Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Rav

To jest chory zakład. Na siłe ludzi przerzucają, mieszają - z wydziału na wydział, ze stanowiska na stanowisko, nawet z weekendu na tydzień. Z narzędziowni spawaczy chcą przerzucać też na produkcję albo inne wydziały. Specjalnie to robią by się ludzi pozbyć, by sami się zwalniali bo po co im odprawy płacić. Tylko w tym francuskim (usunięte przez administratora) takie sceny są możliwe. Choć raz byście się wykazali człowieczenstwem jakimś i podejściem jak w NORMALNYM zakładzie pracy i nie robili za błazna żywieckiego, zróbcie zwolnienia grupowe , dajcie ludziom odprawę. Niech idą w życie dalej z jakąś perspektywą. A Panowie w związkach gdzie? Fajnie się siedzi przy kawce i you tubie i śmieję gdy ludzie są robieni w bambuko ?

Ruler

Fajne zarobki i zdrowa atmosfera. Pracodawca szanuje pracownika i jego pracę. Polecam.

luka
@exce

piszesz o stolarskiej czy lesniance ?

Czy to prawda że mamy wybierać urlopy żeby Ukraińcy mieli pracę. Jeśli to prawda to wydaje mi się że hutchinson sięgnął dna.

Stamtąd

To nie prawda. Ja mam stary urlop i nie mogę wybrać bo nie ma kto robić.

Kochamhutchinson

Kocham hutchinson kocham ten zakład i wspaniałą amosfere jaka jest między kierownikami a pracownikami jedynie jakie mam marzenie to żeby przejeli mnie z adecco do haczka

Liz Nowy wpis

Ludzie na miłość boska baba z jakości drze się po ludziach za każdą reklamację to jest chore jakby normalnie nie mogła rozmawiać...tylko nagany dawać ludziach upokazac niech stanie na maszychan i robi albo na kontroli jak cię gonią i narzekają ze mało i mało że za wolno porażka i tyle myślą że są panami niech zrobią odpowiednie szkolenia na spokojnie wytłumaczą a nie Dra się i tyle by wszyscy słyszeli że niby maja władze porażka

postoje

Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłyby zwykłe zwolnienia aby zmniejszyc ilość pracowników, niż wysyłać co chwila ludzi na postoje :/

@postoje

Pewnie pisze osoba której zwolnienia nie dotyczą czyli nie produkcyjna albo facet.Mysle że powinni się zająć biurami bo jak narazie jak nie ma pracy na ich stanowisku to tworzą nowe żeby jedna pani z drugą przypadkiem się nie przerobiła.Hutchinso n teraz już totalnie upadł jak myślicie czy maja pracę w biurach jak produkcja leży a są odsyłani do domu ..nie tworzy się dla nich nowe stanowiska czyli kondycja zakładu wcale nie jest taka zła.

Zooo
@Ania

No tak,tworzy się już podobno nowe stanowisko KOORDYNATOR SPRZĄTANIA więc chyba wcale nie jest źle

Marian
@Ania

A trzeba się było uczyć, a nie teraz narzekać.....

Rys
@Marian

Nastepny ynteligent z biura ajak potrzebujemy jakiejś pomocy czy też zapytania to dramat nic nie wie

@Marian

O to teraz wielki uczony powinien się wykazać bo od tego jesteście pozyskać jakieś zamówienia czy też projekty bo my niedouczeni robole wykazaliśmy się i jak było dużo pracy wykonaliśmy ją w 100 procentach.Czekamy na wyniki.

Kolo
@Ela

Decyzje odnośnie nowych projektów czy też zamówień zapadają kilka poziomów wyżej niż nasz dyr. U nas nikt bezpośrednio nie ma na to wpływu. Była o tym mowa na spotkaniu z pracownikami.

Krzys
@Kolo

To pewnie jesteś tym idiotom na najniższym poziomie .Chyba jednak wolę być robolem.

Kolo
@Krzys

Bardzo ważne jest by mieć szacunek do innych i do samego siebie. Po tym wpisie widać, że brakuje i tego i tego.

Tym Nowy wpis
@Kolo

Myślę że o szacunku nie macie pojęcia.Bo dramat ludzi z produkcji którzy tracą pracę pracując w tym zakładzie po prawie 20 lat mając również kredyty rodziny i po tak ciężkiej pracy fizycznej zrujnowane rece kregoslupy wy wypowiadacie się na forum trzeba było się uczyć. Czy to jest szacunek.

No oki Nowy wpis
@Tym

W tym temacie całkowicie się zgadzam.Zamiast szczuć się na siebie może pora pomyśleć.

Joo Nowy wpis
@postoje

Temat zwolnień bardzo świeży a jakże niesprawiedliwy.Narazie na forum a później u źródła. Miały być zwolnienia według absencji więc dlaczego tak nie jest jest grono kobiet które więcej przechorowały niż pracowały są osoby które miały wybór będąc już na liście. Ja się pytam czemu tak oszukaliscie i bezwzględnie potraktowaliście kobiety które nie mają żadnych koneksji.To pytanie do szanownej pani z kadr.Gdzie zwiazki które ludzi mają (usunięte przez administratora) i nie wynegocjonowaly żadnych korzyści dla osób zwalnianych.

Baśka

Natknęłam się na ofertę dla HR managera i planowałam przesłać CV do firmy. Mogę się spodziewać pełnego wdrożenia oraz szkoleń stanowiskowych przez zespół lub mentora?

Anita
@Baśka

W tym zakładzie jest tyle mentorów że napewno się odezwą. Tak poważnie szukaj gdzie indziej pracy a nie w tym zakładzie

afryka

@Pracodawca Droga dyrekcjo, może czas już wysyłać ludzi na postojowe jeśli jest więcej pracowników niż pracy? Oczekiwanie że będziemy brali co tydzień swój urlop wypoczynkowy albo urlop bezpłatny lub przepustki jest nie na miejscu. Przychodzę do pracy gotowy, nie chcę codziennie słyszeć od przełożonego że mogę sobie zabrać urlop bo nie ma tyle pracy i jest nas za dużo, to nie mój problem. Jeśli nie potraficie zapewnić odpowiedniej ilości miejsc to ja chętnie pójdę na postojowy ale swojego urlopu nie będę marnować, bezpłatny mogę zabrać pod warunkiem że zakład będzie spłacał moje zobowiązania finansowe i utrzyma mnie i moją rodzinę.

@afryka

też dziwi mnie to podejście, przecież tak na dłuższą metę nie bedzie dało sie pracować, rozwala to cały dzień i życie :/

logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

IQ

Jeden tylko przyklad: budynek A, pani od jakosci na weekendzie. Całe 12 godzin na telefonie albo rece pod pachami i drzemka, co godzine spacer po hali dla rozrywki. A dyrektor będzie opowiadał, że jak ludzie z produkcji np. przez godzinę w ciągu zmiany biegają za przewodami, komponentami, mechanikami to wydajność spada o kilkanaście procent. Oczywiście że w biurach pracują kompetentni i pracowici ludzie, ale są też tacy co robią niewiele albo nic. Sam mnie sprowokowałeś Xxx. A może to ty jesteś ta pania?

ccccccccccc
@IQ

No ale na logikę, jak jest od kontroli i jej zadaniem jest kontrolowanie gotowego wyrobu, to co ma innego robić? Na wintecu formować czy na piecu? Czy może czyjąś robotę sobie wziąć na głowę za te kokosy? W tym momencie po prostu pokazujemy palcem, kto ma za dobrze i komu jeszcze trzeba dokręcić śrubę xD Jak zwolnią babę od kontroli, to mi ani na kwitku nie przybędzie, ani norma nie zmaleje. A dyrektor jak to dyrektor. Chce wyciskać z roboli ile się da. Kontrol nie produkuje. Po prostu. Nie mam interesu nikogo bronić, ale... zakład wszystkich trzyma na minimum. Zakład uznał, że za twój czas, pracę, normę i jakość, zapłaci Ci jak tylko (usunięte przez administratora). najmniej się da. Polskie prawo nie pozwoliło mu dać Ci mniej, niż masz na umowie. Tak nas cenią i kochają. A my w tej ciemnej (usunięte przez administratora) kłócimy się o to, kto ma lżejszą robotę xD Poważnie?

Ela

Niektóre pytania faktycznie głupie ale o zwolnienia z biur co ci się nie podobało. Kiedy było dużo pracy były pilności trzeba było robić nadliczbowki to ludzie z produkcji byli doceniani a pracowali też i na was tych wszystkich nie produkcyjnych mówię tu również o liderkach kontroli czy jakości a dzisiaj jak krucho pozbywacie się ich jak nie powiem czego ciekawe kto będzie na tych wszystkich leni nie produkcyjnych pracował i przypominam ci ze oni też mają rodziny.

Sabinka

Nie o to chodzi żeby bezmyślnie pozwalniać pracowników z biur, dlatego że zwalniają pracownikow z produkcji. Ale o co nam chodzi w tych pytaniach. A no o to że na budynku A polikwidowali wydziały, każdy wydział miał swoje biuro, teraz ludzi z produkcji pozwalniać a ludzi z biur poprzenosić do innych biur. Nie ważne, że w tych biurach nie mają nic do roboty, siedza se na kupie. W każdym zakladzie tak jest, zatrudnia się naprawdę wykwalifikowanych specjalistów, ale prawda jest taka, że wśród nich zatrudnia się po znajomości ludzi który się na swojej robocie nie znają. Np. Pani od jakosci ktora ma przypiąć etykiete wzorcowa do przewodu wzorcowego, która się tak zna że bierze przewod z innego wydziału i przypina etykiete wzorcowa nie dotego co trzeba. To mam propozycję, skoro wam tak zal tych ludzi z biur, to może tych o wątpliwych kwalifikacjach przeniescie na produkcję, poznają cały proces produkcyjny od podstaw pod względem jakościowym, wydajnościowym, technicznym itp. Trochę się podszkolą. Ale gdzieżby ruszyli takie "Święte krowy". A potem pani kadrowa bedzie płakać na zebraniach, że zaklad jest w trudnej sytuacji, że się nie da wyplacic większych odpraw pracownikom niż przewiduje ustawa, że zakladu nie stac. Ale stac placic komus kto 8 godzin siedzi na telefonie i sie nudzi. Niestety ale my to wszytko widzimy, że na komputerze nie macie włączonego Excela tylko allegro. I potrkleslam nie wszyscy, bo sa ludzie w biurach na których można liczyć i znają się na swojej robodzie

@Sabinka

Masz rację nieraz widziałam jak siedzieli na allegro i innych mediach nie związanych z pracą.A jeszcze chronicie panów którzy już poczuli się pewnie po tym jak dowiedzieli się ze nie będą zwalniani i już są na l4.

WandaCoNieChciałaNiemca
@IQ

IQ widać że nie pracujesz na weekendzie ,ponieważ Pani Magda jako jedyna osoba z biura pomoga operatorom na produkcji,aktywnie rozwiązuje problemy produkcyjne ,bez używania słów zaraz ,za chwilę ,potem. Z tego co pamiętam w pierwszych dniach swojej pracy wykazała chęci nauki na wszystkich typach maszyn jakie są w naszym zakładzie ,aby mieć pojęcie o produkcji. (usunięte przez administratora)

Dusia

Bardzo mnie zaniepokoiły te wpisy dotyczące zwolnień. Firma stała się niestabilna finansowo, zadłużona czy jest inny powód że upada? Mąż chciał wysłać CV na elektryka ale teraz sam nie wie...

@Dusia

klątwa automotivu, stare projekty się skończyły a nowe nie idą jak myśleli i jesteśmy w ciemnej... Roboty nie ma, a nikt darmo nikogo trzymał nie będzie no i jest jak jest.

Bro
@Dusia

Niech nic nie wysyła lepiej, za jakiś czas trafi na produkcję.

@xxx

Upada. Źle się dzieje. Brak. Pracy. Są zwolnienia każdy się boi. Oczywiście biuro jest nietykalne.

Xx

Pytasz o Z1 czy Z 2

@Xx

Zakład nie upada będzie dobrze sobie radził. To wy ludzie się nie szanujecie to wy taki obraz tego zakładu robicie. Przecież można przejść na stolarską do Bielska. A wy co teraz teraz zakład dobry boicie się odejść teraz wszytko pasuje. Pracowałem tu trochę lat ale jeśli chodzi o ludzi to dramat to wasza wina jak jest tylko dużo gadacie w internecie i tyle. Podnosicie normy zmiana przed zmianą donosiciel na siebie zmiana na zmianę nikomu nie można ufać bo cię sprzedadzą za lżejsza pracę a jak jest gorzej to się trzymiecie maszyn i mówicie kocham ten zakład. Brak słów co robicie . Zero szacunku dla siebie i innych tylko gadajcie i gadajcie i tyle ... po palarniach po ubikacjach i przez telefony a jak się pod biurkiem trzeba odezwać to co nic korega wam skleja żeby i znów podnosicie normy donosiciel jeden na drugiego i patrzycie żeby ty tylko mi było lepiej ...

Yy
@1234

Napisz To jeszcze raz ale w języku polskim. Trzeba być jeleniem by się zgodzić przejść do Bielska, i za te same pieniądze dojeżdżać 60km więcej dziennie. Albo na dwójkę - tu dostaniesz bezpłatny do końca roku a tam nową umowę, jak sobie nie poradzisz to cie stamtąd wywala a tutaj będziesz na bezpłatnym bez pieniedzy do końca roku. No idealna wizja normalnie, pięknie ktoś to sobie wymyślił. To że jest jak jest to wina góry, która nie starała się od lat o żadne nowe projekty więc konkurencja wygryzła. Pomyśl człowieku co piszesz. Niech zrobią zwolnienia grupowe jak jest źle a nie dziadująą.

@Yy

W Bielsku pracujesz 3-4 dni w tygodniu bo jest system 12 h, a w sumie w miesiącu do pracy stawiasz się 14-15 razy. W wolne można coś gdzieś dorobić, albo posiedzieć w domu. Praca porównywalna do Z1, bo na Z2 to jednak inna bajka.

xzxz

Praca porównywalna do Z1 w sensie montaż czy formowanie czy jedno i drugie?

Robię w Bielsku to wiem. Idzie przywyknąć. Najgorszy pierwszy miesiąc. Kto wytrzyma potem chwali. I wielu w wolne robi zlecenia, zatem to nie fikcja. Praca praktycznie taka sama na linii i montażu jak na Z1.

Kicioch
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

To prawda, że mają likwidować A0 na Z1?

Anonimowo

Witam jak się pracuje w zakładzie?

Dyrektor
@Anonimowo

Spoko robota dobrze płaca idzie sie pośmiać z innych

Tolek

Może w końcu dowiemy się jaka jest sytuacja zakładu bo wszędzie cisza . Każdy dowiaduje się jakby poczta pantoflową i nie są to informacje potwierdzone.Ludziom nie przedłużają umow jaki będzie następny krok czy osoby że stałym zatrudnieniem mają się bać. Bo jak narazie to tylko obcokrajowcy i to pracujący po 12 godzin mają pracę i są chronieni.

Ur
@Tolek

Właśnie nikt się nie powinien bać! Jak zawsze chcą zastraszyć zwykłego Kowalskiego by sam uciekł gdzie indziej, nie trzeba się z nim wtedy szarpać o wypowiedzenie, odprawę. Panów ze związków jak zapytasz czy zwolnieni ludzie mający umowy na stałe od x lat powiedzą ci, że nie dostaną bo nie ma zwolnień grupowych. To co oni tam robią? Ruszyć się do dyrekcji i postawić sprawę jasno, zrobic zwolnienia grupowe , wyplacic ludziom odprawy a nie siedzieć i śmiać się po kątach i zastraszać ludzi by sami pouciekali.

Rrr

Czy nie jest to dziwne ze ludzie którzy ciężko pracowali na produkcji są zwalniani a biura nie produkcyjni dalej się lansują. Do czego oni są potrzebni jak spada produkcja .

@Rrr

DZIWNE TO JEST TO ŻE SAMI NA SIEBIE DONOSIMI JEDEN NA DRUGIEGO , SAMI PODNOSIMY NORMY , SAMI SIE NIE SZANUJEMI I INNYCH ... A ONI TAK SIE NAM ODWDZIĘCZAJĄ I TAK NAS TRAKTUJĄ ZA NASZĄ PRACĘ... A POTEM WINIMY ZA WSZYSTKO ZWIAZKI ...

Krzys
@123

Bez ładu i składu kto donosi i na kogo sytuacja jaka jest w zakładzie zwolnienia to oczywiście nie wina związków ale do cholery od czego są żeby o ludzi walczyć a nie tylko na święta marna stówkę dać albo raz w roku na wycieczkę jechać .

@123

Zgadzam się ze wszystkim, poza ostatnim zdaniem. Winię nas, granatowych, że dajemy sobą pomiatać, nie zgłaszamy (usunięte przez administratora)-kierowników(bo do kogo????). Najlepsi są pracownicy, którzy robią ponad normę, a potem spierdzielają.

bul
@Rrr

To akurat dobry znak: fizycznego łatwo zastąpić, żeby tylko miał dwie ręce a takich jest jednak sporo... Jeżeli zakład miałby być zamykany to osoby na wyższych stanowiskach byłby zwalnianie tak samo. A trzyma się ich nawet przy obniżeniu produkcji bo takich pracowników nie znajduje się na ulicy.

Mily

A ten dyrektor to chyba z kosmosu przyleciał takich zwolnień nie było od 20 lat chce się wykazać a ludzi ma w dopie gdzie związki zawodowe obiecuje ludziom przeniesienie na stolarska z umowami na czas nieokreślony aby nie było odpraw rany boskie czyste bzdury wygaduje te związki wywiescie na taczkach razem z tymi nierobami z biur

Robert

Tak zgadza się pierwsze poważne zadanie które robią każdego dnia to kawa. Oczywiście są tam również ludzie kompetentni ale jest ich niewiele.Wiec ktoś kto pisze ze takiego z dwoma rękami produkcyjnego znajdzie na ulicy tak też my robole produkcyjni myślimy o takim Panu ynteligencie.Ktos wartościowy nie pisze takich wypocin .

Katarzyna

W tym roku wczasów pod gruszą będzie coś więcej czy nadal 400zl, czyli stawka od początku istnienia tego zakładu?

Ewelina
@Katarzyna

Kiedyś za te 400zł można było wynająć jakiś domek na 3 dni nad bałtykiem (z 20 lat temu). Aktualnie nie wiem czy za to można w żywieckim powiecie coś na jedną dobę znaleźć haha. Widocznie zatrzymaliśmy się 20 lat temu a chwalimy się innowacyjnością na całym świecie..

Prowda

Dobrze prawisz. UCIEKAĆ! Ludzie, biurkowe wiedzą, a nie powiedzą, że ta łajba tonie. Po co N do Maroka? Po co nowy Pan z Bielska? Jak zostaniecie bez roboty z dnia na dzień to będzie płacz i zgrzytanie zębów. Pamiętajcie ta firma jest zdolna do WSZYSTKIEGO! Ci co teraz dostaną odprawy niech się cieszą, reszta może nie mieć tyle szczęścia. Łaskę zrobili, żeby w gazetach dobrze wyglądało, jak się rozniesie. Kto zostanie będzie tyrał za 2, żeby utrzymać 4, siebie i trzech biurowych z centrali na Słonki. Oni się wyżywią, jak mawiał łysy klasyk, a Wy jesteście tylko numerami w tabelce. Wiecie gdzie mieli numery na rękach, więc wiecie gdzie jesteście.(usunięte przez administratora)

Ela

Popieram zostałam zwolniona rok temu ponieważ chorowałam byłam na świadczeniu bo niestety stan zdrowia wtedy nie pozwalał żebym wróciła .Pracowałam wszędzie byłam dobrym pracownikiem nie takim ci postawia w jednym miejscu bo tylko to umie. Wtedy tak mi podziękowano w tamtym czasie byłam załamana bo dzieci rodzina kredyty ale to było najlepsze co mogło mi się przydarzyć znalazłam dużo lepsza i lżejsza pracę już nie stresuje się ze idę gdzie wyląduje czy zrobię.Nie martwcie się kogo zwolnią znajdziecie coś bo praca jest ale życzę wam żebyście nigdy nie musieli i nie godzili się wrac0a0c to faktycznie najgorszy w Żywcu zakład nigdzie tak nie traktują ludzi i tak dziękują.

@Prowda

To kiedy przychodzą ze zwolnieniami na tydzień bo blady strach padł ludzie wystraszeni załamani czekają na wyroki.I tylko biura czują się pewnie .

Bolo
@Tomek

Za chwilę zostaną tylko ludzie w wieku przedemerytalnym chronieni prawem i biura pójdą na hale

@Ela

Dokładnie jest tak jak pani pisze nowi pracownicy robią wszędzie a co niektórzy znają maszyny tylko z widzenia chodzi robią w tym zakładzie 10 i więcej lat choć nowi wyrabiają normy to i tak lecą pierwsi ten zakład to jedna wielka porażka zero szacunku dla pracownika jak Cię potrzebują to nawet się kłaniają a jak nie to w pole a zatrudnienia przez agencje to broń boże więc dała pani przykład że ten zakład to nie koniec świata dużo zdrowia I powodzenia

1Dwa3
@Prowda

Ludzie... To że Hutchinson zły, to nie znaczy, że nie macie wyciągać wniosków. W każdym większym zakładzie będziecie numerem w tabelce. Nie ma ludzi nie do zastąpienia. Dlatego działajcie zawsze w swoim interesie, a nie naiwnie wierzcie, że gdzieś tam w województwie jest magiczny zakład gdzie zarobicie krocie, a dyrektor będzie was na rękach nosił. NIE MA TAK. Wszędzie chodzi o zysk, a lojalność to bajka dla gawiedzi. Ciekawe ilu byłych Hutchinsonowców rozpierzchnie się po okolicznych zakładach, zacznie się podlizywać górze, cisnąć normy i donosić na współpracowników. A potem będziecie wielce zdziwieni, że znowu to samo. Szanujcie siebie, swoje zdrowie, swoje prawa. Pan Przedsiębiorca sam z siebie o was nie zadba. Sami musicie.

MakePossible

Takiego poziomu zarządzania jak w tej firmie, nie ma nigdzie. Metod i praktyk uczyli się z książek napisanych przez z Trudno w prostych słowach opisać to miejsce, bo moderator czuwa, żeby nie padły pochlebne inaczej opisy. Kto tu siedzi, ten wie. Jak mówić o firmie, która chce zwalniać z przyczyn ekonomicznych stałych pracowników, ale tak żeby nie płacić odprawy? Z drugiej strony agencjami pracy stoi. Pamiętajcie, dzień w którym przyjdą do was z wypowiedzeniami spadnie jak grom, żebyście nie sprawiali zbędnych problemów. Żywiecczyzna - kraina górali czy baranów? Szukajcie alternatywy, bo nie znacie dnia ni godziny.

Xd

Jak tam haczinson jeszcze nie (usunięte przez administratora)? Jak robota jest to zapraszają a jak nie ma to narazie.Pozwalniaja ludzi przyjdzie robota to beda dzwonic xD

Rav

Beti

Przyjmują może na wekend na budynek C?jak się obecnie yam pracuje?

Xd
@Beti

Nie przyjmują zwalniają ludzi z umową pod Hutchinson to cię nie przyjmą zapomnij na c jest jedna zmiana tylko i za dużo ludzi

Xdd
@Xd

Co ty gadasz na C jest robota ale na biqulu na vintekach nie ma jest jedna zmiana bo kierwoniczka z nocek przeszla na zmiane tygodniowa czesc ludzi robi na c i czesc na B i przyjmuja na weekend przez addecco ale nikt nie chce robić w tym obõzie.

@Xd

Robiłam prawie 2 lata przez adeco starałam się robić normy na wszystkich maszynach lecz nie było łatwo dostałam umowę na 3 m-c przez hutchinson a ponoć teraz nie przedłużają o pomstę do nieba czy w końcu te śmieciowe umowy się skończą a tyle w rządzie obiecanek szanowni koledzy wrócił premier Polskiej biedy pozdrawiam

xd
@Mily

mistrzu jak robiłeś prawie 2 lata jak pracownikiem tymczasowym możesz być maks 1.5 roku (usunięte przez administratora)

@xd

A na zlecone to co

Dd

Jak likwiduja weekendy jak widziałem wczoraj ogloszenie na olx że przyjmują przez adecco do(usunięte przez administratora) na weekendy

xsxsxs

Mają się pozbywać pracowników sezonowych z tego co słyszałem. A w tej firmie dużo z rzeczy które się "gdzieś słyszy" okazuje się potem prawdą.

Aaaaa

Wszyscy pracownicy nie zatrudnieni bezpośrednio przez Hutchinson.

Robol

Czy opłaca się iść na piec na leśniańce?

AAA
@Robol

Płacowo nie są konkurencyjni, minimalna. Nazwanie tego stanowiska operatorem maszyn to nieśmieszny żart, bo to jest czysta fizolka. W samym powiecie znajdziesz produkcje, gdzie będziesz musiał się mniej fizycznie urobić. O stałą umowę teraz trudno, a musisz zacząć od zatrudnienia przez agencję. Ten zakład eksploatuje, to trzeba powiedzieć. Co chwilę jakiś krawat będzie próbował robić rewolucję albo latać ze stoperem. Czasami padają już takie abstrakcyjnie pomysły, że za chwilę trzeba będzie do tego pieca wskoczyć i wózki pchać. To już nie jest śmieszne, to już nie denerwuje, to już jest smutne. No i jeszcze taka rzecz, że na piecu się poczujesz jak na dole drabinki. Pracujesz zabawkami, które Ci dadzą i ma być dobrze, kropka. Normalnie jak na czyjejś łasce, bo kiepska forma obrzydza nawet najlepszą referencję. Oni ubiorą formę raz i zadowoleni, a potem tobie wrzucą, żebyś na niej haratał przez 8h dziennie. Do niedawna fajnie płacili nadgodziny, ostatnio była redukcja %, teraz chyba w ogóle nie ma na to opcji. Można iść na same weekendy jakby ktoś chciał sobie dorobić. A tak to chyba więcej zalet nie ma. Chyba że coś pominąłem. Generalnie, byłoby nawet nawet. Mimo minimalnej, mimo fizolki, pracę dałoby się lubić. Przełożeni są różni, ale ludzie którzy przychodzą do roboty są w porządku i nieważne czy Polak czy Ukrainiec. Dajcie nam tylko dobry sprzęt i nie traktujcie nas jak (usunięte przez administratora) do eksploatacji. Dużo chyba nie wymagam.

Robol

Pytam się, bo kolega tam pracuje i poleca, praca nie jest jakaś ciężka więc się zastanawiam.

Queque

Jak to jest że wypłaty po podwyżkach są mniejsze albo takie same jak przed podwyżkami? W tym zakładzie majac obojetnie jaka stawke i tak ciezko 3.500zl przekroczyc @Pracodawca

Kiedy będą wypłacone bony na święta?

Robol

Panowie i Panie kiedy beda przejęcia ludzi z adecco pod hutchinson?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 747.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 683, z czego 161 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 376 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.