Opinie o Gandalf Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Gandalf Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gandalf Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gandalf Sp. z o.o. w Łódź

jemcolubie

Nie polecam, zero podwyżek, atmosfera gęsta, buractwo i plotkarstwo

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Gandalf Sp. z o.o.?

Wiecie czy Gandalf Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

jamnik
@Pytanie

Nie ma szans. Nawet w czasie kwarantanny pracownicy biurowi musieli przychodzić do pracy w trybie dwuzmianowym, mimo ogromnych próśb z ich strony biurowych o taką formę pracy.

@Pytanie

Tak pracownicy pracujący zdalnie dostają służbowe laptopy. I tak była praca w trybie dwuzmianowym, ale jakoś nikt nie miał z tym problemy żeby sie co dwa tygodnie po socjalizować.

stary Nowy wpis
@Pytanie

Tak, ale tylko jedynie dla pracowników spoza Łodzi. W przypadku pracowników na miejscu firma zainstalowała na komputerach program śledzący poczynania pracowników. Program przetrwania takie informacje jak szybkość "klikania", ewentualne przerwy od pracy, jakie strony w przeglądarce były otwierane przez pracownika (również te w trybie incognito).

Aleksandra Nowy wpis
@pls

A jak wyglądała organizacja pracy w przypadku pracy zdalnej? Godziny pracy były odgórnie ustalane? Czy warunki zatrudnienia w Gandalfie czyli np. stawka zmieniły się jakoś po przejściu na tryb zdalny?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Gandalf Sp. z o.o.?

Odpowiwedź

Nie

Aleksandra
@Odpowiwedź

Czy w Gandalfie można liczyć na jakieś inne benefity? Chodzi mi tutaj o np. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie czy kartę multisport. Jest coś takiego zapewniane pracownikom w firmie?

kitkat
@Aleksandra

Niestety nie.

Pll
@Pytanie

Tak nagrody jak najbardziej są. Za wydajność, roczna, za wysługę lat.

Alexander Nowy wpis
@Aleksandra

Nie, ale sól w kuchni jest za darmo.

Artur Nowy wpis
@Pll

A ile te nagrody w Gandalfie wynoszą? Możesz podać jakieś konkretne kwoty? Ciekaw też jestem jaka atmosfera panuje w firmie, więc liczę że może podzielisz się swoimi wrażeniami.

jamniczasurogatka

Firma handlowo-mobbingowa, opierająca się na mało efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem, ale pcham do przodu ten krzyż.

@jamniczasurogatka

To po co się męczysz ...przestań pchać ten krzyż zwolnij się, na siłę Cię chyba nie trzymają .Dla mnie jest ok.

jamniczasurogatka
@jamniczasurogatka

Domyślam się, że jest to komentarz od kierownika :)

Pozarty

Jak wiele innych ;)

Agata

@kitty a są staże dla osób po studiach?

@Kitty
@Agata

Nie słyszałam, omijaj to miejsce

Brb
@Agata

Czasem zdarzają się jacyś stażyści ale to raczej rzadkość. Proponuję wysłać CV, napewno odpowiedzą.

Maria
@Brb

Ja akurat nie widziałam żadnej oferty stażu w Gandalfie. Znalazłam natomiast kilka ofert pracy - obecnie można aplikować m.in. na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Oferują umowę o pracę lub B2B - w zależności od preferencji. A wiesz, czy od razu jest to umowa na czas nieokreślony?

Pozarty
@Maria

Nie rób tego ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gandalf Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Copywriter – Młodszy Specjalista ds. content marketingu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Gandalf Sp. z o.o.?

Niewolnik
@Pytanie

Często zleceniówka, bo mogą cię bez problemu z dnia na dzień zwolnić :)

@Niewolnik

@Pytanie Rodzaj umowy jest kwestią ustalenia, firma jest elastyczna i idzie się dogadać. :)

Jaki dress code obowiązuje w Gandalf Sp. z o.o.?

@Pytanie

Nie ma ściśle ustalonego dresscodu. Należy przychodzić ubranym schludnie i tyle. Żadnych męczarni typu "obowiązkowy długi rękaw":]

Maciek

Ilu godzinne są u was zmiany ?

@Maciek

8h dziennie 5 dni w tygodniu. We wrześniu występuje jeszcze praca w 3-4 soboty po około 6-8h

jemcolubie

Nie polecam, zero podwyżek, atmosfera gęsta, buractwo i plotkarstwo

stop januszostwu
@jemcolubie

Pani kierownik Asia nadal Pracuje? I szanowny Pan Jareczek? Gorszego kierownictwa w życiu nie widziałem. Gdyby Empik nie przejął akcji to firma zapewne byłaby na dnie.

@stop januszostwu

Taaaa od kiedy to przejmuje się firmę w złym stanie?:] Bierze się raczej taką której właśnie świetnie idzie. Widzę że same omnibusy biznesu:] Pewnie też kupujesz uszkodzone zabawki żeby je potem naprawić i dać dzieciom?:]

Radio

Ojojoj nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora) dobrowolnie. Firma leży niżej niż rów mariański. Jeśli to czytasz- ostrzegam i proszę nie wysyłaj cv. Wszyscy boją się szefa (oczywiście nie bez powodu, niegdyś (usunięte przez administratora)na pierwszym miejscu) nawet kierownicy a co dopiero ,,zwykły,, pracownik. Dodatkowo po firmie panoszy się teściowa szefa, która nie należy do życzliwych i miłych osób.

Agnwis

Firma jest ciemnogrodem, nie lubię. Potrafią przyznać urlop na koniec miesiąca który był po okresie próbym. Potem tydzień przed końcem próbnego okresu powiedzieć, że nie przedłużają umowy. W dziale handlowym brak kominikacji. Kierownik nie potrafił dobrze wytłumaczyć a potem obwiniali. Jestem zniesmaczona

Vishal

Bardzo nie polecam. Niskie zarobki, brak podstawowego szacunku do pracownika, zarząd nie ma pojęcia o nowoczesnym zarządzaniu (zatrzymali się na wczesnych latach 90-tych, albo wręcz na układach pańszczyźnianych), na porządku dziennym jest rzucanie w stronę pracowników bluzgami. Atmosfera jest straszna. Rotacja ogromna, nikt nie chce w tym (usunięte przez administratora) za długo siedzieć oprócz kilku osób, które tak bardzo boją się zmian, że akceptują to wszystko. Rada dla szukających pracy: omijajcie to miejsce z daleka. Nie warto tracić czasu na taką gó...ną robotę. Studentów wycisną na maksa, zapłacą grosze. A jak już się ma doświadczenie, to naprawdę lepiej pójść do normalnej firmy z normalnym zarządzaniem. Są takie. Serio.

@Vishal

To może ja odpowiem jako obecny pracownika. Widać, że to kłamliwy paszkwil jakiegoś frustrata, który najwyraźniej nie dawał sobie rady lub był zwyczajnie niekompetentny, a teraz z racji wymienionej frustracji spowodowanej własną niemocą wyżywa się na miejscu pracy. Jakich latach 90? Jakie bluzgi? Nikt nie rzuca mięsem w stosunku do pracowników, to jakiś wymysł. A pomysł że kilka osób boi się zmian dlatego siedzą i wszystko akceptują jest śmieszny ... po prostu ludzie lubią tutaj przychodzić i tu pracować dlatego zostają. Podoba im się atmosfera i warunki i tyle. Tak więc drogi FRUSTRACIE lub frustratko, mówisz tylko za siebie. Współczuję i życzę abyś poszedł po rozum do głowy i znalazł sobie bardziej produktywne zajęcie niż pisanie któregoś z kolei miernego paszkwil tutaj.

Ania
@pls

Zgadzam się w zupełności z tym komentarzem. Wprawdzie nie pracowałam tutaj długo, ale bardzo lubiłam przychodzić do pracy. Ludzie byli bardzo sympatyczni, a atmosfera bardzo przyjazna. Było widać, że inny również lubili tę pracę. :)

Ania
@Vishal

Też nie polecam firma dramat. Zarobki i atmosfera do bani ciągłe awantury. Traktowanie klientów poniżej wszelkiej krytyki, ludzie dopiero na miejscu dowiadują się że standard trzy razy niższy niż obiecywano. A najgorsi ze wszystkiego są właściciele zero kultury i szacunku do innych. Zdecydowanie odradzam!

Gosia
@Ania

A którzy to ludzie byli myli? Sławek czy Agnieszka? Bo to chyba jakiś żart

bez

Marzec 2020 - koronawirus się rozszerza, apele o prace zdalną polityków nie docierają do kierownictwa i zarządu. Świetne miejsce do pracy w dzisiejszych trudnych czasach, o ile chcesz trafić do szpitala. Pensja mała, brak atomosfery, brak możliwości pracy zdalnej. Firma przedstawia się jako jedna z największych księgarń w internecie, to co się dzieje jednak w środku jest druzgocące. Smutne miejsce.

offcross59

Odradzam. Jeśli interesujesz się popkulturą może wydawać się, że to miejsce to raj na ziemi. Faktycznie, praca w handlowym nie jest ani super wymagająca, ani trudna. Jednak jakiekolwiek pomysły, czy chęć do pracy bardzo szybko zanika. Nie ma szkoleń, nikt dokładnie nie mówi Ci co masz robić ani o co tu chodzi. W Twojej sugestii jest pytanie o każdy najmniejszy szczegół, żeby móc normalnie pracować. Komunikacja w firmie nie istnieje. W ostatnim momencie dowiadujesz się, że mamy specjalną akcję, albo że powinno się to robić tak od tygodnia i czemu jeszcze tego nie robisz, mimo że wszelkie rozmowy tego typu prowadzone są za zamkniętymi drzwiami i oprócz kierownictwa nikt nic nie wie. Braki w kadrach na każdym kroku. Jesteś traktowany jako potencjalny (usunięte przez administratora) czy osoba szpiegująca dla innej, konkurencyjnej firmy. Jedyne co fajne w tym miejscu pracy to, że większość osób tam pracujących tworzy bardzo fajną ekipę, a właściwie tworzyła, bo na przestrzeni dwóch lat zwolniło się więcej osób niż przyszło. I nie licz na rozwój, bo tu taki Cię nie czeka. Nie wspomnę też o pensji, która nie wzrasta adekwatnie wraz ze stażem ani z ilością nowych obowiązków. Polecam tę pracę osobom, które lubią stać w miejscu, nie przeszkadzają im traktowanie jak najgorsze zło, wymagania z kosmosu i zadania nie w obrębie kompetencji, a także zbieranie ochrzanu za rzeczy, za które nie odpowiada się w najmniejszym stopniu. Jeśli to Ci nie straszne, to wtedy próbuj.

Anonim

Mobbing, krzyki, brak szacunku dla pracownika, groźby, pensje (usunięte przez administratora)m, zupełny brak organizacji.

Krzysztof
@Anonim

Bałagan organizacyjny to faktycznie niedogodność. Także mało przyjazna atmosfera, o której wspominasz mogłaby ulec poprawie. Czy myślałeś jak można by poprawić relacje w firmie, żeby pracować w bardziej komfortowych warunkach?

Czy Gandalf Księgarnia Internetowa Anetta Wilczyńska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kitty
@Pytanie

Studenci otrzymują umowę zlecenie, pozostali umowę o pracę

Wanstyl

@ja Myślę, że wymagania jakie stawia firma są odbierane jako brak szacunku, generalnie polecam.

ja

brak podejścia do pracownika na każdym szczeblu. nie polecam chyba ze ktoś lubi mobbing i nieustający stres

Renata

A ja myślę, że niektórzy potrafią jedynie narzekać. Szukanie winnych trzeba zacząć od siebie.

endriula

Niestety nie dotrzymują słowa w sprawie feedbacku w prowadzonej rekrutacji na stanowisko menadżerskie. W dzisiejszych czasach jest to bardzo niepoprawne oraz słabe wizerunkowo.

plast

Bardzo fajne miejsce pracy, ludzie sympatyczni i zarobki też w porządku. Do tego jak się bardziej przyłożyłem to i premia za wydajność wpadła. Generalnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Gandalf Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gandalf Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 4 ocen.