Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hutchinson Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Hutchinson Poland Sp. z o.o. w Żywiec

CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

TAK JEST 3 MIESIĘCZNY OKRES ROZLICZENIOWY!!! I nie wydaje się żeby ktoś chciał go zmieniać na miesieczny bo jest to im bardzo na rączkę. Wyobraźcie sobie jednak taka sytuację że przestajecie chodzić w weekend do pracy bo w żadnym wypadku są one nie obowiązkowe nikt was zmusić do tego nie może jest was w tygodniu mniej niż zawsze bo ze stanem osobowym jest ostatnio krucho zamówienia się nawarstwiają deley rośnie i rośnie i co się wtedy dzieje? niektóre osoby które mają się za boga będą musiały zejść z nieba i poprosić was których mają za roboli do deptania o to żeby jednak przyszli (ale by to było upokorzenie a i ile kopniętych pojemników powywracanych ) bo inaczej se linia stanie u Niemca albo Francuza i trzeba sobie będzie karę płacić i wizerunek trącić i jak przyciśnie taka sytuacja to wtedy można powiedzieć że Niedziela 300 procent a sobota 200 płatna i trzeba będzie dać dziadom z bólem serca bo inaczej będzie ciepło...To jak chcecie zarabiać czy tylko narzekać?! Plan już macie...

szczupak jest królem wód

Jak tam Hutchinson? jeszcze nie zdechł? Dużo mężczyzn się zwalnia i jeszcze dużo się zwolni. Jeszcze trochę i panie będą zajmować się wszystkim od formowania na piecach i wintecach na z1 do pracy na autoklawach na z2 bo już brakuje męskich operatorów. Żywiecczyzna i okolicje stoją produkcją więc jak ktoś chce pracować w tej "branży" to ma możliwość wyboru. Hutchinson w obecnych czasach powiniem być ostatnim miejscem gdzie się idzie. Zacznijcie szanować swoje zdrowie, a przede wszystkim siebie. Wiecznie jest "kryzys", niesprawne maszyny, brak narzędzi do pracy, a młodzi pracownicy biurowi do perfekcji opanowali chodzenie po hali i przyklejanie naklejek na pojemniki, kanbany, oklejanie podłogi bo przecież to żebyś miał opisane miejsce na bidon jest najważniejsze XD. Kapitalizm nawet ten "po polsku" ma to do siebie że liczy się firma, nie człowiek. Grupa posiada ponad 95 zakładów produkcyjnych w 26 krajach świata - taki dumny opis jest wszędzie. Pamiętajcie o tym po nowym roku kiedy znowu zrobią wam "msze" i będą mówić tylko o stratach, stratach ogólnych, nie waszego zakładu bo jeszcze by wyszło że z1 czy z2 jednak wypracowywują zyski a czerwone słupki muszą ładnie wyglądać na przygotowanych przez nich prezentacjach. Pani z HR znowu będzie mówić o wysokiej absencji pracowników, ale jak faktycznie jest "kryzys" to nie pomyślą o urlopie postojowym więc pracownicy uciekają na l4 bo przecież lepiej mieć płacone 80% na chorobowym, niż nie dostawać nic na urlopie bezpłatnym, bo chyba nie myślą że będziemy ciągle brać swój urlop wypoczynkowy jeśli w danej chwili nie mogą nam zapewnić pracy, prawda? Pracownicy jak nigdy teraz muszą jasno dać do zrozumienia że oczekują porządnej podwyżki i nie, 1zł czy 2zł było by dobre w 2015 roku, ale zaraz wchodzimy w rok 2022 a pętla inflacji każdemu zaciska się na szyi, a w piekarni za 4 bułki kajzerki płacimy 2,50zł i nikt z nas nie jest zwierzęciem żeby jeść suche pieczywo :). Dobra płaca a w dalszej kolejności zaplecze socjalne to podstawa do zadowolenia pracownika i dobrze wykonanej pracy, bo do pracy chodzimy dla pieniędzy, nie rozwoju czy przyjemności, bo co jest rozwijającego i przyjemnego w pracy operatora maszyn? :) Żywieckie zakłady jakoś ciągną, w końcu tyle lat stoją a gdyby się to nie opłacało to spółka dawno by się zawineła. Musimy jasno dać do zrozumienia że, albo dobrze zaczną płacić albo proszę pakować mandżur bo nikt nie będzie za Hutchinsonem płakać. Jeśli nie chcą dawać nam to niech idą dalej w tak zwaną Polske "A" z naszymi stawkami :) albo zakład w Tunezji który wiecznie się nie wyrabia przejmie naszą prace, a Tunezyjczycy w sezonie turystycznym mają to gdzieś bo sprzedając ręczniki na plaży zarobią więcej. A może jak nie chcą nam płacić to uciekną do Serbii? oh wróć, zakład w Serbii upadł xD. Nie bójcie się zmiany pracy, wyjdzie Wam to tylko na dobre. Do dyskusji nie zapraszam, po prostu niech każdy kto to przeczyta pamięta o tym że w biedzie zostajemy sami i odpowie przed sobą czy to z czym spotyka się na co dzień w pracy jest warte niszczenia swojego zdrowia fizycznego i psychicznego za 18zł czy 19zł brutto.

Czy ktos wie na jakiej zasadzie jest wybierany mini lider

Bronek

W zakładzie gdzie biuro, w tym kierownicy muszą pracować na produkcji świadczy o tym w jak złym stanie jest ten zakład.. 1. Ruszyła robota ale jest zbyt mało ludzi.. I teraz wychodzi to całe (usunięte przez administratora) zakładu jak i złe traktowanie ludzi którzy siedzą na l4. Dlaczego (usunięte przez administratora) Zwalniali ludzi, traktowali ich za gorszych kiedy tej roboty było mniej choć wiedzieli że od nowego roku to wszystko ruszy. 2. PODWYŻKI!! W tej kwestii zakład pokazuje gdzie was ma, bo nie ma chętnych do pracy a mimo to idzie w zaparte i nie chce wam dać lepiej zarobić.. Tylko jak zawsze dziadowanie. Ale nie zapomni wysłać wam wiadomości abyście polecili znajomym pracę w tym zakładzie. Gdyby ludzie zarobili 2 zł więcej niż w innych zakładach chętni by się znaleźli a tak opinia o tym zakładzie jak i różnica kilka groszy nie sprawi że będzie dużo chętnych. Mam nadzieję że związki nie dadzą plamy i powalczą o lepsze zarobki dla ludzi, bo właśnie w nich mają poparcie.. Proszę aby każdy kto się zgadza z moją opinia dał :-) niech widzą że jest nas dużo.

anonim Nowy wpis

Hehe Nowy wpis

Herr Tadeo zmień asystentkę, bo o ile ma jakieś talenty to ortografia nie jest jej mocną stroną. Chyba, że ten huczny wywód to osobiste dzieło najwspanialszego zarządcy w dziejach firmy? Wtedy wszystko by się zgadzało.

ikonka

Sprawdź 9 opinii klientów firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. w Żywiec.

Sprawdź
Smyk

Teraz mamy pracować 4 soboty pod rząd tylko jakim cudem jak na jeden miesiąc można zmienić tylko raz kalendarz pracy czyli w listopadzie jedna sobota i w grudniu druga sobota a gdzie te dwie jeszcze???

Kinia Nowy wpis
@Smyk

Od kiedy właśnie można zmieniać kalendarz pracy 4 razy... co oni uważają że ludzie nie mała swojego życia tylko (usunięte przez administratora) im jeszcze w soboty i to przed świętami... Bez jaj ... nasciagali sobie nierobów w postaci Gruzji i Ukrainy to niech robią z nimi Ludzie maja swój urlop co chca go wybrać jak co roku. Widzę kolejna zemsta za strajk. .

Bronek

Podwyżki i 13! Nie ma na razie konkretów z żadnej z stron, na razie wszytko robione jest na gębę.. Podwyżka niby ma być 2 czy nawet 2,5 zaproponowana przez dyrektora... Fajnie? No właśnie nie! 13 to chaczyk jaki macie łyknąć bo to niby zależne czy podpiszą porozumienie.. Ale na moje i tak wam to dadzą bo to daje Total a nie zakład.. Ale jedno jest pewne i matematyka nie boli.. W 2022 minimalna to 3010 zł a podwyżka minimalnej krajowej w 2023 w styczniu i lipcu ma wzrosnąć w sumie do 3600 zł.. Różnica między nimi to 590 zł.. Dzieląc to przez 168 h daje nam ok 3,50zl/h więcej. Więc proszę was przemyślcie to sobie dobrze, czy jest tak cacy, bo przyjdzie młody i będzie zarabiał tyle samo lub lepiej.. Tak czy siak liczę na stanowisko związków o ile walczą bo mniej niż 3,5 nie ma wgl sensu

Magda
@Bronek

Ale czy nas zwykłych pracowników ktoś pyta czy zgadzamy się na daną podwyżkę nie,czy my o czymś decydujemy nie,to związki decydują i wszystko podpisują albo nie,nikt nigdy nas nie zapytał czy taka podwyżka nam odpowiada więc na co twoim zdaniem mamy się zgadzać czy o czym decydować? oczywiście że nowy będzie zarabiał tyle co my jak już tak nie jest

Rekomendacja
@Magda

Wyjaśniłem ci jak to niestety wygląda.. 3,5zl/h zwrasta minimalna a stary proponuje 2,5 zl i stąd właśnie taki nacisk aby dogadać się do końca roku, a także widać za kogo was ma.. Zawsze powtarzam ze to ludzie pracują w tym zakładzie, więc pora zapoznać się z tym co napisałem.. Związki mają być dla ludzi, i mówić ich głosem.. Jeśli tak nie jest to czas pokazać im też miejsce w szeregu.. Moim zdaniem 3,5 zł to od tej stawki powinny być wgl poruszone jakiekolwiek negocjacje żeby ludzie wyszli na 0

Masakra
@Bronek

Normalny pracownik który ma swój honor i trochę wiedzy to zrozumie,niestety takich którzy mają własne zdanie zostało już bardzo mało,dlatego robią co chcą i pewnie będą robić nadal.

@Bronek

Stary to da 2 zł/h + "13" płatną w ratach. Oferta jak na blek frajdej. Pieniądze ma w ręku firma, nie ważne pod jakim szyldem i to ona decyduje czy coś da czy nie. Ludzie od "należy się" chyba zapomnieli, że (usunięte przez administratora) to już była, a rzeczywistość odjechała w innym kierunku.

@Bronek

Jestem normalnym pracownikem, który od 7 lat ma stawkę minimalna? Czy ja dalej jestem nowym pracownikiem?. Uważam, że nie. Dla mnie nowy pracownik to taki który pracuje max 2 lata. Dlaczego mam taką stawkę? Czy jestem nieudolny? Uważam, że nie. Dla mnie to zwiazki przez te lata nieudolnie negocjowały podwyżki, za każdym razem robia wielki szum a potem podpisuja co się im podsunie, tak że od 7 lat nie potrafia przenegocjowac stawki wyższej niż podnoszą place minimalna. W tym roku mam gdzieś podwyżki, gdzieś to co chcą zwiazki, a ty Bronek naucz się liczyć, bo my nie pracujemy na umowy cywilno prawne tylko umowy o pracę i stawka godzinowa wzrośnie na umowę o pracę o niecałe 2 zł. Takie są zwiazki, nie potrafią liczyc, nie potrafią negocjować, robia szum i wojnę bez konkretnych argumentów, przedłużają tylko termin podwyżek. W zeszłym roku podwyżki byly za 2020 rok, przy takim tempie w 2023 podwyżki będą za 2021, jak tak dalej pójdzie to w 2025 będą podwyżki za ten rok 2022, paranoja. My żyjemy teraz, teraz jest kryzys i teraz potrzebujemy pieniędzy, nie wiem czy będę zyc w 2025. Jeśli chodzi o protesty i strajki na mnie nie liczcie. Będzie jak zwykl po wielkiej wojnie zwiazki podpiszą 2zl i będą z siebie dumni.

@Bronek

W zeszlym roku proponowali 2 zł na początku. Chodziliscie za podwyżkami pół roku po czym zostało podpisane średnio 1.80zl. Fajnie? No właśnie nie. Jeśli jest propozycja od dyrekcji teraz 2.50 plus trzynastka to brać to i nie tracić czasu bo to dobra propozycja. Chyba że rzuci ochłapy poniżej tej kwoty to nie ma sensu .

@Mend@

Bo ludzi argumentem jest teraz tylko ta 13,nie ważne jest nic,własną duszę by za to sprzedali.. Wiem jak inteligentni w tej firmie ludzie pracują dlatego mnie to nie dziwi, i to jak ich wszyscy traktują.

@Michalo

Jakie 1,8? Proszę nie wprowadzać w błąd, 2 zł + 60 gr z zlikwidowanej premii.. Czyli mówiąc dokładnie 2 zł! Dawno w takim okresie nie było tyle roboty, a niektóre sekcje muszą chodzić w weekend bo mają zaległości.. W takim okresie stary nie może pozwolić sobie na przestój stąd taki ochoczy do rozmów.. Tym bardziej że daje 1 zł mniej niż zwrasta krajowa.

@Normalny pracownik

Jasne że jesteś nieudolny, jak przez 7 lat można robić tylko za minimalna a później jeszcze zwalać na innych winę a nie widzieć jej w sobie. Potrafimy liczyć? Jakie 2 zł, wszytko masz wyliczone i o ile wzrasta stawka, ale widzę że nie rozumiemy.. Nie można na ciebie liczyć także nie powinieneś nic dostać, albo tyle co staremu wypadnie z kieszeni.

@Bronek

I tacy właśnie jesteście, jak ktoś się z wami nie zgadza to tylko obrażać. Nie liczycie się ze zdaniem pracownikow. Ja dostanę podwyżkę w przyszłym roku o 600zl, a wy się szarpcie o te 3,50, a wyjdzie jak zwykle, znając zdolnosci negocjacyjne zwiazkow za chwilę będziesz sam zarabiał tyle co ja. Ha ha ha Tego ci życzę.

@Bronek

2.60 to chyba ty dostałeś za włażenie w (usunięte przez administratora) komu trzeba. Gość strajkować chce mając pół zakładu obcokrajowców. Zastanów się co piszesz bo krzykaczy co roku w okresie podwyżek nie brakuje. Ja również jak kolega nie mam zamiaru brać w żadnych cyrkach udzialu które urządzacie. Brać 2.50 i trzynastkę i podpisywac to już. Takie moje zdanie.

@Michalo

Bo tyle było, ale jak się jest Fra, je, rem i dostało mniej to tylko źle świadczy o tobie.. Ja jadę równo z tym zakładem a ty piszesz że wchodzę komuś w(usunięte przez administratora).. Ha ha.. Dobrze że nikt nie bierze twojego zdania pod uwagę, bo pewnie pierwszy jak szczepili stałeś w kolejce i teraz mózg wyż,a, rlo Ja tam dobrze zarabiam, a później słucham nieudacznik, ów jak wy że mało zarabiacie he he

@Normalny pracownik

Ja nie pisze do takich bogaczy jak ty co dobrze zarabiają a do produkcji którzy robią x lat a zarabiają trochę lepiej niż nowy, a. Po nowym roku dojdzie do takiej patologi gdzie nowy zarobi lepiej i później będzie lamet i zwalnianie się bo jak to tak że nowy tyle samo zarabia.. Dałem ludziom tylko coś do myślenia, proste wyliczenia i tyle.. Niech biorą co chcą, w tym narodzie już i tak nie ma nadzieji.

@Bronek

Ty to naprawdęmasz problem z myśleniem, nie umiesz czytac ze zrozumieniem, szkoda gadać. Najpierw mi ublizasz od nieudolnych, później od bogaczy. Jesteś z tych co tylko dużo mówi a nie interesuje go co druga strona ma do powiedzenia. Szkoda na ciebie czasu. Róbcie se chcecie.

@Normalny pracownik

Ale ty jesteś nieudolny i myślisz tylko o sobie. Masz bardzo duże problemy z myśleniem i to widać, i nie szkoda mi takich ludzi jak ty bo tacy są potrzebni żeby byli posłuszni i robili co się im karze.. I dziwisz się że nikt nie bierze twojego zdania pod uwagę skoro Ty nic nie znaczysz, rób i się nie odzywaj

@Bronek

Z tego co tu widzę to twojego bredzenia nikt pod uwagę nie bierze. Bronek obudź się, zesr@łes się

Krzysiek Nowy wpis
@Haha

I dobrze bronek piszesz, zakład robi z nimi co chce, rzucił ochłapy w postaci 13,a teraz każe im chodzić w każdą sobotę.. A wy jesteście (usunięte przez administratora). O i uwaga, (usunięte przez administratora).liście się Nie przejmuj się Bronek takimi ludźmi, dużo narzekają, wchodzą w (usunięte przez administratora) e każdemu a jak im ktoś prawdę napisze to ból (usunięte przez administratora) mają

renia

Co z tymi Mikołajkami na Żywiec 2, ktoś coś wie? kiedy? ile?

@renia

Nie ma info teraz zajmują się zmianą kalendarza pracy tylko dlaczego 2 dni przed sobotą skoro przepis mówi o 7 dniach nawet narazie niema informacji na tablicy może w sobotę wywieszą ZZ do boju

logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Żywiec
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
(132 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca kurier Glovo - elastyczny grafik!
Żywiec
Citydrive Sp. z o.o. sp.k.
(48 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ciekawy

Niestety Pani Dorocie z Iveco i jej koleżance Kaśce odżyły już (usunięte przez administratora) i dalej gnębią ludzi na swojej zmianie,dokuczanie, wyśmiewanie,obgadywanie,krytykowanie wyglądu jak by same były modelkami,ale najbardziej mnie dziwi zachowanie Pani kierownik Anny która wie co się dzieje i nie reaguje nie chce się wtrącać i umywa ręce, co to za kierownik który nie reaguje na takie rzeczy jak znęcanie się bo inaczej tego nazwać nie można Pani nie nadaje się na kierownika bo nie umie ani rozmawiać z ludźmi ani reagować na problemy dla mnie obie Panie powinny zostać zwolnione i to dyscyplinarnie a Pani kierownik zdjęta z kierownika za brak reakcji potem zakład zdziwiony że nikt nie chce tu pracować ale nie dziwmy się skoro tacy ludzie nim rządzą.

Zainteresowany
@Ciekawy

Panie z Iveco lubią znęcać się nad innymi ludźmi i myślą, że nikt tego nie widzi. Było zgłaszane co panie robią ale nikt się nie interesował i zamiatał sprawę pod dywan. Ludzie nie chcą z nimi pracować, bo nie chcą być ośmieszeni, a sam wygląd pan pozostawia wiele do życzenia. Non stop chamskie odzywki. Aczkolwiek warto też się zainteresować zmiana Pani lider Asi. Panowie formujący nie szczędzą sobie chamskich i wulgarnych komentarzy o współpracownikach. Niekiedy są to aż obrzydliwe komentarze. Poza tym pan na cięciu, Dariusz chyba z imienia jeździ jak pijany i ludzie nie raz mówili, że boją się, że w końcu wjedzie w nich i też się tym nikt nie interesuje. Natomiast pani audytorka w jasnych włosach wraz z formującym z przodów Basic oraz czyszczącą Andżeliną na zmianie Artura nie są wcale lepsi od pań z Iveco. Głupie komentarze lecą jak popadnie. Zamiast zainteresować się realnym problemem to lepiej zajmować się jakimiś ludźmi co sobie idą zapalić i wracają albo stoją grzecznie przy stolach. No kabaret normalnie. Lepiej palić co godzinę niż poniżać ludzi, i nic z tym nie robić.

Ala
@Zainteresowany

No właśnie najprościej kogoś oceniać i krytykować ale najpierw niech na siebie spojrzą Dorota z żółty zębami jak słońce aż nie dobrze się robi jak się uśmiechnie kolezaneczka Kaśka przyszczata obie nie szczęśliwe widocznie w domu nie mogą sie powyzywac to robią to w pracy,nikt nie reaguje kierownik ma to w du...bo co ja obchodzą jacyś tam ludzie najważniejsza jest swoja (usunięte przez administratora) i stanowisko i właśnie takim zachowaniem daje pozwolenie na takie rzeczy,teraz jeszcze molestowanie dojdzie u Asi na zmianie coraz lepiej ten zakład się prowadzić a propos Asi dalej pracuje ze swoim chłopakiem i jest jego przełożona i dalej nikt nic z t nie robi,u Artura też same modelki i piękności swoimi du.. się zająć nie szczęśliwe babska i za robotę się wziąć a nie znęcać nad innymi pato...ia to mało powiedziane,a i tak wam powiem ze kierownik nic z tym nie zrobi a w nagrodę Dorotę zrobiła mini liderem a sama dostaje kolejne projekty i ktoś taki jest przelozonym brawo hacz coraz lepiej jest

Zniesmaczony
@Ala

Lider Aśka to też dobry temat Wiecznie jej się nie chce, ma problem jak ktoś coś od niej potrzebuje i nigdy nie ma nic w szafce z rękawiczek albo innych rzeczy Ciągle z nosem w telefonie i zero zainteresowania a później udaje wielce super panią lider Jest na dziale i na zmianie że swoim facetem bo przecież "związek nieformalny" i nikt jej nie może udowodnić ze są razem. Banan to cham i (usunięte przez administratora) jak ich malo i nawet ukrianki go omijają szerokim łukiem po tym jakie potrafi uwagi stosować na innych Rozumiem, każdy ma różne poczucie humoru ale nazywanie komentarzy typy (usunięte przez administratora)nie są ani śmieszne ani żartami tylko oblisnymi uwagami obleśnego faceta który wypowiada je nawet przy swojej kobiecie. Dno i woodrosty

Wera
@Zniesmaczony

To prawda Pan Tomasz ma bardzo dziwne poczucie humoru i nie uważa na to co mówi o osobach z Ukrainy wypowiada się bardzo nie ladnie wręcz ich nie nawiedzi i nie ukrywa nawet tej nienawiści to że ich nie lubi niech zostawi dla siebie a nie buntuje innych i komentarze o wyglądzie Ukrainek też i zajmie się swoją dziewczyną albo ja zmieni na inną skoro nie spełnia jego oczekiwań ,a Asia niech zrobi coś z nim i jego zachowaniem bo to już nie jest zabawne i ktoś może wkoncu zgłosić to wyżej bo takie rzeczy nie są normalne,nikt nie jest idealny i w formę łany nawet Pan Tomasz który ma się za ideał

Przykre
@Zniesmaczony

Takie zachowania są tylko i wyłącznie wina liderow i kierowników którzy nie reagują w odpowiednim momencie i nie wyciągają konsekwencji względem tych osób nie jestem wstanie zrozumiem jak człowiek moze gnębić drugiego człowieka i to dorośli ludzie niestety nie każdy nadaje sie na lidera czy kierownika i ta polityka tego zakładu że na kierowników bierze się ludzi z produkcji rozumiem możliwości awansu szczeble kariery itd ale kierownik powinien być z zewnątrz a tutaj awanse po znajomości kierowanie się sympatią temu dam premię bo lubię to tej nie dam bo nie lubię itd dlatego ten zakład upada i wcześniej czy później padnie kwestia czasu przykre ty o wszystko

Ogórek
@Zniesmaczony

Z niego taki banan jak że mnie ogórek pamiętajcie krowa która dużo ryczy mało mleka daje i tak jest z tym bananem tyle w temacie pozdro

Przerażony
@Zainteresowany

Sam wygląd Pań pozostawia wiele do życzenia bardzo delikatnie napisane,ja napiszę szczerze Panie są straszne bo jak inaczej napiszę to i tak zostanie usunięte nie wystarczy się umalować żeby być damą żeby być damą trzeba mieć klasę,a te dwie tylko ku.. i (usunięte przez administratora) z buzi lecą i to są żony matki a nawet babki,dlatego trzeba postępować tak jak te Panie one wyzywają wyśmiewają poniżają więc robić to samo i to właśnie tutaj na tym forum żeby każdy wiedział które to i kogo omijać, nawet swoją kierowniczkę wyzywają a potem się uśmiechają do niej omijać szerokim łukiem radzę podłe i wredne ale karma wraca pamiętajcie modeleczki hacza

O co wigilię chodzi?

To wszystko jest prawda

@Ciekawy

Wypisywanie bezpodstawne bzdur i pomówień jest karane .Sprawa trafia na Policję i ciekawe czy ten kto wypisuje te bzdury będzie taki kozak jak wyjdzie na jaw kto to taki . Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich hejterów

@Przerażony

Zapraszam możesz mnie wyzywać prosto w oczy nie musisz anonimowo ....

@Zainteresowany

A komu i kiedy było zglaszane? Bo niezłe tu ściemy piszcie .A po pierwsze żeby kogoś o coś oskarżać to trzeba mieć do tego podstawę poddajcie jeden przykład osoby nad którą się niby znecamy....

@Przerażony

Pozdrawiam koleżankę z Iveco :) Boli cię że Dorota ma ten dodatek co ? To pisze ciągle ta sama osoba i my doskonale wiemy kto :) Udawać głupa to ty potrafisz jak nikt inny .A najlepsze jest to że ty ciągle z nami gadasz i udajesz że wszystko jest ok (usunięte przez administratora)

@Kaśka

Karane jest to co wy robicie innym więc zastanów się nad sobą dziewczyno i swoim zachowaniem bo to że kierownik nie reaguje to nie znaczy że dyrektor nie zareaguje,a znęcanie się nad inni może trawić na Policję więc nie bądź taka mądra i doucz się najpierw a później pisz,bzdury to ty piszesz i przestań dokuczać ludzią że swoją koleżanką bo będziecie tak samo traktowane jak wy traktujecie innych i nikt was nie hejtuje tyko ludzie piszą prawdę więc wstydźcie się a jak widzę prawda boli jak więc uważajcie co robicie bo ludzie widzą więcej niż myślisz.

@Ciekawy

Pisanie obraźliwe i anonimowe w internecie to hejt .Ty to robisz od Czerwca :) najbardziej boli Doroty dodatek co ? Nikt nigdy takich rzeczy nie zgłaszał na nas więc to bzdury !!! Miłego weekendu życzę:)

@Kaśka

Twoja racja mój spokój,wy gnębiciel ludzi i to od bardzo dawna i was boli że w końcu to wyszło,dodatek Doroty jest mi obojętny tak ja i wy ale osoba która jest mini liderem powinna dawać przykład a nie dokuczać ludzią obrażać ich i wyśmiewać tak jak to robi razem z tobą, zgłaszał zgłaszał i to nie raz widocznie mało wiesz,ale wszystko jest kwestią czasu wasze dokuczanie też się skończy najpierw spójrz na siebie a później oceniają innych, również życzę miłego weekendu.

@Ciekawy

To właśnie ty oceniasz i mnie i Dorotę i lidera Aske i dziewczyny z Porsche .I mnie absolutnie nic nie boli jestem ciekawa czy jesteś osobą która obstawiam że to wypisuje ale czas pokaże :) Skoro znasz mnie od tyłu lat to tym bardziej wiem kim jesteś ...

@Kaśka

Jeśli chodzi o Aśkę to akurat grubo się myślisz ani do niej nic nie mam ani do dziewczyn źle strzelasz więc szukaj dalej,a was wystarczy że słucham na przerwach to mi wystarczy poniżanie i wyśmiewanie ludzi, pracuję dłużej od ciebie i nigdy takich rzeczy tu nie było a to co ty sobie myślisz mało mnie interesuje,a skoro uważasz że nie było zgłaszane wasze zachowanie to zostanie zgłoszone w poniedziałek to tyle w tym temacie nie będę więcej z tobą dyskutował.

Krzys
@Kaśka

No i co zrobisz jej śmiechu warte co ty piszesz niewiem czy ta osobę straszysz bo tak czytam niewiem o kogo chodzi ale z tego co piszesz jesteś żałosna.A jeżeli ktoś pisze na was i więcej osób tzn.ze to krzyk o pomoc bo takie jak ty powinni eliminować dlatego że osoby dobre w pracy zwalniają się przez was.A wyśmiewaniem ludzie powodu wyglądu jest słabe i robią tak osoby zakompleksione.

@Krzys

W necie można anonimowo pisać wszystko nie koniecznie jest to prawda i nie koniecznie pisze to kilka osób tutaj wstawiając komentarz nie trzeba zakładać konta czy się rejestrować więc co trzy minuty można komentować jako Basia Marysia czy Janek :) I to mój ostatni komentarz tutaj bo szkoda mi czasu na czytanie tych głupot .Nie czuje się winna żadnych z tych komentarzy oskarżających moją osobę i mam się świetnie :)

????
@Ciekawy

To prawda! Jak wylewać brud na innych to jest dla nich normą, a jeśli coś o nich jest napisane to już jest problem! Tutaj też udało im się zwalić winę na wszystkich, ale po prostu nie szukajcie problemów w sobie! Chciałbym przekazać pozdrowienia pani "koleżankę z Iveko" nie bierz sobie do serca tego co jest napisane i powiedziane, na ścianach też jest dużo napisanego!

Porazkowiec

Hej ludziska i co powiecie na temat oferowanych podwyzek? Znów debilne związki się nie chcą zgodzić na 2zl? Czy oni są normalni ? Dzięki ich logice ludzie 13stek nie dostaną... Brawo dla tych mądrych ludzi

Janek
 Rekomendacja
@Porazkowiec

Dokładnie , masz rację. Zrobią jak w tamtym roku. Dyrekcja zaproponuje 2 zł i związki beda pół roku machać szablą po czym podpiszą śmieszne 1.60 bez wyrównania. Żałosne.

@Porazkowiec

Ale ty jesteś tę.py! Gdzie masz oficjalne stanowisko stron? Nie ma, są tylko plotki i słowne deklaracje.. Czyli nic! Ta 13 jest jak karta przedargowa żebyście brali wszystko to co wam da dyrektor a wy łykacie ten chaczyk a później jak będzie podwyżka minimalnej w styczniu i lipcu to będzie płacz bo mi się należy.. Nie patrz krótkowzrocznie tylko co jest dalej i co się kryje za tym wszystkim.

Lucek

A będzie wogole ta 13?Bo coś cicho

Magda
@Bronek

Skoro zakład daje np.13 to ludzie biorą to jest chyba normalne,ty jak nie chcesz albo nie potrzebujesz to nie bierz w czym masz problem,po co obrażasz innych ty wszystko wiesz najlepiej a jak co do czego pewnie pierwszy bierzesz.

@Magda

Ale niech biorą, należy się wam ALE to jest uzależnione od tego czy związki sie dogadają.. Wszystko wyjaśnię w innym poście

Aga88883
Kandydat

Hey staram się o Praktyki na BHP w Hatchinsonie ale po waszych wpisach nie wiem czy warto. Mial może ktoś z was tam praktyki na takim stanowisku ?

shadow7
@Aga88883

Hey, jeżeli chodzi o sam dział BHP to niestety nie jestem w stanie powiedzieć ponieważ pracuję w innym dziale, ale polecam pracę w tej firmie. Zacząłem tutaj pracować kilka miesięcy temu i też trochę przeraziły mnie wpisy na tym portalu, ale uważam, że rozpoczęcie pracy w tym zakładzie to była jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem w życiu. Spełniam się w tej pracy i nie zamieniłbym ją na żadną inną. Jeżeli pracownik generuje zyski i wzorowo wykonuje swoją pracę to jest doceniany finansowo. Poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi.

Ktoś
@shadow7

A na jakim ty stanowisku generujesz zyski i wzorowo wykonujesz swoją pracę i jesteś doceniany finansowo?

prawda
@shadow7

Moż3 Cię nawet przyjmą. Było juz tak że ktoś chciał na praktyki, a potem został przyjęty na długo. Nawet DObrzy BHP odchdozili a praktykant nie. Nawet można studia wczasie robić. Ogólnie to śiadczy jaki dział BHP jak ktoś pisze że pracował pare miesięcy a nie kojarzy działu BHP...PRacuje tu długo i tylko raz widziałem dobrego BHPowca, zostałą zwolniona z zazdrości i szyka nowania o którym tu ludzie piszą. A jak ktoś pisze że tego nie ma to nie wierzę w szczery wpis...

Dz

Będzie ta wypłata dzisiaj ?

Xn
@Dz

W czwartek

Ta
@Xn

Albo w piątek jak nie dojdzie.

@Ta

W piątek jest święto wiec niby ci ci dojdzie ????

Olga
@Xd

To kiedy w końcu ta wypłata była? W ogóle do kiedy one są, do 10? Zdarzają się jakieś opóźnienia czy raczej zawsze jest terminowo wpłacana?

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy jest coś dla dzieci na mikołaja na z2 ?

Kasa

Kto z was słyszał o 13 pensji na jakiej zasadzie jest to wyplacane czy ktoś coś wie?

@Kasa

Zobaczysz te pieniądze jak wieprzek niebo. Dostaniesz 13 pensję ale w zamian podwyżkę 50 gr na przyszły rok. Tylko że kasa z Totala będzie jednorazowa a stawka do grobowej deski. Robią nas na szaro jak zawsze, a ludzie łykają.

Marta
@Mend@

Dokładnie total podobno dał (usunięte przez administratora) kasy dla pracowników a zakład zamiast dać porządne podwyżki ludzią to (usunięte przez administratora) jakimiś dolarami i euro tylko 2 razy na rok a ciekawa gdzie jest reszta pieniędzy total powinien się tym zainteresować co zakład zrobił z ich pieniędzmi, wydają na tablicę ławeczki nowe kosze na pizzę dla siebie po co ludzią dać wstyd i jeszcze raz wstyd

Kasa
@Mend@

Właśnie też coś takiego slyszalem...

@Marta

Dali dwa razy w tym roku jakaś kasę? Nie raz?

Fox
@Marta

Tylko raz dali

Miły
@Kasa

Ponoć w grudniu drugą wypłatę bez premi stażowego itd!

@Miły

W grudniu nam coś dadzą?

@Miły

W grudniu coś z totala dostaniemy?

@Xd

Raczej na 90 procent ma być druga wypłata bez dodatków

Ilona
@Mily

Raczej nie przecież na święta będzie kasa to wątpię

@renta
@Ilona

kasa ma być z grudniową wypłatą. czyli wypłacona w styczniu.

@@renta

Uważejcie bo dostaniecie. Związki w zamian mają podpisać podwyżki do końca grudnia. Wylulają wszystkich równo. Będziecie chcieli kasy to kosztem stawki na przyszły rok.

@renta
@Mend@

ja tutaj nie jestem od podburzania ludzi i snucia plotek. Był oficjalny mail z Totala i wszyscy pracownicy Totala i spółek podległych dostają tzw. "trzynastą pensję", która będzie wypłacona z wypłatą grudniową- tzn. w styczniu. Ale jeśli ktoś ma potrzebę doszukiwania się w tym drugiego dna i dopowiadania sobie jakichś teorii spiskowych to powodzenia.

Gdzie wypłata? Wstyd i hańba

Now

Czyżby problemy w korpo?

Ona
@Now

Dramat powinni ja wynieść na noszach

Mam
@Now

Widzę wypłaty w tym miesiącu nie będzie ????

@@renta

W mailu z Total masz napisane, że wypłata dodatku uzależniona jest od podpisania umowy odnośnie wzrostu płac. Pisze jak byk w drugim akapicie.

Luna
@Mend@

A gdzie można zobaczyć tego maila?

Czy ktos wie na jakiej zasadzie jest wybierany mini lider

Napoleon
@Ciekawy

Mówią, że kierownik bierze miotłę i ustawia na 1,5 m w drzwiach i woła wszystkich do biura. Konus, który przejdzie pod kijem bez pochylania przechodzi do kolejnego etapu. Jak wejdzie następnie pod biurko i nie zahaczy głową o blat mamy zwycięzcę! Mini lider wybrany.

@Napoleon

Czemu moj wczorajszy wpis zniknal.nspisze jeszcze raz o zachowaniu doroty mini lidera z iveco jej kolezanki kaski i kolegi seby dokuczaja osoba na swojej zmianie na przerwach obdaduja i wysmiewaja i taka od osoba jest mini liderem juz nie raz byly skargi na nich i dalej robia to samo dlaczego pzelozeni pozwalaja na takie traktowanie i to tym bardziej pracownik gnebi pracownika

Oj tak
@Ciekawy

Oj tak te Panie sa znane ze swojego chamskiego zachowania i dokuczania innym na przerwach tylko obgaduja i wysmiewaja sie z kazdego ktos powinien z nimi wkoncu zrobic cos bo juz pare osob przez ich zachowanie sie zwolnilo a inni zmienili zmany niech kierownik.wkoncu zareaguje ja mam prxyjemnosc sluchac tych pan na przerwsch uszy wiedna

Monia
@Oj tak

Skoro Panie gnębią innych pracowników to idźcie do lidera jak lider nie zareaguje to do kierownika jak kierownik nie zareaguje to do kadr nie może tak być że Panie są bezkarne skoro nikt nie reaguje to Panie czują się pewne niech ktoś im pazurki przykróci nie bójcie się reagować to jest tylko produkcja widocznie Panie muszą być bardzo nie szczęśliwe skoro gnębią innych ludzi bo człowiek szczęśliwy jest poprostu szczęśliwy.

Ola
@Monia

Nie ma co się skarżyć wszyscy tacy sami a kierownicy najgorsi w tym zakładzie.Ajp6 to już dramat jeden za drugim odchodzi bo mają dość.

Marcin
@Ola

Na Ajp6 to jest jakiś dramat... Ludzie odchodzą od pewnego czasu i to starzy pracownicy , czy tego nikt nie widzi czy nie chcę widzieć. Wszystko wina pewnej jednej pani... Która wprowadziła sobie mobbing na sekcji...

Monia
@Ola

A czemu nie ma co się skarżyć?może dla ciebie to normalne że ludzie są gnębienie w pracy ale dla innych nie nie można pozwać na takie coś skoro kierownik nie reaguje to iść do kadr jak kadry nie reagują to nawet do dyrektora jak pozwolicie na takie coś to nie długo ludzie będą bać się do pracy przychodzić,ale takie właśnie teraz czasy są że nikt nie reaguje znieczulica straszna

@Monia

Ale ludzie są gnębieni przez kierowników kadry i innych pracowników właśnie na polecenie dyrektora który powiedział po strajku że nas wszystkich wykończy za to że tak ładnie mu krzyczeli pod oknem. Wniosek....nie ma komu się poskarżyć.

Szczupak król
@Marcin

W czym problem ? Idziesz do kadr i kończysz pracę. Ktoś za rękę cię trzyma ?

Rybka
@Ja

W hutchinsonie się ceni ludzi którzy gnębią innych .... Teraz macie przykład kierownika zmiany który za mobbing dostał karę awans do biura. Porażka Z1

@Rybka

Prawda i to jest polityka tego zakładu . Awans za mobing za braku szacunku do ludzi za traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) na co no na technika dramat , niemiała pojęcia jak zarządzać zmianą a projekty nowe będzie robić masakra , zamkniecie ten zakład zamkniecie ...

Koleś
@000

A co tu się dziwić.Skoro im wyższe stanowisko to tym większy debil.Norma w tym zakładzie.

Lider
@Ciekawy

Po wzroście. Kto najmniejszy ,zostaje mini liderem.

Masza
@Koleś

Masz rację, im wyższe stanowisko to nie dość że debil to wielki pan kierownik, który nie ma zębów, wstyd!!! jak kasy nie ma na protezę to zakład powinien mu zasponsorować, żeby nie musieli się za niego wstydzić ja goście na audyty przyjeżdżają.

Szczupak
@Masza

Gdzie to jest kierownik bez zębów ? Z1 czy Z2?

Masza
@Szczupak

Ajp6 kierownik produkcji

Mała
@Masza

Uważa się za wielkiego kierownika , a nawet podstawówki nie skończył .. błędy to on takie robi że szok , nie mówiąc już że nie ma w sobie za grosz kultury. I ktoś taki kieruje sekcją... WSTYD....

Dziady z biura
@Mała

Piszcie otwarcie kto tam jeszcze jest dla was skurwys ynem, Masz rację to jest cała zespół dałna każdy kto idzie do biura jest zepsuty... pietnujcie ich publicznie wytykajcie ich palcami niech się czują jak wy jak robią wam złe rzeczy w pracy jak was poniżają niech czują ze nie są bezkarni kierownik w tym zakładzie dopuki się nie zmieni to mają być kojarzeni z kupom zadbajcie o to to leży w waszym interesie.

Nie tak szybko
@Dziady z biura

Uwaga!!! Ktoś prowadzi hejt na biuro, chodzi o kierownictwo nie dajcie się pracownicy! Wszystko robimy dla waszego dobra.

?
@Nie tak szybko

Lecz się "wszystko robimy dla waszego dobra" to znaczy co? Zmuszacie do pracy nadliczbowej? Planujcie zemstę za strajki? nie rozśmieszaj mnie jak nie masz czegoś mądrego do napisania to nie pisz.

@?

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie przyjdzie pora i na nich może kierownictwo przypomni sobie jak robili w niedzielę tylko że teraz smaży jak w piekle więc zapraszamy na autoklawy

@Mily

To trzeba było robić a nie strajkować. Teraz narzekacie. Kasa się przyda... A sama forma strajku była nie przemyślana. Tylko ludzie na tym ucierpieli. Dyro się mści okrutnie. Jednych zwalnia innymi pomiata. Kierownicy mają g...do powiedzenia robią co im góra karze tak jak My teraz.

Kierownicy zesrani
@Haha

Przyjdzie taki czas i to już niedługo drodzy kierownicy że będziecie publicznie piętnowani i nauczycie się jak dostaniecie nie moralne polecania to odmawiać tak jak to ma być w normalnej rzeczywistości bo będziecie czuli oddech na karku.

@Haha

Tym co nie walczyli o podwyżki między innymi taki jak ty to aneks do umowy powinni w (usunięte przez administratora) wcisnąć (usunięte przez administratora) jedne

Edyta
@Ciekawy

A co, szukają na stanowisko teraz? Ooo powiedz coś więcej co wiesz

@Mily

Oj wypraszam sobie. Strajkowalem i to jak !!! Była frajda. Tylko coś poszło nie tak. Nie wiem może faktycznie gajowy to źle rozegrał. Może za szybko poszedł na ugodę. Znam fajnych ludzi i w tym kierowników i na produkcji Tylko dyro nam się nie udał. Szanujmy się nawzajem.

Były
@Marcin

A kto tam teraz tak rządzi. Pani S ?

Magazyn

Czytajac to wszystko musialem napisac,nie bronie tutaj nikogo gdyz z Danusia nie mam stycznosci ale faktem jest ze moze ludzi draznic to ze Panie czesto spaceruja mnie osobiscie to nie interesuje jesli moga to niech chodza ale niestety ludzie sa rozni,bardziej chcialem sie odniesc do wymienionych tutaj 3 przerw przyslugujacym kazdemu i ze operatozy czyszczace itd zapiepszaja,prosze spojrzec na porsze a konkretnie na zmiane Ani liderki i Justyny jak Panie z czyszczenia ciagle spaceruja ciagle ich nie ma na stanowisku pracy bardzo czesto sa na papierosie wiem bo sam pale czy tego nikt nie widzi skoro przerwszy sa 3 to czemu Panie maja ich 6 albo 7 czy one sa lepsze inne wszyscy powinni byc traktowani tak samo ale na to pozwalaja Panie liderki ktore nie reaguja i oczywiscie Pani kierownik bo czesto sa wpisy na temat wlasnie porsze a jak do tej pory jest to samo moze Panie za male normy maja chcetnie poczytam odp na moj wpis

Ciekawa
@Magazyn

A konkretnie które Panie?

$$$
@Magazyn

3 przerwy? Acha bo wy o weekendzie piszce. A to tam to wgole wszyscy robia w spacerowym tempie. A potem tygodnowka musi charatac nadgodziny.

@$$$

Nie pisze o pracy w tygodniu bo jesli chodzi o weekend to Panie maja przerwy co godzine jak nie lepiej

@Ciekawa

A przepraszam bo nie napisalem o ktore Panie chodzi oczywiscie nie o wszystkie moj blad Pani w ciemnych krotkich wlosach i Pani blondynka taka pulchna od Ani ze zmiany to ukrainki wiec nie kojarze imion ciagle spacerki z tel ciagle stanie przy stoliku i ploteczki ciagle kawki i papieroski a od Justyny ze zmiany to Pani w rudych wlosach znana raczej wiekszosci Natasza co mezowi rogi przyprawila ale on wspanialy i wzial ja spowrotem wybaczyl zdrade podziwiam go bo ja bym pogonil gdzie piepsz rosnie a ona jeszcze z podniesiona glowa chodzi bezwstydnica,za te Panie ktos powinien sie wziasc a nie o Danusi pisac i za liderow oczywiscie bo na to pozwalaja albo wszyscy spacerujmy ten zaklad od dawna juz zaczal dzieluc ludzi na lepszych i gorszych bardzo dlugo tu pracuje i wiem jak bylo kiedys a jest teraz szkoda tylko wlasnie tych ludzi ktory naprawde pracuja solidnie

Yyyy
@Magazyn

Jak się wyrabiają to mają,w czym problem ?

Wykend
@$$$

O a czy te Panie z tygodniówki sa zmuszane do charatania nadgodzi ? A charatają patrząc ze zdziwieniem że te w spacerowym tempie potrafią ,az tyle wyrobićlnie .Pozdrawiamy serdecznie wszystkich z tygodniówki i zapraszamy ,soboty ,niedziele i wszystkie swięta -szczególnie na 1 listopad .

Beeee
@Yyyy

Moze w tym ze potem wszyscy maja (usunięte przez administratora) a jak sue wyrabiaia to znaczy ze moga zrobuc wiecej wiec normy podniesc i juz nie beda mialy czadu inni terz sie wyrabiaja a jakos sie nie rzucaja w oczy

@$$$

Nadgodziny? Chodzicie w niedziele specjalnie zeby wam płacili 200 proc jakoś nie słyszałam narzekania na nadgodziny jak die chwaliły jakie to bogate wypłaty miały

Krzys
@Xd

Jedna niesprawiedliwośc my charatamy cały tydzień a tu panie z weekendu chwała się jakie to mają zarobki większe od nas.robicie jedno i to samo cały czas a jak przychodzicie na nadliczbowki to też robicie to samo więc trzeba by było być totalnym osiem żeby się tego nie nauczyćy.My robimy cały czas coś nowego a jak przyjedzie my coś dorobic to też lądujemy na najgorszym.wiec panie z weekendu nie narzekajcie na wasz los bo nie macie źle.Chodzicie tylko w weekendy a jeszcze wam się niechce.

XYZ
@Krzys

Krzys każdy może zmienić system pracy z tygodnia na weekend. Jeszcze nie słyszałam żeby komuś zakład robił z tym problem więc nie wiem w czym rzecz??? Bo nie rozumiem. Pracowałam kilka lat w systemie weekendowym I wiem jak to jest . Nie masz pojęcia o czym piszesz

Ela
Kandydat

Przecież podobno macie tak źle skarżycie się jak to musicie w weekend do pracy iść. Tylko wasze jęki słychać.Jakby was na tydzień przenieść to większą część odpadnie po tygodniu ofiary losu

Kierownictwo
@Magazyn

No skoro widzisz ile razy chodzą na przerwę to wychodzi na to, że latasz za nimi ciągle i sam masz tyle przerw co one :) Normy jak podniosą to będzie to samo co na Macan na przodach. Nikt robić normy robić nie będzie w ogóle i znowu obniżą. Czasem warto zająć się swoim nosem i swoimi sprawami a nie rozglądać się na wszystkich tylko nie na siebie. Każdy pracuje sam na siebie. Wyrabiają się, robią więcej albo normę i mają spokój, bo to co powinni to zrobione więc problemu nie ma. Szkoda ludzi, którzy pracują solidnie? One pracuguja solidnie dlatego mogą sobie pozwolić na szybkie przerwy co godzinę. Proste? Proste. Pamiętaj, zawistni ludzie żyją krócej.

Kiero
@Magazyn

Poza tym widać kto tu chyba lubi kablować na innych. Od jakiegoś czasu chodzą słuchy, że zdjęcia na zakładzie robią i cyk do kierowników wysyłają. Bo okularów nie ma, bo zatyczek do uszu nie stosują. Tyle się mówi o tym, że przez monotonna pracę są wypadki a muzyki słuchać nie można już, nawet w nocy kiedy człowiek ledwo patrzy na oczy czasami. Robicie pod górkę nie tylko nam ale i sobie również. W końcu znajdzie się kryska na Matyska i będziecie płakać. W końcu to ciągle na magazynie się coś dzieje, a to jeden pod wpływem procentów a to drugi pod wpływem innych substancji. Patrzcie i pilnujcie swoich nosów a nie czyichś i wszyscy będą zadowoleni.

Xddx
@Kierownictwo

A może widzi bo często tam tedy chodzi albo przejeżdża ponieważ tak wygląda tej osoby praca nie pomysles/aś,każdy powinien być traktowany tak samo a nie jakieś specjalne wgledy sie ma bo z liderka sie prowadza i po pracy chodzi na piwka inni tez sie wyrabiaja a nie moga chodzic na szybkie przerwy bo lidetka im nie pozwsla bo nie chodza xa nia w krok w krok i nie podllizuja sie jej albo porostu ich nie lubi z czego Pani Ania jest znana jak na kogos sie iwezmie to juz ma przerababe to jest praca a nie kawiarnia tu ma sie pracowac i przestrzegac przerw a nie spacerowac i opierac o stoliki wiec sie nie wymadrzaj i za robote wez bo jeslu nikt nic z tym nie zrobi to porobimy zdjęcia i przeskemy je glownemu kierownikowi mozr on vos z tym zrobi porsze jest caly czas obsrlerwiwane a luderka Ania nie nadaje sue na lidera najjjgorszy lider

Magazyn 2
Kandydat

pewnie to Mini lider więc się słuchają

Mała z Porsche

Oj Słoneczko, widzę, ktoś tu umie jedynie powielać plotki zamiast zapytać się wprost. No ale tak to jest jak jest się kozakiem w necie ale pi zd ą w świecie. Nigdy nie byłam w zakładzie psychiatrycznym to raz. Dwa, przykro mi, że Twoja locha jest taka paskudna, że wstyd pewnie wstawiać zdjęcia gdziekolwiek, o ile w ogóle ją masz. Podglądasz mnie na FB to chodź się chociaż przywitać a nie bądź anonimowy. Wiesz gdzie jestem to zapraszam, chętnie zamienię z Tobą parę słów czy się boisz? Zaraz pewnie wymyślisz tysiąc argumentów, dlaczego nie możesz przyjść, ja wiem, ludzie, którzy mają niskie poczucie własnej wartości tak robią, piszą anonimowo swoje żale a w życiu realnym wchodzą w tylek ludziom, których oczerniają w internecie. Przykre, serio. Boli, że Justyna czy Ania liderką umieją sobie tak ogarnąć wszystko i mieć spokój? Ja wiem, że boli, widać po wpisać :) Napisz do mnie Słońce albo chodź do mnie na przerwę, bo widzę, że pewnie wiesz kiedy ją mam, chętnie zobaczę ktoś Ty taki "odważny". Radzę też się zająć pracą a nie na szybko odpisywać podczas pracy, bo błędy robisz takie, że czasem ciężko zrozumiem co masz na myśli. Buziaczki ????

Duży
@Mała z Porsche

Ty naprawdę masz się za fajną dziewczynę?za wysokie mniemanie masz dziecko o sobie kup sobie porządne lustro i spójrz w nie wreście, różne są gusta ale ty nawet ładna nie jesteś , uważasz że uroda w tych czasach to wszystko co trzeba mieć? otwórz nie mała trzeba mieć coś w głowie jeszcze a ty niestety nie masz wystarczy posłuchać cię na przerwach a i urody nie posiadasz a co do twoich zdjęć to nie trzeba ich podglądać bo ludzie je sobie pokazują nawzajem jakie ty pośmiewisko z siebie robisz dziewczyno pół hali się z ciebie nabija jak (usunięte przez administratora) w internecie świecisz a ty się cieszysz i masz za zajebistą laskę, żeby się pokazywać to trzeba mieć co a nie same kości i skórę z przodu płaska i z tyłu płaska i tyle tej twojej urody a co do Justyny czy Ani to one pierwsze które się z ciebie nabijają i zdjęcia oglądają więc lepiej dobieraj koleżanki .

Mala
@Duży

Niech się nabijają. Mało nie to obchodzi co kto o mnie mówi, ważne, że ja siebie znam. Praca jest od pracy, a nie po to żeby ładnie wyglądać tylko pracować. Niech mówią co chcą, po mnie to spływa aczkolwiek jeśli mi ktoś/coś nie pasuje mówię wprost tej osobie, wy nie umiecie tego z tego co widzę. Wiesz gdzie jestem, chodź i skonfrontuj się ze mną a nie udajesz niewidomo kogo w internecie. Fakt drugi jest taki, że ja umiem się podpisać pod swoją wypowiedzią tak, żeby było wiadomo kto pisze, wy tego nie potraficie. Przykre. Obrabiacie ludzia tylki na śmiesznych forach a w realnym życiu słowa nie powiecie ludziom, do których macie problem. Widzę I wiem jak wyglądam i lubię siebie więc słowa randoma z forum tym bardziej płyną jak woda w rzece. Ludzie zawsze będąc gadać a tylko nieliczni umieją zrobić to w twarz więc warto robić to co się chce i patrzeć na swój nos a nie na czyjś, bo któregoś dnia się możecie zdziwić :)

@Mala

Czytam sobie i szanuje każdego zdanie nawet z którym się nie zgadzam i z jednym się zgodzę, ludzie są podzieleni ale nie tylko w zakładzie ale wszedzie i na każdy temat. Czytam że Ukrainki sobie spacerują itd, to niestety jest bardzo widoczne że obcokrajowcy są dużo lepiej traktowani i ich nie obowiązują żadne zasady, pomimo że wprowadzono palenie tylko na przerwie pewne gwiazdy non stop biegają na papieroska a Polacy tyrają. Tak jak wspomniałem Polacy są podzieleni do tego stopnia że jeden drugiego (usunięte przez administratora) gdzie się da. Zainteresujcie się sobą i róbcie swoje a nie narzekajcie że weekend lepiej zarabia czy mniej robi, bo to przez wasze lenictwo i to jak lubicie być traktowani jak (usunięte przez administratora) w tym zakładzie doprowadziło że szukacie winy w innych. A żeby było mało jakim trzeba być orłem żeby chwalić się gdzie to się nie robi i ile za te same pieniążki jak inni, masakra lubicie być wykorzystywani to się tym nie chwalcie. I co do sprzeczki z tą młodą, dziewczyna ma rację kozaczycie do niej a jak przyjdzie co do czego to piszecie tutaj z zmyślonych nicków i zgrywacie bohaterów.. Żyjcie dobrze z ludźmi to i będziecie lepiej traktowani,a jak wam się nie podoba i znacie swoją wartość i bierzcie co wasze i zmieńcie stanowisko lub pracę. Pozdrawiam wszystkich

Średni
@Bronek

Anka od Justyny jest jaka jest ale robi swoje a nawet ponad normę jeśli trzeba to pomoże innym nie ma z tym problemu idzie zapalić i (usunięte przez administratora)dalej nie stoji oparta o stolik itd,a to co robi i co wstawia to jej sprawa,nie to co Panie od Anki liderki z macna (usunięte przez administratora)się pół zmiany bezczelnie stoją oparte o stoliki nawet na rannej zmianie to prawda Ukraińców nie obowiązują żadne zasady robią co chcą u Ani oni żądza wydziałem nie lider który nie ma tam nic do powiedzenia a na przerwach śmieją się z niej i obgadują takie przyjaciółki są,nie będziemy lepiej traktowani bo oni chcą nami rządzić a są w naszym kraju i niech o tym nie zapominają bo jak się nie podoba to niech do siebie wracają i nie panoszą by się w nie swoim kraju

WTF
@Magazyn

Ale z Ciebie (usunięte przez administratora) 1. Od kiedy przysługują 3 przerwy? Nawet na weekendzie są 2, co mnie wcale nie dziwi, skoro pracują 12h 2. Tygodniówka charata nadgodziny, bo chce dorobić, a nie, że musi. 3. Tak samo, na weekend, nie musisz charatać , ponieważ jest w celu. Wystarczy się trochę zainteresować a (usunięte przez administratora) głupot. Więc przestań siać propagandę.

Jedrek

Gwiazdy w kadrach widzę zapadły w sen zimowy

Ur

Czy ktoś zrobi w końcu porządek z tym śmiesznym kierowniczkiem utrzymania ruchu? Od dłuższego czasu szuka wypie@dolu z tego zakładu. Oby go znalazł. Jaką trzeba być mend@ by zwolnić 60letniego fachowca, elektryka z stażem pracy z 16-17 lat, powód - wiedział że ktoś cóż zrobił i nie zgłosił. Czy to jest normalne ? Czy ten człowieczek, (usunięte przez administratora) strazaczek ma w ogóle coś oleju w bani by takie rzeczy robić? POWINIENEŚ TERAZ SAM MENDZI@RZU chodzić i usuwać awarie na zakładzie. Chłopcy z UR powinni sie w końcu wziąsc w garść i iść prosto do dyrektora i jasno postawić sprawę, albo on albo Wy, dla waszego dobra. Bo już was zostało po trzech na zmianę, z czego połowa to konserwatorzy a nie ludzie od usuwania awarii. Żadnych nadgodzin, żadnego zostawania po pracy. Niech zostanie i chodzi sobie ten co wykończył albo zwolnił dobrych pracowników. Zróbcie coś dla siebie u usuńcie zakałe z zakładu, która ma was za (usunięte przez administratora) !

bul
@Ur

W UR rzadko widać aby ktoś coś zrobił.

@bul

Zawsze możesz przyjść do utrzymania, jest teraz dużo miejsca. Zobaczymy jak nic nie będziesz robił.

Swój
@bul

Akurat chłopaki z UR i Narzędziami to jedyne osoby które naprawdę (usunięte przez administratora) i zastanów się co piszesz nawet zjeść nie mają kiedy

Ela
@Swój

(usunięte przez administratora)To jedyne osoby które i zjeść i wypić mogą a na nocce to wiecznie zadrzemani

Marko
@Ela

To że na produkcji zjeść i napić się nie macie czasu to tylko i wyłącznie wasza zasługa. Waszego wyścigu szczurów i braku szacunku do siebie. Jeszcze trochę i będziecie basenik koło maszyny rozkładać na początku zmiany bo do WC nie będzie czasu wyjść.

Swój
@Ela

Zależy o którym zakładzie piszecie bo u nas (usunięte przez administratora)a skoro widziałam że zadrzekami to sama się opierdalasz żal ci (usunięte przez administratora) ściska to trzabyło się uczyć to też byś się (usunięte przez administratora)a tak musisz (usunięte przez administratora)

Ja23

Witam czy 10 lecie pracy liczy się również z agencją tymczasowa ? Addeco, manpower czy tylko pod firmą ? I czy urlop macierzyński/wychowawczy jest odliczany ?czy normalnie się liczy do stażu

...
@Ja23

Napewno z adecco i urlopem macierzyńskim się wlicza. Nie wiem jak wychowawczy i inne agencje. Najlepiej sobie przedzwonić do kadr. Kasę jubileuszowa wypłacają przy wypłacie następnego miesiąca.

Ula
@Ja23

U nas nie we liczą się agencja pracy musisz mieć 10 lat przepracowane przez zakład

Olx

Kiedy będzie wypłata?

Kaaa
@Olx

Nie prawdopodobnie dopiero 8 będę przelewy..

Maja
@Kaaa

O której transzy teraz piszecie, za który miesiąc? Normalnie do 8-mego jest tu okres rozliczeniowy?

Xd
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Będzie w piątek wypłata?

Gabi

Do prawnika z tym i zadośćuczynienie niech płaca

Zimny

Ludzie co to akcja z tym wyciekiem danych dostaliście listy. Niewiem co to odpierd ale to już są jaja. Do kadr nas nie wpuszczają, na korytarzu załatwiamy sprawy i (usunięte przez administratora) rodo nie ma a dane osobowe wyciekają. Chyba trzeba się tym zająć.

Robert
@Zimny

Zgłaszac to trzeba masowo na policję, niech odpowiednie służby się tym zajmą i machlojkary i (usunięte przez administratora)z kadr niech w końcu bekną za swoje (usunięte przez administratora) i nie odpowiedzialność .

@Zimny

Zakład jak i ludzie będą wam mówić że nic się nie stało a jeżeli stało to nic takiego i możecie czuć się bezpieczni.. Ale właśnie nie, bo wasze dane są święte i od dziś nie możecie spać spokojnie.. Sprawdzę zgłosić do związków a związki do odpowiednich instytucji w waszym imieniu w celu sprawdzenia waszego bezpieczeństwa..

Aka
@Zimny

To jest Skandal po tym jak nas traktują w kadrach przy drzwiach

Ed

Jak wyciekły? Kiedy? ????

W firmie Hutchinson Poland Sp. z o.o. podobno płacą nawet 4900 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na operator produkcji? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: operator produkcji.

Ja brutto!

Olga
@Mily

Ale to sama podstawa czy wliczasz już premie?

@Olga

Podstawa ale dodatki w tym zakładzie kiepskie a na premiach kręcą jak mogą !

Benia

Po 16 latach mam na rękę 2700

Riko
@Benia

Dlaczego masz bo takie majstrowe to one całe życie oceniają to one robią całą robotę że tak mało zarabiamy chyba że jesteś pupilem donosicielem . A jeszcze liderzy na ich temat to brak słów cóż 60 lub 80 groszy dodatku potrafi zmienić człowieka ,pozycję życiową ,materialną no i spełnienie marzeń Tim lider ... DRAMAT DRAMAT NO MASAKRA ......

Kamil
@Benia

To nie tak wiele w sumie... To już z wszelkimi dodatkami itp? Czy coś do tego jeszcze dochodzi?

Ryjec
@Kamil

Te 80 groszy to jak napluć w mordę

Benia
@Kamil

W tej kwocie 2700 mam stażowe 440 zł i premie transportową 120 zł,masakra jedna wielka dyskriminacja

Lilka
@Administrator

Po 15 latach pracy z stawką 26 h można, ale z wszystkimi weekendami, tak że szału nie ma du.. y nie urywa.

Maja
@Benia

To tak dla pewności za ile to godzin pracy? Jaka to stawka? Bo tu padło, że 26 może być

Marko
@Maja

Ja pracuję 13 lat i mam 22 zł stawki. Niestety zarobki w tej firmie to porażka. Na szczęście mam okazję przeskoczyć do srubiarni i tam dużo lepsza stawka na start...

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 585.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 548, z czego 120 to opinie pozytywne, 113 to opinie negatywne, a 315 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o., to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii