania na tym stanowisku jeśli możecie.

Anon

Zakład w tym roku stał się celem najazdu ukraińskiego, Polacy przestali być w ogóle przyjmowani, a nawet dla starych pracowników pracy jest coraz mniej i są wysyłani na przymusowe urlopy, o dorobieniu sobie nadgodzinami nie ma już mowy. Rozumiem przyjmować obcokrajowców kiedy brakuje rąk do pracy, tak jest z Polakami w UK np. ale zabierać pracę zatrudnionym już stałym pracownikom w ich własnym kraju, po to żeby jakiś Ukrainiec mógł sobie natrzepać kasy jadąc po 12 godzin przez 5-6 dni to naprawdę szczyt upodlenia. Podobno w rozważaniach są jeszcze plany ściągnięcia pracowników z Bangladeszu. Takie rzeczy tylko w Polsce.

Pikmin

Aquafilter Europe Sp. z o.o. ma zdaje się w całej europie swoje filie, więc chyba każdego powinno to zaspokoić, uważam, że nie ma lepszej obecnie alternatywy

Były
@Pikmin 09.08.2016 20:48

HA HA HA, ło matko aż mnie brzuch rozbolał ... Co do fili to blisko było, Białoruś prawie ruszyła :D:D no chyba że zaciąg ukraińców traktować jako nowy oddział :) no i koledzy skośnoocy jeszcze (Czy koty znów się zaczęły pojawiać? Czy dalej żadnego w pobliżu nie ma?) cóż w indiach dzielnie działa pewne małżeństwo Tri.. w holandii niejaki piekarz :) a w japonii Mr Toyota Taaaaak to tyle z oddziałów międzynarodowych :D

Xxx

He,he,he, dobre. Poszerzanie wiedzyv- ciekawe z jakiego zakresu? Ale najlepsze to międzynarodowe standardy pracy. Naprawde ktoś miał wyobraźnię z treścią ogłoszeń

prok

Na tym stanowisku zarobisz sporo @werfgt, ale żeby się dostać to musisz spełnić całkiem wysokie wymagania, przede wszystkim musisz mieć kilkuletnie doświadczenie oraz wyższe wykształcenie.

werfgt

fakt oferty szybko sie rozeszly z tego co widze niestety..a ja bym chetnie tam zaplikowal na przyklad jako logistic manager w Łodzi, pdoobno zarobki dobre

malwinka

dbają o swoich pracowników, wiem, bo kumpela tam pracuje, niestety oferta rozeszła się jak ciepłe bułeczki i nie jest ju aktualna, jak ktoś dalej szuka pracy to polecam przeglądać gowork, na pewno wtedy się coś znajdzie ;)

PracoManiak

Jestem trochę zaskoczony opiniami np. Ni-chau wygląda dość... nieprawdziwie. Ogólnie to większość ludzi mówi mi, że zarobki są dobre, praca z klientem jest z reguły przyjemna, a i urlopy dają płatne.

dział IT (IT Specjalista)

cześć, jak wygląda praca w dziale IT w firmie na św. Teresy w Łodzi, bo po tym co piszecie nie wygląda to wszystko za ciekawie... Ciekawi mnie to bo zaproponowali mi sporo jak na pierwszą pracę po studiach - chodzi mi głównie o to, czy "informatyków" się tu szanuje, czy nie. Biurowi - odpiszcie proszę.

kotek

Super

Zostaw opinię o Aquafilter Europe Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquafilter Europe Sp. z o.o.