Adres: ul Stolarska 23, 34-300 Żywiec

NIP: 5531694417 REGON: 70773928 KRS: 0000003703

2 1235 3109 5 1

Opinie o Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Mandaryna

Ajp1 gna coraz bardziej w przepaść wszystko przez wspaniała trójkę. Pokazaliscie brawo!

Tak3Nie
@Mandaryna

A czego sie spodziewałaś? Sa do niczego dno, (usunięte przez administratora) paranoja ból rozczarownie i setki pytan bez odopwiedzi.

Banan
@Mandaryna

Osoba ktora kieruje sekcja jest wyciagnieta z rynsztoka i powinna tam pozostac a nie dostac szansy kierownania materiałem luckim nie pomoga tu szkoły...

Gwóźdź do trumny 2

każdy z was pracuje z ludźmi przebywacie ze sobą więcej niż z rodziną napewno jest coś takiego jak przywiązanie się jeden do drugiego człowieka jak mocna zgrana drużyna która potem jest wydajniejsza gdy admosfera jest dobra w pracy ale gdy macie nad sobą takiego truciciela nic wam to nie da wasza paczka się rozlatuje a on potem zrobi listę kto bardziej mu jest potrzebny idze z nim to tacy z których sonczy inni na inną  sekcje a  ostatnia grupa to znika z zakładu w różnych okolicznościach  a pan kierownik zmienia miejsce rzerowania mówiąc że nie da się nic zrobić więcej co za tym idzie rozlatuje się kolejna jednostka administracyjna jaka jest sekcja moim zdaniem cały ten proces może nie jest swiadomy bo pacjent jest przekonany że robi robotę dobrze ale nie świadomie działa na szkodę zakładu myśląc że tak trzeba szablonowe  myślenie nie mające nic wspólnego z logikom podejście do ludzi jak czegoś nie zrobisz to się nie obrażę ale za plecami cię wysmieje i stłamsze jakąś aferką dlatego im wcześniej zostanie wykluczony z grona kierowników tym lepiej a jeśli ma honor niech sam odejdzie nawet bez niego powinien zająć się czymś innym gdyż za każdym razem przez swoją nie dbałość tylko niszczy co widać po sytuacji jaka teraz macie  jak wy możecie sobie pomóż? To przede wszystkim organizować się w grupy  pisać pisma do kadr zgłaszać problem na górze wiem że się boicie konsekwencji bo układ czyli kierownik sekcji i jego kierownicy zm którym jest dobrze jak jest ze coś nie chodzi jak ma chodzić to nic oni tego nie widzą bo mają ciepły dołeczek biorą za to pinadze nie pracuje się fizycznie to po co interweniować w dobro sekcji jak jest gniazdko  w którym się dobrze siedzi i są   mściwi nie namawiam do łamania prawa zakladowego tylko do zgłaszania problemu naświetlania go dobrze wiemy że kierownik nie pracuje według zasad zakładu i takie zachowania nie bujcie się publicznie pientnowac to wasza sekcja wasze miejsce pracy i nie pozwólcie by ktoś je niszczył swoimi prywatnymi gierkami pomiatajac wami przez cały czas a gdy przychodzi weekend zjawił się jak nigdy nic przyjdźcie do pracy bo trzeba ratować wysyłki i kierownika pusta głowę bo nie umie rozkładać roboty w tygodniu pomyślcie też o ludziach których już z wami nie ma to wasi  koledzy którzy przez dany okres czasu coś zrobili w mniejszym lub większym  stopniu dla sekcji czy zasłużyli na takie podziękowania??? To scierwo trzeba gnać bądźcie silni i slolidarni nie poddawajcie się ludzie w grupie a jest was wielu są naprawdę mocna siłą i macie duży głos który może się odbić szerokim echem jeśli nie byliście świadomi całego zjawiska nie stoj za nimi kolego koleżanko nikt nie stoi za swoim samozniszczeniem i schematami chorego człowieka.

Tak118Nie15
Smute
@Gwóźdź do trumny 2

To co mamy zrobić? Chyba widać co się dzieję na ajp1 że sami najlepsi odchodzą którzy byli na tej sekcji od samego początku z P.J.S na czele i budowali tą sekcję woleli odejść

Tak36Nie10
Nr alarmowy
@Gwóźdź do trumny 2

W naszym zakładzie obowiązuje numer alarmowy na który można zgłaszać zaistniałe problemy jeśli sytuacja na AJP1 jest poważna.

Tak34Nie10
@Nr alarmowy

Jest krytyczna a nie poważna dlatego najpierw prosimy o pomoc i wsparcie P. Jole która jest matką tej sekcji która ją zbudowała od podstaw i wiemy że ma sporo innych i ważniejszych spraw bo pelni funkcje szefa hali ale mamy nadzieję że nam pomoże

Tak42Nie10
My
@Gwóźdź do trumny 2

Facet jak ma chociaż trochę honoru to powinien sam odejść z tej sekcji i podziękować tym co jeszcze zostali i pracują

Tak56Nie9
Światełko w tunelu
@Pracownik

Jest jeszcze szansa dla ajp1 sama szefowa się nami zainteresowała dała nam konkretne rozporządzenie pracy i każdy wie co ma robić. Jesteśmy bez kierownika Pana M.A i nie ma żadnej różnicy czy facet jest w pracy czy go nie ma bo i tak nic nie robi. Dziękujemy P.J.S za pomoc i mamy nadzieję że naprawi tą sekcję i przywróci do dawnego ajp1 jakie jeszcze kilka miesięcy temu było fajnym działem i sprowadzi tych wszystkich co odeszli

Tak61Nie5
Iguana
@Światełko w tunelu

Tu chyba się odzywają same nieroby. Co wy się tak uczepiliscie M.A kierownikiem jest spoko. Nie dajecie nawet gościowi szans w ogóle to nie znacie a jedziecie po nim równo. Jedno jest pewne poprostu nie chce się wam robić a wyniki macie takie jakie macie. Nic wam nie pasuje,to się zwolnijcie A nie wylewajcie pomyji na człowieka. Pracy jest dość nikt was na siłę nie trzyma.

Tak16Nie46
Ósemka
@Światełko w tunelu

U nas było identycznie hahaha

Tak34Nie5
Dobranoc
@Iguana

Wyraznie jest napisane ze chodzi o kierownika sekcji nie zmiany nie intersuje tu nikogo wasz kulturalny marny substytut kierownika który jest do niczego marna płotka marionetka bez rozumku czekamy az kierownik sekcji zrezygnuje badz zostana podjete jakieś kroki naprwy sekcji bez udzialu tego beznadziejnego człowieka który doprowadził do tego bałaganu dziękuję dowidzenia

Tak51Nie5
@Dobranoc

Święte słowa aczkolwiek kierownik zmiany lepiej niech też zrezygnuje bo jest całkiem do 4 liter i może najwyższy czas skończyć ten sztuczny teatr

Tak43Nie6
Byle ajp7
@Światełko w tunelu

Siemano ludziska z ajp1 z tego co widze że zmagacie się z tym samym problemem co był na ajp7 macie za kierownika ciamajde który nigdy nic nie wie co jest normalne u niego ale ciekaw jestem co tam słychać u królowej tabalugi ma cały czas telefon w użyciu . Ps. Pozdrowienia szczególne dla tej osoby hehe i żal mi Was

Tak48Nie6
Zły
@Iguana

Nieroby to określenie pasujące do waszej wspaniałej przyjacielskiej trojki tyle na ten temat!

Tak40Nie4
Niestety
@Iguana

Słuchajcie mineło trochę czasu od kąd były wielkie zmiany na ajp1 to jest dosc duzy przedział czasowy ktory nie wnosi nic, zmienila sie tylko banda ktora sobie liże du.. Py az im uszy klaskaja to ja sie pytam po co te zmiany? Po co zmieniac tych kierownikow jak przychodzi jakis leniwy pajacito wprowadza koleszkow co nie maja pojecia po co tam sa zadnych umiejtnosci technicznych po co zaklad płaci tym kółeczkom wzajemnego wsparcia jak to nic nie dziala rzigac sie chce ludzie czemu wam sie zle pracuje?bo kieruja wami tę-paki co nie maja umiejtnosci podjescia do czlowieka banda przegranych impotentow umysłowych mysli ze jak wyjda w czarnych koszulkach bez pomysłu na siebie a co dopiero na swoja zm to ludzie pojda za nimi w ogień a na czele stanie kierownik co jak sie go wypusci z domu bez kontroli to albo sie zgubi albo sam sobie krzywde zrobi lub narobi takiego kupska na sekcji i musi uciekać. Wiec nazywanie ludzi nierobami co sa zle kierowani i tłumaczenie tym wynikow to cecha takiego niżu spolecznego o ktorym tu jest napisane

Tak41Nie2
Rampam
@Zły

Bez tej wspaniałej"trójki" to byście zginęli i rowy kopali bo się do tego nadajecie. Poziom niektórych osób tam pracujących to dno. Nie wiem co macie do kierownika M M. Gość zrobił wam regały i porządek bo mieliście nasrane wszędzie. A wasz poprzedni kierownik Pan Bar*****co zrobił nie nadawał się to się zwolnił. Takiego mieliście kierownika. Gość nie czepia wszystko można z nim załatwić. Powodzenia jak dostaniecie gorszego co was będzie o wszystko j....i stał nad wami hahaha

Tak15Nie32
Sylwia
@Rampam

Istotą forum GoWork.pl jest oczywiście aktywne uczestnictwo w dyskusji o danym pracodawcy, w tym przypadku o Hutchinson Poland. Jednak zauważyłam, że Wasza rozmowa nie skupia się już wokół najważniejszych tu zagadnień. Wypadałoby zatem to zmienić. Może ktoś z Was powie mi na początek, czy w firmie planowana jest w najbliższym czasie rekrutacja? Liczę na Wasze merytoryczne odpowiedzi.

Tak1Nie7
Co?
@Sylwia

(usunięte przez administratora)nie wcinaj sie bo ta dyskusja jest tu bardzo merytoryczna i ważna gdyż daje wydzwiek miejscu gdzie pracujemy i jacy ludzie nami zarzadzaja wiec jak jestes ta moderatorka to sie nie wicinaj i nie zmienaj tematu tylko wejdz w temat. Po drugie troche pomyślnunku skad zwykli nic nieznaczacy pracownicy maja wiedziec czy jakas rekrutacja bedzie??? Tu pytania powinny pasc takie: JAK TO SIE STAŁO ZE KIEROWNIK SEKCJI AJP1 DOPROWADZIŁ DO TAKIEGO STANU RZECZY JAKI JEST?

Tak25Nie4

Gogo
@Gwóźdź do trumny 2

Lepiej bez niego, mogło by juz tak zostac.

Tak4Nie
Gwóźdź do trumny

Witam moje opinie zostały juz zweryfikowane i nie zostana ukryte napisze wam pare spraw o ktorych powinniscie wiedziec po 50 minkach portal weryfikuje opinie i ona potem wraca przestrzegajcie sie jednak takich przypadkow jak pisanie imion nazwisk opisujecie fukcje nie osobe nie piszcie inicjałow rzeczy ktore nie miały miejsca piszemy tylko prawde nie dodawajcie niczich nr. Tel czy miejsc zamieszkania to z prawnych rzeczy nikt wam nie ma prawa nic zrobic fukcja kierownika to fukcja publiczna wiec mozena wyrazic swoje nie zadowlenie a z etycznych nie piszemy o kims kto jaki jest prywatnie bo to nic nie wnosi do sprawy ci ktorych okreslalacie mianem"przyjaciele z ajp1"musieli sporo sie natrudzic zeby wasze opinie znikły zeby prawda o nich nie wyszła najaw ale pamiętajcie prawda zawsze wychodzi na góre nie mozna jej okłamac oni wiedza ze nie da sie zmazac wstydu z siebie nie naprawią tym swoich czarnych jak piekło dusz ze zgłasza opinie nie zrobi z nich dobrych ludzi mam nadzieję jest ze nasz trud poswiecenie nie długo sie opłaci dlatego nie poddawajcie sie jak widze i słysze na codzień jak sie mobilizujecie to az serce rośnie wiem ze chcecie pracowac w spokoju bez trwogi i nerwów nie martwiac sie oprace o przyszłosc ale jaka macie z nimi przyszłosć?jakie kiedys było ajp1 a jakie jest teraz? Czy jesli sekcja była tyle kierowna przez te osoby i zmieniło sie na gorsze to moze sie cos poprawić nagle??? NIE! Gdzie to wszystko prowadzi? Moim zdaniem do nikąd pokażecie ile was jest i ze możecie a wiem ze stac was na to.

Tak31Nie1
Smieszny
@Gwóźdź do trumny

Macie racje komedia na ajp1, mnie jego zachowanie przypomina al-adeena z filmu dyktator

Tak19Nie
@Gwóźdź do trumny

Widzę, że dysponujesz dosyć rzeczową wiedzą na temat pracy w tej firmie. Z tego też względu chciałbym zadać pytanie związane z zatrudnieniem u tego pracodawcy. Wiesz może, czy nie mając udokumentowanego doświadczenia zawodowego, można z powodzeniem aplikować?

Gwóźdź do trumny
@Adam

A ja widze ze jestes bardzo dobrym moderatorem tego portalu mysle ze mozna by było odpowiedzieć na twoje pytania, tylko popros kolegow z portalu zeby jak najszybciej zweryfikowali opinie ktore wodzisz pod nami zeby były one widoczne co ty na to?

Tak8Nie
Legion
Nazwa działu: Produkcja

Cenzura na całego. Wszystko przez paru nierobow z ajp1.

Tak1Nie1
Niestety
@Legion

"Przyjaciele" z ajp1 wykupili gowork'a bo juz nie mogili zniesc prawdy co o nich pisza ludzie żałosne.

Tak32Nie
Brrrrr
@Niestety

Dokładnie

Tak8Nie
Tymbark

Mozna zrobic tak zeby gora sprawdzała niezapowiedzianie stan sekcji ajp1 bo zawsze maja informacje kiedy kto przyjdzie i wszystko co jest na codzien (usunięte przez administratora) niedzialajace maszyny zamiataja pod dywan.

Tak11Nie

Uuuu

Czyli teraz na ajp1 beda sie chcieli pozbyc kierownika z ajp1 co sie ostał i wstawic trzeciego od siebie?

Ja
@Uuuu

Jak nikt z tym nie zrobimy porządku to pewnie tak się stanie chyba że nam ktoś pomoże zaprzestać tym koleżeńskim ukladom jakie teraz nastały

Tak13Nie
Nick

Kiedy bedzie ta petycja?u kogo jest? kończmy tą sprawe raz na zawsze. Po przeczytaniu tego forum jestesmy zdecydowani zeby działać.

Tak22Nie

Adam

Kto ma być odpowiedzialny za przygotowanie petycji do podpisania? Może warto by było zrobić zebranie wszystkich pracowników, którzy obecnie pracują w tym dziale firmy Hutchinson Poland i omówić całą kwestię? Napiszcie, proszę, na jakim etapie jest cała sprawa.

Tak11Nie
@Adam

Luiza

Po 1. Co Was obchodzi zycie tego goscia. To jego sprawa jego sumienie (jesli go ma) i trójka jrgo dzieci. Nikomu nic do tego. Nie sadze zeby wogile przejmowal sie tym co o nim gadacie. Fakt jest irytujace jego zachowanie ale nikt mu tego w oczy nie powie bo sie boi albo po prostuprostu uwaza ze z idiota sie nie dyskutuje i wylewa swoje żale tutaj. Po drugie co macie do kierownika z ajp1 wreszcie po byles szefowej ktos z glowa na karku. Co obroncy kz ktora zdegradowali sie odezwali nareszcie ktos sie poznal na tej Pani i ja zdegradowal. Ciekawe czy tez sie tak smieje jak smiala sie z innych. Ajp1 to juz nie to co kiedys bo ci ludzie juz odeszli ktorzy tworzyli ta sekcje. Ten kierownik to jeden z lepszych z.jakomi.kiedys.na ajp3 mialam okazje pracowac. Dajcie juz spokój i przestańcie sie tu uzalac. Jak macie pisac takie pierdoly to lepiej nie piszcie.

Tak20Nie46
Kwiatuszek
@Luiza

Pierdoly to piszesz ty sama pewnie też się z nim misialas skoro go tak bronisz jak lwica swoje małe kociaki

Tak24Nie3
Ajp9
@Kwiatuszek

Ktoś taki nie ma sumienia bo ludzie z sumieniem tak nie postępują zresztą ona nie lepsza. Tylko po to ja wziął na ajp9 żeby byli blisko siebie. Czy ktoś ma namiary na jego żonę chętnie dam jej znać

Tak4Nie1
Hahaha
@Luiza

A może Ty jesteś jedną z tych co już mu się znudziłas i jednym słowem wymienił Cię na lepszy model i zdecydowanie młodszy hahaha .

Tak15Nie
@Hahaha

Musze Cie rozczarowac nie miałam z tym Panem watpliwej przyjemnosci blizej sie poznac. A coz za różnica w jakim wieku jest osoba z ktora jest czy z ktora byl. Jesli wyglad i wiek ma znaczenie w zwiazku to rozumie ze kazda stara "żonę" nalezy wymienic?

Alvin
@Ajp9

Tu jest mowa o ajp 6 a nie 9 więc proszę się nie wtrącać do dyskusji!!!

Tak5Nie
@Hahaha

A na miejscu tych jego bylych to bym mu uciela to w spodniach????

Tak6Nie
Pracować
@Alvin

Panie kolego Luiza pisze o ajp9

TakNie2
Alvin
@Pracować

Ktoś tu chyba czytać nie umie

Pracowac

Sorry szukam C1 bo to do tego

Ciekawe
@Luiza

Ej Luizka nie siej propagandy bo nikt jej nie zdegradowal sam byłem swiadkien jak może 3 miechy temu mówiła o rezygnacji bo ma juz tego serdecznie dość i się jej wcale nie dziwię bo z jednym masz tylko rację że to nie jest to ajp1 co kiedyś bo właśnie ci ludzie co tworzyli tą sekcję od samego początku na czele z P. kierownik J.S to właśnie odeszli na inną sekcję albo się zwolnili. Została tylko garstka tych ludzi teraz obecnie jest mix na tej sekcji i jedynym ratunkiem dla tej sekcji bedzie jak weźmie to z powrotem w swoje ręce P. J .S . Odpowiedź sobie na proste pytanie dlaczego teraz tak sie dzieje przy niby na jednym z lepszych kierowników. Interesujące jest również to skąd tyle wiesz o danej sekcji i ludziach na niej pracujących bo z tego co widze to wypowiadasz się praktycznie o wszystkich na forum. Pracujesz non toper na wszystkich trzech zmianach i zbierasz info kto gdzie z kim albo kto co zrobił pora może to skończyć i zająć się czymś konkretnym

Tak57Nie16
$

Może ktoś się tym w końcu zainteresuje że zakład traci B. dobrych ludzi którzy mają produkcję w jednym palcu

Tak27Nie14
Anonim
@Luiza

Niestety dużo jest w tym racji co ludzie tu piszą bo znam ajp1 od poszewki bo pracowałam/em długie lata na tej sekcji ,było różnie bo i też były różnorodne problemy z którymi człowiek musiał sobie radzić . Teraz patrząc na to z boku co tam się wyprawia to cieszę się że już tam nie pracuje kiedyś nie było tam takiego czegoś że pracownik samowolnie chciał zmienić sekcję a teraz co trzecia osoba narzeka i chcę się przenieść i chyba każdy wie z jakiego powodu tak się dzieję że od momentu zmian jakie zostały wprowadzone w ubiegłym roku to sekcja z dnia na dzień się pogarsza.

Tak63Nie14

Tak53Nie17

Tak86Nie11

Maja

Dzień dobry dostałam propozycje pracy u was czy warto przyjść pracować od niedawna tu mieszkam i nie znam nikogo kto by tu pracował proszę o poradę

TakNie7
Rom

Dostaliście już dodatek do wczasów?

Tak1Nie1
Asia
@Rom

Nie dostalam

Robson

Ja tam uważam że (usunięte przez administratora) i tak jest kierownikiem który najbardziej wszystko ogarnia..zawsze go brali tam gdzie trzeba było coś naprawiać . Jak już sobie gdzieś poukładal to znowu go przerzucili na inną sekcje

Tak14Nie27
???
@Robson

Ajp7 też poukładal???? Dziwne......

Tak26Nie1

Tak35Nie12
Lol

Z taką ortografia to chyba sam będziesz zebrać pod Tesco... on tam sobie zawsze poradzi nie z takich opresji wyprowadzal sekcje

Tak12Nie20
C1

Sytuacja w firmie jet wiadomo jaka -cały czas brak ludzi.ZAKŁAD powinien robić wszystko żeby trzymać tych którzy jeszcze zostali,a co robi dyrekcja-ano chroni kierowników oskarżanych (usunięte przez administratora)i ma i ma w (usunięte przez administratora) to żę ludzie zaczynają mieć tego dosyć.Nie chce ukarać winnych i ukrywa wszystkie brudy-nieładnie.Ciekawe gdzie ukryje tym razem panią (usunięte przez administratora) -NIEŁADNIE

Tak9Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Zgadzam się. Bo Pan P. M ugania się tylko z Panią M każdy to widzi tylko cicho siedzą nic tylko sam (usunięte przez administratora) a później się dziwią że wyników nie ma

Nazwa działu: Produkcja

Niech Pan kiereowik J. B się zastanowi o co chodzi ludzi brak do pracy i jeszcze Pan kierownik zmiany P. M zwalnia za Panią M. Z bo ktoś sie nie umie się z nią dogadac. Takie układy w zakładzie. P. M otwórz na oczy bo to ci dobrze nie wróży zachwile twoja ulubienica cie wygryzie. Zniszczy ciebie i twoja rodzinę bo o to jej chodzi żeby cię pograzyc, nie znam cie z tej strony od kiedy ona robi u nas na sekcji.

Tak5Nie
Gosc
@Dobra rada

Powiem tak.. biedni jestescie wylewacie tutaj swoje nędzne zale tak jak by to kogoś interesowało co kto z kim robi lub z kim ma romans.. w tym zakładzie zawsze był (usunięte przez administratora) i zawsze będzie a jeśli chodzi o sekcje ajp 9 to po pierwsze jakieś błędne informacje ktoś tu nadaje.. Po pierwsze to nie (usunięte przez administratora). ugania się za (usunięte przez administratora). tylko on za nia widać gołym okiem że ma go w(usunięte przez administratora) drugie jego żonka też święta nie jest już dawno się śmiali że to ostatnie dziecko też nie jest jego..no cóż sa siebie warci xd

Tak6Nie1
Kama
@Dobra rada

A to masz pecha xD polecam zmiane pracy hahahah

@Gosc

Chyba ktoś ma problem czytania ze zrozumieniem. A to co byłeś materacem że tak twierdzisz że nie jego.

Gosc
@Dobra rada

Jasneeee...chyba bym heftal wlasnymi trocinami xd

@Gosc

Ja też ale nie obrażam ludzi których nie znam tak jak ty gość

Gość 1
@Gosc

Śmiać się śmiali ale gołym okiem widać że te ostatnie to jego chyba ktoś nie widział jego dziecka. I skonczcie już ten temat bo nudny jest napiszcie lepiej czy wiadomo kiedy będą wczasy pod grusza.

@Gosc

Ktoś tu chce zniszczyć życie co niektórym. Nie oceniając nikogo ale jeśli chodzi o P. M to jest bardzo nie wporzadku tu lata za M. Z A a na oscypku przyklejony do żony chłopie ogarnij się czego chcesz w życiu a co do niej to jak by jej się to nie podobało to by już dawno dała znać jego żonie co mąż wyprawia w pracy i by miała spokój . Oby dwoje są sobie winni i nie wporzadku. A ci do żony to fajna blondi

Romek
@Pracownik

Rozpędz się i to porządnie gościu choć bardziej mysle ze jesteś kobietą przypominam że forum dotyczy pracy a nie życia prywatnego!!!! Wypad stad na facebooku się polansuj

@Romek

Na Facebooku? Ja się nie muszę lansować na takich forach. Jestem kobietą tak samo jak ty buhaha xd

@Gość 1

Wziął sobie ją tylko na ajp9 żeby byli blisko siebie

TakNie

Wychodzi na to że jesteś kobietą o imieniu Romek buhaha. A może to ty jesteś pani M i tak siebie bronisz i swojej (usunięte przez administratora)

Julka

Nie odpuscicie nie? Bedziecie brudy, hejty wyciągać. Co Was obchodzi co facet robi prywatnie. Obrazacie tu tak na prawdę te kobiety i dzieci a nie jego. Jak sie macie wypowiadac to na temat pracy a nie forum. Przypominam, ze zgodnie z regulaminem forum wypowiedzi na forum mają dotyczyć spraw zwiazanych z zakładem pracy a nie zyciem pracowników.

Western
@Julka

Popieram najwyższy czas skpnczyc te dyskusje, ktore nie prowadza do niczego.

Kola
@Western

Racja dajcie spokój

Nicki

Ktoś ładnie napisał żeby się zabrać za 3 hale, pozbyć się kierowników sekcji .....w pierwszej kolejności kierownik sekcji ajp1 dlatego że nie wiadomo po co tam jest albo od czego.

Tak44Nie10

@Lewis

A co było na ajp7 ???? Sekcji już nie ma

Tak21Nie2
Fixit

Beduin by uciekł po jednym dniu z tego zakładu tylko norma niewolnik i (usunięte przez administratora) z stoperami a Ukraina wyrabia normy????

@Fixit

Skoro beduin by uciekl to dlaczego niektorzy pracuja 15 lat lub wiecej i daja rade ??A Ukraina to Ukraina..mają mniej płacone więc i mniej robią. Jak przepracuja dłużej to wymaga się od nich tego samego co od wszystkich

Tadeusz

Pozdrowienia dla dupczyciela z kamesznicy.....

Tak13Nie
Krzys
@Tadeusz

Co masz na mysli chlop ma dziewczyne taka jak i on tez lubi ten sport chlop nawet nie wie jak go w konia robi

Tak6Nie
Nico
@Krzys

Kolejny co pisze jak baba. To forum jest dla normalnych ludzi którzy chca się czegoś mądrego dowiedzieć a nie dla hien zywiacych się sensacja i plotka.tu chyba jest jedyne miejsce gdzie się możecie wybeczec i pozalic na swoich wrogów bo w twarz nie macie odwagi. Pozdrawiam wszystkie zazdrosne kobitki wracajcie lepiej do garow xD

Tak4Nie
Tadeusz

Ta firma to porażka..... Powiedzcie czy coś się tam zmieniło mnie po 2 dniach (usunięte przez administratora) Bo normy nie zrobiłam...... Słynny Pan kierownik...... Co dzieci robi........ Produkcja 500 plus automotiv

Jaro
@Tadeusz

No życie.. słabsze ogniwa muszą odpuść z tego zakładu.. widocznie do nich należysz

@Tadeusz

A ty co piszesz jako kobieta podpisujesz sie jako facet?? Moze zazdrosna jestes o niego??

Karola

To samo pomyślałam hahaha

Jola

Witam.Kied wypłacone będą wczasy?

Jaro
@Jola

Do 25 lipca

Pulpet

Co się dzieje z tym ajp1? Czy już wszyscy poszaleli?!

Tak14Nie1
Solejukk
@Pulpet

A co sie dzieje?

Escape
@Pulpet

Było fajnie jak kierownikiem sekcji była Pani Jola i jej moduł który znał się na rzeczy i potrafił tym super zarządzać a teraz każdy wie jak jest. Absencja rośnie a resztę pozostawiam bez komentarza. Nie pozdrawiam

Tak28Nie7
$
@Escape

Zgadzam się teraz to jest kwas i nie życzę tam się komuś dostać jeżeli by byli oczywiście jacyś chętni. Nie polecam a zwłaszcza sekcji ajp1 kiedyś najlepszej bo teraz to jest porażka i raczej dobrze nie będzie. Najlepsza sekcja ajp9 odpowiednie kierownictwo i spoko ludzie ja jestem mega zadowolony:)

Tak14Nie4

TakNie2
Ania

A to za niego kto jest? Sylwia zrezygnowala? Szkoda fajnie sie z nia robilo

Tak2Nie4
mewa

ludzie chodza na l4 bo mają dość upału i tragicznych warunków pracy na hali gorąc,hałas,duchota brak dystrybutorów z wodą

Tak11Nie3
Robert
@mewa

Skoro na hali panują wysokie temperatury, to zastanawia mnie, czy pracodawca wprowadził może dodatkowe przerwy dla pracowników z uwagi na trudne warunki pracy? W okresie letnim wielu pracodawców stara się stworzyć bardziej dogodne warunki, aby zminimalizować skutki uboczne wysokim temperatur. Zastanawia mnie, jak to wygląda w przypadku firmy Hutchinson Poland.

roboczogodzina
@Robert

2 pięciominutówki i kurtyny wodne na zewnątrz. Wiatraki dmuchające ciepłym powietrzem. Nawiewy chłodzące dach, a grzejące ludzi. Bez własnych 3 litrów wody się nie pokazuj.

Tak5Nie1
Ajp8
@mewa

A my jesteśmy zadowoleni bo nasz kierownik odchodzi na podbój kolejnej sekcji bo znów mu nie poszło tak jak trzeba a my nie będziemy z tego powodu płakać wręcz przeciwnie hehe . Koleś strasznie się z żył z koszulka w czarnym kolorze najwyraźniej w tym się czuje najlepiej tylko że gość nie widzi że w tej roli kompletnie sobie nie radzi i tego nie dostrzega,w dlugich dystansach robić kroki jest dobry. Pa pa Michaś moze tam Ci sie w koncu uda bo jak to mówią do trzech razy sztuka tylko że w Twoim przypadku to już chyba 4 lub 5 sekcja hehe. Powodzonka

Tak39Nie25
Xp

Daremny jest

Tak27Nie18
&
@Ajp8

Jak tak lubi swoją czarną koszulkę i nie chce się z nią za żadne skarby rozstawać to na magazynie w takich chodzą tyle że inny napis jest

Tak23Nie20
KKKKKKKKKKK
@Ajp8

Można wiedzieć kto,gdzie odchodzi? Michał kierownik zmiany czy kierownik sekcji?

Bmx
@KKKKKKKKKKK

Kierownik głupoty i tyle jaj jeden tak i drugi. 2 Michały w koncie stały itd.... Bo żaden nie jest rewelacyjny

Tak19Nie4
Mily
@Bmx

Obaj spoko goście jak ci nie pasują to złóż cv na kierownika i pokaż na co cię stać

Tak2Nie4
Alan
@Mily

Popieram xd nie sztuka jest komentować sztuka jest samemu pokazać co się potrafi w innym razie lepiej poprostu siedzieć cicho

Tak2Nie5

Zostaw opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec