Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Lipień

Tę firmę już nie stać na fachowców, zarówno w strefie administracji jak i produkcji.

Damian

Jaka umowa na początek? Po jakim czasie umowa na stałe? Jaki zarobek

Bony i total

Siemasz wszystkim. Orientuje się ktoś kiedy te śmieszne bony maja być? Na Z1 ? I pytanie do Z1 I Z2 czy słyszał ktoś jakieś informacje na temat totalu ?

rafał

Dzień dobry ile zarobi nowy pracownik jako magazynier lub na wózkach widłowych z UDT ? czy mozna pracowac w weekendy? Dzekuje za informacje

Leszno
Dramat

Po co komu wypłata 29 siedzieć na nadgodzinach a wypłaty niema do tej pory

Zz
@Dramat

Czas z tym coś zrobić, w cywilizowanym kraju pracodawca daje wynagrodzenie ostatniego dnia bieżącego miesiaca a nie zarabia na lokacie naszych pieniędzy na 10dni

Zenon
@Zz

Total miał być co roku , a teraz cisza czyli nic nie dostaniemy ?

Zażenowany

Nawet wysłali ludzi na urlop bez pieniędzy. Wypłata powinna być w piątek, a tu nawet dzisiaj nic nie wskazuje na wynagrodzenie... nigdy tak nie było, teraz to przeciąganie to standard. Nie polecam tej fabryki

Xd
@Zażenowany

W tamtym roku to total był już na koncie

Góral
@Zażenowany

O co te pretensje, wypłata była, ciesz się że dziś dostałeś, a nie tak jak masz na umowie do 10-tego, chyba że jesteś z tych co każdy miesiąc ryja drą że nie ma, może naucz się czytać ze zrozumieniem umowę.

Zx
@Xd

Premię zabrali to total jest.

Rrr

Przecież pracujesz w hutchinsonie tu się ludziom robi na złość żeby im dowalić tu tylko masz (usunięte przez administratora) a o pieniądze nie pytaj.Panie nie zdążą policzyć bo zawsze coś nie tak albo za dużo albo za mało.

Luk
@Rrr

Wypłata swoją droga , a gdzie total co miał być co roku wypłacany ?

Właśnie co z totalem przecież miał być co roku bo tak wypłacają na pracowników francuzi

Ala

Mam pytanie kiedy znowu będzie wypłacany Total bo z tego co wiem Francuzi co rokui przyznają kwotę dla pracowników a hutchinson do zeszłego roku to ukrywał czy związki w tej sprawie coś zainterweniują.

Asia
@Ala

Nie będzie firma musiała za coś kupić tablety które tanie nie były,bramki też trzeba było kupić a to wszystko kosztuje raz nas (usunięte przez administratora) z Totalem ale Total wniosków nie wyciągnął,szkoda że na mydło i papier nie ma niech ktoś zainteresuje się tym bo firmę na wszystko stać tylko nie na podstawowe rzeczy nie długo będziemy papier toaletowy przynosić,wody często też brakuje a to przy takich temperaturach jest obowiązkiem żeby nam ją zapewnić trzeba zgłosić to do odpowiedniej instytucji

An onim
@Asia

Masz rację, zapewnienie podstawowych środków do higieny jest na najniższym poziomie.Natomiast jest to wylęgarnia chamstwa i kumoterstwa.

CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

TAK JEST 3 MIESIĘCZNY OKRES ROZLICZENIOWY!!! I nie wydaje się żeby ktoś chciał go zmieniać na miesieczny bo jest to im bardzo na rączkę. Wyobraźcie sobie jednak taka sytuację że przestajecie chodzić w weekend do pracy bo w żadnym wypadku są one nie obowiązkowe nikt was zmusić do tego nie może jest was w tygodniu mniej niż zawsze bo ze stanem osobowym jest ostatnio krucho zamówienia się nawarstwiają deley rośnie i rośnie i co się wtedy dzieje? niektóre osoby które mają się za boga będą musiały zejść z nieba i poprosić was których mają za roboli do deptania o to żeby jednak przyszli (ale by to było upokorzenie a i ile kopniętych pojemników powywracanych ) bo inaczej se linia stanie u Niemca albo Francuza i trzeba sobie będzie karę płacić i wizerunek trącić i jak przyciśnie taka sytuacja to wtedy można powiedzieć że Niedziela 300 procent a sobota 200 płatna i trzeba będzie dać dziadom z bólem serca bo inaczej będzie ciepło...To jak chcecie zarabiać czy tylko narzekać?! Plan już macie...

@CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

A gdzie jest ten 3 miesięczny okres rozliczeniowy na Z1 czy Z2?

Z2
@Chce żyć a nie zarabiać

Masakra jakaś na z2

@Z2

Bo sobie na to pozwalacie to macie masakra. Pamiętajcie że pracujecie po to żeby żyć a nie żyjecie po to żeby pracować. A pieniądze to nie wszystko, ani zdrowia nie kupisz ani zmarnowanego czasu nie wrócisz. Takie kombinowanie o 300 procent w niedzielę jest żałosne. I chcecie żeby was traktowali poważnie?

@CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

Jeśli w kodeksie Pracy jest okres rozliczeniowy 1 m-c to dlaczego i w czyim interesie ktoś podpisuje 3 m-c..... Niech Związki nie trują dla dobra pracowników... Inne zakłady na terenie Żywca płacą postojowe i dalej prosperują.. Nie problem sprawdzić ile Hutchinson dostał pomocy z tarczy i ile wyniósł zysk za zeszły rok... Straty ponieśli tylko pracownicy...

Mikołaj
@Chce żyć a nie zarabiać

Jak by zrobili tak jak jest napisane to by dostali i ktoś by się nauczył do niech szacunku i że to nie takie straszne ze trzeba co miesiąc płacić jak można dostać po (usunięte przez administratora) bardziej. Jak pieniądze to nie wszystko to oddaj wypłatę zakładowi nawet spodnie możesz oddać nikogo to nie interesuje. Będzie sytuacja krytyczna wtedy pracownicy najlepsi i wszystko można załatwić jak nie ma roboty to poniewieranie brak szacunku.

Racja
@Mikołaj

Robią sobie z nas jaja z tymi 3 miesiącami czekania na pieniądze.

@Mikołaj

Robią z wami co chcą, a wy tanczycie jak wam zagrają.

Coxo
@Racja

Jakoś nikt zdania swojego nie miał nikt nas nie pytał o to samowolka a żeby tak kasę oddać to nie

Ej
@Coxo

Przyłączcie się, nie kłudzcie się między sobą.

Xoxo
@Ej

Do czego

Porażka
@CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

Ankiety jakieś o jakości wyrobów a dają ludzią 50 euro premi za bezbłędna pracę i chcą mieć jakość w zakładzie co jak by jakiś obcokrajowiec przyjechał to by ich zabił śmiechem z tą kwotą najbardziej rozwalają te cytaty "jakość dłużej się pamięta niż cenę" hehehe

Hehe
@Porażka

Masz rację.

Hehe
@CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

Nie tym zakładzie pracownik stary ma tyle co swiezak i niewidziecie tym nic zlego

Kierowca Tyra
@CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

Bo to sama prawda wszędzie tak jest A szczególnie Polska to kraj dorobkiewiczow zawsze odbywa się ten dorobek ze szkoda dla pracownika.

anonimowy
@CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

moj mąż chodzi w weekendy bo podobno lepiej płaca

operator
@CHCESZ ZARABIAĆ KASĘ???

W soboty i niedziele nie muszą prosić bo mogą wręczyć nakaz pracy .

Wojak - AK

Witam. Mam pytanie, czy w firmie można zarobić na produkcji 6000 zł netto?

WTF
@Wojak - AK

Już odpowiadam. W tej firmie 6000zł. netto, to nawet pracownik z 20 letnim stażem nie zarabia????????. Tak więc, bez nadgodzin nie ma co liczyć na przyzwoitą wypłatę. Nie ma za co????.

Lolita

Śmiechu warte zarządzanie z punktu widzenia zakupów, które są bo są, fatalne. Słabe prowadzenie przez kadrę pilotów. Hah.. Nie wiem kto jest szefem zakupów, ale jest to be beznadzieję, beztalencie, widocznie free Lancer który próbuje posiedzieć dłużej ???? w celu polepszenia i tak fatalnego poziomux może i emocjalnego. Zamawiajcie i pilnujcie terminów..

Robak

Będzie kasa z totala jak co roku?

sdasdsa

Skąd tu tyle narzekania? Jedna z lżejszych i idioto-odpornych prac w tej części wszechświata. Pewna ręka, koordynacja ręka-oko na poziomie przeciętnego Kowalskiego, pamięć alzheimerem nieskalana i możesz - jak tu ktoś dramatyzował niżej - przerobić każdą referencję na jednej zmianie i luz. Człowiek jakby nie pomagał innym w robocie, to po przerwie mógłby zawijać się do domu :P Że wy się skarżycie na "poganianie" to jest wstyd. A ja tu mówię dopiero o piecu Z1 i autoklawach Z2. A pomyślcie ile w tym Haczinsonie ludzi co mają w zajęcia wręcz jak dla małpy, a wzdychają na palarni.

Soczysty zakolak

Ile można wyjść na miesiąc w firmie hutchinson ? Same dni robocze bez nadgodzin,bez weekendów na czysto?jestem zainteresowany ta firma wiec proszę o odpowiedz

Jadzia
@Soczysty zakolak

W tej firmie nie zarobisz kokosów, pójdziesz do innej firmy i może mniej zarobisz ale nie wdepniesz w ten (usunięte przez administratora) jaki tu czeka na ciebie. Odkąd administracja się prawie cała wymieniła razem z kadrami to w tej firmie samowolka całkowita, nikt nie odpowiada za nic, administracja robi jak chce i robi co chce, do pracy przychodzą jak im sie podoba nawet na parę godzin niewiadomo po co, a pieniądze i tak dostają ciebie będą traktować jak kogoś gorszego sortu. Nie polecam

Przegryw
@Jadzia

O co chodzi dokładnie z tym zarządem i ta samowolka u kierownictwa ? Wyjaśnij proszę ? Czy wypłaty są wypłacane na czas ?

Czy nadgodziny są obowiązkowe? J

operator
@Soczysty zakolak

Bez nadgodzin zarobisz 2900 jeśli nie masz L-4 bo w tedy jesteś wzywany do głównej kadrowej która bawi się we wróżkę i zadaje pytania ile jeszcze masz zamiar chorować ? i tak zniechęca ludzi do pracy zamiast nagradzać ludzi którzy najmniej biorą zwolnienia lekarskie i pracują kosztem swojego zdrowia.

Tolek

Mam pytanie do jakiej instytucji zgłosić że nie które wydziały pracuja w skandalicznych warunkach tzn.temperatura na hali przekracza 30 stopni termometry są specjalnie umieszczane obok drzwi gdzie jest przewiew .Ludzie ledwo stoją na nogachCzy my jesteśmy dlawas aż tak mało warci że macie nas w (usunięte przez administratora) w koncu my na was pracujemy.Mam nadzieję że komentarz nie usunięcie.

bul
@Tolek

Przewiew nie zmienia wskazania termometru. Jeżeli nie wierzysz to włącz wentylator w pokoju i sprawdź czy ci się temperatura obniża... Ewentualne uczucie chłodu wynika z przyspieszonego parowania potu i "omiatania" suchym, chłodniejszym od temp. ciała powietrzem. I o ile człowiek to odczuje jako chłód to termometr nie. Ten w końcu się nie poci! Więc to gdzie on jest umiejscowiony nie zmienia nic chyba, że zaczyna mierzyć temperaturę niekoniecznie tą, którą chcemy zmierzyć (czyli np. zewnętrzną co raczej jest głupie, bo o ile w przypadku wysokiej temperatury pracodawca ma spełnić tylko pewne stosunkowo niewygórowane wymagania, to przy zbyt niskiej po prostu można odmówić pracy). A jeżeli przy włączonej klimatyzacji macie otwarte drzwi to może być główny problem. ps. Nie pracujecie na nikogo poza sobą samym i właścicielami zakładu. Ale nie sądzę, że ci pracują w Hutchinson a już na pewno nie czytają tego forum. Odzwierciedleniem wartości pracownika jest pensja (jeżeli minimalna to...). ps2 Jeżeli termometr byłby mokry to chwilowo mógłby wskazać niższą temperaturę podczas wietrzenia=parowania. Wynika to z przemiany izochorycznej i adiabatycznej (duża objętość układu). Podczas parowania część energii cieplnej "znika" (cudzysłów nie przypadkowy). To wskazanie termometru byłoby niezauważalne poza warunkami laboratoryjnymi (ciągle mam na myśli ogromne objętości).

Denyk
@bul

Ty expert klimatyzacja tam jest wodna co powoduje że zbiornik się nagrzewa i dmucha ciepło a po drugie jeśli są zamknięte drzwi o okna a wyjadą autoklawami lub przepuszczają multiplasty to cały smród się kumuluje na hali i ludzie to wdychają pewnie jesteś z biura expert który siedzi i na nogi dmucha ci przenośna klimatyzacja także nie (usunięte przez administratora) ie ze ma być wszystko wy zamykane tylko zobaczcie jak wyjadą autoklawy ile jest dymu na hali a ludzie to wdychają przecierz to wbrew zdrowemu rasadkowi przynajmniej okna dachowe powinny być otwarte by para i smród z autoklawy wydostawały się na zewnątrz a nie truły ludzi

MICHAL

Witam, jaka stawka na start dla magazyniera? Jaki jest u was system pracy ?

Sarna

Czy to normalne że byli pracownicy firmy po kilku latach pracy poznając specyfikę i ludzi zwalniając się zakłada własną dzialalnosc, która dostarcza do poprzedniej swoje usługi ? Czy to nie wyprowadza pieniędzy na zewnątrz jeśli można to samo wykonać w tej firmie?

bul
@Sarna

Jeżeli pracownicy robią to samo to się nazywa outsorcingiem i jest bardzo popularnym sposobem na OBNIŻENIE kosztów a nie ich podwyższenie. Co powoduje takie ruchy? Albo inicjowane przez pracodawce, jako sposób na OBNIŻENIE kosztów, albo inicjowane przez pracownika, którego rozwój może jest ograniczony a ten zapewniany przez zakład go nie zadowala (przecież każdy jest kowalem własnego losu). Tym samym, co stoi na przeszkodzie abyś również tak zrobiła? Brak kwalifikacji, odwagi? Czy może jednak (jak się okazuje) lepiej na "etaciku" z 26 dniami urlopu, płatnym tzw. L4 i całym szeregiem warunków stawiających cię w lepszej pozycji od pracodawcy w DWUSTRONNEJ umowie o pracę?

ni4ogvbdsifvjks

Panie księżniczki w kadrach takie za...bane robiotą że nawet telefonu odebrać nie umieją ,śmiech na sali pierwszy zakład który w kadrach ma godziny przyjmowania pracowników i UWAGA godziny odbierania telefonów :D hahahaha pomijając fakt że dodzwonić się trudniej niż do urzędu to jeszcze jak już ktoś łaskawie odbierze to wdaje się że dodzwoniłeś się do przedszkola, myślę że dziecko miałoby większe kompetencje na odpowiedzi na zadane pytania niż księżniczka która odebrała.... przyjęcia też w wyznaczonych godzinach ...nie możesz sobie przyjść przed drugą zmianą i załatwić papierka ,bo...nie jesteś umówiony , przecież nie obsłużą cię bo praca pomiędzy 5 a 6 kawą zbyt je wyczerpuje...(usunięte przez administratora)zakład

Prawda
@ni4ogvbdsifvjks

Prawda Panie nic nie wiedzą i nic nie umieją tylko ładnie wyglądają wiedza zerowa odsyłają do liderów albo kierowników bo ona nie wie,więc po co są kadry z pensja też ciągle się mylą ale no cóż to hutchindon wszyscy na wyższych stanowiskach pracują po znajomości kierownicy technicy kadry zero kompetencji tylko znajomości dlatego nigdy nie będzie dobrze

oże

Szanowni Państwo, krótka piłka Z1 vs Z2? Te zakłady różnią się jakoś specyfiką pracy, zarobkami, nie wiem kadrą zarządzającą, w jednym straszy, w drugim nie? etc. PS. Bardzo przykro się czyta komentarze nt. mobbingu, jakichś plotek czy innych niefajnych zachowań. Produkcja to nie jest lekki kawałek chleba. Jeżeli ktoś po 8-12 godzinach pracy manualnej, przeplatanej nierzadko dźwiganiem ciężarów (zależy od zakładu pracy, wiadomo), ma siłę i chęci, żeby nękać innych ludzi psychicznie, to albo powinno się przeanalizować jego wydajność albo kręcimy się niedaleko zaburzeń psychicznych, z socjopatią na czele. A moim skromnym zdaniem, takich ludzi powinno się segregować, żeby dusili się we własnym sosie. Mieliby taki swój mały obwoźny cyrk krzykaczy, frustratów i agresorów. Łyk własnego piwa. Wtedy normalni ludzie, którzy bez większej filozofii chcą po prostu zarobić na chleb, nie musieliby się męczyć z burakami, którzy rekompensują sobie małe przyrodzenia i to, że w szkole rówieśnicy zabierali im kanapki.

@oże

Krótka piłka - takie teksty pisze tylko ktoś z kadr... Proszę przejdź się po hali i porozmawiaj z pracownikami to się dowiesz jakie są relacje pracownika z kadrą kierowniczą czy nawet między pracownikami... Kto pracuje.. Kto donosi.. Naprawdę trzeba mieć dobrą psychikę by pracować w Haczu.......

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 737.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 674, z czego 161 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.