Opinie o Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. w Żywiec

Nie mogę zrozumieć jak ci (usunięte przez administratora) mogą dalej mieć firmę mając tyle długów wszędzie a nie pójdą siedzieć no ale to taki kraj. Ku przestrodze dla wszystkich odradzam prace i jakąkolwiek współprace z tymi typami marnej jakościowo firmy.

Bożena Nowy wpis

Jak pracujecie w Kotły Żywiec? Mam na myśli system pracy. Po 8 godzin dziennie?

don_kichot 82 Nowy wpis
@Bożena

Jak? Za darmo.

Ryszard Nowy wpis
@don_kichot 82

Jak to za darmo? Nie chce mi się wierzyć, że pracodawca ten zatrudnia pracowników bez oferowania im jakiejkolwiek pensji. Brzmi to co najmniej absurdalnie, że pracodawca mógłby sobie na coś takiego pozwolić. Mogę ustalić u Ciebie, jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzenia? Tylko proszę o szczerą odpowiedź zgodną z prawdą.

Poinformuj wszystkich jakim pracodawcą naprawdę jest Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. w miejscowości Żywiec. Twoja szczerość może zmienić polski rynek pracy.

Kuba Nowy wpis
@Administrator

Jak na razie są tutaj zamieszczane same inwektywy niedouczonych i sfrustrowanych roboli którzy pracują 2 godziny a chcą zarabiać za 10.

Anonim
Klient
@anonim

Pan produkuje piece nie kompletne brakuje elemenyow zero profesjonalizmu odradzam wszystkim ludzia bo to jest tragedia

Kuba

Pracowałem tam. Część pracowników kradła materiał a część udawała że pracuje.Był mały chaos. Za pełną wypłatę można było pracować 3 godziny. Niestety właściciel był oszukiwany na każdym kroku przez 70 % pracowników. W trójkę robili kocioł który normalnie robi 1 osoba. Z wielu względów zrobiło sie nieciekawie min. ze względu sytuacji w kotłach węglowych. Nie pracuję od 12 miesięcy ale wiem jedno, takiej zbieraniny jak produkcja i pracowników (usunięte przez administratora) nie widuje się często

Pracownik Działu Obsługi Klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa 5 minut . Bardzo nie kompetentna firma . Brak perspektyw . Bardzo na niskim poziomie rozmowa ze strony prowadzącego chyba Mietek . Brak konkretów . Nie otrzymałem odpowiedzi na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia omijają to szerokim łukiem . . Po 4 minutach podziekowalem .. nie fajnie to wszystko tam wygląda .

Pytania

Bardzo zła rozmowa , brak jakich kolwiek wiarygodności , brak zrozumienia firmy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ffffsffss
 Rekomendacja

Kultura tego gościa i wg bizoniow mniej niż zero . . Nie warto tam nawet CV składać szkoda podawać swoje dane takiej marnocie .. nie oszukujmy się ale na buraka jednego czy drugiego nikt nie będzie robił .

Krystyna

Witam muj piec działa bez szwanku tylko czas na rok budowy w 1993 lat

Artur30

Stare ciecie taka prawda . Bankruci i niewyplacalni . Gile staremu z nosa wiszą jak do ciebie mówi straszna wiocha . Takich jak on to powinno się opisywać ku przestrodze tak jak powyżej ktoś pisał . Można wpaść w długi . Niszczą koniunkturę pracy w Polsce zaniżając standardy jakości pracy , płacy i kultury .

Agnieszka

@damian jakie pytania były zadawane na rozmowie ?

Gregor68

Ja po 2 latach piec wymieniłem, ten najchętniej bym im wykiprowal z powrotem niech spawają . Szkoda ich oceniać pod względem specjalizacji jak i oceny kultury . Nie polecam tam robić zakupów . Wszyscy w Żywcu ich znają pod tym względem .nie przeplacajcie u nich . Jest Defro nie daleko tam to jest pożądana firma . U tych cienkich Bolków straciłem pieniądze i czas

Pawel338
@Gregor68

Dokładnie racja oni stawiają nie na jakość tylko sprzedaż tanie mięso i dziadostwo które przepala się po roku użytkowania . Dziady

Pawel338

Jednymi słowy straszne buractwo. Opinia negatywna u wszystkich . Bizonie wydzwaniają po ludziach z ofertami pracy nawet z przed 2 lat .(usunięte przez administratora)

Czy Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Bart
@Pytanie

Oni nic nie zapewniają

Marko3377
@Bart

Lecą w kulę z pracownikami jak i klientami . Straszny chaos i kultura na niskim poziomie . Firma upada . Są lepsze firmy i kotły w Żywcu co polecam . Firma bizoń już ledwo przegnie dlatego nie warto kupować bo gwarancji nie dostaniecie .. widzę że nie tylko opinia moja jest taka ale poniżej widać kim są ci ludzie .

Damian

Rozmowa o pracę na niskim poziomie ze strony właściciela . Unikanie odpowiedź na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia . Brak odpowiedzi . Rozmowa na poziomie a i oooo uuu yy uu.. straszne jąkactwo i brak kompetencji . Z tego co mi mówiono mam się tego spodziewać . Firma upada to widać . Odmówiłem przyjecie pracy z faktów jakie zobaczyłem . Nigdy w zyciu nie spotkałem się z takimi ludźmi czy tam właścicielami . Dużo skarg na nich i reklamacji . . Bardzo niedorozwinieta firma jak i właściciele

Mietek kupa

Najgorszy zakład jak można nazwać to zakładem (usunięte przez administratora) Wypłaty nigdy na zaś jeśli mają być myślą ,że robią łaskę za 1650 zł ? Pamiętajcie z jakim się zadajesz takim się stajesz jeśli chcesz pracować wsrod wieśniaków to drzwi mają otwarte biorą każdego bez kompetencji a BHP zero (usunięte przez administratora)

Głu....pi Bartosz

Niestety nie da się opisać marności tego zakładu, dno przez wielkie D.

Zzz
@Głu....pi Bartosz

Dokładnie . Śmierci tam starą komuną. Odradzam zakupów tam i pracy jako były pracownik wiem co tam się dzieje .

Jork

Nie kompetentna firma jak dla pracowników,tak i dla klientów!!!! Oszukują ludzi sprzedając piece z cienkiej blachy a klient płaci za to czego nie ma!!! Ostrzegam ludzi przed tą firmą,bo to bankruci!!! By kupić u nich piec trzeba dać zaliczkę na blachę,bo oni nie mają swoich pieniędzy ???? Omijajcie ją z daleka,bo żadnej gwarancji nie ma!!!!! Dziwne,że skarbówka się za nich nie wzięła????

Były

Dalej dają ogłoszenia o pracę nie idźcie tam pracować piszą na olx podpis Mieczysław bizoń

Były

Firma dno , właściciele to (usunięte przez administratora) jak ojciec tak i syn , nie radzę jakiejkolwiek współpracy z nimi nawet najgorszym wrogom, przestrzegam wszystkich nie podejmujcie pracy u nich, wiem bo pracowałem tam.

Dobradusza

Pracodawca to jest zwykły (usunięte przez administratora) i oszust! Nie wypłaca od 5 miesięcy pracownika pensji rzuca im jakieś ochlapy po 200 zł o które oczywiście ludzie się sami upominaja, nie płaci ubezpieczeń. Twierdzi że nie ma pieniedzy a funduje SOBIE wyjazdy na wakacje i na narty! Traktuje ludzi jak śmieci! Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem!!

donkichot82

Bardzo bym chciał, żeby ten wpis był przyjemny, spędziłem w tej firmie prawie 12 lat, ale niestety nie da się. Rodzina jest ważniejsza niż lojalność wobec pracodawcy, wobec pracodawcy, który zalega z pensjami, wobec pracodawcy, który zwalnia pracownika w okresie przedemerytalnym, wobec pracodawcy, który nie płaci Twojego ubezpieczenia po ściągnięciu od Ciebie pieniędzy, wobec pracodawcy, który nie spełnia wymogów podstawowych zasad BHP, wobec pracodawcy, który ma pretensje, gdy przychodzisz "upomnieć się" o zaległą od dwóch miesięcy pensję . Tutaj nawet nie chodzi o weryfikację wartości pracodawcy, ale o to, Pracowniku, czy chcesz być szanowany, czy chcesz Rodzinie zapewnić byt, czy chcesz się rozwijać. Jeśli tego szukasz Pracowniku u pracodawcy to omijaj to miejsce szerokim łukiem. Tak ku przestrodze, ale do odważnych świat należy. W tym wypadku lepiej być tchórzem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j. - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wąska 1D
    34-300 Żywiec
  • NIP: 5532200535 KRS: 0000253276
Kotły Żywiec Bartosz Bizoń I Wspólnicy sp.j.