Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Opinie o Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Stefan

Dawajcie do Aquafilter tam nawet kierownictwo jest po szkole podstawowej więc co można????? A no widać mozna

Ryszard
@Stefan

Widocznie są bardzo dobrymi pracownikami.(usunięte przez administratora)

Rysifk

Widocznie ci po studiach są kiepskimi pracownikami a ci po podstawówce są super.Stefan ty gamoniu

Witold

Twoja opinia sporo wniosła do tego wątku. Serdecznie dziękuję Ci za jej dodanie, Tak na dobrą sprawę widzę, że masz sporo zażaleń, co do pracy na produkcji. Może napiszesz, czy kiedykolwiek uwagi te kierowałeś może bezpośrednio do szefostwa? Daj znać, proszę bo może takie rozmowy mogłyby przynieść coś pozytywnego.

Człowiek.
@Witold

Napisał prawdę. Bez przekleństw, obraz kogokolwiek. Została ona usunięta. Poza tym, szefostwo żyje swoim życiem. Rozmowa skończyłaby się tylko i wyłącznie zwolnieniem, a póki rynek pracy jest niepewny, nie można sobie pozwolić na takie konsekwencje. Jedyną opcją jest zbiorowe działanie pracowników, ale do tego raczej nie dojdzie, bo po prostu się boją utraty pracy. A zresztą... Szefostwo nie jest pod tym względem głupie i raczej widzą, jak sobie musimy "radzić" z tym wszystkim, ewentualnie nie chcą widzieć. Chyba, że po prostu testują naszą wytrzymałość/cierpliwość.

@Człowiek.

Mi też mignął jego komentarz zanim go usunęli. Teraz najlepsze jest, że na operatorów maszyn przerzucono pracę biura. Przy dwóch stanowiskach z komputerem na całą halę z maszynami po skończeniu pracy (nie możesz wcześniej) czekasz w długiej kolejce by wpisywać wszystkie dane do systemu, oprócz papierologii, którą też miałeś już wcześniej. W międzyczasie w kolejnej kolejce czekają ludzie z innej zmiany, którzy chcą się przypisać do maszyn na których muszą zacząć pracę. Skutek jest taki, że nie dość, że schodzisz z maszyny później zanim ktoś cię zmieni to jeszcze musisz zostawać po godzinach, by wykonywać pracę biura/przełożożonych, czekając aż dopuszczą cię do komputera. Nikt więcej ci za to nie zapłaci, bo nikogo nie obchodzi, że siedzisz dłużej i później wracasz do domu. Kiedy ludzie powiedzą w końcu nie?

Czy tylko Ukraince mogą pracować w weekendy czy Polacy też ?

Abc
@Anonim

Pracownicy polscy moga pracowac tylko robia to jak im pasuje.. Jak organizuje sie weekend to jest problem bo Polacy maja uroczystosci.,komunie imieny i tym podobne. Albo jest za goraco albo za zimno. No ale kazdy widzi swoj punkt widzenia.

anon
@Abc

Zawsze znajdą się Polacy chętni pracować w weekend. Nie zawsze Pani kierownik im na to pozwala, bo za wiele kosztują :)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Aquafilter Europe Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Magazynier?
Gość 30

Czy ma ktoś emeila do E Ł (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Aquafilter Europe Sp. z o.o.?

lisa

Karta FitProfit, ubezpieczenie medyczne z duzym pakietem w Luxmed, ubezpieczenie grupowe, pożyczki.

xyz

Tragiczne zarobki, brak podwyżek, brak socjalu, zabierane premie za nic, podnoszone normy. Zarabiasz coraz mniej, a pracujesz coraz więcej. Opinia z produkcji Alma - wtryskarki. Trzymać się z daleka.

Zoja

Widziałam ofertę pracy dla specjalisty w dziale marketingu. Podpowiedzcie jak atmosfera i wynagrodzenie?

Czy Aquafilter Europe Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

lisa

Zapewnia FITPROFIT.

humbak

Szef zakładu i szefowa produkcji faworyzują Ukraińców. Dla nich zawsze jest praca, nawet w weekendy, Polacy są wysyłani na przymusowe urlopy. Nie polecam.

assss
@humbak

Ukraińcy nie mają dodatków za weekendy, kiedy to zrozumiecie. Wy na pewno też jak będziecie chcieli bez dodatku przyjść to Was wezmą.

@assss

Dobrze, że byłeś tak uprzejmy i wyjaśniłeś te kwestię użytkownikowi @humbak. Musisz sporo wiedzieć na temat specyfiki pracy w Aquafilter Europe, dlatego prosiłabym Cię, żebyś podzielił się z nami swoją wiedzą. Ciekawi mnie bardzo to, czy pracodawca ten dba o nieustanny rozwój swoich pracowników? Rozwiń proszę, jeśli możesz, ten temat.

@Lidia

Jeżeli przez rozwój rozumiesz dokładanie coraz to nowych obowiązków i podnoszenie norm, to tak, dba o rozwój.

@assss

Kolejna bzdura, Ukraińcy zatrudnieni na umowę o pracę mają dodatki za weekendy.

Lidia

@humbak, naprawdę Aquafilter Europe przymusza swoich pracowników do korzystania z urlopów? Urlop wypoczynkowy i czas jego wykorzystania powinny być zależne głównie od pracowników. Przedstawiłbyś dokładniej tę sytuację?

@Lidia

Dobrze powiedziane "powinny" ;) Kiedy jest mniej pracy albo między świętami kiedy uruchamianie maszyn jest mniej ekonomiczne pracownicy są zmuszeni do wypisywania urlopów, czasem nawet na kilka dni. Mówię oczywiście o Polakach, bo dla naszych uprzywilejowanych kolegów ze wschodu praca jest zawsze, nawet w weekendy ;)

assss
@humbak

I dobrze, bo Ty nygusie byś chciał dodatki za weekendy (a Ukraińcy nie mają) i będziesz dalej szczurowany!

@assss

Po pierwsze duża część Ukraińców ma już dodatki za weekendy. Po drugie, nie wiem w jaki sposób ktoś kto chce zapłatę za swoją pracę jest "nygusem", ty (usunięte przez administratora).

Witold
@humbak

Czy dobrze rozumiem, że zarobki i dodatki pracownicze są przypisane ze względu na narodowość? Czy stawka godzinowa też się różni? Nie do końca rozumiem. Powiedz proszę coś więcej na ten temat.

Irek

bardzo kompetentna obsługa, a do tego bardzo miła. Pani podczas rozmowy tel 884-016-706 udzieliła mi niezbędnych info., po przyjedzie z Ursynowa na miejsce: Łódź ul. Św. Teresy 101, otrzymaliśmy wszystko co było niezbędne do wymiany filtra gorącej wody i nie tylko. Pani też poleciła profesjonalnego hydraulika, który jeszcze tego samego wieczoru wymienił pęknięty filtr. Nareszcie po tygodniu oczekiwania na usuniecie problemu przez firmę Am…, z którą zakończyłem współpracę, w ciagu kilku godzin mogłem korzystać z ciepłej wody. ZDECYDOWANIE POLECAM Moje sugestie dla Aquafilter Europe Sp. z o.o.: oby tak dalej, życzę wszystkiego najlepszego Lubię atmosferę w Aquafilter Europe Sp. z o.o. za: profesjonalna i miła obsługa

Arthuro
@Irek

Nic nie wnoszący post, napisany z pewnością przez jakiś automat. Z resztą, od kiedy Gowork służy opinią klienta firmy?

@Arthuro

Dlaczego uważasz, że jest to wpis, który został umieszczony w jakimś porozumieniu z forum GoWork.pl? Nie rozumiem Twojej sugestii. Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Aquafilter Europe, to może napiszesz, jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy?

Lidia

@Arthuro, rozumiem, dziękuję raz jeszcze za odpowiedź! Prosiłabym jednak tylko na forum o nieużywanie chociażby nazwisk osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Długo pracowałeś w Aquafilter Europe? Czy któryś z użytkowników forum chciałby napisać swoją opinię na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam! Głosy pracowników są bardzo ważne.

Lidia

@Arthuro, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Faktycznie póki co nie brzmi to zbyt ciekawie. Może masz jakiś sposób, jak firma mogłaby sprawić, że będzie lepiej postrzegana? Jakie zmiany powinny zajść w Aquafilter Europe Twoim zdaniem, aby być bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Aquafilter Europe w Łodzi?

Lidia

@Chico, czy jesteś pewien, że w firmie panuje mobbing? Jest to bardzo poważne oskarżenie, którego używasz na forum publicznym. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Aquafilter Europe? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

Chico

Praca w tej firmie to dramat. Mobbing. Zapomnij, że wyjdziesz po 8 godzinach pracy. Mam tu na myśli stanowiska związane z handlem. Nikt nic nie wie. Ciągłe zebrania- bezsensowne lanie piany. W pracy czujesz się jak w zakładzie karnym. Pragniesz wyjść i boisz się kolejnego dnia bo musisz wrócić. Totalnie odradzam. Pensje działu handlowego są niskie. Bardzo częsta rotacja pracowników. Dodam, że jest to prawdziwa opinia. Nie kierowałem się emocjami. Pozdrawiam Was.

Lidia

@humbak, akurat terminowe wynagrodzenie nie może być rozpatrywane jako plus, ponieważ ta kwestia należy do obowiązków każdego pracodawcy. Czy masz zapewniony chociaż jakiś fundusz socjalny lub pakiet benefitów?

Lidia

@humbak, rozumiem, Twój punkt widzenia. Dobrze, że się nim podzieliłeś na forum zarówno ze mną jak i z innymi użytkownikami. Czy mimo wszystko jesteś w stanie wymienić jakieś pozytywne strony wynikające z zatrudnienia w Aquafilter Europe? Wypowiedziałbyś się również w tej kwestii?

@Lidia

Jeżeli jesteś Polakiem, to nie widzę za bardzo. Może wypłata na czas?

Lidia

@humbak, Twoim zdaniem obcokrajowcy pracujący w Aquafilter Europe są lepiej traktowani? Jeżeli tak, to dlaczego tak uważasz? Czy możesz uzasadnić swoją wypowiedź? Będzie bardzo ważna dla osób, które rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy.

@Lidia

Jeżeli polski pracownik z wieloletnim stażem jest wysyłany na przymusowy urlop po to by nowy pracownik z Ukrainy mógł sobie popracować po 12h w niedzielę i święta, bo inaczej za mało zarobi, to chyba ciężko tu mówić o równym traktowaniu?

Gest

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie Aquafilter Europe ? Wiadomo, że nie ma idealnych firm ale z całą pewnością nie jest tylko źle. Może sami powinniście spojrzeć na swoja pracę?

Malboro
@Gest

Największy plus to możliwość przystąpienia do pakietu Luxmed za niewielką kwotę miesięczną.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquafilter Europe Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Aquafilter Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aquafilter Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquafilter Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aquafilter Europe Sp. z o.o.