Opinie o Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j. w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j. w Żywiec

Michal Nowy wpis
Klient

Najgorsza przychodnia w jakiej bylem , bałagan straszny

Kinga Nowy wpis

Na jaki telefon dodzwonię się do firmy ?

Konrad Nowy wpis

Według mnie jest to bardzo dobre miejsce do pracy. Pewna umowa o prace i warunki jasno opisane więc jest wszystko OK. Pozdrawiam

obecny Nowy wpis

Nie ma się do czego przyczepić. Warunki pracy dobre, socjal też ok.

Pracownik Biurowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Wszystko przebiegło pomyślnie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera

Pytania

Pytają o rozwój marzenia i plany. Jak sobie siebie wyobrażam w tej pracy- wady i zalety.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pani doktor

Współpracuję z nimi już od roku i wszystko przebiega tak jak zostało ustalone na spotkaniu rekrutacyjnym oraz na podpisanej umowie. Z miejsca mogę polecić

tOMCIO

Pracuję w Medicus'ie i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tego pracodawcę. Podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do każdego z pracowników. Pieniądze zawsze w terminie wypłacane a atmosfera w firmie na 5 z plusem

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j. w miejscowości Żywiec? Czekamy cały czas na nowe wieści od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j. - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dworcowa 22
    34-300 Żywiec
  • NIP: 5531681314 REGON: 070770781 KRS: 0000492235
Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j.