Opinie o Gabinet Weterynaryjny Alfa Maciej Kwiatek Przychodnia Weterynaryjna Alfa Maciej Kwiatek w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Gabinet Weterynaryjny Alfa Maciej Kwiatek Przychodnia Weterynaryjna Alfa Maciej Kwiatek, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Weterynaryjny Alfa Maciej Kwiatek Przychodnia Weterynaryjna Alfa Maciej Kwiatek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Weterynaryjny Alfa Maciej Kwiatek Przychodnia Weterynaryjna Alfa Maciej Kwiatek w Żywiec

Jerzy Nowy wpis

Żałuję, że od dawna nikt nie zostawił tu opinii o pracy ale jeśli jest dobrze to nie ma motywacji?

Gutek Nowy wpis

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników!

Irena Nowy wpis

Od trzech lat pies był leczony u Pana doktora. Diagnoza była już wielokrotnie - i za każdym razem - błędnie stawiana, skutkiem czego, pies leczony był na wszystko, tylko nie na to, co było powodem dolegliwości. Zawsze leczony był antybiotykami, sterydami, co tylko pogarszało stan zdrowia i generowało ogromne koszty. Podstawowe badanie, o które wielokrotnie upominaliśmy się - USG - nie zostało wykonane ( Pan doktor twierdził, że w danym momencie musiałby ogolić psu brzuch - nie wnikamy z jakich przyczyn ). Po zmianie na innego lekarza okazało się, że pies cierpi na nowotwór. Pies został w trybie natychmiastowym operowany, guz był nieprawdopodobnych rozmiarów. Zdecydowanie lekarza nie polecamy i jesteśmy wściekli za przywiązanie do danej lecznicy.

mimi

zgadzam się z Wojtkiem. oboje lekarzy nadaje się jedynie do leczenia tamagotchi

Roman Nowy wpis
@mimi

Jesteś niezadowolona z obsługi weterynaryjnej w Gabinet Weterynaryjny Alfa Maciej Kwiatek Przychodnia Weterynaryjna Alfa Maciej Kwiatek? Możesz napisać, jak to się w ogóle stało, że trafiłaś akurat do tej przychodni? Polecił Ci ją znajomy, który leczył tam swoje zwierzę, czy może bazowałaś na podstawie opinii w internecie? Odpowiedz proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Magda

Profesjonalna i szybka pomoc,dobry sprzęt i rewelacyjne podejscie do zwierząt. Kotek z raną ciętą na klatce. Rentgen, antybiotyki i zszyty tego samego dnia. Juz biega po ogrodzie :)

Wojtek

Lekarz prowadzący przychodnię skutecznie obniża poziom zaufania do weterynarzy. Nieprofesjonalne, rutynowe podejście do pacjenta. Brak szacunku dla opiekunów. Błędne, zbyt szybkie interpretowanie wyników; przypadki przeoczenia bardzo ważnych markerów. Zwlekanie z wysyłką próbek krwi do laboratorium, co spowodowało (wg słów samego lekarza) zakłamanie wyników, które to mimo wszystko zostały przedstawione opiekunom, i za które została pobrana opłata. Przypadki zagubienia wyników laboratoryjnych. Opłata również pobrana. Nonszalanckie podejście do opiekunów. Odmowa dostępu do wyników badań morfologicznych. Lekarz podał pacjentowi antybiotyk tylko na podstawie stwierdzenia opiekuna, że kot się inaczej zachowuje. Lekarz stwierdził, że "nie zaszkodzi". Lekarz nie widzi potrzeby "tłumaczenia się" opiekunowi pacjenta. Stanowczo odradzamy.

Alex
@Wojtek

Dziwne rzeczy Pan opisuje. Przede wszystkim jest tam dwoje lekarzy i absolutnie nie można powiedzieć o braku wiedzy czy kompetencji. Bo to chyba jedyna przychodnia w Żywcu, która ma lekarzy o tak szerokich specjalizacjach. Chodzę tam ze swoim psem i rownież przyjeżdżają do mojego konia. Szeroki zakres badań diagnostycznych i wiedza, więc ogromnie się zdziwiłem przeczytawszy Pana opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Weterynaryjny Alfa Maciej Kwiatek Przychodnia Weterynaryjna Alfa Maciej Kwiatek - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad