Media Expert

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media Expert

Pracowałem w me, potem wyjechałem za granice bo mi się trafiła dobra fucha, tak to bym pewnie jeszcze dłużej pracowal w sklepie. To była pierwsza praca na normalną umowe, nie śmieciówke. Wypłata zawsze na konto na czas, nie trzeba było chodzić i sie prosić. Mieliśmy zgraną ekipę.

Gość

Nieprawda. Jak znajdziesz w konkurencji w tym samym mieście cenę konkurencyjna. Doczytaj regulamin Gwarancja niskiej ceny!

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania w Media Expert?

Adam Nowy wpis

Macie teraz sklepy otwarte ?

Motyk Nowy wpis
Klient

Niestety ale osoba z którą rozmawiałem (celowo unikam określenia obsługa, bo pewnie większość jest kompetentna) wprowadziła mnie w błąd twierdząc, że nie mogę zwrócić przedmiotu zakupionego przez internet jeżeli był on używalny/otwarty, sprawdziłem to w uokik i jest to wierutna BZDURA!!! Kupując przez internet masz prawo odpakować towar i sprawdzić czy działa. zgodnie z zawartą umową! w przeciwnym wypadku możesz go zwrócić w ciągu 14 dzni od momentu dostarczenia towaru.

Stefan Nowy wpis
@Były pracownik

Wspominasz o terminowej wypłacie, a mnie interesuje czy dostawałeś premie, benefity z tytułu świadczeń socjalnych lub miałeś zniżkę na asortyment sklepu? Nie ma takich informacji w tym wątku, a bardzo by się przydały, więc zachęcam Cię do napisania komentarza.

Ant96

Firma nawet ok, ale wszystko niszczy osoba(usunięte przez administratora)Człowiek zarządza przez strach.Kazdy mail naładowany negatywna energia, (usunięte przez administratora), nie rozmawia z nami podczas wizyt

Gość

Jarek

Oszukują klientów pisząc na ulotkach że jak znajdziesz tańszy produkt w innej sieci otrzymasz zwrot różnicy ceny jest to nieprawda.Znalazłem ten sam produkt tańszy w Media Markt i zostałem odprawiony z kwitkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Żywiec

Media Expert