Opinie o Gandalf Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Gandalf Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gandalf Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gandalf Sp. z o.o. w Łódź

jemcolubie

Nie polecam, zero podwyżek, atmosfera gęsta, buractwo i plotkarstwo

Pytanie
 Pytanie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Gandalf Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy Gandalf Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

jamnik
Pracownik
@Pytanie

Nie ma szans. Nawet w czasie kwarantanny pracownicy biurowi musieli przychodzić do pracy w trybie dwuzmianowym, mimo ogromnych próśb z ich strony biurowych o taką formę pracy.

pls
Pracownik
@Pytanie

Tak pracownicy pracujący zdalnie dostają służbowe laptopy. I tak była praca w trybie dwuzmianowym, ale jakoś nikt nie miał z tym problemy żeby sie co dwa tygodnie po socjalizować.

stary Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak, ale tylko jedynie dla pracowników spoza Łodzi. W przypadku pracowników na miejscu firma zainstalowała na komputerach program śledzący poczynania pracowników. Program przetrwania takie informacje jak szybkość "klikania", ewentualne przerwy od pracy, jakie strony w przeglądarce były otwierane przez pracownika (również te w trybie incognito).

Aleksandra Nowy wpis
@pls

A jak wyglądała organizacja pracy w przypadku pracy zdalnej? Godziny pracy były odgórnie ustalane? Czy warunki zatrudnienia w Gandalfie czyli np. stawka zmieniły się jakoś po przejściu na tryb zdalny?

Pytanie
 Pytanie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Gandalf Sp. z o.o.?

Odpowiwedź
Były pracownik
@Pytanie

Nie

Aleksandra
@Odpowiwedź

Czy w Gandalfie można liczyć na jakieś inne benefity? Chodzi mi tutaj o np. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie czy kartę multisport. Jest coś takiego zapewniane pracownikom w firmie?

kitkat
Pracownik
@Aleksandra

Niestety nie.

Pll
Kandydat
@Pytanie

Tak nagrody jak najbardziej są. Za wydajność, roczna, za wysługę lat.

Alexander Nowy wpis
Kandydat
@Aleksandra

Nie, ale sól w kuchni jest za darmo.

Artur Nowy wpis
@Pll

A ile te nagrody w Gandalfie wynoszą? Możesz podać jakieś konkretne kwoty? Ciekaw też jestem jaka atmosfera panuje w firmie, więc liczę że może podzielisz się swoimi wrażeniami.

jamniczasurogatka
Pracownik

Firma handlowo-mobbingowa, opierająca się na mało efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem, ale pcham do przodu ten krzyż.

Pracownik
Pracownik
@jamniczasurogatka

To po co się męczysz ...przestań pchać ten krzyż zwolnij się, na siłę Cię chyba nie trzymają .Dla mnie jest ok.

jamniczasurogatka
Pracownik
@jamniczasurogatka

Domyślam się, że jest to komentarz od kierownika :)

Pozarty
Były pracownik
@jamniczasurogatka

Jak wiele innych ;)

Agata

@kitty a są staże dla osób po studiach?

@Kitty
@Agata

Nie słyszałam, omijaj to miejsce

Brb
Pracownik
@Agata

Czasem zdarzają się jacyś stażyści ale to raczej rzadkość. Proponuję wysłać CV, napewno odpowiedzą.

Maria
@Brb

Ja akurat nie widziałam żadnej oferty stażu w Gandalfie. Znalazłam natomiast kilka ofert pracy - obecnie można aplikować m.in. na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Oferują umowę o pracę lub B2B - w zależności od preferencji. A wiesz, czy od razu jest to umowa na czas nieokreślony?

Pozarty
Były pracownik
@Maria

Nie rób tego ????

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gandalf Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Copywriter – Młodszy Specjalista ds. content marketingu?
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Gandalf Sp. z o.o.?

Niewolnik
Były pracownik
@Pytanie

Często zleceniówka, bo mogą cię bez problemu z dnia na dzień zwolnić :)

Kandydat
Kandydat
@Niewolnik

@Pytanie Rodzaj umowy jest kwestią ustalenia, firma jest elastyczna i idzie się dogadać. :)

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Gandalf Sp. z o.o.?

pls
Pracownik
@Pytanie

Nie ma ściśle ustalonego dresscodu. Należy przychodzić ubranym schludnie i tyle. Żadnych męczarni typu "obowiązkowy długi rękaw":]

Maciek

Ilu godzinne są u was zmiany ?

pls
Pracownik
@Maciek

8h dziennie 5 dni w tygodniu. We wrześniu występuje jeszcze praca w 3-4 soboty po około 6-8h

jemcolubie

Nie polecam, zero podwyżek, atmosfera gęsta, buractwo i plotkarstwo

stop januszostwu
@jemcolubie

Pani kierownik Asia nadal Pracuje? I szanowny Pan Jareczek? Gorszego kierownictwa w życiu nie widziałem. Gdyby Empik nie przejął akcji to firma zapewne byłaby na dnie.

2
pls
Pracownik
 Pytanie
@stop januszostwu

Taaaa od kiedy to przejmuje się firmę w złym stanie?:] Bierze się raczej taką której właśnie świetnie idzie. Widzę że same omnibusy biznesu:] Pewnie też kupujesz uszkodzone zabawki żeby je potem naprawić i dać dzieciom?:]

Radio
Pracownik

Ojojoj nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora) dobrowolnie. Firma leży niżej niż rów mariański. Jeśli to czytasz- ostrzegam i proszę nie wysyłaj cv. Wszyscy boją się szefa (oczywiście nie bez powodu, niegdyś (usunięte przez administratora)na pierwszym miejscu) nawet kierownicy a co dopiero ,,zwykły,, pracownik. Dodatkowo po firmie panoszy się teściowa szefa, która nie należy do życzliwych i miłych osób.

Agnwis
Były pracownik

Firma jest ciemnogrodem, nie lubię. Potrafią przyznać urlop na koniec miesiąca który był po okresie próbym. Potem tydzień przed końcem próbnego okresu powiedzieć, że nie przedłużają umowy. W dziale handlowym brak kominikacji. Kierownik nie potrafił dobrze wytłumaczyć a potem obwiniali. Jestem zniesmaczona

Vishal

Bardzo nie polecam. Niskie zarobki, brak podstawowego szacunku do pracownika, zarząd nie ma pojęcia o nowoczesnym zarządzaniu (zatrzymali się na wczesnych latach 90-tych, albo wręcz na układach pańszczyźnianych), na porządku dziennym jest rzucanie w stronę pracowników bluzgami. Atmosfera jest straszna. Rotacja ogromna, nikt nie chce w tym (usunięte przez administratora) za długo siedzieć oprócz kilku osób, które tak bardzo boją się zmian, że akceptują to wszystko. Rada dla szukających pracy: omijajcie to miejsce z daleka. Nie warto tracić czasu na taką gó...ną robotę. Studentów wycisną na maksa, zapłacą grosze. A jak już się ma doświadczenie, to naprawdę lepiej pójść do normalnej firmy z normalnym zarządzaniem. Są takie. Serio.

1
pls
@Vishal

To może ja odpowiem jako obecny pracownika. Widać, że to kłamliwy paszkwil jakiegoś frustrata, który najwyraźniej nie dawał sobie rady lub był zwyczajnie niekompetentny, a teraz z racji wymienionej frustracji spowodowanej własną niemocą wyżywa się na miejscu pracy. Jakich latach 90? Jakie bluzgi? Nikt nie rzuca mięsem w stosunku do pracowników, to jakiś wymysł. A pomysł że kilka osób boi się zmian dlatego siedzą i wszystko akceptują jest śmieszny ... po prostu ludzie lubią tutaj przychodzić i tu pracować dlatego zostają. Podoba im się atmosfera i warunki i tyle. Tak więc drogi FRUSTRACIE lub frustratko, mówisz tylko za siebie. Współczuję i życzę abyś poszedł po rozum do głowy i znalazł sobie bardziej produktywne zajęcie niż pisanie któregoś z kolei miernego paszkwil tutaj.

2
Ania
Były pracownik
@pls

Zgadzam się w zupełności z tym komentarzem. Wprawdzie nie pracowałam tutaj długo, ale bardzo lubiłam przychodzić do pracy. Ludzie byli bardzo sympatyczni, a atmosfera bardzo przyjazna. Było widać, że inny również lubili tę pracę. :)

2
Ania
Pracownik
@Vishal

Też nie polecam firma dramat. Zarobki i atmosfera do bani ciągłe awantury. Traktowanie klientów poniżej wszelkiej krytyki, ludzie dopiero na miejscu dowiadują się że standard trzy razy niższy niż obiecywano. A najgorsi ze wszystkiego są właściciele zero kultury i szacunku do innych. Zdecydowanie odradzam!

Gosia
Były pracownik
 Pytanie
@Ania

A którzy to ludzie byli myli? Sławek czy Agnieszka? Bo to chyba jakiś żart

bez

Marzec 2020 - koronawirus się rozszerza, apele o prace zdalną polityków nie docierają do kierownictwa i zarządu. Świetne miejsce do pracy w dzisiejszych trudnych czasach, o ile chcesz trafić do szpitala. Pensja mała, brak atomosfery, brak możliwości pracy zdalnej. Firma przedstawia się jako jedna z największych księgarń w internecie, to co się dzieje jednak w środku jest druzgocące. Smutne miejsce.

4
offcross59

Odradzam. Jeśli interesujesz się popkulturą może wydawać się, że to miejsce to raj na ziemi. Faktycznie, praca w handlowym nie jest ani super wymagająca, ani trudna. Jednak jakiekolwiek pomysły, czy chęć do pracy bardzo szybko zanika. Nie ma szkoleń, nikt dokładnie nie mówi Ci co masz robić ani o co tu chodzi. W Twojej sugestii jest pytanie o każdy najmniejszy szczegół, żeby móc normalnie pracować. Komunikacja w firmie nie istnieje. W ostatnim momencie dowiadujesz się, że mamy specjalną akcję, albo że powinno się to robić tak od tygodnia i czemu jeszcze tego nie robisz, mimo że wszelkie rozmowy tego typu prowadzone są za zamkniętymi drzwiami i oprócz kierownictwa nikt nic nie wie. Braki w kadrach na każdym kroku. Jesteś traktowany jako potencjalny (usunięte przez administratora) czy osoba szpiegująca dla innej, konkurencyjnej firmy. Jedyne co fajne w tym miejscu pracy to, że większość osób tam pracujących tworzy bardzo fajną ekipę, a właściwie tworzyła, bo na przestrzeni dwóch lat zwolniło się więcej osób niż przyszło. I nie licz na rozwój, bo tu taki Cię nie czeka. Nie wspomnę też o pensji, która nie wzrasta adekwatnie wraz ze stażem ani z ilością nowych obowiązków. Polecam tę pracę osobom, które lubią stać w miejscu, nie przeszkadzają im traktowanie jak najgorsze zło, wymagania z kosmosu i zadania nie w obrębie kompetencji, a także zbieranie ochrzanu za rzeczy, za które nie odpowiada się w najmniejszym stopniu. Jeśli to Ci nie straszne, to wtedy próbuj.

Anonim

Mobbing, krzyki, brak szacunku dla pracownika, groźby, pensje (usunięte przez administratora)m, zupełny brak organizacji.

Krzysztof
@Anonim

Bałagan organizacyjny to faktycznie niedogodność. Także mało przyjazna atmosfera, o której wspominasz mogłaby ulec poprawie. Czy myślałeś jak można by poprawić relacje w firmie, żeby pracować w bardziej komfortowych warunkach?

Pytanie
 Pytanie

Czy Gandalf Księgarnia Internetowa Anetta Wilczyńska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kitty
@Pytanie

Studenci otrzymują umowę zlecenie, pozostali umowę o pracę

Wanstyl

@ja Myślę, że wymagania jakie stawia firma są odbierane jako brak szacunku, generalnie polecam.

1
ja

brak podejścia do pracownika na każdym szczeblu. nie polecam chyba ze ktoś lubi mobbing i nieustający stres

1
Renata

A ja myślę, że niektórzy potrafią jedynie narzekać. Szukanie winnych trzeba zacząć od siebie.

10
endriula

Niestety nie dotrzymują słowa w sprawie feedbacku w prowadzonej rekrutacji na stanowisko menadżerskie. W dzisiejszych czasach jest to bardzo niepoprawne oraz słabe wizerunkowo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
plast

Bardzo fajne miejsce pracy, ludzie sympatyczni i zarobki też w porządku. Do tego jak się bardziej przyłożyłem to i premia za wydajność wpadła. Generalnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Gandalf Sp. z o.o. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Gandalf Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Beskidzka 37
  91-612 Łódź
 • NIP: 5272652185 REGON: 142891339 KRS: 0000381992
Gandalf Sp. z o.o.