Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

ABC

Jak podwyżki na Leśniance , zero info a spotkanie było ??? Przekaz super tylko pogratulować .... Dziwne że związki też milczą.

Warchlak

Widzieliście dziś tego maila że najważniejszą wartością jest człowiek? Jak się to ma do tego jak nas traktują i ile zarabiamy?

KOCHAMHUTCHINSOM
@Warchlak

to sie zwolnij Xd kazdy tak pie''doli jak to zle w haczu a sami tam siedzicie matoły xDD

Bolo
@Warchlak

Tyle lat mija, a ekipa pracująca niezmienna - ciągłe narzekania. Jak przychodzi nowy to wy go od razu urabiacie żeby jęczał jak wy? Na wszystko, na normy, na place, na traktowanie i na siebie nawzajem. Jest proste rozwiązanie waszych wszystkich problemów. Wystarczy zmienić pracę. To jest banalnie proste. 1-3 miesiące wypowiedzenia i jesteś wolny jak ptak, a przyjmują wszędzie. Z Żywca do Bielska i Czechowic jeżdżą przewozy pracownicze, dowożą pod drzwi firmy. Płacą znacznie lepiej tylko trzeba przecierpieć podróż. I kultura pracy inna, stresu praktycznie nie ma, robotę zrobić trzeba i nadgodziny płatne miesięcznie wpadają. Co was zatrzymuje? Praca za minimalną lub ciut lepiej? Pierwszy z brzegu zakład z premiami na start wychodzisz prawie 4k na rękę. Czy wy już po prostu lubicie sobie ponarzekać a o 6:00/14:00/22:00 odbić kartę i dalej naparzać normy? Jeśli to drugie to nie zaśmiecajcie GoWorka żalami, bo żałosne jest to co piszecie. Hutchinson powinien być niemiłym początkiem na rozpoczęcie etapu pracy. Masz poznać 7 krąg piekła, uodpornić się i wyjść w świat. A wy siedzicie po 10-20 lat w jednym (usunięte przez administratora) i narzekacie. Ani trochę mi was nie żal.

@pracownik @mały polski robol

Beka z tego zakładu czlowiek (usunięte przez administratora) jak woł na l4 nie chodzi nawet jak chory jest ze stluczonym kolanem zapierdalalem i chcialem wziasc urlop ha zapomnij nie ma zgody chinski polaczku no co ty (usunięte przez administratora) cie masz (usunięte przez administratora) jakie wolne zenada i wstyd pomine juz to ze nic tam nie dziala schematy z mojego rocznika 2003 znakowarki to samo xD a tobie jeszcze powiedza ze masz norme z (usunięte przez administratora) wyrobic ciekawe jak wymiencie sprzet na nowy to bedziemy myslec a nie ze dajecie kase jakims (usunięte przez administratora) za naprawianie tego samego(usunięte przez administratora) w kolko i nie wymienicie bo ktos wzial za to hajs. Jesli chodzi o sama robote i zwyklych ludzi to jest w porzadku ale kierownicza i kadry do wypierdolenia z miejsca nic nie umia zalatwic tylko drzec (usunięte przez administratora) (tu chodzi glownie o kierownikow)

Hr

Od1 listopada więcej pracowników będzie otrzymywać nieodpłatne posiłki zapewnione przez pracodawcę. Zaczynają wówczas obowiązywać dodatkowe wymogi związane z zapewnieniem posiłków profilaktycznych (jednego dania gorącego) osobom zatrudnionym w uciążliwych warunkach. Przypomnijmy, że przez cały rok firma musi zapewnić posiłek osobom wykonującym prace: związane z wysiłkiem fizycznym powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 2000 kcal (8375 kJ) u mężczyzn i powyżej 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet;

MłodyZChacza

Siemandero o co chodzi z tym przelewem tytul dodatek motywacyjny - 1700 zł. Za Gruche wakacyjna jeszcze nawet nie oddali, a juz wlatuja kolejne dodatki ;)))

Dodatek
@MłodyZChacza

Stary jaki dodatek ? O czym ty piszesz ?

Suzy

Czy ktoś z osób przebywających na urlopie w czerwcu, otrzymał już pieniądze na kartę Sodexo? Kiedy można się ich spodziewać?

@renta

Ale to niby wczasy pod gruszą mają przelać na sodexo czy co?

Dagmara
@@renta

Tak. Ja właśnie dziś dostałam

@pracownik
@@renta

Witam wiadomo może którego w tym miesiącu wypłaca wczasy pod grusza za sierpień?

@@pracownik

Też zastanawiam się bo to zenada żeby wczasy pod grusza wypłacane były tak późno.Ta pani kadrowa to z opowieści czuje się wazniejsza niż dyrektor.

Rrr

Tak notorycznie wstrzymywanie urlopy przez panią kierownik z A4 ciekawe czy to prawne bo okazuje się że naszym całym.urlopem dysponuje zakład.Czy może trzeba to będzie gdzieś zgłosić.

Ela
@Rrr

Ja mam już dość mam urlop a ciągle słyszę ze wstrzymane powinniśmy to wszyscy gdzieś zgłosić bo to nie jest normalne..Apropo nie wszyscy tak mają bo niektórzy dostają.Moze związki by coś poradzily

@Ala

18 październik a wczasy pod gruszą za sierpień dalej niewypłacone

Wszyscy wcześniej mieli 18 stego a my widzę 18 nie dostaniemy

Bubu
@Ala

Czy dostał ktoś już pieniądze za wczasy z sierpnia? Lub może ktoś wie kiedy wypłaca?

U nas w Łodzi wogóle nie mamy wczasów pod grusza a napiszecie ile dostajecie bonów na święta boże narodzenie i wielkanocne z góry dzieki

Rrr

Zenujace że nawet wielkie panie nie odbierają telefonów bo ludzie wkurzeni dzwonią i pytają o kase

@Rrr

Jedni dostali po miesiącu a my od sierpnia czekamy już dwa miesiące

@Łódź

Podobno po 1500zł na święta ma być

@Gość

To i tak macie lepiej w Łodzi nie mamy wczasów pod grusza i cały czas pytamy się czemu ten sam zakład a inne pieniądze ale dzięki za info zobaczymy ile my będziemy mieli na święta.

@Gość

Taaaak bonów nie wypłacili za wczasy a ci dadzą 1500

Nero
@Xd

Właśnie nasza klasa to poszła na laptopy dmuchawy na lato,teraz klimatyzację do biur wszystko nowe jest a każdy niby nie ma,zobaczą po nowym roku jak ludzie będą odchodzić grupami najniższa krajowa dogoniła a zakład znowu marne 300 brutto da sami będą (usunięte przez administratora)

Niewiarygodne

Czy w końcu dostaniemy wczasy pod gruszą za sierpień w tym miesiącu? Ktoś coś wie?

Xd2

To są już nasze pieniądze, umowa że 10ty niezgoddna z kodeksem pracy

Beata

Oczywiście że nie będzie bo po co ludzią dać na weekend,po co wogóle ludzi przyzwyczaili do wcześniejszych przelewów nie raz i 4 były a teraz zdziwieni że ludzie narzekają bardzo nie ładnie,osoby z biura napewno dzisiaj mają a pracownika na końcu dać,poczekajcie po nowym roku sam dyrektor będzie (usunięte przez administratora) bo nie będzie miał już kto tak ludzie spiepszaja z tad i bardzo dobrze ten zakład już dawno zszedł na psy

Denyk
@Beata

Ja pracuje na stolarskiej i miałem przelew o 13 nastej to co ty płaczesz?.?

Beata
@Denyk

To ty miałeś my nie mieliśmy czytać nie umiesz to się naucz,to że na stolarskiej mieliście to nie znaczy że wszyscy mieli pajacyku

Specjalista ds jakości na jakie zarobki może liczyć 4-5 tys. Praca w nadgodzinach ?

Mar

Najgorsze miejsce gdzie kiedykolwiek pracowałem. Stosunek do nowych ludzi jak do (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu!

Słuchampsajakgra
@Mar

Bo nie ma na nic czasu. Szkolenie w Hutchinsonie polega na tym, że lider wrzuca pomarańczkę do pracowników, którzy ogarniają temat i Oni mają gościa wdrożyć. Na papierze i w teorii wszystko spoko, nowego norma nie obowiązuje, więc robicie sobie na spokojnie, a doświadczeni pracownicy opowiadają Ci o pracy. No właśnie nie. Bo w praktyce nowy normy niby nie ma, co nie zmieni faktu, że (usunięte przez administratora) Bo przecież za dwie dychy na godzinę jesteś alfą i omegą, która wyrabia normę dwukrotnie. W życiu nie byłem niemiły dla nowego pracownika (każdy chce zarobić na chleb, masz prawo się uczyć i czegoś nie umieć), ale jak tylko widziałem na swoim wydziale pomarańczowy pasek to już byłem cały chory. Bo to bez zbędnej przesady oznaczało po prostu podwojenie moich obowiązków i zbieranie reprymend jeżeli Cię nie dopilnuję. Mam robić swoje, trzymać tempo, pilnować jakości, a w tym samym czasie pomagać tobie, przynosić Ci wszystko na stanowisko, wynosić wszystko ze stanowiska i wręcz nie spuszczać Cię z oka. A to wszystko jeszcze na śmieciowej umowie, nawet nie będąc pracownikiem Hutchinsona, a pracownikiem agencyjnym delegowanym do pracy w Hutchinsonie. No ludzie kochani... (usunięte przez administratora) Nie wykluczam żadnej opcji. Na mój czas tam, to był może jeden lider, który wiedział co się dzieje na hali. Dla innych liczyły się tylko liczby. Po co podejśc do pracownika zapytać jak idzie, jak można spojrzeć na monitor (usunięte przez administratora)?

Minimalna

Koledzy i koleżanki z Z1 o co chodzi z tym 3 miesięcznym okresem rozliczeniowym, co znowu kombinują? Jakos nie wierzę w dobre serduszka, że to dla tych biednych bez urlopów, żeby se mogli łaskawie nadrobić Świętą w soboty. Napewno szykują coś strasznego, tylko co? Obowiazkowe soboty w październiku, bezplatny grudzień? A tak na w ogóle i w szczególe, nie odnosicie wrażenia, że wszystko robia żeby doprowadzić ten zaklad do ruiny?

Haha
@Minimalna

1,11 będą odrabiać

bebebebe

Fajnie wszystko wygląda na papierze, jak się czyta o zakładach na całym świecie, "liderowaniu branży" czy ogląda te wszystkie bajery na zakładzie. Tutaj jakiś still jeździ po hali, tutaj jakieś ramię robota, tutaj inne ustrojstwo, monitory jak na statku kosmicznym, no Hutchinson robi fajne wrażenie, jak Cię rekruterka oprowadza. A potem trafiasz na swoje stanowisko pracy, gdzie narzędzia do pracy są naprawdę prymitywne w obliczu powyższego. A wszystko jest po prostu (usunięte przez administratora). I to tak fest, wręcz jakby ktoś na siłę chciał jeszcze utrudnić pracę. Bo o ile jestem w stanie zrozumieć, że forma może nie być tip-top, nóżka może się odłamać, coś tam może się urwać. O tyle nie jestem w stanie zrozumieć, jak można gościom wrzucić na halę formę, która ma jakieś wystające opiłki, rozjechane sprężyny, wsporniki blokujące ruch ręki czy zbyt ciasne kanały. Jedna referencja może być życzeniem i koszmarem, zależnie od formy. I oczywiście, ludzie na tym robią. "Da się", jak jeden z drugim kierownikiem mogliby stwierdzić. Ale to chyba nie o to chodzi, żeby sprawdzać granicę ludzkiej wytrzymałości, a oczekując od nas tempa pracy, a przy tym jakości, zapewniać nam jak najlepsze narzędzia do pracy. Szczególnie - i to podkreślę znowu - kiedy te narzędzia można by dosłownie wykonać z poheftanej nierdzewki z żywieckiego złomu. Dzisiaj dużo produkcji jest zautomatyzowanych. Między innymi Hutchinson z sąsiadem, to przedstawiciele takiej starej, dobrej produkcji, gdzie eksploatuje się ludzi, a nie maszyny. I to bardzo widać. Naura

Miły
@bebebebe

Gdyby dyrekcja wiedziała co wyprawia się na produkcji jak wszystko obchodzą bokami jak ludzie są traktowani to pewnie wiedzieli by czemu nikt tam nie chce robić a proszę mi wierzyć że to co pisze to kropla w morzu

Haha
@Miły

Myślę że oni doskonale wiedzą jak to wygląda. Mają ludzi od tego. Oni nie są od tego by użerać się z pracownikami. Zgadzać ma się wydajność Liczy się tylko kasa

adf
@Haha

Oni już nawet nad tym nie panują. Ten statek tonie. Z każdą głupią decyzją jest coraz gorzej, bo coraz więcej ludzi się zwalnia.

Witam specjalista ds jakości ns jakie zarobki może liczyć jest szansa zarobić 4-5 tys na rękę. Praca w stresie ? Zdarzają się nadgodziny ?

adf
@Kandydat

> Zdarzają się nadgodziny ? Jak lubisz pracować za darmo... Zarobki słabe, stresu nie wiem czy dużo, za to możesz się sporo najeść wstydu xD

Zaciekawiony i poirytowany

Witam serdecznie. Zastanawiam się dlaczego mój komentarz został usunięty ze strony? Zatem zadam go raz jeszcze. Czy jeżeli zwolnię się z firmy i zatrudnię na nowo, również dostanę na start 5tys. zł. oraz darmowe mieszkanie ?? @Pracodawca

Nickelson

Jaka jest różnica między zarobkami tygodniówki a piątek-sobota-niedziela? Który wariant byłby opłacalniejszy praca w tygodniu i weekendowe nadgodziny czy praca w weekendy i nadgodziny w tygodniu? Bardzo proszę o odpowiedź.

@Nickelson

Nikt ci nie pozwoli robić nadgodzin w tygodniu buahahahahhaha dobre nadgodziny zależą od ilości pracy , zamówień niemodne twojego widzi mi się

T.P
@Nickelson

Weekend nie ma nadgodzin, więc weź pod uwagę fakt, że bez nadgodzin, kokosów nie zarobisz. Jeżeli takowe się zdarzyły, to tylko dlatego, że zakład był już pod ścianą i nie miał wyjścia. Firma oferuje gruszki na wierzbie, jednak nie idąc na nadgodziny zabiasz nie dużo więcej co minimalna krajowa, nawet mając spory staż. Takie realia w tym zakładzie. Pozdrawiam.

MareczekZ1

Siema dziś gadałem z kierowcą dostawcą uszczelek i powiedział, że wie od żony co ma wujka który pracuje w haczu na kurczakach w łodzi ze przed wyborami mamy dostac dosyc duza podwyzke jak pytalem to okolo 1 tysiac brutto dla kazdego pracownika wiec chyba powinnnismy sie wszyscy cieszyc

Luka

Były zapewnienia ze total będzie wypłacany co roku czemu teraz wszyscy milczą ? Było (usunięte przez administratora) i nagle znów cisza?

jan
@Luka

A nie było czasem tak, że przy podpisywaniu aneksów w styczniu, dodali tam coś w stylu "ta podwyżka wyczerpuje wszystkie wasze żądania do koNca roku?

Kurt Rolson

Czy umowę o prace jest od pierwszego dnia pracy ? Jakie zarobki? Czy praca jest zmianowa ? Rozglądam się aktualnie za praca

Lipień

Tę firmę już nie stać na fachowców, zarówno w strefie administracji jak i produkcji.

Damian

Jaka umowa na początek? Po jakim czasie umowa na stałe? Jaki zarobek

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.