Opinie o sklepie hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hutchinson Poland Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hutchinson Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Słuchajcie

Manifestacje niezadowolnia z powodu przymusowych urlopów ograniczenia etatów godzin pracy braku wynagrodzonia postojowego dla zakładu Z1 i Z2 proponuję przeprowadzić 11 czerwca w święto Bożego Ciała organizacje związkowe dogadajcie się gdzie (proponuję znane publiczne miejsce) i o której po czym trzeba przekazać informację na działach i sekcjach

Mały

Dobrze ujoles że to co się dzieje to horror popatrzcie na ajp1 wzór hutchinsona a co się dzieje teraz ludzie się zwalniają nawet kierownicy dają wypowiedzenia czy Góra tego nie widzi tam to za jakiś czas nikt nie będzie pracował bo po tych zmianach ludzie przychodzą do pracy bo muszą a to wcale nie wróży dobrze dla firmy

Zwykły szarak

Cześć wszystkim. Jak myślicie będzie tym tygodniu wypłata? Czy nie bardzo ????

zaskoczony

podobno zmienil sie na dyrektor czy prezes czy my szaraczki nie nie mamy prawa tego wiedziec czy nowy dyrektor nie powinien sie przedstawic to byłoi by w dobrym tonie oj nie ladnie ale tak tu sie wlasnie traktuje osoby ktore utrzymuja ten zakład i jeszcze jedno zwróćcie uwage na prace pań na kontroli n a drugim poziomie

Pracownik Nowy wpis

Jak podwyżki na Z1 bo cisza jakaś???

Kkkk Nowy wpis
@Pracownik

Człowieku jakie podwyżki? Ludzi zwalniają traktują jak śmieci a Ty chcesz podwyżki.

Masakra Nowy wpis
@Kkkk

Chciałeś powiedzieć że ludzie się tak dają traktować, no to ich strzyga jak stado baranów.

Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.
Kandydat

Mam zamiar zacząć pracę na stolarskiej, jakie są zarobki? Jaka atmosfera, co możecie powiedzieć o kierownikach? O paniach z jakości? Z bhp? I ogolnie o wszystkim

An onim

Ja mam takie pytanie, jeżeli nie ma pracy i wysyła się pracowników na urlopy płatne lub bezpłatne dlaczego cały tabun liderów i kontrolerów codziennie siedzi i i się nudzi. Czy jeśli nie mają pracy to też nie powinni iść na urlop?

Tabun
@An onim

Bo nikt nikogo nie zmusza do urlopów płatnych i bezpłatnych. Urlop jest udzielany na wniosek pracownika. Chcesz to bierzesz nie chcesz to się "nudzisz" w pracy. I "tabun liderów" o tym wie. A jak ty jesteś taki hojny i poświęcasz się dla zakladu to twoja sprawa. A i jeszcze jedno, "tabun liderow" o tym wie że Twoje poświęcanie jest nic nie warte.

Nick

Kiedy wypłaca wczasy Pod grusza za sierpień?

Masakra
@Nick

Mają czas, może do grudnia się wyrobią, kawka się sama nie wypije.

Stażysta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczną z Panią od kadr, następnie spotkanie w firmie z inną Panią i opiekunem stażu na podanym dziale. Pani bardzo rzeczowa, sympatyczna, widać, że umie z ludźmi rozmawiać, natomiast Pan bardzo niesympatyczny. Po przyjściu do jego biura kazał nam czekać 10 min przed mimo że była umówiona godzina spotkania. Pan próbował robić testy np. zrzucić długopis na podłogę i sprawdzić moją reakcję, straszył jak ciężka jest praca na jego dziale, podważał moje umiejętności. Po 20 min zakończyliśmy spotkanie, obiecali, że się odezwą w do końca aktualnego tygodnia ponieważ mają inne rozmowy jeszcze. Oddzwonili po 2 tygodniach z zaproszeniem na kolejną rozmowę, jednak odmówiłam ze względu na opiekuna tego stażu.

Pytania

1. Opisać swój charakter 2. Opowiedzieć o wykształceniu 3. Jak sobie radzę ze stresem 4. Co lubię robić w weekend 5. Pytanie o umiejętności (Pan próbował tak zamotać pytaniami, żeby wyszło że nic się nie wie na dany temat) 6. Pytanie o przyszłe plany związane z wykształceniem 7. Ile jestem w stanie poświęcić dla pracy 8. Czego oczekuje od stażu u nich? I o jakim wynagrodzeniu myślę?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewa

Kiedy będą wypłacane wczasy pod gruszą na Z1 wie coś ktoś?

@Ewa

Kiedy piekło zamarznie, kiedy Słońce zgaśnie, kiedy dyrektor zarobi mniej od Ciebie... - wtedy otrzymasz zapłatę.

Z Z1
@Ewa

Mam wczasy pod grusza, od wczoraj, na urlopie byłam w lipcu.

Domi
@Z Z1

A za sierpień dadzą we wrześniu?

Z Z1
@Domi

Myślę że tak i tez pod koniec miesiąca, tak jak my.

Lol

Jutro wypłata?

@Z Z1

Jakie wczasy pod gruszą.Jest coś takiego?

Jarek
@Ewa

Miesiąc po wybranych 10 dniach urlopu dostałem przelew

Ania
@Jarek

Tez dostałam miesiąc po

Stary ale jary

Ludzie jak komuś nie pasuje praca to droga wolna, wypowiedzenie i nareczka.. A nie chodzić i pod*ierdalać jeden drugiego.. Jak się na wydziale nie będziecie trzymać razem i sobie nawzajem pomagać to kto wam (usunięte przez administratora) pomoże? Hmm..

Ja
@Stary ale jary

Kierownik dam wa wolną rękę hehe i będzie OK ???

@Ja

Sorry ale jak ktoś sam swoich (usunięte przez administratora) to coś jest nie haaalooo? Hmm?

Zorro
@Me

Dokładnie komuś żal (usunięte przez administratora) ściska i utrudnia życie jak nie pasuje to wyp**dalaj

Ludz

Wesza

Jak wygląda praca na Stolarskiej? Może ktoś się wypowiedzieć? Będę wdzięczna

Jola
@Wesza

Spoko nie jest źle tylko cieplo i śmierdzi

Nowaszy
@Jola

A jak z kasą?

Autoklawista
@Nowaszy

Zarobki są takie jak na z1 i w innych zakładach nie ma nic lepiej ani gorzej. Praca tylko gorsza ze względu na smród i temperaturę

Mitzi
Klient

podobno BHP się do wszystkiego dowala czy to jest prawda, ciężko się tam pracuje?

Marek
@Mitzi

Od tego jest dział BHP zeby przestrzegać tego.

Kiedy będzie wypłata?

Nick

Dzisiaj przyszedl sms

@Nick

Skąd się dowiadujecie że dziś będzie wyplata

!!!
@Pracownik

A nie dostajesz smsa z kadr? Co miesiąc to samo pytanie jak byście tylko tym żyli....

@!!!

No właśnie że nie dostaje i dlatego pytam

Mily
@!!!

A ty czym i z czego żyjesz pewnie robisz za darmo albo wogóle nie robisz . .

!!!
@Mily

Niestety nie mam takiego problemu z pieniędzmi, że mi brakuje do wypłaty jak Wam

Lico
@Magda

To zgłoś sobie numer

@Lico

Dlatego zostawiłem :) myślisz ze ty tylko taki ?? :D ido. Ta :D hihi

Słuchaj nieznajomy..

Jeżeli nie odpowiada Ci praca na zmianie A na wydziale B3.. To hmm.. droga wolna.. wydziałów jest dość w Hutchinsonie i pracy jest dość w Zywcu, nikt na siłę Cię nie trzyma.. A jak masz problem jakiś to podejdź i powiedz to prosto w twarz, a nie wypociny na forum publikuj.. kozak w necie.. pi*da w świecie! Amen.

Zorro

Masz ty szujo konfidencie lepiej ci? jak ci nie pasowało to trzeba było zmianę Zmienić a nie brednie wypisywać za plecami brednie ale mam nadzieje ze kiedyś doświadczysz takiej przykrości jak wszyscy odczuli na zmianie A . PAMIETAJ KARMA WAWSZE WRACA ,kto sieje wiatr zbiera burze zapamiętaj te słowa (usunięte przez administratora)

@Zorro

Ku*wy zawsze będą KU*WAMI.amen

Do kierownika wydziału b3 I zz

Droga Pani kierownik i szanowne związki zawodowe. Wiem, ze forum jest uważane za słabe źródło informacji, ale czy mogą się. Państwo przyjrzeć temu co dzieje się na zmianie A na naszym wydziale. (usunięte przez administratora) Na żadnym wydziale kierownicy zmian nie siedzą w biurach i nie pina kawusi tylko są z ludźmi, a.Pani znika zostawiając nas samych, a kiedy osiągamy sukces nie chwali nas Pani. Pani kierownik wydziału zwracam.sie z pytaniem do Pani? Czy to normalne? Chyba nie. M(usunięte przez administratora)Zreszta TL tez nie są.lepsi. mechanicy tez. Zapewne będzie tutaj oburzenie dlaczego nie idziesz nie.powiesz wprost! Otóż powiem wam dlaczego bo jeśli pojde i powiem.wprost ze na wydziale b3 jest jedną wielką klika to będę mieć (usunięte przez administratora)Bo niektórzy się czują osobami niezastąpionymi.i nie do ruszenia, a mam.dzieci i kredyt i nie mogę sobie.pozwolic na utratę pracy, a tu jest tak ze jesli się ktoś.odezwie zaraz dostaje.po (usunięte przez administratora)

B3
@Do kierownika wydziału b3 I zz

A to akurat prawdziwe slowa

@Do kierownika wydziału b3 I zz

Nie wiem kim jesteś, ale wiedz o tym, że się dowiem.. Jak można takie opowieści pisać na kogoś, Pani kz jest bardzo miła i sympatyczna osoba, która stanie za swoimi pracownikami zawsze, wyrozumiała i zawsze służy pomocą. Więc jak masz nudne życie i nie wiesz co ze sobą zrobić to zajmij się czymś bardziej ważnym dla siebie sprzątaniem, gotowaniem.. ewentualnie się wyśpij, bo już z tego zmęczenia diody się ci palą w glowie.

Jan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy jutro będzie przelew?

A co z podwyżkami w tym roku?

@Pracownik

Przecież są podwyżki - w sklepach... He he. Niedługo będziemy robić tylko na paliwo, żeby dojechać do roboty.

@Hehe

Czyli nie ma raczej szans na podwyżki w najbliższym czasie? A ile obecnie zarabia się w Hutchinsonie? No i jaka atmosfera tu panuje? :)

@Kamil

Może coś dają, ale na kokosy nie ma co liczyć. Na start ma się 2,5-2,7 tys. na rękę, z tego odejmij dojazdy. Do tego zgniła atmosfera, szczególnie po stronie przełożonych i masz pełnię "szczęścia". Nie jesteś podmiotem, tylko przedmiotem. Masz robić więcej i więcej. Urlop to masz jak firmie pasuje, ale jak ty chcesz to już problem. Generalnie c#iU.la*ją ludzi jak mogą. Pracuje tylko stara ekipa, bo mają wypracowane dobre stawki, ale coraz więcej się ewakuuje bo i te stawki zaczynają być biedne, a roboty na dziś nie brakuje. Tak więc zapraszamy.

Ho
@Hehe

Jak wejdzie (usunięte przez administratora)lad to na paliwo braknie.

Podwyżki
@Pracownik

Są, z 2400 na 2700 ale musisz być wzorowym pracownikiem.

Lol

Dziś będzie wypłata

Ktoś

Tak nawet już jest.

Ncj
@Lol

Ile tego pod gruszą, 250?

Tl
@Lol

Zawsze możesz zgłosić swoją kandydaturę, nikt Ci nie musi ustępować miejsca tylko trzeba do tego odwagi

ktos
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Witam, jaka jest kwota wczasów pod gruszą w tym roku? :)

Emilia D.
Kandydat

Jakie dodatki i ile dostaje u was przecietny TL? Jakie kryteria trzeba spełniać, żeby dostać się na to stanowisko?

Haha
@Emilia D.

Za 60gr brutto zbierasz (usunięte przez administratora) z każdej strony i bierzesz odpowiedzialność za wyniki produkcyjne ... Raczej szału nie ma , nie warto ????

@Haha

Jak tak im zle i za marny grosz, to dlaczego panie TL nie rezygnuja? Jakos w to męczeństwo TL i KZ nie wierzę.

Tl
@Wybrak

Zawsze możesz spróbować

@Tl

Bo mi ustąpisz miejsca lizusku, co?

Ewa

Kiedy bedzie wyplata wiadomo coś?

Ktoś
@Ewa

Pewnie w piątek albo poniedziałek.

Ja

Do 10 napewno

Jack
@Ktoś

Moze dadza wcześniej????

@Jack

Hej, pracujesz w Hutchinsonie z tego co widzę. Powiedz mi proszę jakie pensje są tu proponowane na początku, ile można zarobić? I czy w tej firmie można też zdobyć premie? Jeśli tak, to za co?

@Kamil

Było już na forum - 2500 do ręki (w porywach) z premiami i tyle. Socjal minimalny żebyś przypadkiem nie oszalał od nadmiaru pieniędzy - po 300, 400 zł trzy razy w roku. Na przeżycie jest, ale na normalne życie...

Adam
@Jack

Tak jutro ma być

Słońce

Czy ktoś wie co to za akcja z wynoszeniem braków na zmianie C? Budynek A na lesniance

Kwadrat
@Słońce

Cała akcja toczy się na zmianie C, więc wszędzie cicho sza

Mroczny
@Słońce

Jak można wynosić braki?

Franczeska
@Mroczny

Można , w budynku A na zmianie C , jak zrobisz braka to Liderki zachowują się jak by to był koniec świata !!!! Ludzie wynoszą braki , żeby uniknąć ględzenia i marudzenia o zastraszaniu nie wspomnę . Tylko szkoda ze te wszystkie liderki , każą pracować na wybrakowanych maszynach , nie zgłaszają usterek , tylko ma być norma !!!! Wiec nie ma się co dziwić ze wynoszą braki , bo i tak winny jest tylko operator .

8 godzin i do domu
@Franczeska

Przecież wczoraj mówili że mamy więcej braków nie robić bo cel na lipiec jest osiągnięty. Wynosicie a potem wychodzi na to że braków nie ma i problemów nie ma, a cele nie dozrealizowania. Ludzie przecie to nie wasz problem tylko tych z biura żeby maszyny były sprawne. Naprawdę dajecie sobie wmówić że to wasza wina? To nie wasza firma, naprawdę nie musicie się AŻ tak starać, przejmowac. 8 godzin przerobić i do domciu niewarto za te marne grosze się poswiecac. Nikt wam nie podziękuję, jeszcze was oplują.

Mroczny
@Franczeska

Eh, ta polszczyzna. Franczesko, brak to znaczy, że czegoś nie ma, brakuje; potrzeba. Możecie wyprodukować WYBRAK, czyli BUBEL. Warto czasem sięgnąć po słownik poprawnego pisania, nie wspomnę o mowie. Można więc wynieść WYBRAK, trudno bowiem wynieść coś czego nie ma, nawet nocą;). Życzę jak najmniej wybrakowanych produkcji. Więcej rzetelności, mniej plotek. Pozdrawiam.

No
@Franczeska

Każą brać braka? Nie możecie zrobić z tym porządku?! Zgłosić gdzie trzeba, nagrać, proste

@No

Pracujesz w Hutchinsonie? Zastanawiam się ile można tu zarobić, możesz podać jakieś konkrety? Ile wynosi podstawa i czy są jakieś premie? Jeśli tak, to za co?

@Kamil

Z premiami wyciągniesz 3500 brutto z tego 500 to premie a reszta podstawa. Maksimum roboty minimum płacy - wybór należy do Ciebie

Tralala
@Hehe

2270 za miesiąc na rękę pracy w systemie 3 zmianowym przez Adeco , oczywiście w tym jest premia i dodatki.

@Tralala

Z tego jeszcze trzeba odjąć kilka stów na bilet/benzynę i wychodzi, że lepiej iść do MOPS'u

@Hehe

A ile teraz dają w MOPSie?

@Wybrak

528 zł na członka rodziny, do tego robota na czarno, ubezpieczenie z UP, dopłata do czynszu, do węgla lub prądu i da się żyć kochany.

Ada

Kiedy będą płacone wczasy pod grusza na w zakładzie na 2 już były a na 1 brak.. Może wie ktoś kiedy wypłaca.

Kat
@Ada

Kiedy były wczasy na 2.. ?

Dudu
@Kat

Były wypłacone w wypłacie w tym miesiącu, choć jakimś specjalnym zastrzykiem gotówki bym tego nie nazwał raczej mini datkiem albo extra dniówką

Ciekawe
@Dudu

To jest pewne że bony już zostały wypłacone? Jakoś nie było to widoczne na wypłacie.....

sdrg
@Ada

"wczasy pod gruszą" są wypłacane miesiąc po urlopie XD i tylko jeśli ten urlop trwa 14dni nieprzerwanie, więc jak idziesz w sierpniu to wypłacą Ci to we wrześniu :D na hali są gabloty z ogłoszeniami więc można przeczytać jakie są kryteria.

Robert

Czy na stronie hutchinson.com/pl można założyć konto żeby zrobić zakupy? Nie widziałem nigdzie opcji logowania. Zamówienia składa się telefonicznie, czy jest jednak możliwość kupienia czegoś przez stronę? Dostawa jest przez kuriera, czy raczej preferowany odbiór osobisty? Czekam na podpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hutchinson Poland Sp. z o.o.