Bolix S.A.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bolix S.A.

Albert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat

Jak wygląda praca na produkcji? Jest bardzo ciężko?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Na jakie wsparcie w Bolix S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pytanie Nowy wpis
Kandydat

Warto aplikowac na stanowisko Specjalisty ds. Personalnych? Dobre warunki płacy.i pracy?

Specjalista ds. HR Nowy wpis
@Pytanie

Zapraszamy do aplikowania. Dzięki różnorodności zadań można zdobyć ciekawe doświadczenie. Więcej informacji udzielamy pod nr telefonu: 33 475 06 36.

kandydat
Kandydat

Witam, jest oferta pracy na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy na odcinku " nowej linii produktów Styline" . Na jakie można liczyć zarobki (przedział kwotowy), jaka jest atmosfera, jakimi samochodami się jeździ i przede wszystkim - najważniejsze jak często wymieniają kadrę? Czy można liczyć na jakąś stabilną pracę na kilka lat? Jak jest traktowany nowy pracownik czy ma odpowiednie szkolenia produktowe, czas na rozruch czy pełny ogień od początku i czy targety są realne do wyrobienia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bolix S.A. na stanowisko Specjalista ds. Spedycji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Lena

Generalnie jest dobrze a w kwestii atmosfery to jedli każdy pracujący bedzie pracował nad tym to będzie super!

Wojtek
Kandydat

Witam. Jaka stawka na operatora wózka jezdniowego? Widzę że jest oferta.

Ki

Praca moze i w porzadku na wysokim poziomie technologicznym, natomiast atmosfera typowo korporacyjna. Koledzy i zwłaszcza kolezanki utopią Cie w lyzce wody przy najbliższej możliwej okazji.

Kris
@Ki

Jakie zarobki na stanowisko Przedstawiciel. Jest przyjęcie na Kraków

Kandydat

@Handlowiec Dziękuję za opinię. Czasy czy się leży czy się stoi ... chyba już minęły;) Mam pytanie tylko odnośnie samych planów czy są realne i jak to wygląda w obecnej sytuacji?

Kandydat

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć jak się pracuje w firmie na stanowisku Handlowca? Dzięki za pomoc.

@Handlowiec

Witam Dużo zależy od rynku, na którym się pracuje, jeśli chodzi o samą firmę i atmosferę w poszczególnych regionach jest super. Bolix sporo inwestuje w pracowników jeśli chodzi o szkolenia handlowe czy wiedzę techniczną. W większości regionów ludzie pracują po kilka -kilkanaście lat. Nie jesteśmy jakimś wielkim korpo. U nas jest płaska struktura bez zawiłych procedur z prostym systemem raportowania. Zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów z regionu oraz innych działów od bok począwszy poprzez dział techniczny czy produkcję lub R&D. Jeśli ktoś jest mało ambitny lub szuka pracy w firmie gdzie plany same się zrobią, to napewno nie jest praca dla niego. My sprzedajemy produkty i rozwiązania wymagające wiedzy technicznej - a to nie jest najłatwiejsza rzecz na świecie. Pozdrawiam i powodzenia w rekrutacji.

Paweł

Masakra stawka taka jak wszędzie 18 brutto, to jakaś zmowa cenowa w Żywcu system 3 zmiany ale to tylko 2000 netto ;/

Pracodawca

@Paweł

Szanowny Panie Pawle, stawka w Bolix zależy od szeregu czynników m.in. takich jak rodzaj wykonywanej pracy, kategoria zaszeregowania, umiejętności i posiadane uprawnienia. Staramy się sukcesywnie podnosić wynagrodzenia. Nie mamy wpływu na poziom stawek w innych zakładach.

Marcin

@poprawca Zawsze znajdzie się ktoś kto musi skrytykować? Firma jest dobrze oceniana przez pracowników.

obserwator

firma BOLIX jako jedyna znana mi firma w tej branży udostępnia współpracującym z nią firmom budowlanym możliwość przeszkolenia pracowników tych firm w zakresie wykonawstwa nowych technologii ociepleń i dociepleń jak również izolacji balkonów na terenie swojego kompleksu instruktażowego.

Przemysław
@obserwator

Zajrzałem na oficjalną stronę internetową firmy Bolix i znalazłem informację, że prowadzona jest obecnie rekrutacja na stanowisko inżyniera technicznego wsparcia sprzedaży. Jest to interesujące stanowisko, dlatego chciałbym dowiedzieć się od Was, jak wyglądają warunki zatrudnienia oferowane na tym stanowisku przez pracodawcę? Ktoś z forumowiczów mógłby mi pomóc?

poprawca
@obserwator

No to tu się bardzo mylisz. poziom szkoleń u innych producentów przewyższa kilkukrotnie to co oferuje bolix.

Kasia

Polecam

aTa

Jakieś opinie na temat pracy na produkcji? (Zarobki, atmosfera wsród pracowników) Czy regularna i czujna obecność HR Manager BOLIX posługującego się sformułowaniami typu: "co za bzdury wypisujesz" skutecznie zniechęca wszystkich którzy mieliby coś do powiedzenia?

HR Manager BOLIX S.A.
@aTa

aTa czujny HR Manager tylko prostuje wypowiedzi, które są niezgodne z prawdą. Śmiało możesz zasięgać informacji na temat pracy w Bolixie. Na wszystkie pytania z chęcią udzielą odpowiedzi pracownicy działu HR.

Xxxxxz

Jakie macie opinie o pracy w biurze obsługi klienta? Czy jakieś nabory są obecnie prowadzone?

Ela

Produkty firmy Bolix rewelacyjne. Farby z najwyższej półki. Szkoda,że nie ma w sieciówkach, bo biją na głowę inne firmy. Tynk rewelacja. Co chwilę nowości. Polecam.

Dystrybutor
@Ela

Pani Ela miała na myśli średnią półkę - na której Bolix się nie wyróżnia.. Jeszcze mu daleko do np. STO, Caparola czy Dryvitu..

Gość
@Dystrybutor

Myślę, że Pani Ela miała na myśli farby Styline sprzedawane klientom detalicznym, które rzeczywiście są bardzo dobre.

HR Manager BOLIX S.A

BOLIX S.A. to polska firma z kapitałem zagranicznym.

Maks

Mam pytanie czy Bolix to Polska firma czy kapitał obcy

Nataliiia

Doradca Techniczno Handlowy? Plany? Auto? GPS?

@Nataliiia

plany realne, gps tak, auto - nowa flota

@
@admin

Plany są wartościowe czy ilościowe? Ile zadań, jakie są składniki premii? Jakie auto i czy do użytku prywatnego?

wyk

jakość produktu ok, ale nie polecam pracy w roli handlowca, chore ciśnienie z góry i pełno procedur,papierów

HR Manager BOLIX S.A.
@wyk

Obowiązki administracyjne posiada każdy handlowiec bez względu na firmę czy branżę. Jedni radzą sobie z nimi lepiej, inni gorzej, ale nikogo nie zostawiamy bez pomocy. Jeśli ktoś boi się targetu to powinien zastanowić się nad zmianą zawodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bolix S.A. - Żywiec

Bolix S.A.