Opinie o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź w Łódź

Tu nie chodzi o męczącą pracę Ani o karnet na karate Dej nam podwyżkę A nie na bizcom zniżkę Czas to piniondz każdy wie To mój hajs gdzie je? Pasek cienki jak pół tyłka Dziś nie pójdem do kapsylka

Edyta

@dzwoni kuzyn Dziękuję Ci za odpowiedź. Czyli można przyjąć, że praca za pośrednictwem RR Donnelley będzie najbardziej odpowiednia dla osób poszukujących tymczasowej pracy? @Kukuryku Sam jesteś albo byłeś pracownikiem w tej firmie? Jak w Twojej opinii wygląda ten pracodawca?

To nie jest tajemnica , że wszystkie firmy mają braki kadrowe. Nie ma z czego się śmiać!

@Adam

kasa w górę braki się skończą uwierz mi :)

Edyta

@dzwoni kuzyn To bardzo dobrze, że zechciałeś wziąć aktywny udział w dyskusji na temat firmy RR Donnelley. Z Twojej relacji wyłania się raczej negatywny obraz tego pracodawcy, a jednym jego plusem są zarobki. Więc może dla osób, które poszukują tylko tymczasowej/sezonowej pracy będzie w porządku? Prowadzą aktualnie rekrutację?

dzwoni kuzyn
@Edyta

Pani Edyto, co prawda byłem zatrudniony przez agencję i jeśli ktoś chce się tam zatrudnić na miesiąc, góra dwa, taki właśnie typ zatrudnienia polecam. Ludzie z agencji dostają dużo więcej pieniędzy niż ludzie, którzy posiadają umowę o pracę w RRD. Jedynym minusem pracy przez agencję jest brak płatnego urlopu, ale to chyba oczywiste. Co do rekrutacji przez RRD - taka też się pewnie obdywa, ponieważ sporo ludzi odchodzi, jednakże jeśli to ma być praca sezonowa/wakacyjna to polecam agencję.

Kukuryku
@Edyta

Caly czas potrzeba ludzi, ogloszenia wisza nawet na ogrodzeniu firmy, szukaja zarowno pracownikow sezonowych jak i tych na umowe bezposrednio z zakladem,

Bylemwidzialem
@Kukuryku

Do tego stopnia rekrutują, że nawet ludzie z HR rozdają ulotki na przystanku autobusowym. O czym to może świadczyć ? chyba nie o tym, że ludzie tam walą drzwiami i oknami

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Irek

Na jaka umowę można liczyć na początek?

Edyta

@Kukuryku Dziękuję Ci za informacje. A czy jest na forum ktoś, kto mógłby się podzielić informacjami jak to wygląda teraz? czy przebieg rekrutacji w RR Donnelley się zmienił, czy jest tak jak napisał/a @Kukuryku? @życzliwy Tobie również dziękuję za opinię. A czy takie sytuacje zdarzają się często? Czy duże są braki kadrowe w RR Donnelley?

życzliwy

zatrudniają bezpośrednio przez firmę i przez agencję, osoby pracujące na dziale Dellowym są zmuszane do nadgodzin wygląda to w ten sposób że przychodzi supervisor i mówi że dzisiaj pracujemy wszyscy do 2 rano jeśli zmiana popołudniowa, kiedy sie dziwisz że wszyscy przecież nikt cię nie pytał pojawia się odrazu odpowiedź że nakazują ci pracować, owszem kodeks pracy mówi o tym że pracodawca w szczególnych warunkach może nakazać zostać po godzinach, jednak jednym z wyjątków jest to że kiedy jest zamało ludzi czyli są braki kadrowe pracodawca nie może ci nakazać, RR Donnelley niestety łamie prawo bo ma braki kadrowe i nakazuje. Nie ma klimatyzacji, na dziale medycznym jest klimatyzacja, nie wiem jak są tam traktowani ludzie czy są zmuszani czy nie .. Nie polecam

Edyta

Na jednym z portali rekrutacyjnych znalazłam kilka aktualnych ofert pracy w RR Donnelley. Czy moglibyście się podzielić informacjami na temat przebiegu rekrutacji? Zauważyła na forum kilka wpisów osób zainteresowanych aplikowaniem do RR Donnelley. Z pewnością każda taka informacja byłaby dla nich bardzo cenna.

Kukuryku
@Edyta

Kilka lat temu wyglado to tak ze zapraszali na rozmowe, po rozmowie kontaktowali sie z wybranymi osobami i zapraszali na recepcje po skierowania na badania w przypadku zatrudnienia przez zaklad, po badaniach zapraszali na szkolenia i odrazu na drugi dzien juz normalnie przychodzilo sie.do pracy

Zenek

Czy firma w ogóle potrzebuje pracowników?

@Zenek

potrzebuje i to dużo.powoli więcej ludzi zaczyna odchodzić niż przychodzić...przyczyna kiepska płaca i to na wszystkich stanowiskach...muszą to poprawić bo przegrywają z konkurencją,inaczej Titanic Produkcyjny

molo
@Zenek

Z tego co wiem to szukają na produkcję i do magazynu i umowa od razu u nich

Młody Borek

Aplikując do pracy w wieku 20 lat, wymagają ode mnie conajmniej 50 lat pracy na produkcji oraz braku statusu studenta.

Stary Borek
@Młody Borek

Może kierunek Twoich studiów ich nie urzekł..

Franek

Generalnie ludzie pracowici wszędzie sobie radzą i nie narzekają.

Ojcze Doniz, spec. od b. broni
@Franek

Święte słowa, Panie Franciszku!

zzz

Podpowiedzcie jak się pracuje , w jakiej atmosferze.?

Er Er Donelowiec
@zzz

ja osobiście nie moge narzekać, z toksycznymi ludźmi po prostu nie rozmawiam a są w firmie i takie osoby.Praca sama w sobie nie jest zła, jak ktosc chce pracować praca Go nie zrazi a jak jest leserem i nierobem to nawet siedzenie bedzie Go męczyło

John

Słaba atmosfera, deklarują benefity a do multisportu dokładają grosze. Brak premii dla pracowników biurowych a o podwyżkach rocznych już nie wspomnę... szefostwo nie staje po stronie pracownikow. nie polecam dla zmieniających pracę.

Sportowiec
@John

Multisport kosztuje po dofinansowaniu 90zl

@Sportowiec

Wczasy pod gruszą 250brutto. Czyli prawdziwe wczasy pod gruszą ;-)

Obecny pracownik RR

Czy we wszystkich zakładach pracy jest dofinansowanie do wypoczynku ??? podałeś najniższą kwotę z 3 progów,pieniądze fakt nie powalają ,ale miejmy nadzieję że z nową Panią Dyrektor HR podgonimy inne zakłady

Ty
@Obecny pracownik RR

A czy ta nowa dyrektor HR pracuje tam od wczoraj czy juz drugi rok? Że oczekujesz zmiany. Ja w rrd nic do nikogo nigdy nie miałam i nie mam, po prostu na tle innych firm panuje tam wyzysk i zaniżone stawki. Poza tym praca jak praca, raz wiecej raz mniej, jak wszędzie.Taka jest moja subektywna ocena.

@Ty

Masz rację pracuje 2 rok,ale to nie jest kiosk z biletami żeby wszystko zmienić w miesiąc...przykład z kilku dni zamiast spotkania wielkanocnego upominki dla pracowników jak dla mnie dobra decyzja,dlaczego???osobiście miałem dosyć patrzenia jak ludzie biegają z tymi talerzykami i wpychają się na siłę żeby jak najwięcej nabrać...Dyrektor dwa podejścia do ciast robił i co ?lipa talerzyk miał pusty...

@Obecny pracownik RR

Tak, to akurat dobra inicjatywa. Kilka lat temu takie poczęstunki organizowali w zewnętrznych lokalach. Wtedy bylo ok, bo każdy mógł sobie wybrać jakieś danie + lampka wina. Mnie np jeszcze irytują dopłaty do świąt. Jak zarabiasz wiecej to 250 brutto, jak mniej to 400 czy nawet 450. Kazdy zarabia tyle na ile ktoś wycenil jego prace, odpowiedzialność pracy, zakres obowiązków itd. Co to ma wspólnego z nagdroda na święta i czemu mam dostać mniej skoro mam większy zakres obowiązków. Jakoś aut służbowych nie przydzielaja tym, którzy zarabiaja mniej.

Obecny pracownik RR

Masz rację też uważam żeby dofinansowanie było równe dla wszystkich...chociaż mam największe to myślę że równy podział byłby ok i nikt nie zaglądał by nam w dochody,byłem na takich imprezach,ale schabowy na poczęstunek wigilijny to nie był dobry pomysł ;) i obok stypa za ścianą ech

Jeśli chodzi o pracę biurową powiem, że zakres pracy nieadekwatny do zarobków. Magazynierzy maja stawki zbliżone a czasem i wyższe od planistów produkcji. Firma chce zatrudniać osoby z doświadczeniem za stawke studencka, lecz studenta nie zatrudni bo nie ma doświadczenia. Koło sie zamyka. Jeśli chodzi o socjal to jest 2x do roku na święta i nie są to ani kokosy ani pomarańcze. Premia roczna w zeszłym roku wyniosla 0,05%. Tak, dobrze napisalem, nie pomylilam sie o jedno zero. A atmosfera...zależy w jakim dziale-jak w każdej innej pracy pewnie.

Edyta

@mont i jak z powrotem? Udało się załatwić pracę? Skoro wracasz to rozumiem że byłeś wcześniej zadowolony z pracy. Dlaczego? W tym momencie w RR Donnelley jest prowadzona rekrutacja - polecilibyście tą pracę swoim znajomym? Jeśli tak lub nie - to dlaczego?

mont

Kto jest brygadzistą na dziale dell ? Pracowalem tam juz kiedyś i myślę nad powrotem.

Bławatek

Praca na Abbocie sama w sobie spoko. Ludzie do kitu atmosfera kiepska. Obgaduja wszyscy wszystkich. Tomasz B.nie potrafi zarządzać ludźmi podśmiewa się i stosuje kary jak w przedszkolu. Kasa bardzo marna. Ogólnie nie polecam.

Tomasz B.
@Bławatek

Ha, ha, ha

Twój ulubiony lider ;)
@Tomasz B.

Jakie kary taka odpowiedź :)

Ciapek
@Twój ulubiony lider ;)

No idziesz do kąta.

gość
@Ciapek

w kącie to Ty jesteś na prepie :)

Nie polecam pracy w tej firmie w szczególności na magazynie Dell,kierownik Maciej Z (żydzior)człowiek z problemami życiowymi z którym trudno porozmawiać a już nie wspomnę o swoim zdaniu.Osoby które lubią prace 7 dni w tygodniu,bez zapłaty za nadgodziny tylko do odbioru to firma idealna.Szkoda tylko że firma ma problem z przestrzeganiem Kodeksu Pracy,więc myśle że warto żeby zainteresowała się tą firmą PIP.

@anonymous

Przypomne tylko, że zgodnie z KP nadgodzin należy w pierwszej kolejności odbierać. Gdy nie ma możliwości w okreśie rozliczeniowym są do wypłaty. Co do reszty to się nie wypowiadam, nie pracuje tam.

@ja

W pierwszej kolejności trzeba zachować przerwy weekendowe,zgodnie z KP przestrzegać możliwą ilość nadgodzin i zachować stosunek oddawania nadgodzin na wniosek pracownika czy pracownika (bo to dwie różne wartości).

@ja

Na wniosek pracownika czy pracodawcy

tego nie kwestionuje.

Witkowski
@anonymous

Ty anonymus też jesteś jakimś uchodźcą( nie napiszę skąd), skoro nie potrafisz pisać po polsku np .(słowo żydzior piszesz małą literą, kodeks pracy z wielkiej -dlaczego? Nie miałeś kursów dla obcokrajowców, a może podstawówki nie kończyłeś?)

@Witkowski

Witkowski, gdybyś inteligencją nie grzeszył to byś zrozumiał że żydzior napisałem specjalnie z małej żeby nie obrażać prawdziwych Żydów i żeby nikt nie powiedział że obrażam kogoś, a kodeks pracy napisałem z dużych żeby zaznaczyć jego znaczenie. Nie wiem tylko co ma wspólnego "pisownia" z uchodźcą, ale skoro tam pracujesz to nie dziwi mnie twój tok myślenia!

Tom

Multisport kosztuje pracownika ponad 90 złotych... dopłacają do ubezpieczenia i poza tymi dwoma nie ma żadnych benefitów... podwyżki roczne to 3% podstawy... Ludzie pracują po 8 czy 10 lat na tym samym stanowisku bo tak wielkie sa tu szanse na awans...Nie ma zadnych premii rocznych a na wczasy pod grusza daja jakies 200-300 złotych na reke. Jesli ktos wybiera sie tu na rozmowe, to jesli uslyszy o benefitach, niech zapyta co maja na mysli... za wiele nie ma do wymieniania.

Taka.Ja.

Hej Przeczytałam tu dużo niepochlebnych opinii na temat działu produkcji, a jak jest w dziale jakości? Czy ktoś mógłby coś napisać na temat stanowiska Inspektor jakości? Często są ogłoszenia na to stanowisko, warto?

Zostaw merytoryczną opinię o RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź - Łódź

• Jak się pracuje w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Zobacz opinie na temat firmy RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź