Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Magazynier

Praca nawet spoko jako magazynier. Wszystko zależy od kierownika oddziału i magazynu, ale generalnie jak robisz swoje i nigdzie się niewpierdzielasz ani nie podpadniesz czymś to uważam że będziesz sobie chwalił. Praca po 8 godzin w zimie masz posiłki ciepłe w lecie wodę po za tym dostajesz ubrania robocze i przestrzegane są przepisy BHP bo tego się boją. Co do kasy to ciężko mówić bo w każdym oddziale jest różnie ale raczej kokosów się nie spodziewaj.

Popek

Mam pytanie jak wygląda praca pracownika magazynowego operatora wózka widłowego(chodzi o Wrocław)? jaka pensja i atmosfera.

anonimka

To najwyraźniej pracujesz 10 lat w gastronomii, albo Twoje PSD są wokół "komina". Pozazdrościć kregosłupa...

Łukasz

Oj źle się dzieje na rynku detalicznym, źle! Jak zaczynałem pracę jako PH to sklepów, sklepików było multum! Teraz spora część zbankrutowała bo klienci zaczęli kupować w Biedronkach, Lidlach i innych marketach! Już niedługo nie będzie do kogo jeździć, bo pozostaną tylko markety (zaczęli je stawiać nawet w większych wioskach!) Źle się dzieje na rynku detalicznym, oj źle.........;(

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
niesmak

pracuje w tym [usunięte przez moderatora] jakiś czas, i jedyne co stwierdzam to to ze babki na kasie w biedronce maja więcej.ryjesz caly miesiac brakuje ci 1% do premii za mercza i dupa 1400zl na ręke. a wymagają od Ciebie żeby pracowac min. 10 godzin dziennie. bo to przyniesie efekt:) w postaci 90% planu, czyli firma zarobiła a ty dalej 1400:) rozpacz po prostu.

PH z GŻ

Kolego na początek dostaniesz najniższą krajową + premie za mercza ale i tak wskaźniki są takie że połowa ich nie robi i zależy w jakim oddziale chcesz pracować bo kierowników [usunięte przez moderatora] nie brakuje!

Inwestor

A co to tak kurs na giełdzie słabiutko? Będziecie zwijać interes czy co?

SH

Nie rozumiem jednego. PH. ds Hurtu wstawia lodówki i przykleja plakaty?? To chyba powinny być obowiązki PH. ds Detalu. Jakich klientów ma w takim razie Hurtowy? I jaka jest różnica w kasie miedzy nimi?

ETATOWIEC
@SH

A bo widzisz, wszystko można ładnie nazwać. Jesteś od hurtu, czyli od prywatnych dystrybutorów. Do sklepów obsługiwanych przez tych dystrybutorów towar zazwyczaj sprzedają jego handlowcy a Twoją rolą jest „wyrzeźbić” ten sklep. Porobić wystawki, za które będziesz miał potem problem zapłacić, ułożyć w lodówce itp. Człowiek od detalu musi jeszcze sprzedać towar z oddziałów dystrybucyjnych Żywca, więc jak ma sprzedaż merchandising trochę leży to się jeszcze obroni a Ty sprowadzony jesteś do roli sprzątaczki. Do tego jeszcze jesteś między młotem a kowadłem, bo Twój szef będzie wymagał od Ciebie, aby dystrybutorzy robili plany a firma będzie wymagała od ciebie, aby sklepy były (usunięte przez administratora). To się kłuci. Tym bardziej, że Ty będziesz rzeźbił sklepy zazwyczaj na dużo mniejszym terenie niż działa "Twój" dystrybutor, więc nawet nie będziesz miał technicznych możliwości pomóc mu w realizacji planu. Jak będziesz miał mądrego kierownika to on Ci pomorze i podzielicie się robotą- on będzie dopychał plany u dystrybutorów a T(usunięte przez administratora)ma być zrobiony to jest Twoja robota i nie będę za Ciebie robił” a sam siedział w domu albo robił zakupy.

ph

jeżeli nie przesadzasz i po godzinach zrobisz kilka kilometrów to za free ale jeżeli zamierzasz zwiedzać kraj po godzinach to lepiej szukaj już następnej roboty bo raczej szybko się dopatrzą takiego myku

szybkiroman

Witam Mam pytanie odnośnie samochodu? Po godzinach jest on odpłatny czy tez za free?

Piotrek

Mniej pracy na Hurcie ? hahah chyba kpisz kolego :). Hurt dostaje sklepy tzw. śmieciowe, w których nic nie dało się zrobić w detalu czyt. ani sprzedać, ani kleić plakatów, ani wstawić lodówki, ani zrobić odpowieniej ilości asortymentu ! Hurt nie dostaje zadnego dofinansowania i Twoja "praca" to żebranie w sklepach o cokolwiek. Detal ma o wiele łatwiej, robi plany itd. Hurt, owszem ma większa podstawe, ale zrobić plan na mercza w hurcie graniczy z cudem, a jak już zrobisz plan na mercza, to (usunięte przez administratora) Ci z planu sprzedażowego, które robia hurtownie. Jeśli chcesz sie dostac(co nie polecam) to musisz sprzedać kilku pracowników, ze (usunięte przez administratora) pracują, to się ceni w tej firmie. Pozdro

ph

1 kasa na hurcie lepsza niż na detalu 2 mniej roboty na hurcie bo tylko mercz sprzedaży tak naprawdę nie ma tak że praca spokojnie po 8 godzin dziennie chyba że masz jakiś dalszy teren 3 samochód wszyscy mają takie same po za modern traidem i horeca to pewnie będzie jakaś stara fabia lub roomster ewentualnie jakaś corsa Autem w tygodniu pojeżdzisz sobie prywatnie wokół "komina" pozałatwiać jakieś tematy natomiast na dłuższe wędrówki nie masz co liczyć 4robota generalnie polega na rzeźbie rynku tj klejenie plakatów, ustawianie lodówek,ustawianie lodówek,ustawianie lodówek,asortyment,miejsca ekspozycyjne i to tyle tak po krótce W HURCIE na pewno jest to bardzo dobry kanał na początek milion razy lepszy jak detal i kasa lepsza a obowiązków dużo miej tylko będziesz miał cel mercz mercz mercz Pozdro ale i tak wątpie że się dostaniesz chyba że jesteś jakimś znajomkiem kogoś z kierownictwa ale powodzenia

ASD!

Na co można liczyć przyjmując się na stanowisko PH ds. Hurtu? Konkretnie: - kasa, - samochód (jaki i czy do dyspozycji), - plany, - atmosfera... aplikacja była na śląsk, także jak przypuszczam, rozmowy będą w Mysłowiacach?....

Pracuje w firmie od trzech lat:)...Jeśli ktoś mi powie, że praca jako ph, daje mu satysfakcje, kłamie!!!....hm chyba, że pracuje w hurcie, albo w horece. Detal to obóz, praca po 12 h, zadań 120....Brak słow....sa niestety bardzo pewni siebie, bo od ofert na rynku pracy sie niestety nie roi.

ph

Tak koleżanko jak się zatrudniałaś 10 lat temu to żywiec to była firma która kojarzyła się z ogromnym prestiżem, i wtedy ta firma płaciła na tamte czasy bardzo dobre pieniądze, które wam dotychczas zostały, ja przyszedłem 4 lata temu do tej firmy i mam podstawy 1600zł na rękę tak że proszę Cię żyj realnie takich osób jak Ty jest jakiś procent w tym słomianym molochu którym zarządzają idioci

PH

Kolego to stanowisko zanim się narodziło to już było zajęte, tak że nawet nie zawracaj sobie tym gitary bo i tak ten wakat już jest zajęty przez jakiegoś ziomusia który musi mieć ciepło posadkę

gość

Dziękuję za info.

Obserwatorka

Inspektor ds. Kontroli Rynku to nowe stanowisko, nie wiadomo jak będzie funkcjonowało...

Koledzy niedawno pojawiło się ogłoszenie na stanowisko: Inspektor ds. Kontroli Rynku. Będę wdzięczny jak napiszecie coś więcej na ten temat tzn. jak długo się pracuje, specyfika pracy, ile można zarobić, czy do dyspozycji jest samochód itp.

To co się odbywa na rozmowie rekrutacyjnej to wielka porażka i kpina. Nie dość, że gość przeprowadzający tę rozmowę to kompletny ignorant, to zadaje debilne pytania typu- "podaj 10 cech i przydatność rozszywacza do spinek", chce być kreatywny, tyle że nie ma o tym pojęcia. Szkoda bo taka fajna firma....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.