Opinie o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

EMER

Witam ,opiszę jak zakład dba o pracownika.Przeszłam na emeryturę po przepracowaniu; N; lat w RR.Jeszcze jakiś czas pracowałam,jednak musiałam przerwać pracę,ale tak się złożyło że najpierw w kwietniu dostałam podwyżkę roczną.Jakie moje było zaskoczenie co do wypłaty bo podwyżki nie miałam.Zapytałam T.B a pracowałam na Abbocie dlaczego nie mam- odpowiedział bo nie,jest to odpowiedz przełożonego .Wszyscy wiedzieli że chcę wrócić na jesień do pracy. Nie potrafią rozmawiać z pracownikami,potrafią tylko karać .Cały czas czytam że są przyjęcia. Wolą zatrudnić kogoś bez doświadczenia niż osobę ,która ma pojęcie o pracy. Zastanów się czy warto w takim zakładzie pracować.

Jak dla mnie super,

greenpeace

Może ktoś wypowiedzieć się o stanowisku inspektora ds. jakości (możliwość rozwoju, zarobki, atmosfera)? Chciałem tam aplikować ale widzę, że firma szuka na to stanowisko pracownika średnio co 2 miesiące co trochę budzi moje obawy.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Na takie, że musisz pracować w administracji 8.15 bo 15 minut jako benefit otrzymujesz na przerwę obiadową.

Szalona rrd

Super firma, nagrody i podwyżki tylko dla pracowników administracji. Zero motywacji, każdy olewa pracę bo i tak nikogo nie zwolnią. Nikt nowy nie przyjdzie tu pracować . Chcesz zarabiać najniższą krajową po 10 latach pracy to rrd jest świetnym wyborem.

szalony Nowy wpis
@Szalona rrd

@Szalona, co zrobiłaś przez te 10 lat żeby pracować w administracji, dostawać nagrody i podwyżki i nic nie robić ?

Czy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź zapewnia kartę multisportu?

Tak

Jak zaolacisz za Nią 100 zł to tak, zapewnia

Jest finansowanie do karty

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Tak, i nie ze pracownik płaci 100 zloty tylko wszystko zależy od tego jaki rodzaj karty ktoś wybierze

Czy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

To zależy czy swoją kandydaturę zglasza się do agencji pracy czy bezpośrednio do zakładu

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
logo firmy OPERATOR WTRYSKAREK
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(232 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier- operator wózka widłowego
Łódź
UNIQ LOGISTIC sp. z o.o. sp. j.
(169 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Kat 33

Tak ma szanse

Jak dla mnie super,

Edyta
@Pracownik

@Pracownik To bardzo dobrze, że firma RR Donnelley odpowiada Ci jako pracodawca. Jednak trzeba powiedzieć, iż Twój komentarz jest nieco lakoniczny, a w związku z tym mało powie osobom, które szukają rzetelnych informacji o nim. Powiedz nam zatem coś więcej na temat ogólnych warunków zatrudnienia. Jak wygląda tam poziom wynagrodzenia - jest już ono godne?

Lola
@Edyta

Psie pieniądze pracuję tu 10 lat i mam ledwo 2 tyś,jeśli przepracuje się bez ani jednego dnia choroby,urlop na żądanie zabierają premię wyzysk, dyskryminacja, mobing, kurwica,nerwica ,brak poszanowania pracowników, nie wspominając o tych nad nami zero organizacji, brak człowieczeństwa tylko wymogi a podwyżek wcale, albo śmieszne groszowe, brak słów

Lola
@Lola

Kiedyś były tak zwana premia roku ,teraz nie ma a ostatnia premia moja za kilka lat pracy wyniosła w pewnym roku aż 58 zł, czy nie żenada premia za rok harowki czujecie to inne więcej inne mniej, (usunięte przez administratora), lizusy, (usunięte przez administratora)takich ludzi się tu toleruje, tylko obowiązki i wymogi, a poza tym nic dobrego, można by było pisać o tym długo, bo co tu się odprawia, głowa mała nie dziwota, że nikt nie chce tu przyjść do pracy,ani kasy, ani atmosfery, soboty nie płatne, do odbioru i nie kiedy chcesz,tylko kiedy oni ci zechcą dac, na dellu jedynie płacą za nadgodziny, ale człowiek piwinnien tyle zarabiać, by nie musiał po godzinach dorabiać, kto ma na to siłę, a swoje życie człowiek też ma ,ale czasu nie wiele by zregenerować siły, nie polecilalabym nikomu,a i ludzie co raz gorsi i dla siebie

edmund
@Lola

to jak wyzysk to zwolnij sie Edziu

rita
@Lola

Dokładnie tak jest jak piszesz . Zatrudniają bardzo dużo ukrainy która zarabia po 4 800 na reke ,a Polacy 2000 ledwo zarobią . Niedługo będziemy pracować za miskę ryżu.

Agnieszka
@Lola

Lola, czy mogłabyś napisać, czy na rozmowie określającej warunki pracy i przy podpisywaniu umowy była wzmianka o premiach? Od czego zależą i jakiej są wysokości? Bo z tego co piszesz to nie jest to chyba sprecyzowane, skoro kwoty premii się zmieniają. Podzielisz się informacja?

Ala
@Lola

Lola, w Lidlu płacą 3800 brutto, 10 lat w pracy za psie pieniądze, mobbing, wyzysk, Ukraina, itp Masz kobieto nerwy ze stali, miałaś 10 lat na znalezienie lepszej pracy, ale wylewasz swoje żale w internecie.

Janek
@rita

Zapewne bo pracują po 12h i w każdą możliwą sobotę, a Ty za 10 fajrant stoisz przy bramkach narzekając jak Ci źle? Tak tylko piszę

Anonym
@Pracownik

Dla mnie też, spoko ludzie, nikt z batem nie stoi, robisz swoje i wychodzisz, a że acord, no to ciężko wiadomo :P , ale która praca nie ciężka ? Generalnie sprawnie wszystko przebiega tu.

Anna

Chciałabym przestrzec, w agencji pracy Flexi Works jak i w RR twierdzą, że zatrudniają na dłużej. Drugiego dnia od szefowej zmiany dowiedziałam się, że zatrudnienia do marca ze względu na jakieś dodatkowe zamówienia.

Karol

Firma przetrwała pandemie ,

Anonim
@greenpeace

I co ? Wiesz coś więcej na temat tego stanowiska? Ja mam mieć rozmowę ale zacząłem bardzo wątpić.

@Anonim

nie zdecydowałem się wysyłać cv, ale jeśli jesteś po spotkaniu to możesz podzielić się jakie warunki proponują

peace
@greenpeace

Normalnie. Jak inspektor jest dobry i chce to awansuje. Zarobki srednie. Atmosfera ok, zawsze od ludzi na linii zalezy. Liderzy są w wiekszosci w porzadku.

Gzyms
@greenpeace

Średnie czyli bliżej 3000 czy 5000 netto?

Grynn
@Gzyms

Bliżej 3000 brutto jak już z tego co się orientowałęm

Margaryna
@greenpeace

To stanowisko "inspektor jakości" widnieje tylko na papierze :) słowo kontroler nawet jest chyba za duże :) jeżeli chodzi o rozwój? Owszem - rozwój cierpliwości

EMER

Janek
@EMER

Może Twoja Emerytura to był dla nich złoty strzał, jakbyś była tak doświadczona jak piszesz, to byś pracowała

Uwaga

Ludzie uważajcie co podpisujecie na wypowiedzeniu. Nie polecam tego zakładu, banda (usunięte przez administratora)

rr
@Uwaga

coś więcej możesz napisać

Ciekawski
Kandydat
@Uwaga

Cześć Też jestem ciekaw o co chodzi. Coś dziwnego było na wypowiedzeniu? Zastanawiam się nad pracą tam i trochę mnie ten komentarz zaniepokoił.

Przecinek

Nie polecam, brak możliwości przedłużenia umowy czy awansu.

...

Niestety nie polecam. Pierwsze wrażenie jest dobre, każdy jest milutki i obiecywane są gruszki na wierzbie. Jednak z czasem wychodzi na jaw to, że aby nie tracić premii co miesiąc, trzeba być pupilkiem supervisora. Za każdym razem pod koniec kwartału, gdy masz okazję na dostanie premii kwartalnej możesz stracić tą premie za byle co. Za poszerzanie kompetencji na różnych obszarach danego stanowiska nie uwzględniana jest podwyżka. Czyli możesz pracować 5 lat i być przeszkolonym do pracy na wszystkich obszarach a będziesz zarabiał tyle samo co świeży pracownik, który działa tylko na jednym obszarze.

Konrad

Cześć, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wyglada atmosfera w działach inżynieryjnych ? Ewentualnie zarobki ? Widełki zarobkowe bardzo by mnie usatysfakcjonowały. Ogólnie planuje złożyć CV natomiast najpierw chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy o ludziach i samej firmie. Z góry dzięki

Wiem
@Konrad

O zarobkach Ci nie powiem ale firma szuka inżyniera ponieważ wszyscy dotychczasowi ze stażem ponad 10letnim zwolnili się i zabrali wiedzę do innej firmy. Została 1 osoba ze stażem 4 miesiace. Tak więc potencjalny kandydat łatwo miał nie będzie.

Konrad
@Wiem

@wiem a dotychczas jak wyglądały stosunki między inżynierami/innymi działami/ pracownikami produkcji ? Jest coś szczególnego ?

yarek
@Konrad

ale o jakie stosunki pytasz ? czy ktoś nagrywa ? no to nielegalne. Wiem że w sklepiku zakładowym dużo kremu schodzi. Więc krzywdy sobie nie robią, to pewne.

Czy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zuza
@Pytanie

Umowa zlecenie jest tylko przez agencję. Bezpośrednio przez zakład jest umowa o pracę.

@Pytanie

Teraz z tego co się orientuję to są przyjęcia ale przez agencje na umowę zlecenie, na umowę przez zakład już dawno nikogo nie przyjęli

Misiek

Czy warto aplikować na stanowisko kierownika działu inżynierii i optymalizacji produkcji? Dlaczego zwolnił się poprzedni kierownik?

Rada

Widzę ofertę pracy jako planista materiałowy którą widać w ogłoszeniach od roku w sumie już lekko od ponad roku ale nie jestem zdziwiony tym faktem nikt tam nie chce pracować każdy zatrudniony jest kilka dni, jeden był nawet miesiąc, nie probujcie aplikowac bo stracicie inne dobre oferty pracy. Pozdrawiam

Krzysztof
@Rada

W czym leży problem, że pracodawca trudno ma znaleźć osobę na to stanowisko? Myślę, że jest jakiś powód, przez który pracownicy nie chcą tam pracować.

Rada
@Krzysztof

Gdyby nie bylo problemu już dawno etat bylby zajęty przez długie lata :)

tak
@Krzysztof

Powód jest prosty. Planowanie ogromnej produkcji odbywa sie w excelu. Pracy jest na 10h dziennie a nie placą za nadgodziny. Można te nadgodziny odebrać ale nie ma kiedy więc są traktowane jako wolontariat.

Daisy
@tak

O ile widzę to tam nikt nie pracuje w nadgodzinach poza wyjątkami raz na kilka tygodni. A jak pracuje to potem ma wolne. A planuje się zwykle e excel wiec nie wiem w czym problem?

tak
@Daisy

Tak zwykle planuje sie w excelu jak zbiera sie ziemniaki z pola gołymi rękoma. Do planowania w innych firmach służy system a nie autorska tabelka w excelu z vlookapem.

Ty
@tak

Jaka brednia:) widać ze nie pracujesz tam a na pewno nie w tym dziale:)

Lukasz
@Ty

Sam jestes brednia... caly pulpit skrótów do trywialnych plikow excela, codziennie uzywa sie innych. System zastapiony formulami excela zacofanie na poziomie roku 2002

Excel

Pracuje jeszcze justyna z jakości? I edyta z Koluszek?

Excel

Pracują?

Wrr
@Excel

Przedstaw się

Krzysztof

Wypowiadasz się w tym wątku, więc zapewne pracujesz w firmie. Czy możesz napisać na jakich umowach są zatrudnieni pracownicy? Na początek zlecenie, czy od razu umowa na czas określony.

Zaangażowany

Z firmy odchodzi cały top management, co musi świadczyć o tym, że firma chyli się ku upadkowi. Pracownicy zatrudniani na umowę zlecenie, mnóstwo pracowników ukraińskich, coraz mniej zleceń, marne płace, brak podwyżek, brak możliwości rozwoju, o awansie nie wspominając. Pracownicy produkcji ze względu na brak pracy odsyłani na inne działy lub do domu. Brak wynagrodzenia postojowego. Soboty pracujące do odbioru w dzień który wybierze supervisor. Straszne układy, kolesiostwo, nepotyzm i nierówne traktowanie. Ogólnie nie polecam.

Prawda
@Zaangażowany

Najpierw dokładnie sprawdź, a potem się wypowiedź.

Daisy
@Zaangażowany

Ej Zaangażowany to zwijaj się jak najszybciej stamtąd. Tylko wcześniej to może jakieś fakty zapodaj.

Barnaba

Reasumując firma jest dobrym pracodawcą ,więc wystarczy dołożyć swoje zaangażowanie i zadowolenie gwarantowane.

Luki
@Barnaba

Reasumując... po czym?

Zostaw merytoryczną opinię o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź