Hutchinson
2 225 672 5 1
Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Witam , mam propozycje objecia stanowiska lidera ale widze ze firma nie ma zbyt dobrych opinii :( wiec pewnie sie nad tym zastanowie jeszcze ....mogl by mi ktos napisac realnie czy warto sie tam zatrudniac ??? Jak z warunkami powietrza na hali ??? Skoro to produkcja gumy i zarobkami ??? Na takim stanowisku . Bede wdzieczna za podpowiedzi ;)

pracujący

Dziś w całości zakład pracy zadymiony przez Epdm i nikt nic sobie z tego nic nie robi kilka filmów juz jest i zaczną krążyć po sieci niedługo i zobaczymy co będzie dalej

Tak11Nie1
Login
@pracujący

Pewnie łogien był to i dym być musi hehe

@Login

Gdzie te filmy???

Parodia
@pracujący

Gdzie można obejrzeć te filmy? Co na to cały kierownik hali MP? Okrągły filozof tam gdzie nie trzeba....

vv
@Parodia

Bęben mu przysłonił rzeczywistość

Tak10Nie1
Blabla
@pracujący

potwierdzam. Okna zamknięte z powodu deszczu a smród taki że aż udusić sie szlo

HR
@Blabla

Jak się coś nie podoba to się zwolnij!

TakNie9
Blbla
@HR

znalazł sie obrońca ucisnionych. Wychyl czasem może nos z czystego klimatyzowanego biura i zobacz co się wokół ciebie dzieje to może przestaniesz pierdo@+%

Tak13Nie1
tok Nowy wpis
@Blbla

Nie widzisz, że ktoś się podszywa?

Iza

Zawsze można zmienić firme jeśli jest tak ciężko i źle!!

Tak3Nie5
NapoleoBonaparte
@Iza

Masz rację każdy narzeka każdemu jest źle. Jeśli się nie podoba proszę zmienić pracę, ja lubię pracę w Hutchisonie

Tak4Nie3
cudowna wspaniała
@NapoleoBonaparte

Masz racje! Praca w tej firmie to czysta przyjemność.Firma otwarta dla pracowników z szeroką perspektywą na przyszłość.Ja np: zaczynałam tutaj pracę dwa lata temu jako zwykły szeregowy pracownik a dziś jestem liderką.Wystarczy chcieć!

mowie jak jest
@Iza

Notowania leca na leb na szyje, ludzie odchodza, ocena na forum 2, setki negatywnych komentarzy, to ktos "z gory" musi napisac czasem pare pozytywnych komentarzy. Nawet ukraincy juz tu nie chca pracowac i taka jest prawda.

jeszcze wspanialsza
@cudowna wspaniała

Hahahaha

Mokry
@cudowna wspaniała

Bo masz wytrzymałe kolana. I chęci do awansu i "kierowania" ludźmi

Pracownik Nowy wpis

Jeśli ktoś chce to niech daje (usunięte przez administratora) co to kogo obchodzi jeśli ci zazdrość, też daj ;)

:) Nowy wpis
@Pracownik

Racja ludzi zazdrość zżera.... Najgorsze to co dużo gadają a nic nie robią

A taki jeden
Nazwa działu: Produkcja

Wystarczy popracować chwilę żeby przekonać się, że praca jest w porządku :) Praca jest w większości stojąca ale to kwestia kilku dni żeby się przyzwyczaić, nie jest wbrew pozorom ciężka choć trzeba się pilnować by nie zrobić nic źle .

Tak1Nie8
Mały zieńć
@A taki jeden

HR to Ty? Próbuj dalej;-)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ciekawa

Hejka wy też macie zero na karcie mybenefit i zablokowany dostęp. Robilam wczoraj zakupy i klapa zero kasy.

Ola
@Ciekawa

Tak i mam nadzieję że to wyjaśnia i oddadzą nam pieniądze

Mokry
@Ola

Bo karty na "pasek" są zablokowane od 14.09 weszła ustawa że wszystkie karty muszą być na pin. My benefit wysłało karty do firmy a Ci tu mówią że "my nic na ten temat nie wiemy"

Tak2Nie2
Zainteresowana pracą
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Witam, czy orientuje się ktoś czy są przyjęcia do firmy na stanowisko laboranta? Ktoś może powiedzieć coś o tym stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź

Zaintersowany

Może ktoś coś więcej napisać o wolnym wakacie na stanowisko Technik Metod ??

DziałMetod
@Zaintersowany

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.

człowiek

Ale wy ludzie jesteście dziwni. Ktoś napisał prawdę a zawsze włączy się jakiś troll i żarty mu w głowie. Co to za zakład pracy w którym zadymia się hale w której pracują ludzie. Czyżbym się pomylił i nie nazwał go komora która truje ludzi ???!!!

Pracownik 11
@człowiek

Nikt specjalnie nie wymusza dymu. Widocznie była taka awaria I stąd tym, to nie kwiaciarnia że będzie pachniało A produkcja gumy że tak powiem

J

A jak wyglada praca w jakości, jest spoko atmosfera czy zapiernicz?

zyczliwy
@J

To drugie...zresztą jak w całym hutchinson

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam orientuje sie ktos na czym polegaja staze absolwenckie? Ile placa i w jakich godz praca

bielskokreskabielsko

Jak tam pracownicy z bielskiego Coopera się sprawują?

PracownicyZbielskiego
@bielskokreskabielsko

Jest Nam tu bardzo dobrze.

mikoi

Nie chce mi się wierzyć ze nie zarobicie tutaj te 3000 tys na rękę na miecha

Romek
@mikoi

Hahahaha 3 na miecha. Zapraszamy to się przekonasz. 2 jak jest to jest (usunięte przez administratora)

egzekutor
@mikoi

Prawda jest taka, że większość ludzi z Hutchinsona zadowala się tym co jest, mentalność typowego niewolnika z PRL-u, jest jak jest , ale ważne, że w ogóle jest praca. Jakakolwiek niedogodność jest lub z biegiem czasu powstanie w tej firmie jest kwitowana, przeobrażana na pozytyw, że inni mają gorzej, że mogło by być gorzej. Jednym słowem z pracodawcą trzeba się zawsze zgadzać. Niezależnie od wszystkiego. Firma tu istnieje powiedzmy 2 lata. W tym czasie podwyżki sięgnęły 60 zl jeśli się nie mylę łącznie. Powstały "związki zawodowe". Czy coś się zmieniło? Firma przyzwoliła na związki, ale to fikcja i nic nie wnosi, podwyżek nie ma, wczasów pod gruszą nie ma. Stawka 2500 netto na 4 brygadowce gdzie pracujące są praktycznie wszystkie weekendy a nocek są 2 tury po 4 razy to nie jest godna stawka ani pieniądze za taką pracę. Ale mentalność niewolnika się odezwie zaraz.. przecież jak pójdę na nadgodziny.. przecież jak wezmę materac do pracy i nie wrócę do domu przez 3 tygodnie nic się nie stanie i wezmę te 3500 zl. Zamiast walczyć o podwyżki konkretne tacy pchają sie na nadgodziny i dają przyzwolenie na dyktaturę w firmie i robienie z człowiekiem co się chce. Kwestia przestoju w pracy była jasna z dnia na dzień, nie można było nic zaplanować urlopu, bo nie wiadomo było kiedy będzie ten przestój. Zaraz się odezwą obrońcy firmy jak ci się nie podoba zwolnij się, po co tu pracujesz. Prawda jest taka, że duża część osób chce tu zmian i chce się postawić, ale to walka z wiatrakami bo janusze biznesu mogą przyjść do pracy zawsze i wszędzie nawet za 10 zl. Więć nie nie bierzemy 3000 na rękę i brać nie będziemy. Lepiej (usunięte przez administratora) cały miesiąć i brać nadogdziny by wziąć te 3000 zł zamiast walczyć o godną pracę. Pomijając fakt, że nowy pracownik świeżo zatrudniony bierze te same pieniądze co ten co pracuje tu 2 lata.

Tak61Nie2
@egzekutor

Ja tam miałem od kad przyjechałem z łódzi ponad 600 zł podwyżki a nie 60

Mikoi
@mikoi

Miałem składać na prowadzącego linie produkcyjną ale widzę że nie warto skoro płacą za taki system 2500 tys :p wymagają dobrej znaj .. angielskiego jak i dobrej znaj francuskiego ,patola w krakowie firma valeo zaoferowała mi stanowisko kierownicze za 4000 tys na start ,,podkarpacie to płacowa.

Hr
@On

No jak na kierownika to i tak nie za dużo }:‑)

Tak6Nie1
Merex
@Mikoi

Naucz się pisać poprawnie na komputerze to może 5000 dostaniesz:)

Zly
Nazwa działu: Produkcja

Dziękujemy firmie i z wiązka za zorganizowanie imprezy za nasze pieniądze na której bawili się tylko ludzie z góry. Ciul z tą 10 ale porażka totalna. Dziękujemy pani grecie pewnie przyklepala premie od dyrektora dobra za to.....

Tak5Nie3
wie
@Zly

bzdura. była impreza dla domów dzieci żeby się żarcie nie zmarnowało

pytajnik
@wie

Czy w hutchinsonie pracują sami analfabeci co znania poprawnie złożyć nie potrafią?

Ha ha
@wie

Impreza firmowa ale pracownicy to nie firma ha ha ha

domy dziecka
@Zly

Inicjatywę się chwali, ale co, dla pracowników nie było imprezy, ani "Dni bezpieczeństwa" jak w tamtym roku? E. jednak niektóre inicjatywy robiła spoko, zawsze odskocznia i jakaś namiastka równości podłogi z biurem.

Doda

JMK

pracujący
Nazwa działu: Jakość

dodam dziś ja ta firma to porażka. dziś wizytacja wielka dyrektora i kierownika produkcji weźcie przestańcie się blaznic panowie bo wstyd kiedyś nadejdzie czas ze ten zakład zamkną i wy pojedziecie w mokrych butach

Doda

Tak było, nie kłamie.

Misia
Nazwa działu: Produkcja

Z przykrością i z żalem bedziemy żegnać nasza koleżankę wraz ze swoim ukochanym wielka strata dla firmy i całego działu P8X Agus niech wam sie wiedzie jak najlepiej dziękujemy za wszystko za wsparcie ze w trudnych chwilach wspieraliscie ten dział psychicznie i fizycznie Żegnamy was ......

Nowa

O kogo chodzi

Lidia
@Nowa

Najmniejsza blondyna na peugeotie

Piesnababy
@Misia

Ta taka ladniutka, fajna mmmmm

@Lidia

Oj uważaj ona ma faceta dość potężnego

Piesnabab
@Miś

A czy to ważne? Zawsze może zmienić. Zresztą kto by się przejmował

Zuzka
@Misia

Szok. Raczej nikt tu za nią nie będzie płakał A nawet wręcz przeciwnie

Tak2Nie5
@Zuzka

Strata straszna ???????? najbardziej odetchna ci formujący hhaa

@Piesnabab

Działaj moze zostanie????

Piotr
@Misia

Pupsko Cię boli że ludzie zmieniają i idą gdzie indziej? Nie masz swojego życia tylko zawsze love hujcinson ????. Ja im życzę zwyczajnie powodzenia

Tak9Nie
@Piotr

Oooo odezwał sie obrońca .......nam tez jest smutno ze odchodzi i życzymy samych sukcesów na nowej drodze .....

sejftifirst

A jak impreza w weekend?

Tak4Nie2
Krystian
@sejftifirst

Czekamy czekamy będzie pielnie

Tak1Nie6
Nowe
Nazwa działu: Produkcja

Witam!!DostaLem dzisiaj propozycje pracy na Q3 chcialem wiedziec co i jak z tą praca z opinii nic wiele sie nie mozna dowiedziec.jakie sa zmiany jakie dziły jakie zmiany??

Nowy

Czy zapewnicie dojazd z Tarnowa do pracy? Dzisiaj widziałem plakat w autobusie i zastanawia mnie czy jest jakiś autobus bo z tego co widzę to za 2000 tys nie bardzo się opłaca jeździć aż tyle

JO
@Nowy

Nie

Witajcie
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy są jakieś przyjęcia na zwykłego szarego pracownika niestety bez doświadczenia ? No i czy jest szansa pracy na dwie zmiany od pon do pt (ewentualnie soboty -co druga bądź do dogadania) ktoś coś ? Dziękuje za informacje

HR
@Witajcie

Przyjęcią są ale na dwie zmiany nie ma szans.Najpewniej czterobrygadówka.

Zlu

I dalej dyrekcja ma w (usunięte przez administratora) pracowników puste automaty brak kawy a nasze pieniądze idą dla firmy coffeco dramat firma naprawdę gdyby nie te pieniądze co tu zarabiam to bym się stąd zwolnił bo to zwykły (usunięte przez administratora)

@Zlu

Dziś to nawet wody nie zapewnili

Tak2Nie2
lider
@On

Przecież temperatura wczoraj nie przekraczała 25stopni więc pracodawca nie ma obowiązku zapewniać wody...

Pracownik22
@lider

Żeby komuś żałować wody ???? serio ? ???? Jak będzie zima to nie będzie wody ???? wstyd ????

@Zlu

To ile Ty "tu" zarabiasz???

Buuuu
@xyz

Niechciej wiedziedziec moze źle siebie nic na twoim zdrowiu

Buuuu
@Buuuu

Moze źle sie odbić na twoim zdrowiu

Elo

Mam pytanie odnośnie pracy na produkcji w systemie 3zmianowym czy dalej trzeba przychodzić na nadgodziny czy te czasy w których zmuszano do nadgodzin minęły i czy są obowiązkowe soboty i niedziele bo z tego co widziałem to jest może ze 3 auta pod budynkiem w weekend

aga
@Elo

Skoro już nie pracujesz to co cie to interesuje?

@aga

Chce wrócić zwolnilem się tylko przez narzucanie dodatkowych godzin

@Elo

Bez zmian.Aut teraz mało bo urlopy.

J
@pracownik

No niewiem czy bez zmian bo nie opłaca się ruszać całego zakładu na 2 dni i wszyscy z 4brygadowki nie są przecież na urlopach

@Elo

Ile zarabiales na systemie 3 zmianowym jak mozna wiedzieć ? Z góry dziękuję za odpowiedź

1850zl

jakcek
@Elo

hahaha normalnie myliony monet xd

@jakcek

Tam nikt więcej nie ma chyba że na święta z mybenefit a takto każdy ma taką stawkę i (usunięte przez administratora) jak glaby

zainteresowany
@Elo

ile w tej firmie zarabia brygadzista?

To
Nazwa działu: Produkcja

Witam jestem tegorocznym absolwentem i chciałbym się zatrudnić w hutchison aby szybko zarobić kasę lecz mam jedno pytanie czy mogę zrezygnować po paru dniach gdyby nie spodobała mi się praca? I jak jest z odzieżą robacza muszę iść i oddać czy potraca mi z dniowki?

@To

Możesz pójść nawet po szkoleniu bhp nikt cię tutaj nie bd trzymał na siłę. Nawet już parę osób tak zrobiło a co do odzieży to musisz oddać i kartę do wejścia też więc nie przejmuj się tylko przychodz.

Ja
Nazwa działu: Produkcja

A ile ty tu robisz zebys chciał zarabiac5 kokosy ?????

TakNie9
@Ja

Be różnicy. W tej firmie czy pracujesz miesiąc czy 2lata i tak zarobisz grosze!

Tak24Nie1
Ja
@xyz

Grosze to znaczy ile do ciebie .... To trzeba bylo sie uczyć a nie wagarowac

Tak1Nie19
Pracowity
@xyz

Nie mówcie że nie można zarobić. Pracownik produkcji P8X nadgodziny 2700 na rękę. Pracownik z Volvo może iść na weekend na P1UO tylko nikt nie chce pracować w weekend bo szlachta nie pracuje. Ludzie w tej firmie można zarobić jeśli się chce i nie mówcie że nie.

Tak3Nie20
Zicko
@Pracowity

Pracownik na P8X z nadgodzinami za 2700 gdzie jest czterobrygadowka ,to jest według Ciebie ok. to widac jak można zarobić. Zastanów się co piszesz

Tak20Nie1
@Pracowity

Na 4brygad(usunięte przez administratora)n w pracy wiec zastanów się nad czym piszesz a 2700zł NIGDY nawet na czterech brygadach w tej firmie nie dostaniesz bez nadgodzin. Nie jest sztuką odj^bać 250 godzin w miesiącu i mieć za to 3tys.

Tak16Nie2
Posejdon
@Ja

Cześć ludzie czemu zwolnili kierownik (usunięte przez administratora)ktoś wie

Tak7Nie7
młody85
@xyz

Nie gadaj bzdur bo na kwiecień "zwykły pracownik " na EPDM dostał 2700! Co do godzin to taka wypłata byłą za około 150 h. Weekndy faktycznie pracujące ,ale na tygodniu wypada wolne, jest czas na wszystko :) pozdro

Tak3Nie13

Szkoda fajny chłop:(

Tak2Nie10
Guru 1
@Posejdon

Pewnie dlatego że przenosili go z każdego możliwego działu a i tak nie dawał rady. P8x B818 EPDM oraz P1Uo zaliczył wszystkie możliwe

Tak9Nie3
Coś
@Guru 1

Już nie mówmy kto kogo tutaj zalicza .... nagle z liderki z naganami znalazła się koordynatorka Hmmmm

Tak9Nie6
@Coś

dokładnie ,zastanawiające ha ha ha śmieszne, kto ją zna to wie o co chodzi

Tak7Nie3
Ciekawy
@Pracownik

Czyżby ta pani która zalicza działy po koleji

Która to?

CiekawskaDusza
@Coś

A czy tylko ona jest koordynatorem czy jeszcze ktoś jest? Bo z tego co mi wiadomo to na P8X i P21 też są oni też przez łóżko awansowali ?

Tak5Nie8

Lepiej działy niz kierownika

@CiekawskaDusza

Dziwne to trochę

Koleś
@Posejdon

Chodzą pogłoski na Hutchisonie że przeciwstawił się kierownikowi hali produkcji,

Koleś
@Guru 1

Raczej szukają jeleni za błędne decyzje ludzi wyżej.........daje do myslenia

hehe
@Pracowity

hehe z nadgodzinami 2,7k to jest nic tyle to powinno byc bez premi ani nadgodzic

ciekwski
@Coś

Jak ma na imie ta liderka co ją kierownik "awansował"?

Tak7Nie
PracownikHR
@ciekwski

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz (usunięte przez administratora):)

Tak10Nie5
Paweł
@Pracowity

Też tak uważam.Jeżeli się chce to można w tej firmie zarobić spore pieniądze.Niestety są takie działy gdzie większość ludzi pracuje od początku powstania fabryki i wydaje im się że są święte (usunięte przez administratora)i wszystko im się należy...

Tak2Nie7
Ktos
@Coś

Każda laska tu wytarla kolana one tylko tak zaliczają awanse a faceci to za włączenie w (usunięte przez administratora)

Tak16Nie1
@Paweł

"Jeżeli się chce to można w tej firmie zarobić spore pieniądze" Trochę godności człowieku, jeśli serio robisz na produkcji i twierdzisz że da się zarobić SPORE pieniądze, to aż mi Cie szkodza, że sam siebie tak mentalnie w .uja robisz. Jesteś z tych co to wyprują sobie żyły, chodzac wielce nadgodziny czy weekendy, powiedzmy dostaniesz te 3k (w sumie mogłbyś określić ile dla Ciebie to sporo) i serio jesteś dumny z tego że tak dales sie wykorzystać? Na stare lata, o ile już nie jesteś stary, a pewnie jesteś, bo wiekszość starszych osób ma nadal taką mentalność, będziesz płakał, że wszystko Cie boli... a nie w sumie nie będziesz, bo będziesz sobie to tlumaczyl tym, że ciezko pracowales na te "spore" zarobki i ze warto było. Na szczęscie czasy sie zmieniaja i mlodzi juz nie daja sie tak w dudka robić. Nie chce tu mówić że wszyscy starsi mają taka mentalność, bo tak nie jest, a wręcz znajdą sie tez mlodzi, co będą robić jak koń, na tych rozwalonych formach, gdzie czasami by wlozyc uszczelkę, trzeba ja pierw "digizerem" spryskać, by w ogóle się wcisła... większość form to jest crap, gdyby dało sie na nich normalnie robić, uwierz ludzie by robili te normy, które w ogóle nie mają realnego odniesienia do tego co tak na prawdę da się zrobić. I nikomu sie tu nie wydaje ze wszystko się im należy. Jeśli pracodawca nie jest w stanie zapewnić Ci normanym warunków pracy, to niech nie liczy na to, że wszyscy będąc robić jak koń. Uwierz, ja chciałbym przyjść do tej pracy, wbić na formę, zrobić normę a nawet ponad (bo i tak robilem) i wrocic do domu. Ale tu sie tak nie da, przychodzisz, na start forma wymaga naprawy, tu już nie chce mówić o mechanikach, bo jedni sa tacy, drudzy tacy i wiem że też cudów nie zdziałają, bo tu formy wymagają generalnego remontu. Jeśli się da, to powinni przegwintować na nowo szczęki czy coś, bo to jest śmiech, że wkladajac uszczelke, kazda szczeka rozklada sie w inna strone i wielce problem czemu scrap jest, ale jak ma nie byc... No ale formy to jedno, są jeszcze inne rzeczy, np brak miejsca, ja ciagle musze sobie szukac miejsca na wieszakach, by miec gdzie odlozyc uszczelke, ciagle tez musze chodzic po kilka metrow po profil, no bo nie miesci sie obok form, bo tak ladnie przemyslanie zostaly ulozone obok siebie. Ja tu jeszcze będę robił, do póki nikt mi nic głupiego nie powie (mam na myśli kierownika) ale on chyba zdaje sobie sprawę jak jest i wie ze lepiej trzymac jezyk za zębami, szczegolnie ze ostatnio cos ludzi ucielko i nadal uciekaja. Nowi sie nie wyszkola w pare minut, a juz na pewno nie w takim chaosie. Bo warto dodać że straszny chaos tutaj panuje. I tak, jestem tym co pracuje od początku i dzieki temu widzę, jakie zmiany idą, czy w dobrą strone czy w złą. Ale tu odpowiadać nie muszę, bo CI co tam robią i nie są ślepi jak co niektórzy tutaj, to widzą.

Tak10Nie1
Olo
@Pan Y

Zgadza się wszystko to, co piszesz. Zapomniałes dodać jeszcze o parkingu, który jest totalną porażką. Nowy zakład a niestety nie można nic dobrego powiedzieć. Na początku była nadzieja ze będzie lepiej, niestety jest coraz gorzej pod każdym względem. Ktoś, kto chce normalnie pracować nie ma tam czego szukać.

kiero
@Pan Y

Skoro Ci tak źle to może poprostu zmnień prace a nie wylewasz zwoje żale na forum?

Tak2Nie7
@kiero

Święta racja po cholerę to piszesz

@Miś

Piszą bo po to jest forum. Po co to czytasz jak ci przeszkadza? Firma się psuje od kad jest nowy dyrektor i jego znajomi

Tak7Nie
@kiero

Wyrażam swoją opinie, bo do tego służy ten portal. I od razu odpiszę @Miś'owi, po cholerę, to jest Twój nic nie znaczący komentarz, postaraj się następnym razem coś z sensem napisać. Ten portal po to własnie jest, by pisać co się sądzi o owej firmie, boli prawda czy o co wam chodzi? Pracę kiedyś zmienie, aktualnie nie jest mi to na rękę, chyba że tak jak pisałem wyżej, ktoś zacznie mieć jakieś ale do wykonywanej przezemnie pracy, wtem zrobie to z ochotą. Aktualnie nikt mi nie robi problemu, więc sobie pracuję i nikomu nie wadzę, po za tym, opnie nie są tylko dla potęcjalnie przyszlych pracownikow, ale takze dla "góry" która sobie to czyta. I kto wie, może wyciągną jakieś wnioski i coś poprawią? Póki co tu sobie jeszcze popracuje i chętnie jeszcze nie raz napiszę co sie dzieje, czy idzie coś w dobrym kierunku czy jednak nie. Dodam, że opnie zaznaczyłem jako neutralną, więc może nastęnym pomyślcie czy serio jest mi aż tak żle :) Może dać wam przykład, taki który zrozumiecie (a może nadal nie...) pamiętajcie, to tylko i wyłącznie PRZYKŁAD. Jest sobie pan X, który jest spawaczem, nie ma nic przeciwko pracy w której robi, spawa jak powinien, pracodawca też zadowolony, bo robi to co powinien. Ale pan X "wyżalił" się, ze spawarka szwankuje, przez co ma to wpływ na jakość i ilość pracy. I według Was powinien się zwolnić i po "cholerę" w ogóle o tym mówi, a czy według Was, pan X nie moze sobie dalej robić, bo kto wie, może pracodawca zrobi jakiś krok w tym kierunku i za jakiś czas znów będzie jakość i ilość pracy taka jak powinna być? Hmm chyba nadal może to być za trudne dla Was :)

@Pan Y

Dodam poprawkę, zauważyłem, że nie widać jaką oponie się wybrało (czy poz, neut, neg) (tu zwracam sie do Adminów portalu, czy da się to zmienić, bo niektórzy nie potrafią mysleć) Tak czy siak, nie zwalnia was to od myślenia :)

Wesołyy
@Pan Y

Kolejny sflustrowany kapec który bo i się zmienić prace i płacze na forum.

TakNie8
@Wesołyy

xD sflustrowani to wy jesteście, dać opnie na portalu i macie ból 4 liter, ze pracuje dalej w tej firmie. A co, jak sie zwolnie to nagle moja opinia będzie dla was miala wartość czy o co chodzi? Serio jeśli nie potraficie się określić, napisać coś z sensem, to dajcie sobie siana, bo tylko floodujecie, czyli robicie (usunięte przez administratora) swoimi zbędnymi komentarzami, które w ogole nie mają odniesienia do opini o firmie, wręcz nie mają odniesienia nawet do mojej opini, bo nie podajecie nawet ani jednego argumentu, który miałby mnie przekonac do waszej racji, jedyne co robicie to wjezdzacie na mnie, jak bym wam cos zrobił. Ty Wesołyy pierw naucz się kultury, bo to że jesteś w internecie, nie zwalnia Cie z tego. Na prawdę cięzko wam zrozumieć, że można dać złą opinie o pracy w której sie pracuje? W ogóle, ciekawe o co byście sie przyczepili, gdybym nie napisał, że pracuje a że sie zwolniłem. Pewnie "dobrze ze sie tacy jak Ty zwolnili". Zastanawiam się, czy nie znizam sie do waszego poziomu, próbujac wam coś wyjaśnić, bo co nie napiszę, to wy ciągle taką sama odpowiedz dajecie. Zgaduje ze tu kogoś z góry 4 literki swędzą, ale "wiedze" która macie (hehe), nie potraficie przelać, bo jeśli macie racje, to odpiszcie normalnie, jak człowiek :)

@Pan Y

W sumie przepraszam że tak do "góry" sie przyczepiłem, bo na logike to Oni mogli by miec problem z moja opinią. Ale wydaje mi się że jednak tam mają coś więcej oleju w głowie i to ból maja pracownicy i w sumie nie wiem z jakiego powodu :D

swój
@Koleś

Dokładnie tak było Szukali jelenia i znaleźli

wicek
@Guru 1

Kto ci takich bzdur nagadał ze nie dawał rady

TakNie2

Dajcie spokój Marcie, odczepcie sie od niej świetna babka jak nie znasz nie oceniaj, niech się każdy zajmie sobą i swoją robota a nie patrz na innych, każdy odpowiada za siebie to co was to interesuje co ktoś robi albo nie robi na innym dziale

Tak9Nie12
ciekawski
@Pracownik

Gdzie pracuje ta (usunięte przez administratora)której tak nie lubicie bo jakoś jej nie kojarze a prcacuje na tym zakladzie już dlugo???

@ciekawski

Sa 2 Marty na 13 dzielnicy i na volvo

Delta

Ale ktora ??????

@Pracownik

Zgadzam się! Ta cała nagonka na Martę wydaje mi się zwykłymi osobistymi porachunkami. Ludzie jesteście dorośli i jak ktoś dla Was jest niemiły to jesteście chyba w stanie przeżyć i nie obsmarowywać tej osoby. Po 8 h idź do domu i zajmij się sobą. Mnie drażnią inne rzeczy np symulacje awarii przez niektóre osoby, czy pogaduszki albo wygłupy z połową zakładu zamiast pracy. Nie no spoko ja też pogadam chętnie, ale mnie pilnują czy normę zrobiłem a innych nie. No cóż życie:). Do tego to obgadywanie ten ma romans z tą a ta z tamtym. Nie macie swoich problemów? Pozdrawiam zwłaszcza pewną kierowniczkę zamieszania która na Nowym Volvo rozpuszcza ploty na swój temat. haha

Tak13Nie5
Lajo
@Jack

No jest taka blondi po 50 co myśli, że jej wszystko wolno. Jak miła jesteś dla niej to gra a jak nie grasz jak ci zagra to bierze na język. A co tak bronisz tej Marty?

Tak8Nie1
@Lajo

A bo nie lubię jak kogoś obgadują. A ta tleniona to niezłe akcje wyrabia ha ha No to teraz ja obgaduje no ale nie z imienia. Pracujesz na Nowym Volvo?

Tak7Nie4
Lajo
@Jack

Za dużo chciałbyś wiedzieć. A może ja już nie pracuję;)

Rudy
@Lajo

A jest jest wszystko musi być po jej myśli inaczej nie akceptuje cie w swoim gronie

Tak8Nie1
alex
@Lajo

Po 50 ?? To ta blondynka z volvo już tyle ma lat ???

Kubek
@alex

Nie ciut mniej chyba 47- 48.

WiemWszystko i chetnieOdpowiem

Kto?

alexx
@Kubek

Ta liderka??? :O :O :O

Blondi
@Jack

Co do Marty to masz rację jak można z imienia i nazwiska kogoś obrażać i jakieś takie okropne rzeczy pisać, co do tej drugiej widocznie robi dobre uszczelki mało scrapu i mimo tych awarii dużo, bo inaczej ktoś by się zainteresował a flirciki pewnie niegroźne i obie strony się z nich cieszą.

Tak2Nie6
ciekawy swiata
@Blondi

Ile ta Marta ma lat? Ma męża/facea? Fajna babka tak z wygladu.

Piękno Bolo
@Blondi

Słoneczko czybyś sama siebie broniła?

Tak6Nie1
Ktoś
@Jack

Jakie te akcje ta starsza blondynka wyprawia?

Fajny
@Blondi

Jak robisz mało to i scrapu masz mało.

Wxv
@alex

Mówicie o tej czyszczącej?

@Wxv

Nie o babce co na NV owsy robi. Ostatnio coś się zabrała za robotę, ale nadal za gościami się ugania choć kilku jej odpadlo uciekli przed nią. Jednak metryki nie oszukasz he he.

Ciekawy

O której babce mòwicie?

@Ciekawy

Czego Ty nie rozumiesz? Masz podany dział,stanowisko i wiek a nawet wygląd. Niektórzy mają kłopoty z logicznym myśleniem i dedukcją. he he szkoda czasu ....

Wiem
@Ciekawy

Jesteśmy na wczasach w tych góralskich lasach, w promieniach słonecznych opalamy się. Orkiestra przygryfa sykocznego begina, to nie twoja fina, sze podryfam cię... Ta panna ....., panna ..... królowała na turnusach nie od dzisiaj,

Tak4Nie2
pytajnik
@Miś

Co to jest za wydział 13 dzielnica???

Zainteresowa pracą

POnieważ zaczęłam pracę ... przeczytałam wszystkie 578 opinie i podzielę się wnioskami z Wami. O to jaki obraz siebie przedstawiacie: 1. Wszyscy jesteście super, każdy kto cm wyżej w hierarchii zakładowej jest zły (bo każe wam pracować). 2. Każdy kto wymaga od Was czegokolwiek jest zły bo .... wymaga. 3. Nie ważne gdzie będziecie pracować, nieważne ile Wam zapłacą i tak będzie Wam źle. 4. Narzekacie, ale niczego nie zmieniacie, tylko nadal narzekacie. 5. Volvo (rozumiem że to jakaś osobna linia produkcyjna) - to już w ogóle jakaś banda nieudaczników - wszyscy mają od Was lepiej. 6. Sądząc po opiniach o Volvo - nie przemęczacie się. Papieroski; pikniki, śmiechy chichy (najlepiej z kogoś), ploteczki - ale zarobki złe macie. Jaka praca taka płaca... 7. Ciekawe czemu akurat na tej linii założyli kamery????? Hmmmm??? 8. Zarobki niższe niż w TC, ale i praca lżejsza. Tak, mam porównanie !! 9. 578 opinie plus kilka dni z Wami i wyłania się obraz zakompleksionej wiochy, towarzystwa wzajemnej adoracji, a jak ktoś nie ma ochoty się bratać z poszczególnymi grupami, to (usunięte przez administratora) jakiś :D - w waszej cudownej opinii. 10. Atmosferę w pracy macie taką jaką sami sobie stworzyliście 11. No to miłego weekendu macie znów 2 dni wolnego można bluzgać i płakać na forum nad swym ciężkim losem

Tak11Nie13
ekstruzja

Najbardziej mi się podoba punkt 5 :D

Tak2Nie8
Bnbnbn
@ekstruzja

Czemu ludzie się tak uwzieliscie na to volvo :/

ImI
@Zainteresowa pracą

Ponieważ zaczęłaś tu pracę, to zgaduję robisz tu krótko, ale widzę że opnie już wyrobiłaś sobie o wszystkim i wszystkich jak byś robiła od początku. Spokojnie, nie neguje wszystkiego co napisałaś, bo masz trochę racji, ale może warto rozwinąć to troszkę. 1. Dużo osób tak sądzi, owszem, ale nie wszyscy. Ale to chyba wszędzie tak jest, bo nikt nie lubi mieć kogoś nad sobą, ale warto dodać, że niektórzy zasługują na miano złej osoby... 2. No nie przesadzajmy, znajdą się co im wiecznie źle, ale jakoś nie spotykam się z tym tak często 3. Pier****nie :) 4. Zależy na co narzekają i co masz na myśli jako zmianę, bo szary pracownik dużej opcji jeśli chodzi o zmiany nie ma, ja co mogę to proponuję. (Chyba że masz na myśli zmiany, jako zmiana pracy :) bo w większości narzekań, tylko taka opcja mi przychodzi na myśl) 5. Volvo to linia jak każda inna. Rozumiem ze robisz na tym dziale że takie wnioski? czy to z wyczytanych 578 opinii... 6. A no tak, czyli jednak opinii. A jakieś pewniejsze argumenty ze tak jest? czy tylko powielasz opinie? Co do papierosków, hmm są do tego wyznaczone miejsca i każdy tam chodzi, nawet góra palić, więc w czym problem? "Smiechy chichy" no tak, bo lepiej zamulać i być sztywnym jak by sie miało kołek w 4 literkach. (Nie zdażyło mi się śmiać z kogoś) Ploteczki, no kobiety lubią plotki, ale to na każdym dziale, też mógłbym napisać jak na dziale obok dziewczyny sobie chodzą i rozmawiają, ale po ch** mam tak pier***lić? Dokładnie jaka praca taka płaca, ale i jaka płaca, taka praca :) Są ludzie co ponad normę robią i co, jakoś płaca im z tego powodu nie wzrosła ;) 7. Zapytaj górę to dostaniesz odpowiedź. A po za tym to co, założyli i? gonią kogoś za coś? jakoś nie widzę, by ktoś z tego powodu miał jakiś problem, więc chyba problemu nie ma? I jak ktoś kiedyś pisał, na ekstruzji też mają. I co? o tym nie wspomnisz? A i wystarczy jeden pytajnik jak coś. 8. Chyba jedyny punkt z którym się zgodzę. Chociaż to już od dawna wiadomo. 9. Czyli jednak miałem racje, długo tu nie robisz i większość tego co piszesz opierasz na 578 opiniach, gdzie 90% z nich to jakieś pier***dolenie :) Towarzystwo wzajemnej adoracji? czytając 578 opinii... hehe nie no, nie mam tyle czasu, na czytanie tych bredni, ale czytając od jakiegoś czasu opinie, stwierdziłbym że tu każdy po każdym jedzie, a ostatnio jeszcze jakiś problem do działu volvo jest, mimo że góra jakoś nas za "papieroski; pikniki, śmiechy chichy (najlepiej z kogoś), ploteczki" nie gnoi (przynajmniej nie mnie). Więc ile prawdy w tym tak na prawdę jest? i ze niby inne działy są poukładane i nie ma sie do czego przyczepić? Proste że wszędzie znajdzie sie kilka takich osób, do których można sie przyczepić, ale przestańcie ciągle jechać po całym volvo (i w ogóle chodzi wam o obydwie linie volvo, czy konkretnie któraś? bo może nie wiecie, ale jedna linia od drugiej się dużo różni ;) ) 10. Ja się tam dobrze czuję, jeśli chodzi o atmosferę, dogaduje się, nie mam problemów z nikim, więc to chyba kwestia indywidualna, albo jednak tego z kim się przebywa. A ja przebywam na volvo i jak czytam tutaj opinie, to sie zastanawiam czy na pewno jestem na volvo... :) Ale racje w tym punkcie masz, wiec jednak zgadzam sie nie tylko z jednym ;) 11. No właśnie miło zaczęłaś :) Oczywiście rozumiem, że masz na myśli te bzdury, które się tu pojawiają, ale powielanie niektórych z du** wyjętych opinii , to też bzdury, pozdrawiam.

Tak8Nie2
Tajemnica
@Zainteresowa pracą

To o ile masz roznicy miedzy Tc aa obecna firma ? W Tc zarabiam 2700 na 4 brygadówce

Szalona

Heej ile sie zarabia w systemie 3 zmianowym na volvo ? I jak to tam wygląda ? Dziękuję za odpowiedzi

kadrowa

3000-3500zł netto

Tak1Nie9
Hejhej :)
@Szalona

Na volvo nie ma 3 zmian ????

padalec
@Hejhej :)

som

Hgh
@padalec

Nie ma

@Szalona

Na volvo są 2 zmiany. Na rękę około 1800zl, zalezy ile premii dostaniesz i czy dostaniesz, oczywiscie do tego operator ma jeszcze dodatek za formowanie.

psa
@Hgh

Na obydwu volvach są tyko dwie zmiany?

@psa

Tak. Tylko na transferze chodzą na 3 zm

Szolona
@cyz

Aa na jakich działach są 3 zmiany ? I jak to wtedy wygląda z wypłatą ? Dziękuję za opinie :)

@Szolona

Kiedyś na p1uo były 3 zmiany, teraz z tego co mi wiadomo jest 2, ale to się może zmienić. Tak samo na p21. Obecnie 3 zmiany są na epdm. A z wypłatą to chyba wszędzie podobnie tylko dochodzą dodatki za nocki

@cyz

Podobnie tzn tak mniej więcej ok 2450 zl netto?

Wazelina43x
@Szalona

Cześć ja pracuję na Volvo 43x i zarabiam na dwie zmiany 2450zł to tylko zależy jak w (usunięte przez administratora) wchodzicie liderowi ja potrafię i kierownikowi zawsze mam maksymalną premie.

peżot
@Wazelina43x

43x to tam co Mateusz kieruje? (to się wcale nie dziwie xd a kogo tam macie za liderów?

W w ...
@peżot

A propo Volva pracuje tam taki łysy Sylwus z Łodzi ..

pewna osoba
@W w ...

Nie, zwolnił się kilka miesięcy temu

pewna osoba
@Szalona

Nie dostaniesz tyle netto na 2 zmiany. Nawet na 3 tyle nie dostaniesz. Pracuje na 2 zmiany i dostaje tak około 1850 zł (w tym są obie premie) na rękę miesięcznie i większość tyle dostaje. Jedynie na formie dostaniesz dodatek za formowanie, nie wiem ile to jest ale chyba z 200zl na rękę miesięcznie.

Ruda
@pewna osoba

I dobrze cwaniak jeden co on to nie był niech wraca skąd przyszedł ..

pawel
@pewna osoba

Za co zwolnili kiedyś Piotra lidera z volvo?Chyba też był z lodzi.

Tytus

Wniosek jest krótki, dobry i solidny pracownik zawsze będzie zadowolony z pracy!!

volvo

Podobno (usunięte przez administratora)z BHP zwolnili..ciekawe czemu, spoko była..może za mądra dla tej ciepłej kluchy co nazywa się kierownikiem BHP

obserwator
@volvo

Jak zwykle volvo musi się wpierdzielac w nie swoje sprawy.Ludzie czy wy nie potraficie zając się praca tyko zawsze wam wszystko przeszkadza? a to marta bo sie nie smieje do kazdego a to mateusz bojest złym kierownikiem.Połowe z was to bym (usunięte przez administratora) z tego wydziału moze wtedy by sie atmosfera troche wyczyscila.

Tekst
@volvo

I co z tego? Cały czas kogoś zwalniają I przyjmują Ty możesz być nastepny ;)

Nazwa działu: Produkcja

Na volvo są zajebiści ludzie, a najbardziej to dwie bliźniaczki. Ta młodsza mi się aż za bardzo podoba :*

Lollo
@BrzydkiBurak

Żebyś się czasem nie spuscil

Somebody
@BrzydkiBurak

Skąd wiesz która bliźniaczka mlodsza? Poród odbierales?

Tak8Nie2
@Lollo

Na Twoją matkę

Tak2Nie4
Swój

Urlopy macie ludzie I spokoju sobie nie dacie z tymi durnymi komentarzami

Nazwa działu: Produkcja

a ty jak byłes mały to cie w betoniarce kołysali na lewych obrotach

Tak3Nie4
padalec
@BrzydkiBurak

chyba ci sie cos w muzgu zassalo

Klaudia

heej, planuje się przyjąć do tej firmy do pracy. Jaki dział polecacie dla dziewczyny ?

Marek

a lubisz lody?

Tak4Nie3
Pracujaca zosia
@Marek

Chyba ten komentarz był nie na miejscu, wszystko musi się obracac w tej firmie na temat dawania I ciagniecia ?

@Marek

Marek - zajmij się lepiej czymś, co nie wymaga, aż tak wielkiego wysiłku umysłowego, jak pisanie komentarzy. Puszczaj latawce, lep z plasteliny, puszczaj bańki. Może w tym będziesz lepszy bo myślenie to Twoja słaba strona :) pozdr.

@Pracujaca zosia

Niestety , niektórzy ludzie swój poziom inteligencji mają poniżej zera:) Widocznie ma dużo kompleksów skoro na forum się tak popisuje :) "Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje "

@Pracujaca zosia

polecasz jakiś dział ? :)

@Klaudia

a tak poza tym to lubię lody!

@Marek

(usunięte przez administratora)! :) widzę że komentujesz sobie sam swoje posty ,brawoo! :) Jestem tolerancyjna , ale mało Mnie interesuje to czy coś lubisz czy nie :) "Nie widzę sensu w dalszej dyskusji bo to co powiem i tak jest poza Twoim zasięgiem (usunięte przez administratora)" Miłego :)

Pracująca zosia
@Klaudia

Wszystkie działy mają swoje plusy u minusy, nigdzie nie jest idealnie. Gdzie niegdzie pracuje sie na 3 zmiany, 2 lub 4 brygadowke. Wszedzie można sie załapać I wszędzie trzeba pracować.