Hutchinson Poland Sp. z o.o.
counter
2 1300 4346 5 1
...
Nazwa działu: Finanse

Kiedy będą wypłacane wczasy pod gruszą na stolarskiej?

Tom
@...

W kadrach mówią że nie było jeszcze posiedzenia komisji socjalnej także nie prędko

Tedi Nowy wpis
@...

Kiedy będzie postój?

megi Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

tak tylko mysle praca jest normy coraz wyższe presja taksówki plan tygodniowy nie do zrealizowania a pensja żenada,czy oni mają jakiekolwiek rozeznanie ze nie ma ludzi stanowisk materiału aby sprostać ich wymaganiom zapraszamy na produkcje caly sztab biurowy pomożecie fajnie by było

Ico Nowy wpis
@megi

Właśnie o to chodzi, żeby była presja, żeby robić za dwoch lub trzech, żeby samemu martwić się o materiały, narzędzia. A biuralistom jest dobrze w biurze, nie będę pracować z ludźmi gorszego sortu. Ale na produkcji nadal są ambitni, którzy za wszelką cenę chce sprostać ich wymaganiom.

megi Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

a tak na marginesie jeźeli bedą przyjmować nowych ludzi polakow ukraińców to niech sobie sami ich szkolą bo my na produkcji nie mamy czasu i nam za to nie płacą.

Pawel ze Stolarskiej
Nazwa działu: Produkcja

Słyszałiście że znowu będą zwalniać łudzi na koniec lipca do sierpnia bo idę nabór osób z Ukrainy?

Mały
@Pawel ze Stolarskiej

Mało się orientujesz w przepisach, dopóki jest tarcza w firmie nie ma zwolnień!Przestań pisać takie bzdury jak masz za mało pracy zapraszam na produkcję wybierzesz sobie autoklawa lub wykończenie!Pozdrawiam serdecznie!

ziutek
@Pawel ze Stolarskiej

nie prawda chlopie po co dzwonia do ludzi ze jest robota skoroby zwalniac chcieli? cofaja wypowiedzenia nie zwalniaja nikogo

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Muuu
Nazwa działu: Finanse

Dziś przyszła

Ppp

Chyba robią żarty ze to ma być wypłata

Mma
@Ppp

Mam nadzieję że po tej wypłacie zrozumiecie że nie warto harować w tym zakładzie jak wół bo potraktowali nas jak osły. Pozabierali co się da nawet że stażowego zero premii to jest kpina.

Rob
@Mma

Tak zapiepszamy bo normy bo pilność a oni z nas się śmieją zabrali co się da urlopy premie itp. Ludzie zmądrzejcie w końcu bo to najgorszy zakład jaki może być.

@Mma

To była wypłata? myślałem że mi wczasy pod grusza przelali,prawda taka że ludzie i tak nie zmądrzeją a więcej zarobią za sprzątanie ulicy...

Jan
@Mma

Tak samo myślę a nie które osły idą sobotę i niedzielę masakra i jak ma być lepiej...

Youty
@Masakra

Zmądrzeja jak ich zwolnią. Przecież popyt na nowe samochody w ogóle się nie rusza. Odczujemy to dopiero na koniec roku albo w przyszłym.

rozczarowana

a ja się pytam ,jak długo jeszcze mamy się dusić na wydziałach gdzie temperatura sięga 35 stopni ? zakaz klimatyzacji brak wiatraków, czy kogoś interesuje że ludzie ledwo stoją przy maszynach ? ktoś musi zemdleć z przegrzania żeby coś w tej sprawie ruszyło? ludzi mają za nic a kierownik o 13,47 idzie przez wydział z pretensjami że praca już skończona, gdzie jest BHP ja się pytam??? na szkoleniach cuda wianki o bezpieczeństwie gadają a teraz nikt się pracownikami niw przejmuje.

Tak15Nie
Mimi
Nazwa działu: Marketing
@rozczarowana

Będę jako pierwsza chyba w tym miesiącu ???? kiedy wypłata??? ????????????

@Mimi

Wypłata 10.07.2020,pozdrawiam

Bhp????????
@rozczarowana

" ja się pytam ,jak długo jeszcze mamy się dusić na wydziałach gdzie temperatura sięga 35 stopni ?" Aż się udusisz. "czy kogoś interesuje że ludzie ledwo stoją przy maszynach ?" Z kierownictwa nikogo oni nie stoją przy maszynach na hali, to co ich to obchodzi. "ktoś musi zemdleć z przegrzania żeby coś w tej sprawie ruszyło?" Omdlenia to za mało "gdzie jest BHP ja się pytam??" W Hutchinsonie coś takiego? Ja sie pytam

Rob
@Masakra

Napewno 10???

Asd

Związki Zawodowe Zakład nr. 1 podobno wymiękliście I podpisaliście 80% do końca roku, prawda to? na zakładzie 2 jeszcze się bronią, ale podejrzewam że do końca tygodnia się to zmieni. Bo czego można się spodziewać?! Przecież robota się rusza to trzeba ludzi wykorzystać, podkręcić normę i postraszyć, a zrobią 5 dni w 4. Dramat. Tylko nie tlumaczcie się dobrem ludzi, że to było najlepsze rozwiązanie itp. Darujcie sobie.

Tak1Nie5
Bob
@Asd

Podobno chłop na oko w szpitalu umarł... Niby pytasz, niby nie wiesz, a na koniec i tak osądzasz od czci i wiary, byle tylko podkopać ZZ.

Tak10Nie
@Bob

Ha dobre. Związki to nie bóstwo, tylko ludzie którzy są tam gdzie są dzięki nam. Jakby nie mieli zapisów do swoich związków, to przewodniczący siedzieli by dalej na sekcji, klepiąc części na wysyłkę i narzekajac razem z nami. Nikt im nie kazał się tam pchać, więc jak już tam są, to niech łaskawie zawalczą tak jak to było śpiewane. To tak jak z lekarzami, którzy mają problem, że Cię muszą leczyć.

Bob
@Asd

Na podstawie plotki, a nie faktu czy coś takiego miało miejsce, wydajesz wyrok i kreujesz opinie, przy okazji jadąc po ZZ. Najpierw potwierdź to, o czym napisałeś, a potem użalaj się nad "złymi" ZZ, chyba że przeszkadzają ci z zasady.

@Bob

Ale ja nie wydaje wyroku, tylko stwierdzam fakty. Albo jesteś głównym zainteresowanym, którego dotyka to co pisze, albo nie zdajesz sobie sprawy z tego co się dzieje. Temat 80 % to nie plotka.

Logic
@Asd

Masz oficjalne pismo że do końca roku jest podpisane 80%?

Tak12Nie
@Logic

A masz oficjalne pismo od związków, wywieszone na tablicy, że nie zgadzają się na 80% ?

@Asd

Plotka i tyle nawet takiej propozycji nie było

mick
@Asd

dobrze gadasz a Zwiazki to chyba tez maja klime w swoich biurach a my pracujemy bez klimy na produkcji...

Nn
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam czy jest prowadzony nabór do pracy

Spark
Nazwa działu: IT

Polityka firmy jest taka - ściągnij do firmy całą swoją rodzinę i znajomych - dostaniesz za to premię! Przeciętny człowiek tak robi bo na to zezwala firma a i zarobi na tym. Trudno winić tych ludzi. Myślę że zmianie powinna ulec polityka firmy, być może w tej firmie wtedy pojawią się kompetentni pracownicy.

Tak1Nie3
nick
@Spark

kto tam jest z rodziny bo nie znam inna sprawa wirusa dział IT nie wymyślił co roboli to z góry mieli wytyczne

Koczownik

Czy osoby w biurach są objęte obniżeniem etatu o 20? Czy tylko pracownicy produkcyjni?

JoJo
@Koczownik

Tak, w biurach też mają 20% mniejszy etat

Konkurs
@JoJo

U nas na Z1 dziwny to paradoks, np. 7 osób pracujących na produkcji, musi narobić na 14 osób nie pracujących na produkcji na jednym wydziale. Na A3 brakuje ludzi, że zdążyć z wysylkami więc pracuje w piątki, ale ludzi z a3 oddelegowuje się na wydział, gdzie jest za duzo ludzi skoro z tego wydziału zwalniają tzn. nie przedłużają umow. Na tym wydziale gdzie jest niby za duzo ludzi, ta osoba która ma być zwolniona, dobrze by było żeby przyszła do pracy w piątek, a w poniedziałek będą pracować za nią nomadzi z a3. Podsumowując, na Z1 jest za duzo pracowników, ale brakuje ludzi do pracy. Kto mi to wyjaśnij jaki w tym sens i logika oddam mu cała wypłatę za maj, do wygrania 300 euro. :)

MOTYL
@Konkurs

A3 to w ogóle ewonement w skali zakładu, majstrowe się rozchorowały wszystkie, kierownik też, w biurze nikogo, kiedy statek tonie to nikogo nie ma, i do tego zdalnie kieruje, jesteś na l4 to siedź na l4, kto na takie coś pozwala w normalnym zakładzie, wszyscy z kadry zarządzającej do wymiany,

Tak4Nie1
NieChceMiSie
@MOTYL

Słyszałem opowieści, że żeby uzyskać urlop właśnie na A3 trzeba dzwonić do majstrowej na l4,,,,, ha ha,,,, i kto jest gupi ludzie,,,, ona zezwala albo i nie,,,,, ludzie opamiętajcie się,,,,, z tego co wiem to większość ludzi pracujących tam chciałoby, żeby ten wydział rozwalili, polonczyli z innym,,, żenada,,,,, kiedy było dobrze to zarządzały a teraz,,, gdzie jest kierownik wydziału, gdzie jest kierownik hali???? Rozpierdol na całego,,,

Tak15Nie
Głupi
@NieChceMiSie

Tak jestem głupi, wstydze się że pracuje w Hutchinsonie, wstydze się, że tyle lat pracuje na wydziale A3. Żałuję dnia w którym złożyłem podanie do pracy na Z1, żałuję że się wcześniej nie zwolniłem. Zmarnowane lata, zryta psychika, poczucie własnej wartości sięga dna :(

Tak9Nie1
Robokop
@Głupi

Niestety masz rację,,,,

Ola

Nie wiem czy związki zawodowe Zakład nr. 2 poinformowały pracowników że obcięcie etatu o 20% wiąże się ze zmniejszeniem puli urlopu a także z nowym przeliczeniem podstawy do chorobowego. Czy ktoś pomyślał o osobach którym do emerytury zostały 2 lata. Tarcza pozwala pracodawcy na wiele rzeczy by uchronić miejsce pracy. Jednak mam wątpliwości czy decyzja o obcięciu etatów była słuszna.

@Ola

Dopiero teraz zrozumiałam dlaczego mam tak niskie chorobowe. Ale z tym urlopem to chyba nieprawda.

@Anonim

Prawda. Nie wierzysz poczytaj sobie jest dużo informacji w internecie.

@Ola

Podaj źródło tych informacji, bo nie widzę.

@Ola

Nie wiem jak macie na Z2, ale na Z1 jest normalnie i 100% płatne.

@Stary

My na zakładzie nr. 2 mamy 0,80 etatu od maja do lipca

Jan
@Stary

Z2 jest 80%platne

Mma

Pierwsze słyszę chyba jesteś źle poinformowany

@Mma

Liczby na kwiatku nie kłamie. Na szczęście umiem liczyć swoją wypłatę co do grosza.

Ja
@Ola

Nie wiem skąd masz takie info ale mi normalnie urlop zapłacili za maj 100% i urlopu mam tyle dni ile powinnam mieć. Co do L4 nie wiem bo nie miałam. Pracuje na Z2.

Tak4Nie2
@Ja

Czy dobrze patrzyłaś na kwitek. Jaki masz wpisany wymiar etatu?

Ja patrzyłem mam 80,00.

Ania
@Ja

Do Ja. Urlop to ci dopiero przeliczą. A tak swoją drogą polecam głębszą analizę maila z wynagrodzeniem. Ola ma rację mam napisane wymiar etatu 80,00

Matematyk
@Ania

A podpisywaliscie aneks do umowy o prace? Nie. Jak płacą 100% urlopu to zabierają 100% urlopu, czyli za 5 dni zabierają 5 dni. Jak płacą 80% urlopu to zabierają 4/5 urlopu czyli za 5 dni wolnego zabierają ci 4 dni. Obniżają Ci liczbę dni ale zabierają ci 4/5 z dnia urlopowego, na to samo wychodzisz. Nie mogą Ci zabrać całego dnia i zaplacic 80%.

Ja
@Ania

Zauważyłam ze etat jest niższy. Ale wyraźnie napisałam że za maj dostałam 100% wynagrodzenia urlopowego i ilość dni również sie zgadza. Poczekajmy na kwitek za czerwiec to sie dowiemy jak obliczaja to wszystko.

@Matematyk

Drogi matematyku ale tu nie chodzi o to jak płacą za dzień urlopu ale o wymiar urlopu wypoczynkowego. Przykładowo wymiar urlopu osoby pracującej do lat 10-ciu na pełnym etacie to 20 dni. Pracującej na 4/5 etatu to 16 dni.

Matematyk
@Anonim

Szanowny kolego 4/5 etatu masz tylko przez 3 miesiące. Nie mogą Ci obniżyć urlopu za cały rok z powodu 3 miesięcy. W trakcie obniżenie etatu czyli przez 3 miesiące mają prawo zabrać Ci 4/5 dnia urlopu i zaplacic za urlop 80%. Ale tego za maj nie zrobili za 5 dni wzięli 5 dni i zaplacili za każdy dzień 100%. Zobaczymy na kwitkach w sierpniu jak będzie wyglądał urlop za te 3 miesiące. Chociaż z drugiej strony nie mogą Ci zabrać 4/5 dnia urlopu a zaplacic 100%. Dlatego podejrzewam że urlopy pozostaną bez zmian.

@Matematyk

Za 3 miesiące pracy na niższym etacie stracisz 1 lub 2 dni urlopu.Ja w poprzednim zakładzie przerabiałam taką sytuacje. Wtedy miałam przez 3 miesiące etat 3/4.

@Anonim

Są takie osoby co już nie mają urlopu, to z 0 dni ile mu zabiorą? A może mamy dopłacić jeszcze do tego? Za chwilę wszystko im oddamy razem z bielizna. Robią co chcą bo na to pozwalamy. Było mówione nie pracować w piątki za darmo, a na Z1 znowu idą robić za darmo. Tym razem Ci co chcą. Malo tego musisz czekać aż kierownik wyznaczy Ci dzień wolny za to, nie wtedy kiedy chcesz. Nikomu nie będę zawiscic tego, że chce pracować dla Hutchinsona za darmo, ale powinni im wydrukowac na plecach napis "wolontariusze Hutchinsona". Chociaz to chyba obrazi wolontariuszy, bo wolantaruszy wszedzie traktuja z szacunkiem i wdzięcznością. Więc jak nazwać tych ludzi? No cóż na głupotę nikt jeszcze nie znalazł lekarstwa. Jutro ma być piękna pogoda, to miłej pracy w tej duchocie w maseczkach. :)

Xxx
@Solidarnosc

Nikt za darmo nie pracuje,dowiedz się a potem pisz takie bzdury.

TakNie2
@Xxx

To co płacą i może jeszcze nadgodziny? To dlaczego oficjalna informacja jest że ten dzień trzeba wybrać? A moze lepszym płacą a gorsi muszą wybrać? A równe traktowanie wszystkich pracowników?

@Solidarnosc

Dlaczego macie caly tydzień w miesiącu wolny? Dlaczego każdy wydział ma inny harmonogram pracy? Dlaczego działa ludzi na lepszych i gorszych?

Tak1Nie1
Xxx
@Solidarnosc

Pracuje na tym dziale i wiem lepiej jak ty.

@Xxx

Dobrze że wiesz, bo są pracownicy których się o niczym nie informuje, w ogóle się z nami nie rozmawia, siedzą w klimatyzowanych biurach i nie wychodzą na halę bo maseczka trzeba założyć a duszno.

Aaa

Wczasy z1wyplacone dzis.

Anna
Nazwa działu: Produkcja

Ja tak myślę że tutaj powinien się PIP zainteresować.Bo to coś tu nie gra.Kasa z tarczy a my tak pracujemy.Urlopy zabrane cały tydzień w skali miesiąca wolny.Przecież to paranoja.Po to ta pomoc rządu żeby pracownik zachował miejsce pracy.A tu wygląda na to że zarobić na tym chcą.

Tak12Nie
Ada

Ciekawe kiedy wypłaca wczasy pod grusza. Miały być do końca15 czerwca. I nadal nie ma. Robią ludzi w (usunięte przez administratora) Ze wszystkim. Place na 80 procent praca w 5 dni. No dramat. Raz mówią że piątki obowiązkowe. Bo jak nie to do zwolnienia. A raz mówią że zapłacą piątki a potem się okazuje ze do wybrania.

Norek
@Ada

Dzwoniłem do kadr miła Pani powiedziała ze końca miesiąca daleko :) że same nie wiedza kiedy

Norek
@Norek

Także zapomnijcie o przelewie w tym miesiacu

Ups

Gdzie teraz będziemy wylewać nasze żale, jak te strona się (usunięte przez administratora)

Ulka

A czy w tej sytuacji kryzysu epidemicznego są w ogóle szanse na pracę w firmie?

Koczownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

A czy pracownicy biurowi też sa objęci tarcza i obcienciem etatu 20%? Bo różne plotki krążą.

Słuchajcie

Witam na sam początek jak się będziemy tu żarli i nazywali to nic nie zrobimy... SPRÓBUJMY OD POCZTKU PROPNUJE ABYŚMY ZROBILI W OBU ZAKŁADACH GŁOSOWANIE NA TEMAT STRAJKU/MANIFESTACJI DAJMY DECYDOWAĆ LUDZIĄ JAK JA WAM NIE MOGĘ PRZEGADAĆ TO MOŻE LUDZIE PRZEGADAJA Seweryn jak ci tak tu piszą to może pokażesz że potrafisz i włączysz się do tego żeby zrobić coś dla ludzi... Krzysiek wiem że umiesz pokazać pazury więc też sprawę weźmy w swoje rence nie możemy się tylko klucić między sobą... Wiem że to czytacie tak czy siak zróbmy coś fajnego niech nas zaczną szanować i się nas bać jako jedna wielka rodzina

Tak27Nie2
@Słuchajcie

Dobra! ostatnio nie dogadaliście się a teraz coraz bardziej widzę że to co piszesz ma sens.

Hej
@Słuchajcie

Kolejny dobry patent czekamy co na to ZZ.

Nikita
@Słuchajcie

Właśnie pora skończyć z tym co się dzieje, nareszcie ktoś dobrze prawi, mam nadzieję że wam to wyjdzie, trzymam kciuki za to!

@Słuchajcie

Jak mają was szanować jak się zgadzacie na pracę w piątek za darmo (tzn. dzień do wybrania kiedyś tam)? Jak mają was szanować jak wygórowane normy robicie w skróconym czasie pracy, kosztem przerwy? Jak mają was szanować jak wierzycie w te brednie, że was zwolnią? Jak mają was szanować, jak się boicie? Zacznijcie siebie samych szanować to wtedy uszanuja was inni.

Tak10Nie
@Solidarnosc

Dam sobie obie ręce obciąć, jeżeli byłaby sytuacja że zakład płaci tylko 60% to jest dużo ludzi którzy by na to przystało, tlumaczyliby sobie "ważne że robota jest"

Tak8Nie
@Słuchajcie

Ja się zgadzam z tobą ale pewnych działaniach można informować dopiero jak coś się ustali obserwuj bo to nie jest tak jak kolega góral sobie pisze i myśli, niestety jak każdy normalny człowiek który coś zaczyna robić najpierw rozmawiam z ludźmi którym mogę zaufać, to jest podstawa. Nie informuje o wszystkich działaniach I TO JEST MOJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ .To tak samo jak na wojnie jak zdradzisz swoją pozycję to po tobie i tutaj wystarczy logiczne myślenie ja absolutnie nikomu nie każe mnie słuchać jesteście wolnymi ludźmi. Prawo do krytyki i wyrażania swoich opinii ma każdy.

Słuchajcie
@Seweryn Dudek

Rozumiem wszystko sledze na bieżąco to nie jest tak że znikam ujawnię się po głosowaniu ... Dogadajcie się z Krzysztofem zróbmy to głosowanie w obu zakładach będziemy rozeznani w sytuacji

@Słuchajcie

"Ujawnie się po głosowaniu". Błachachacha. Nie masz odwagi przed, to po, tym bardziej. Nie potrzeba manifestacji, wystarczy że będziemy wszyscy pracować 4 dni w tygodniu i nie wykazywać się nad wyraz wydajna praca. Wiadomo, że do pracy przychodzi się żeby pracować, ale sami wiecie jak normy są wysadzone w kosmos, bez pokrycia z rzeczywistością, a każdy ma prawo do przerwy, więc po co niektórzy tak się poświęcają to nie rozumiem, przecież nie ma premii za wydajność. Ludzie przestańcie się bać, że was zwolnią po pomału zaczyna im brakować rak do pracy. Druga sprawa, nie potraficie być solidarni wobec waszych kolegów i koleżanek, którzy są porozwalani po innych zmianach i wydziałach, a wasz wydział nie wyrobił planu to przychodzicie w piątek. Dzięki za waszą solidarnosc :) Niech się każdy zastanowi nad sobą.

Tak9Nie1
@Solidarnosc

Mylisz się, to już zaszło tak daleko że manifestacja czy strajk są potrzebne by im pokazać, że nie podobają nam się poczyniane przez nich kroki..

@Janek

A wiesz ile ich to obchodzi co nam się podoba a co nie? Gdyby ich to obchodziło to by tak nie postępowali. Chcecie strajkować a niektórzy jakby mogli to by nogami robili. Zastanówcie się czego naprawdę chcecie. By się nie okazało, że jest nas tylko garstka niezadowolonych, a reszta zrobi wszystko, "aby ich tylko nie zwolnili", albo "ciesz się że masz robotę".

@Solidarnosc

To dlaczego górnicy podczas strajku nie wydobywali mniej tylko wyszli manifestować gdzie trzeba? I cele swoje osiągnęli. Obudź się z tego letargu.

Janek

A jakie to ma znaczenie w obecnej sytuacji kim jestesmy? Przede wszystkim jestem takimi samymi ludźmi jak oni mającymi rodziny. Jeśli przytoczę Ci przykład strajku włoskiego we fiacie to napiszesz, że też nie mozemy go zrobic bo hutch to nie fiat?

@Janek

Ale on pisze o głosowaniu za strajkiem narazie dlaczego się mamy nie przekonać ile nas jest do tego strajku czytaj że zrozumieniem.

@Janek

Jestem za strajkiem włoskim, tylko nie chce być jedna strajkujaca na wydziale.

@Uuuu

Już Ci odpowiadam ile nas jest. Na moim wydziale na mojej zmianie na 30 osób 4 znajdzie odwagę, reszta się boi kierowników, zwolnień. Może zacznijmy od tego, że będziemy mowic odważnie NIE pracy w piątki, jak potrzebujemy urlopu to nie będziemy się bać brać na żądanie, a jak nie potrzebujemy urlopu to będziemy mieć odwagę przyjść o pracy. Pokażmy na codzień że mamy odwagę się przeciwstawić. Narazie to macie odwagę do manifestacji internetowej, dużo słów a w czynach tego nie widać. Większość ludzi jest wystraszona albo należy do grupy lizusow. Z kim do tego strajku.

@Solidarnosc

Ponawiam pytanie dlaczego nie przeprowadzić głosowania i opierać się na spekulacji jednego człowieka który mówi nie o 2 zakładach tylko o swoim wydziale to malostkowe myślenie.

@Uuuu

Ależ przeprowadzajcie głosowanie. Dajcie znać jak i kiedy.

Solidarnosc

Czemu sobie na to pozwalacie? Ile was tam jest? A ona jest jedną i do tego wystraszona. Za mobbing też można wylecieć.

@Solidarnosc

Jeśli tam jest mobbing to zapraszam chętnie pomogę trzeba tylko nie bać się mówić

Tak6Nie
Tttt
@Solidarnosc

Musielibyście przekonać też ludzi z weekendu bo oni myślą jak wy ale zastraszeni są przez kierowniczki i liderki.

@Tttt

Podac nazwiska kto zastrasza i skończy się zastraszenia. Czym was straszą?

Tak6Nie
Ttt
@Seweryn Dudek

Tak bezpośrednio to nie one nie są głupie chodzi o coś czego człowiek nie jest w stanie zrobić w Wykonywaniu pracy za dużo obowiązków zalecanie pracy ponad możliwości i chodzi tu o pracę ponad normę. Są pupilki które bez problemu mają urlopy. Ta butność niektórych majstrowych jest irytująca. A ludzie wystraszeni robią czasem kosztem przerw.

Lol
@Solidarnosc

Tak z nami nikt się nie liczy my mamy robić i to jak najwięcej nieważne o której mamy ustawione maszyny a norma musi być za wszelką cenę. A tak wszyscy mają nas w nosie. A majstrowe to swoich stołeczek tr, ymia się za wszelką cenę i zamiast za ludźmi to mają nas gdzieś.

Seweryn
@Ttt

Problem polega na tym że wszyscy uważają że jak się postawią to będzie gorzej. Nic podobnego właśnie bierność wszystkich którzy oglądają takie działania na codzien powoduje że ktoś czuje się bezkarnie. Gdzie się podziało koleżeństwo, odwaga, pomoc jeden drugiemu!!! Widzicie to sami, wystarczy nie być obojętnym, jak ktoś pastwi się nad ludzmi zgłaszać,zwracać uwagę, niech się wstydzą swojego zachowania. Tylko tak można z tym walczyć reagując na takie zachowania. Są pewne granice nie można pozwalać sobie wejść na głowę jak chcecie poradzić sobie w życiu przyzwalając na takie zachowania.Jesli coś jest niemożliwe dla ciebie to porostu rób tyle ile dasz radę to co zleca ci się do pracy ma być możliwe do wykonania, chora rywalizacja i tyle bo każdy chce być lepszym kierownikiem i pracownikiem a nie koniecznie lepszym czlowiekiem. Każdy kto patrzy na te wszystkie nękania biernie się im przygląda i tp jest moim zdaniem tak samo winny jak ta osoba która się tego dopuszcza.

Tak8Nie
Nowa

Czy orientuje się ktoś czy pracując w weekend sobota niedziela można iść na wychowawczy????

Tak1Nie1
???

A co tam na ajp 6

Znawca
@???

A o co ci konkretnie chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hutchinson Poland Sp. z o.o.