Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

świeżak

no to kolorowo tam macie... jak zmieniać to na coś lepszego, zostaje u siebie. pozdro

Mlody

Jak młodszy to zarabia 1400 na ręke i o premii może zapomnieć na początku bo zaczyna się od 90 % i to śmieszna kasa. Jeszcze kontrola rynku - czasem do zrobienia. Ale kasa na zupke jest.

świeżak

Mam pytanie do PH którzy już popracowali troche w GŻ. Jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie o pracy w waszej firmie jako Młodszy PH ds detalu tradycyjnego (na Łódź). Czy wogole warto wysyłać swoją aplikacjie? Ile taki \\\"młody\\\" pracownik może dostać pensji na ręke skoro ktoś wcześniej pisał że PH mają po 1800zł... SZOK! Czy na region łódzki-centralny jest normalny kierwonik? Dziękuje z góry i pozdrawiam!

Pan xxxx

Do pani xxxxxx ----Witam ktoś kto pisze te bzdury to chyba nie szuka pracy tylko ciągłych wakacji ja pracuję tu prawie 10 lat i jestem bardzo zadowolona---- Nie bądź taka mądra cwaniaro bo jak tu wchodzisz to pewnie tez Cię coś boli może (usunięte przez administratora) ......pa? Ogólnie to prawie w każdej korporacji jest teraz (usunięte przez administratora) wymagania nie adekwatne i nie możliwe do wykonania! Wypłaty marne! To nie lata 90 gdzie wchodził PH do sklepu i właściciel cieszył się że jest PH. Detal umiera i każdy to wie.Przedstawiciele będą bo musi ktos jezdzic i wciskac droższy towar(sieci) (usunięte przez administratora) To jest dobra praca dla 20 latka ktory nie ma rodziny. Samochod pierwsza praca 1800zł ŚWIEZAK jeszcze nie wycisniety jak cytryna!!! A to MY utrzymujemy tych darmozjadów z góry. Tabelki-telefony-maile-zdjęcia-spotkania-mobbing praca po 10 czasami po 12 godzin kazdy wie o czym pisze!! Pozd.

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Browarnik

Nie wiedziałam że w Zywcu tak słabo, ja pracuje w Głubczyckim browarze i jestem aparatowym rozlewu piwa . Wypłata w tym miesiącu 1200, to chyba nie jest normalne

obserwator

czytam, czytam i widzę że u Was jest identycznie jak u mnie w Coca-Coli ale taka to praca w korporacji, u nas to samo odczucie jest takie ze ciul ze sprzedażą parametry i mercz maja byc zrobione, ale to raczej celowe zeby nie przekraczać 100% budżetu, a zawsze jest sie czym pochwalic ze porządek na sklepach w razie kontroli a ty wyplaty podstawa. zle sie dzieje we wszystkich tych molochach bo rynek tradycyjny umiera, a wszyscy chca jeszcze cos urwac dla siebie.

śmiech na sali

Zarobki w magazynie przez agencję 1200-1300 złotych w Warszawie ... śmiech na sali ;)

xxxx

fgdfgdfgfdgdf
@xxxx

kolana ztarte?

anonimus

Pieniędzy ph już nie zbierają. Zniesienie tego obowiązku z ph miało podobno na celu zwiększenie czasu na sprzedaż i oszczędności na paliwie,ponieważ nie trzeba wtedy przyjeżdżać codziennie do firmy. I tak przyjeżdża się codziennie do firmy na tak zwane krótkie spotkania,które trwają czasem 2 godziny. Bardzo super jak dowiadujesz się o 15, że tego samego dnia jest o 16 zebranie. Zero brania pod uwagę prywatnego życia pracownika.

anonimus

Kierownik i kierownik kierowników potrafią powiedzieć do pracownika,że ma się sam zwolnić (usunięte przez administratora)zrobią,że zapamięta to do końca życia. Po prostu mobing. Nic tylko pasowałoby mu jebnąć. Może wtedy zapamiętał by to końca życia. Brak kompetencji na stanowiskach kierowniczych, a wymagania bardzo duże wobec ph. Patrzą tylko jak swoją dupę chronić przed zwolnieniem. Jak plan miesięczny nie zrobiony to oczywiście winni ph, no i wtedy zaczyna się polowanie: kto do zwolnienia. Dobry ph w GŻ to ph,który nie zadaje pytań czyli najlepiej jakby był debilem i ślepo wykonywał debilne polecenia. Zadanie przez ph ma być wykonane natychmiast, a jak ph o coś prosi to kierownicy mają dużo czasu. Jak kierownik zapomni o co prosiłeś to jeszcze dostaniesz (usunięte przez administratora) ,że mu nie przypomniałeś. Normalnie debile.

anonimus

Przykład kontroli kierownika,który został nim bo jest wazeliniażem i (usunięte przez administratora) czem. Wchodzimy do pierwszego punktu i oczywiście po wyjściu zaczyna się litania co jest zle. drugi sklep jest idealnie dobrze i zero reakcji, więc pytam? (usunięte przez administratora)

były robol żywca

Tak tak robol bo przedstawicielem handlowym tego nazwać nie można. Ale drogi obywatelu jeżeli chcesz pracować w tym syfie to licz się z tym: 1. Samochód złom bez klimatyzacji 2. Ciągła walka o miejsce na plakaty - zrywasz konkurencję oni zrywają Twoje... 3. Ciągłe układanie lodówki i wywalanie z niej obcego piwa, które po Twojej wizycie z powrotem tam trafi... 4. Żeby coś sprzedać musisz zrobić nieludzkie zamówienie - duże min. logistyczne 5. W planie sprzedażowym masz tzw. przelicznik - nawet jak zrobisz plan to nie zarobisz :-) 6. Jesteś komornikiem - wozisz pieniądze! 7. Najlepiej jakbyś do małego sklepu wstawił ekspozycję z 5 palet! - nie ważne czy to się przeterminuje czy nie ... a jak już się przeterminuje to firma piwa na wymianę nie ma... 8. Na detalu zarobisz średnio 2000zł. SYF SYF SYF - ale decyzja należy do Ciebie!!!

GALL ANONIM

też pracuje w tym zoo i to już 8 lat zaraz pyknie, przez ten cały czes sie nerwobolow nabawiłem tyle stresu,obowiązków, do tego ciągłe wyzwiska od strony kierownika....dosyć mam tej roboty panowie, nie wiem od kogo zależą nadgodziny i ich płacenie ale ktos wyrażnie przyciął w ciula, jak na nasz oddział w ełku magazyn od początku roku nie miał zapłaconej ani jednej nadgodziny, gdzie ostatnimi czasy prace kończymy o 1 w nocy, za te nadgodziny kiero sam sobie decyduje kiedy i komu dac wolne jak i jak sobie liczyc nadgodziny czy to 1,5 za godz czy godz za godz, bez zadnego porozumienia z nami. denerwuje nas to wszystko nie dosc ze zarobki spadły o cale 500 zl to jeszcze za to mam wiecej obowiazków i wiecej odpowiedzialnosci jak i teraz fizycznie wiecej pracy, nie wiem gdzie tu szukać sprawiedliwosci tera gdy kierowcy mają płacone i za nadgodziny do tego hektolitry,premia za opakowania i premia ogólnie....a my magazyn???tylko premia i zawsze ktoś nia strszy...i czy czuje sie sprawiedliwie oceniany za swoją prace??ja niee, a jak reszta? u mnie z magazynu nikt, za to kierowca to happy od magazyniera 800 wiecej zarobi, i czy ta firma jest sprawiedliwa???niee

ETATOWIEC

ktoś - 2012-02-04 12:08:53 Masz rację popieram w 100% Dlaczego wszyscy sie boja, dlaczego nikt tu nie walczy o swoje. Jestesmy pozbawieni mozliwosci wypowiadania swojego wlasnego zdania, mobbing na porzadku dziennym, sztuczny tlok, kontrola za kontrola, kasa na koncie owszem jest 10-go, ale jak? Ciagle zmiany...moze ktos w koncu wyjawi , co nalezy do naszych zadan? Chyba,ze ktos godzi sie z iloscia zadan na naszych ofertach pracy?:) Smiech, smiech , (usunięte przez administratora) na kolkach . Nie polecam pracy w tej firmie, nie polecam nadgodzin, za ktore nikt nie zaplaci, nie polecam cotygodniowych zebran, nie polecam.....Poruszyłeś słuszną sprawę jeśli chodzi podział zadań. Jako PH kontrolowany byłem z "mercza"- szesnaście idiotycznych parametrów rozpatrywanych w systemie zero-jedynkowym ale kierownikowi musiałem jeszcze zrobić plany w hurtowniach choć szło to na jego konto.

ktoś

Masz rację popieram w 100% Dlaczego wszyscy sie boja, dlaczego nikt tu nie walczy o swoje. Jestesmy pozbawieni mozliwosci wypowiadania swojego wlasnego zdania, mobbing na porzadku dziennym, sztuczny tlok, kontrola za kontrola, kasa na koncie owszem jest 10-go, ale jak? Ciagle zmiany...moze ktos w koncu wyjawi , co nalezy do naszych zadan? Chyba,ze ktos godzi sie z iloscia zadan na naszych ofertach pracy?:) Smiech, smiech (usunięte przez administratora)na kolkach . Nie polecam pracy w tej firmie, nie polecam nadgodzin, za ktore nikt nie zaplaci, nie polecam cotygodniowych zebran, nie polecam.....

ktos

moze i zajrzal ale to co myslimy my pracownicy absolutnie ich nie obchodzi, pozatym skoro w oddzialach na awans trzeba zasluzyc na awans nie koniecznie przez swoje osiagniecia zawodowe to poza nimi w strukturze wyzszej prawdopodobnie jest tak samo, zreszta te osoby tez musialy w jakis sposob zaslynac. Piszecie o zwiazkach zawodowych co one moga przypomina mi sie sytuacja z roku 2009 dostalismy emaila od zarzadu badz od zwiazkow nie pamietam dokladnie w kazdym razie zabrali wszystkim pracownikom 25 proc premii swiatecznej ale w zamian mialo nie byc zwolnien, otoz premii nie dostalismy a 150 osob prace stracilo, jaki w tym sens. Pozatym mam wrazenie ze tak naprawde to na firmie zalezy tylko nam w strukturach najnizszym to my tylko sie buntujemy siedzimy przed internetem piszemy i glupi mamy cicha nadzieje ze ktos zwroci na to uwage, niestety jestesmy bezsilni i tylko w ten sposob mozemy wylac swoje zale nikt z nas nie pojdzie do kierownika i mu tego nie powie bo przy bezrobociu jakie panuje w naszym kraju kazdy trzyma sie kurczowo@zrodla dochodu.

PRACOWNIK

Ciekawe czy ktoś z Kadry Kierowniczej, zadał sobie kiedyś trud i przeczytał choćby jedno takie forum?

ph

W tej firmie normalnie traktuje się tylko ludzi na BITWY w Warszawie i ludzi z modern traidu, pozostali to są woły do pracy i odrzuty !!! Ta firma sama w sobie jest dobra tylko ludzie którzy zarządzają, nie są kompetentni, i zamiast ułatwiać życie pracownikom i zwiększać obroty to oni działają dokładnie odwrotnie. Ja odnoszę wrażenie że ta firma nie chce zarabiać pieniędzy i jej celem to jest utrudnianie życia pracownikom i fanatyczne rozmyślanie o piwie które robi takie sobie, jedyne co trzyma tą firme na rynku to tradycja żywca na której tylko jedziemy, a to co się teraz dzieje zaraz zepsuje tą najsilniejszą markę polską, bo jak może być dobrze kiedy ph zarabia tyle co dozorca i musi mieć według zarządu wpływ na wszystko i robić idiotyczne rzeczy które jeszcze zabijają sprzedaż. Jak powiedział jeden z profesorów (zapalony piwosz) w Polsce jest tylko jedna grupa piwowarska tj. Kompania potem daleko nic nie ma i dopiero wyłaniają się GŻ, CP, i reszta, i mówi dalej żeby nie ludzie GŻ ta firma dawno by upadła. A nas pracowników traktuje się jak "śmieci" i wiecznie słyszy się od przełożonych jak wam nie pasuje to nikt was na siłe tu nie trzyma. Czy tak ma wyglądać współpraca? Czy taki pracownik będzie pracował efektywnie? Otóż nie jeżeli GŻ będzie tak dalej rekrutowała kadre kierowniczo po znajomościach i według swoich regółek to za chwile i pan Borowiak nie będzie miał co robić. Ubolewam nad tym bo firma jest sama w sobie dobra z dużą tradycją tylko brakuje ludzi w kadrze kierowniczej która by to firmę ukierunkowała w dobrą stronę!

ph gz

to jest wszystko prawda o gz nikomu nie życzę żeby pracował w tej popapranej firmie odkąd pracuje w gz(dość sporo) to nigdy nie słyszałem słowa jest dobrze zawsze jest źle nie ważne co zrobisz to i tak jest źle...nie wiem jak inni ale ja bym coś zmienił, coś zrobił żeby... może strajk... każdy narzeka ale nie działa zacznijmy działać, zbierzmy się w kupę ludzi jest nas tysiące pracowników... zacznijmy coś robić... działajmy... mamy związki...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.