Opinie o Renoplast Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Renoplast Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Renoplast Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renoplast Sp. z o.o. w Żywiec

podwyżka płacy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Kandydat

Jak z podwyżkami płacy -czy są okresowe tzn coroczne ? -czy czeba negocjować i tym samym miec alternatywę innej pracy w razie nieudanych lub zbyt niskich podwyżek. Wychodzę z założenia że jak ktoś przychodzi negocjować bo robi to np z powodu wieloletnich braków podwyżek to dostaje 100% tego co chce i nie mniej niż wynosi aktualna średnia na rynku która sie przecież cały czas zmienia a jeżeli sam pracodawca proponuje okresowe podwyżki wtedy wiadomo można i zgadzać się na negocjację i np upust 50% tego co oczekujemy

Janusz Nowy wpis

Jeden z lepszych pracodawców w Żywcu.

budowlanka Nowy wpis
Kandydat

są u was miejsca na produkcji lub praca fizyczna i najważniejsze pytanie jak zarobki bo budowlanka przez pandemie się rozwija wpisałem w google "żywiec zarobki budowlaniec" i wyszło że w województwie śląskim jest bardzo dobrze bo średnio 6 tyś brutto można dostać za prace fizyczne są więc jakieś ogłoszenia u was o pracę ?

zarobki
Kandydat

da radę na produkcji zarobić między 3500 a 5000 brutto tak jak np w tym ogłoszeniu na magazyniera w żywcu (usunięte przez administratora) Praca na stanowisku: MAGAZYNIER Oferowane wynagrodzenie: 3 500 - 5 000 PLN Dodano: 17. 12. 2020

Zuzanna Nowy wpis
@zarobki

Hej, czy dowiedziałeś się już może czegoś na temat tego jak realnie wyglądają zarobki na stanowisku magazyniera w Renoplast? Nikt Ci tutaj nie udzielił żadnych informacji i zastanawiam się czy wiesz coś więcej z innego źródła. Daj znać i napisz co i jak.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miłosz

Jak wysoka stawka na rękę jest proponowana dla pracowników taśmy produkcyjnej?

Zainteresowany

Jak wygląda praca na produkcji?

T35HQW

Oszukują na opłatach za dostawę do domu. Telefonicznie mówią 15zł a naliczaja 35zł ŻENADA

wojtas

Elo, firma ok, dbają o pracowników co się rzadko zdarza w obecnych czasach. Co do warunków pracy też nie ma na co narzekać, widać że stawiają na jakość a nie ilość. Jak na razie najlepsza firma w jakiej pracowałem, a już trochę zwiedziłem...

Zostaw merytoryczną opinię o Renoplast Sp. z o.o. - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Renoplast Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.