Opinie o Karczma Żywiecka w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Karczma Żywiecka, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Karczma Żywiecka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karczma Żywiecka w Żywiec

Irek Nowy wpis
Klient

Pyszne jedzenie palce lizać ????świetna obsługa. Polecam z całym sercem

Anonimek Nowy wpis

Szefowa wyzywa się na pracownikach, na zmywaku praca codziennie. Ciężka praca marne grosze. Nie polecam ponieważ bardzo duży zapiernicz, ciężka atmosfera. Ciężko dostać posiłek pracowniczy czy picie

Praca na fejsie
 Problem

Cały czas poszukują tam pracowników praca na czarno za marne grosze szefowa nie płaci uważajcie na tego pracodawcę

Nick Nowy wpis
@Praca na fejsie

Dokladnie, nie ma dnia by nie zamiescila na fejsie ogloszenia ze kogos szuka - ciekawe czemu przez tak dlugi czas nikogo nie moze znalesc skoro jest taka uczciwa! Omijać lukiem!

Michał

Faktycznie szefowa nie płaci ?

bb Nowy wpis
@Michał

Z własnego doświadczenia wiem, że trzeba się prosić o każdą złotówkę, których zresztą na godzinę jest tyle co kot napłakał. Tragiczna atmosfera, zwyczajnie wykorzystują młodych ludzi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

antonim
Kandydat

Płacą marne grosze, brak jasnego zakresu obowiązków czy grafiku pracy, atmosfera - tragiczna. Każdy przychodzi i ucieka, szczerze nie polecam.

MB

Polecam na każdą okoliczność, pyszne jedzenie, super obsługa.

Mersi

Bardzo miła obsługa, pyszne jedzonko super klimacik przy góralskiej muzyce polecam z serca każdemu

Jeremi

Bardzo dobry pracodawca ale równocześnie wymagający i pewnie dlatego są tu jakieś narzekania.

Oferują pracę bez umowy, bez jasnego grafiku, za mniej niż wynosi płaca minimalna.

Ryszard

Czyżby dobra praca nie sprzyjała zamieszczaniu opinii na forum?

Ewa

W internecie firma ma dobre opinie a żeby ją utrzymać trzeba wymagają dobrej pracy ale nie każdemu to odpowiada!!

Tadeusz

(usunięte przez administratora)cały czas szukają pracowników każdy stamtąd ucieka..... (usunięte przez administratora)

Serek

Wpisy negatywne zostały usunięte przez tą firmę.... Zależy im na dobrej opinii.. To fantastyczny pracodawca wysokie stawki wypłaty na czas... Firma godna polecenia

Jan

A kto może wypowiedzieć się o Karczmie żywieckiej jako o pracodawcy? Jak Wam się pracuje? Jakie są godziny pracy? Jestem również ciekawy czy jest zapewniona umowa o pracę? Podzielcie się opiniami. Czekamy na nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Karczma Żywiecka - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karczma Żywiecka