Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

bestia

A slyszeliscie najnowsza plotke?Od przyszlego roku nie bedzie hopowcow,kontrole beda robic kosowie.Juz hopowcy szukaja miejsc zeby wcisnac sie na ph.Dalej tniemy etaty.

ona

praca w tej firmie to porażka plany nierealne do wykonania chociaż jest sezon no cóż na szczęście na żywcu świat się nie kończy praca w takiej firmie wiąże sie z nadgodzinami itp ale powinno być odpowiednie wynagrodzenie1!Heh a tu ...a nie napisałem o kontrolach wiec rożnych kontroli bywa ze w miesiącu jest z sześc także szczerze polecam Dla osób samotnych i bez innych perspektyw!!No i mocne nerwy są potrzebne.

gosc

Każdy szanujący się sklep powinien wymienić Tobie chipsy bez problemu.Sklep odbiera kapsel z wygraną a Chipsy zabierasz z półki sklepowej.Wygrany kapsel sklep oddaje przedstawicielowi z Lays a ten wydaje mu Chipsy.Nie rozumiem w czym problem ma sklep, widocznie personel nie był odpowiednio poinformowany. Życzę kolejnych wygranych.

Artur

Będąc zwolennikiem piwa warka zakupiłem je w sklepie monopolowym "Borys" w Elblągu ul. Chełmońskiego wygrałem w waszej promocji chipsy Lays 80g . Chcąc je odebrać pani sprzedawczyni informuje mnie ,że takiej promocji nie ma i że mogą jeśli zechce zaprzestać sprzedży piwa warka . Moje pytanie brzmi czy kapsel wysłać Wam i chipsy wyslecie mi czy szukać innego sklepu. Pozdro Blejk

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
JACK DANIEL'S

Witam , Grupa Żywiec - ŻENADA , ogłoszenie poszukujemy P.H. ds. Hurt a na rekrutacji okazuje się że P.H ds. Detalu . Pajace .......napisał bym dosadniej ale administrator czuwa . NIE POLECAM TEJ FIRMY - HASŁO G.Ż POSZUKUJEMY FACHOWCÓW ALE ZA PENSJE ROBOTNIKA .

Północ

Witam czy we wszystkich dystryktach jest taka nagonka zastraszanie (usunięte przez administratora) Czy tylko u nas jest tak żle? Od poczatku roku to co sie tu dzieje to jest jakis szok dla mnie. Do czego to wszystko zmierza?

MIK Group

Witam serdecznie wszystkich PH. Poszukujemy przedstawiciela z doświadczeniem do promowania na rynku nowego cydru. Potrzebujemy osoby z Krakowa, Warszawy, Radomia, Kielc, Tarnowa. Atrakcyjne warunki współpracy. Zainteresowanych proszę o kontakt tel (usunięte przez administratora), e-mail biuro@mikgroup.pl. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

piwo

Ph hurtu, hmmmm od czego by tu zacząć......praca w hurcie jest cięższa niż w detalu, masz w obsłudze [usunięte przez moderatora] sklepy w których detal sobie nie poradził, albo naobiecywał zbyt wiele i się nie wywiązał. Jak trafisz na rynek homemarket KP to masz jeszcze gorzej. Ogólnie to jest dużo powodów na narzekania, bo praca jest ciężka i nie sprawiedliwa, 10 godzin pracy to standard, kasa jakaś jest, podstawa wyższa niż w detalu bo i praca cięższa, premie sprzedażowe są, za mercza jest ciężko dostać no i zadania specjalne to już zależy od kosa. Musisz dobrze kłamać to podstawa w tej pracy, kłamstwo i obietnice to głowne narzedzia pracy, ze zapłacisz za expo, za lodówki, ze wymienisz piwo po terminie....jest tego dużo. Plusem jest samochód, telefon, socjal nawet ok. Jak tu sobie poradzisz to wszędzie sobie poradzisz :) Pzdr.

Stokrotka

Czy ktoś wie coś na temat procesu rekrutacji w grupie Żywiec oddział w Żywcu? Jak to wygląda ? o co pytają podczas rozmowy? Czytałam już informacje na stronie internetowej na ten temat ale chciałabym poznać Wasza opinie :)

xoxo

A powie ktoś jak wygląda praca na stanowisku PH ds. Hurtu? Bo detal to wiem, jest dobrze opisane. Z góry dzięki za info ;)

phzywca

wiec tak dla mnie osobiscie to nie czuje sie wsparcia w tej firmie tj radz sobie sam jak masz problem to znajdz rozwiazanie i idz do kosa a kos coz poslucha i tyle tego. piwo na poterminy oddaje sie z wlasnego deputatu aby ludzie nie zjedli na sklepach zywcem ... a deputat to 6zgrzewek na rok ... co coz nie wystarcza a tak kombinuj aby kupili promocje zrobili ceny a zgrzewka ktora powinna isc dla nich poszla na to ze tatra mocna ktora musi byc aby byl zaliczony asortyment przecenic i ew inne kwiatki. gerneralnie nie ma o czym mowic sztywny budrzet ktorego ciezko przesunac brak wsparcia dla kluczowych klientow ogrom... i aby zrobic 19 czy 23 wizyty dziennie najczesciej 8h to malo raczej 10

Happy

Przepracowałem prawie 15 lat i złego słowa na firmę bym nie powiedział ALE to co ze mną zrobili rozliczy PIP i Sąd Pracy ( będzie taniej ) Przez zakłamaną i zawistną kadrę kierowniczą i Rks- ów którzy udają świętoszków, firma straci wizerunek dobrego pracodawcy i za tym pójdzie taki smród, że odbije się to bankowo po całości opinii i pogrąży G Ż. Lepiej dla dobra wizerunku, żeby Zarząd dokładniej się przyjrzał co wyrabia się obecnie podczas zwolnień pracowników, bo w przeciwnym razie będzie OLBRZYMI FETOR !!! i mocno za późno na gaszenie pożarów. Na chwilę obecną zdecydowanie odradzam karierą w tej organizacji, jeśli chcesz mieć zdrowie i normalne warunki pracy. Pozdrawiam wszystkich:)

kiziak

a co myslicie o oddziale w Ketrzynie? mam tam isc na rozmowe w czwartek. nie wiem ile kasy mozna sie spodziewac. chodzi mi o podstawe i ile mozna sobie dopracowac dzieki za odpowiedzi

ale kibel

A chciałem aplikować na Poznań - Nowy Tomyśl... Aż wierzyć się nie chce by takie grosze dawali za tyle godzin pracy (usunięte przez administratora)

Grupa Żywiec - Masakra

Pracuję w tej korporacji wiele lat, z roku na rok jest coraz gorzej. Człowiek traktowany jest jako nr pracowniczy, jak cyferka nie robi cyferek to jest do zwolnienia. Psychika już mi wysiadła, jadę na psychotropach ale i to przestało pomagać. Firma zmierza w kierunku Biedronki z przed kilku lad, kiedy ludzie zaczeli walczyć o swoje w sądach pracy. To kwestia czasu kiedy zaczną się pozwy w sądach pracy przeciwko tej korporacji. Wszyscy pracujemy ostanimi siłami po 10 - 14 godzi i jest ciągle zle!!!!!!!!!!!!!

nowinka

hej a jak to jest z praca w "callcenter" w Katowicach ???Słyszam , że dziennie dzwoni się do ok 60 klientów?? i co niby wciska się ofertę piwa?? Jakie zarobki i premie?? a najważnijeesze jak tam jest z grafikami??? Pani przez telefon mówiła o zmianach od 7 do 14 i od 14 do 21?? wybieram sie na rozmowę i powiem szczerze, że odpowiadała by mi praca w z góry ustalonym czasie pracy , gdyż mam drugi etat do pogodzenia, a z tego co czytam to firma nie trzyma sie ustalonych godzin pracy czy tak?

cokowa
@nowinka

do pracy przychodzisz na 7,8,9,10,11,12,13,14 co tydzien inaczej,zarobki 1500 plus premia sprzedazowa ktora malo kto wyrabia,ciagle cisnienie z gory,ogromna rotacja,zawistni ludzie.Codziennie ok 80 kontaktow do obdzwonienia i oczywiscie sprzedaz piwa i alkoholu.Monitoring rozmow,statystyki,wyniki.Zwyklle call center i tyle

Max...

Cóż sytuacja w GŻ nie jest ciekawa. Redukcje zatrudnienia, likwidacja regionu, likwidacja działów Trade Marketingu i zwalnianie ludzi z dnia na dzień niestety stało sie faktem. Proces rozmów okresowych to udawanie pracy przez HR,ale daje bat na Ciebie i powód do zwolnienia. Plany robimy. Kasę zarabiamy. Premia za mercza i numerykę? Marne szanse. Mimo wszystko nadal polecam, mimo,ze teraz PH zarabia grubo mniej niż kiedys na tym samym stanowisku i z tym samym stażem. Pracuje w Horece więc grunt nam sie pali pod nogami. 140 PSG na PH to limit nie do osiągnięcia, wiec czekamy na redukcje...

nn

Grupa żywiec zarobki ph w moim rejonie 2200-2500 brutto. premie do wyrobienia ale rzadko gdyż jest spadek sprzedaży piwa a plany wzrastają, hopek ma 3-4 punkty do kontroli dobre reszta to kible (odgórny prykas żeby nie było premi z mercza) które trzeba trzymać aby były relacje bo inaczej wypad, portfel wzrost chociaż wzrosła akcyza i sprzedaż spadła, ale zmiana etykiety TATRY da nam wzrost sprzedaży :) wyprane mózgi. hasło na każdy dzień pracy w GŻ "pompuj, pompuj" powodzenia

ph

Domyśl się panie kierowniku

zulus

Powiedzcie mi. Jesli tak jest niedobrze w firmie i po komentarzach przeczytanych utwierdza mnie to w swoim przekonaniu o tej firmie. To skąd pozytywna opinia , zaznaczył bym nawet BARDZO POZYTYWNA opinia w ocenie pracowniczej która odbywa sie raz na jakiś czas? To rozkaz odgórny ze macie tak pisać, czy wypełniają to tylko zadowoleni kierownicy?

Jeden
@zulus

Ta opinia pracowników w wypełnianych ankietach jest bardzo zła - więc nie pisz głupot.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.