Grupa Żywiec S.A.

Żywiec

Opinie o Grupa Żywiec S.A.

Mickey

Grupa Żywiec na jakie zarobki można liczyć na stanowisku pH detal/horeca , czy są jakieś różnice np odnośnie samej grupy Żywiec a browarów zamkowych ? Jaka flota ? Jakie budżety ? Jaka premia ? Jak wyglada sama praca ?

Zainteresowany2017

Bogdan

Jakie auto dostaje ph ? Jak wygląda sytuacja z korzystaniem do celów prywatnych?

meg
@Bogdan 08.08.2017 19:49

Do 250km na miesiac mozesz korzystac z auta prywatnie , potem ci juz naliczaja

ph
@meg 10.11.2017 08:14
Do 250km na miesiac mozesz korzystac z auta prywatnie , potem ci juz naliczaja

w praktyce jest troche luźniej. ph mają fabie 3, kierownicy mają rapidy/oktawie.

zdol

Witam! Chciałbym zapytać jak wygląda praca w laboratorium przemysłowym w Grupie Żywiec

pio

Wasze konkursy i loterie są nieprawdopobne do uzyskania korzyści. Dużo kupujemy piwa z firmy Żywiec i nic z tego nie można uzyskać. Wasze promocje są beznadziejne.

Pom

Ubiegałem się o jedno ze stanowisk w GŻ. Pierwszy etap- rozmowa kwalifikacyjna przez telefon, długa, w miłej atmosferze. Ponad godzina rozmowy zakończyła się deklaracją, że dostałem (usunięte przez administratora) oraz prośbą, aby czekać na informację o drugim etapie, do którego się zakwalifikowałem, a więc spotkanie z Kierownikiem Obszaru Sprzedaży. I na tym koniec, bo Pani rekrutująca się już nie odezwała, mimo telefonów i sms. Niepoważne podejście, nie spodziewałbym się po GŻ takiej akcji, tym bardziej, że rekrutacja prowadzona była przez pracowniczkę GŻ, a nie jakiejś zewnętrznej firmy rekruterskiej. Ogromny niesmak pozostał, nie mówiąc o niepoważnym podejściu firmy do ludzi i rzucani słów na wiatr. Także to, co mówią przez telefon to jedno, a to co robią- to drugie. Wobec takich osób powinny być wyciągane konsekwencje służbowe, skoro pracują w ramach firmy i zachowują się tak nieprofesjonalnie.

Dora
@Pom 03.11.2017 12:05

dokladnie, mialam tak samo. Przez telefon gwarancja odpowiedzi z terminem drugiego etapu, bo wszystko poszlo okej i cisza, totalna olewka i zero kontaktu. Niepowazne podejscie, bo przeciez dla ludzi taka rozmowa jest niejako zobowiazujaca, pani A.S. ktora prowadzila rekrutacje jak widac tylko deklaruje, a rekrutacja byla pewnie tylko jako podstawka

Marek
@Pom 03.11.2017 12:05

do mnie ostatnio oddzwoniła,ze niby na zdrowotnym była , Spotkanie rekrutacyjne 350km od mojego miejsca zamieszkania ,bo Pani X z warszawy przyjezdza , odmówiłem , to moze zorganizuja gdzies blizej . Czytam te komentarze i jestem przerażony , serio jest az tak zle ? To gdzie w takim razie warto pracować ?

Grabczons

Grupa Żywiec ma bardzo ciekawa flotę samochodowa.... skody fabie z przebiegiem... Hmm... 280 tys? :D wstyd... piękna wizytówka praktycznie lidera na polskim rynku. Szkoda mi tych przedstawicieli którzy jeżdżą tymi rzechami. To juz nawet bezpieczne nie jest. Fakt pojawiają sie juz nowe fabie ale zanim zajeżdża do zera te stare to trochę minie ..

Aneta

@phtakie właśnie było Twoje doświadczenie z pracy w firmie? Rozumiem, że pracujesz/pracowałeś jako przedstawiciel handlowy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed aplikacją? Takie dodatkowe informacje będą teraz bardzo pomocne. Tym bardziej, że właśnie trwa rekrutacja na to stanowisko.

ph

Człowieku daj sobie spokój. Najpierw Cię omotają, a później wycisnął jak cytrynę........

Aneta

@XYZwidzę, że niestety nikt do tej pory nie odpowiedział na Twoje pytania. Czy zdecydowałeś się na udział w procesie rekrutacyjnym? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat warunków pracy w firmie. Czy może udało Ci się zadać pytania, które Cię tak zastanawiały? Jaką dostałeś odpowiedź?

XYZ

Witajcie, mam zaproszenie na rozmowę na PH, teren Wrocław. Warto? Jak wygląda sama rekrutacja? Jakie zarobki? O co chodzi z tymi cięciami dot.samochodów? Ile wizyt dziennie? Z góry dziękuję za info :) Pozdr. XYZ

PH Gastronomia

Pracuję w Distribev Orbico od początku. Wcześniej 8 lat w Grupie Żywiec jako PH. Nikt nas nie pytał o zdanie czy chcemy przejść do nowej spółki czy nie. Zostaliśmy przeniesieni bez odpraw i zapewniam,że 90% z nas , nie była z tego zadowolona. Teraz ? Strategia firmy w HoReCe to klapa,ale nowa dyrekcja chce się na siłę bronić, a właściwie bronić swoich nie potrzebnych stanowisk. Mobbing, próby zastraszania ,bombardowanie dziesiątkami meili,na prywatne skrzynki. Dyrektorzy ie mają pojęcia o rynku HoReCa ,ale dużo obiecali prezesowi , zatrudnili nowych kosów i super ale gdzie pomysł,żeby na to zarobić...Nie realne plany ( nikt z handlowców nie robi planów,,słownie NIKT ,więc proszę bez komentarzy,że trzeba być ambitnym i lepiej pracować,bo to bzdura ), z dynamiką kilkadziesiąt procent rok do roku,więc premii nie widzimy. Ciągłe cięcia, obecnie w tzw. polityce samochodowej. Siedzimy tutaj tylko licząc na odprawy ,albo na to,że Branco wreszcie przestanie dawać się oszukiwać , zobaczy jakie są realia i wyczyści kadrę menedżerską . Potem TRZEBA ZMIENIAĆ WSZYSTKO OD PODSTAW...Na razie bez szans....Dla zainteresowanych pracą...Szkoda waszego czasu i życia...Co do pracy w GŻ jest lepiej niż u nas ,ale też brak pomysłu i perspektywy redukcji . Mimo to pracę w GŻ w przeciwieństwie do Distribev można polecić .

Aneta

@pppp jeśli znikają posty oznacza to, że są one archiwizowane przez administratora za naruszenie regulaminu portalu. Komentarze między innymi nie mogą zawierać pomówień, wulgaryzmów, czy też naruszać dóbr osobistych. Dlatego też przed zostawieniem wpisu należy zapoznać się z regulaminem.

pppp

Forum do niczego usuwa posty na ktorych choc troche mocniej opisuje sie sytuacje w tej firmie nie polecam nawet tego czytac co zostaje

zakupowiec

Witam, A co na temat pracy w biurze w Warszawie możecie powiedzieć? Dział Zakupów mnie interesuje.

była w zywcu

Witam , pracowałam tam kilkanaście lat i powiem tak to co oni w ogłoszeniu piszą , że dają świadczenia pozapłacowe to prawda , ale za każdy dodatek typu karta na sport itp każdemu z wypłaty co miesiąc za to odciągają nie małą kase , za auto także.Jeśli chodzi o nagrody z korony to są one tylko dla kilkunastu pierwszych ph z ponad kilku setek ph , a nie dla każdego.Ogólnie firma ciągle zwalnia i nie zawsze szuka nowego -tendencja spadkowa jak wszędzie jeśli chodzi o ilość ph w rynku.Poza tym nikt Ci tyle nie załatwi co Ci firma i kierownik naobiecuje.Ogólnie codziennie spychologia na handlowca , jak bedzie fikać to go zamienią na innego który bedzie zmuszony dalej obiecywać.Podział punktów do obsługi nie zawsze sprawiedliwy ktoś był wcześniej ty wchodzisz punkty przebrane i dostajesz te gorsze.Teraz to jest raczej krótka przygoda praca dla wytrwałych odpornych na stres.Ciągle tracisz punkty poprzez polityke firmy , która nie zawsze jest słuszna.Czym dłuższy staż w tej firmie tym większe zagrożenie , że bedą chcieli się pozbyć ph. Ogólnie nie polecam chyba , że chcesz zdobyć doświadczenie to potem radze ewakuacje , ponieważ szkoda czasu ze względu na brak awansu.Kumoterstwo jeśli chodzi o awanse

Dudi

Pieprz... jak połamani. Pokażcie mi inną firmę na tej stronie w której płynie miód. Pracuję w tej firmie 10lat jako PH a problemy o których piszecie są mocno naciągnięte. Ta firma jest dla Przedstawicieli a nie dla pierdół które nie radzą sobie w rynku. Jak coś Wam nie pasuje, to granice są otwarte, może lepiej poczujecie się w szparagach niż w koszuli za kierownicą. Powiedzcie ile godzin dziennie jesteście w pracy 8? a ile czasu poświęcacie na jakościówkę godzinę? Jak już ankieta jest czymś ciężkim do wykonania, to szacun. Tak mi ciężko, tak mi źle, to żonom możecie wciskać, żeby nie kazały Wam myć okna. Wymian nie ma to fakt, ale terminy to Wasze zaniedbania nie firmy. Budżet na działania jest tylko trzeba nim racjonalnie zarządzać, a nie bezmyślnie siąść i wypierdzielić całą kasę, założę się, że w domu tak nie robicie.

@Dudi 06.04.2017 08:14

hehehe ... no proszę robocik zaprogramowany na pracę się odezwał! ;-) Jak miło... Skoro jest tak pięknie jak mówisz to dlaczego modern został zlikwidowany i połączony z tradycją? Z 43 PH zostało bodajże 13stu. Twoja WSPANIAŁA FIRMA pozbyła się 30 PH, a reszta dostała info żeby nie nastawiać się na pracę dłużej jak do końca roku. I co też napiszesz i będziesz obrażał że byli słabi!? Przeterminy to zaniedbania PH!? Słuchaj nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz, ale ja obsługiwałem dość duże i znaczące sieci, do których fyrma GŻ wysyłała towar paletami, ale jak coś się nie sprzedało to sam musiałem się martwić. Budżet!? Człowieku o czym Ty mówisz!? Jak można racjonalnie zaplanować budżet, kiedy dostajesz informacje 5 października, że na ostatni kwartał masz cięcie ogólne na poziomie 40-50 %!? Czas pracy!? Wyjeżdżałem do pracy o 7:40 i najwcześniej zdarzyło mi się zjechać raz o 15 do domu. Normalnie zjazd po 16stej.ANKIETY!? Ty chyba nie wiesz na czym polega praca PH!? Z pewnością nie na wykonywaniu ankiet, zdjęć, zbieraniu podpisów i zadawaniu debilnych pytań! Czytam te Twoje wypociny i nie wierze. Żal mi takich ludzi jak Ty! Jak znam życie GŻ pewnie jest Twoją pierwszą pracą i nie wiesz że może być coś normalnego, gdzie szanują człowieka i godziwie płacą. Śnij dalej swój piękny sen i rób karierę w Grupie Żywiec! :-) Ale rada moja taka, by nie obrażać bo sam jesteś wtedy pierdołą! Powodzenia.

@Dudi 06.04.2017 08:14

Jedna myśl mi nie daje spokoju... MUSISZ BYĆ NAPRAWDĘ SUPER PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM skoro pracujesz w GŻ na tym stanowisku 10 LAT!!!! Piszę to oczywiście z dozą ironii, bo to tylko świadczy o Tobie. Przecież Grupa Żywiec, super pracodawca, słynie z programu rozwoju i dziwi mnie fakt że nie zostałeś doceniony... ja pracowałem dużo krócej i nie byłem tylko PH. To samo ludzie którzy ze mną pracowali. Ale to się już skończyło. Teraz firma idzie na współpracę z agencjami, które odwalają za nią robotę. Na stanowiska kierownicze i menadżerskie przychodzą ludzie z zewnątrz i dostają wyższe podstawy niż ludzie z wewnętrznej rekrutacji. Nie wiem czy faktycznie pracujesz w GŻ 10 lat. Jeśli tak i nie awansowałeś, to ja bym się tym raczej nie chwalił! :-/ tylko zadał sobie pytanie dlaczego ciągle jestem tylko PH!? i kto tu jest pierdołą!? ;-)

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - detal i sieci lokalne. Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące na to stanowisko?

mmmm
@Aneta 31.03.2017 11:59

generalnie niczego ,zapewniam cie ze szkoda czasu.

zainteresowany

Cześć. Czy ktoś się orientuje jak z 13tka w tym roku. . .

Ciekawy

Hej wszystkim, teraz prowadzą rekrutacje dla PH do spraw gastronomi Podkarpacie. Powiedzcie mi czy warto próbować? Pracowałem jako PH w różnych firmach ale u prywaciarzy, pojeździłem tydzień czasu w firmie konkurencyjnej niestety nie bardzo mi się tam widziało (jestem obiektywny i wiem czego chce :D ) Widzę dużo negatywnych komentarzy wiadomo w każdym jest jakiś 1% prawdy. Czekam na jakieś konkretne informacje. Pozdrawiam :)

Antonio

Stracili 65% sklepow w Warszawie,przez wlasna glupote!!!!

G ż Wrocław

Odradzam w 100%. Nie wiem jak w innych oddziałach ale we Wrocławiu jest tragedia. Ludzi traktuje się jak rzeczy. Firmy partnerskie ( przewoźnicy) są traktowane jak zło konieczne przy panujących tam układach kierownika i logistykow. Klienci przez brak ich kompetencji dostają piwo z tygodniowym opóźnieniem i w innych cenach. O wszystko trzeba się prosić i to z różnym skutkiem. Polityka kar i straszenia zamiast motywacji. Omijajcie szerokim łukiem!!!! Ja na szczęście mam to już za sobą i dopiero teraz zaczynam żyć zawodowo.

@G ż Wrocław 08.03.2017 22:02

Witamy wśród żywych!;-) To co teraz się wyrabia w tej firmie przechodzi pojęcie! Mam kontakt z ludźmi którzy zostali i czasem nie dowierzam! Cięcia kosztów na szkodę pracowników i klientów. Zrywanie umów z sieciami lokalnymi (PH nie ma jak realizować zamówień, ale targety takie same), kablowanie etc... Kontrole KOSów bez feedbacku a później pretensje i szantaż że jesteś do zwolnienia...No a wisienką na torcie sławne już w Grupie Żywiec egzaminy! :) Pięknie nazwane certyfikacją ;-) W formie pisemnej i oczywiście ustnej przed komisją!;-) A w komisji osoba która nigdy nie miała kontaktu z klientem w terenie ;-) hehehe... a to tylko mały procent "fakapów" mających miejsce w GŻ. Szkoda, że tak to się wszystko toczy, bo za jakiś czas zmienią się władze i cała menadżerka i trzeba będzie od początku pracować, nie nad produktem tylko nad przywróceniem dobrego imienia...

Gosik

Witam. Mam kilka pytan odnosnie osob ktore wspolpracowaly z Grupa Zywiec chodzi o kodeks etyki, a mianowicie: Czy byles zapoznawany z kodeksem etyki a jesli tak to w którym etapie (rekrutacja, szkolenie bhp..) Czy wiesz jak mozesz zglosic jakies naruszenia? Telefonicznie? Do kierownika? Jak Twoim zdaniem mozna określić osobe ktora mowi o nieprawidłowościach? Donosiciel, spolecznik, nadgorliwiec? Czy miales ostatnio jakies szkolenie z etyki w biznesie? Jakie naruszenia wedlug Ciebie powinny byc zawsze zglaszane? (dotyczace bezpieczenstwa w pracy, korupcja, przywlaszczenie mienia czy inne?).

Gosik
@Gosik 02.02.2017 12:06

Informacje prosze zamieszac tutaj lub bezposrednio na adres; gosik15@gmail.com

oj tam

Nie polecam nikomu. Wszystkie firmy w tym GŻ przestały szanować sowich ludzi w terenie. Nie realne zadania, targety z kosmosu. Chcą być liderem a nie wymieniają piwa po terminie swoim klientom, którym na siłce wciskają dodatkowe słupki, expo. Brak rozwoju, kolejne zwolnienia, firma szuka oszczędności i zatrudnia Ph na UZ przez agencje. Szkoda pisać..praca dla studencików za 2k

Bulba.

Hehehe! Ludzie zacznijcie odróżniać Distribev (cyrk na kółkach) od Grupy Żywiec. Pracuje ponad dwa lata jako ph w ŻYWCU i nie narzekam. Fakt, jest kilka niedociągnięć, jak np plany jakościowe, czy hl, ale są też narzędzia! Ten kto nie chce pracować, nie będzie pracował i będzie mu wszędzie źle. Zainteresowanych zapraszam do dyskusji. :-) Pozdrawiam.

Dzięki Bogu Były Pracownik :)
@Bulba. 22.12.2016 09:57

Jakie masz narzędzia? Dwie zgrzewki Tatry w puszcze na miesiąc? To nazywasz narzędziem? Obcinanie kasy na wystawki u klientów to też wg. Ciebie narzędzie?

qwerty
@Bulba. 22.12.2016 09:57

Proszę o mejla na qberto88@gmail.com , jestem zainteresowany podjeciem tam pracy, można o info jak to wygląda fizycznie praca itd .

rafał

Jak wygląda rekrutacja?

Kasia

Nie polecam. Byłam na rozmowie, obiecali że oddzwonią, nie oddzwonili pozniej juz nikt nie odbierał telefonu. Nie profesjonalna firma

myrainbow

a czy kojarzycie ile można zarobić na praktykach letnich albo programie menadżerskim? Zastanawiam się właśnie czy warto aplikować... ;)

myrainbow

pitr

Witam.Jak sie nazywa firma logistyczna co jest podwykonawcem Grupy Zywiec.Jedna Elbo a ta rdruga na nowym magazynie?

gastronomia

witam, moze ktos powiedziec cos na temat pracy w gastronomii? Ile wizyt dziennie, jaka plus/minus kasa? jakie auta? Mozna za oplata korzystać prywatnie? pozdrawiam

Łukasz H

Widziales deputat piwny paranoja, na swieta dostajesz 3-5 zgrz. Piwa z data krotsza niz 2-3 msc, jak w zeszle swieta desperadosy 0'33 z data 2 tygodniową. Super :)

witek

Masakra. Pracuję w vansellingu i chciałem zmienić robotę na lżejszą jednak ludzie w tej firmie są niepoważni. Po rozmowie informują że zadzwonią z odpowiedzią zwrotną po czym nie dzwonią. Ogólnie praca dla zbieraczy zamówień. Widzę co robią w sklepach przedstawiciele Żywca. Musisz domknąć jakiś plan - jak wszędzie plus dystrybucja(sprzedaż paru sztuk wybranego piwa). Jak ktoś chce się zastać i zmarnować to powinien iść do tej firmy. Wolę swój kocioł ale za godziwe pieniądze plus wiele konkursów motywacyjnych.

zawiedziony

Opinie na temat panującej kultury w firmie ,można sobie wyrobić niekoniecznie w niej pracując. Żywiec jest tego najlepszym przykładem. Szorstka i mało przyjemna paniusia z HR która prowadzi rekrutacje wstępną , i kompletny brak profesjonalizmu w postaci przedstawiania konkretnej daty dot. informacji zwrotnej. Finalnie - ZERO kontaktu i odpowiedzi co do wyników rekrutacji. Żałosna praktyka , niegodna dużej korporacji.

zainteresowany magazynem

Jak wyglądają zarobki na stanowisku operatora wózka widłowego, oraz czy jest to praca pod browarem czy firmę zewnętrzną?

jasne

Kiedy kierownicy przestana pisać tu takie pierdoły na stażu to wszystko jest piękne niech zaczną pracować to im się odechce.Jeżeli chodzi o pracę na magazynie idź i się przekonaj, szybko się przekonasz kto mówi prawdę.

gość

szkoda że większość pochlebnych wpisów jest od kierowników którzy mają problem z kadrami bo ludzie uciekają z tej durnej firmy gdzie pieprz rośnie.

jefs

A jak jest w gastronomii? Warto aplikować na PH do horeki?

bbbbbb

Spora,bo powywalali leserów i szukają nowych

Jeffrey

Cześć. Dziś widziałem Skode Rapid z Grupy Żywiec. Kto w Żywcu śmiga rapidkami? Pozdro

czarno-czarna
@Jeffrey 30.11.2015 20:51

Rapidy mają KOSowie - kierownik obszaru sprzedaży

Jeffrey

Leon

@finka, ledwo nogę dasz do mojego sklepu i Cię zjem na dzień dobry, chyba, że spłacisz długi i obiecanki swojego poprzednika, bo jeśli nie, lodówki itp wystawiam przed sklep.

some-one else

Firma zwolniła sporo osób...handlowców też. jednak oferty pracy są...więc chyba chciała sie pozbyc starej zalogi..a hndlowcy to swoja droga niezle kombinowali..cwaniactwo straszne...

Kajetan

Moge powiedziec kilka slow na temat firmy distribev jak i gz sam bylem w trakcie zmian i przejscia do nowej spolki ci ktorym sie 'poszczescilo,' zostali w gz pozostali trafili do distribev. Zmienie ulegl system premiowy 1.Kiedys mozna bylo nie zrobic planu w danym miesiacu ale jezeli pokryles roznice w kolejnym wtedy odzyskiwalo sie premie stracona za ubiehly miesiac. Po zmianach brak takiej mozliwosci - nie zrobisz planu nie ma kasy. 2. Zabieranie % z premii za dlugi Twoich klientow z mozliwoscia odzyskania tego % Po zmianach brak takiej mozlowosci ( ale jesli nie masz premii z innych parametrow i nie maja z csego zabrac za dlugi to czekaja z tym do kolejnego miesiaca ( jesli wszystko pieknie sie kreci i w terminach mozesz maxymalnie zarobic 400zl za terminowosc klientow albo stracic do 400 bez mozliwosci odzyskania.) 3.premia roczna byla suma planow zrealizowana przez caly rok = srednie wynagrodzenie za plan roczny do wyplaty dla ph Teraz brak takiego parametru. 5.kiedys placili za Sprzedaz piwa ilosciowo plan na hl Sprzedaz wodki i win asortyment pozapiwny plan na wartosc / przychod Merchendising parametr wyglad sklepow i kontrola 10 w danym miesiacu Naleznosci na klientach Po spelnieniu planu na piwi wodke i dobra ocena sklepow ( obsluga 60-70 psd tygodniowo) plus terminowosc klientow w splacaniu faktur Premia 100% wynagrodsenia podstawowego ( jesli miales 2000 tys to dostawales drugie 2000 premii -) Z racji tego ze db jest spolka ktora zajmuje sie sprzedaza I nie zajmuje sie merchem Ph rozliczany jest teraz Z przychodu i marzy Wiec plan na piwo nie jest najwazniejszy tylko kasa / marza Wodka wina wszystko co najdrozsze Zadania dodatkowe Zadania specjalne Bardzo czesto sa b. Trudne do spelnienia I sa zroznicowane w danym miesiace Zwiazane najczesciej ze sprzedaza Plan na produkty wysokomarzowe Plan na dotarcie z super drogim alkoholem ( zeby tylko dotarcie - ale z konkretna iloscia) Plan na aktywny zakup danego produktu w pewnej ilosci przez dany procent wszystkich sklepow. Itd itd. Szkoda ze nikt ludzia nie powiedzial ze po zmianach z gz na db Po tym jak nie musza wiessac plakatow Ukladac piwa w lodowce Robic mercha Z 60 sklepow Zrobi im sie 120-130 Ktos madry tam na gorze wymyslil ze Skoro nie ma mercha Ludzie maja o polowe wiecej czasu. W rzeczywistosci Sa duze problemy z przemialem tej bazy klientow Transport w calej pl to jakas parodia Telefony sie urywaja Zadan prsybywa Niezadowolenie wzrasta Pretensje na kazdym kroku za wymuszane obietnice przez ph odnosnie ile sprzeda w ostatnich dniach Jakosc obslugi zarowno na poziomie transport - klient Firma - klient Firma - ph Zenujaca Zebrania na oddzialach najczesciej okolo 15-16 do 18-19 Jesli jest zle po prostu sluchasz przez 2 h se jestes najgorszy i to Twoja wina nir tego ze masz chujowa oferte. Jak w konkurencji jest lepiej to idz tam pracuj ( takie leca slowa i motywacyjne teksty) Jesli ktos sie zastanawia To nie polecam Firma jedna jak i druga wyznaje fantastyczne zasady ( 1.jak najwiecej za jak najmniej 2.Wszystko zrob sam i nie zawracaj glowy bo pomysle ze sobie nie radzisz 3.im mniej masz ( narzedzi do pracy) tym lepiej myslisz 4.najlepiej zrob wszystko na relacjach. Osiagnij cel a i tak pokazemy Ci ze jestes slaby bonwiele tematow ci ucieklo i mogles zrobic to lepiej Ph jest jedynym ogniwem ktory laczy klienta z firma i dba o jego jakosc obsluge i wspolprace. jeseli ktos sie zastanawia nad gz lub db To odradzam Firmy sa nastawione na maxymalne korzysci ktore wy im dacie Wydoja z was resztki energii i checi do pracy. Ci bardziej ogarnieci zmienili prace Lub poszli na zwolnienia lekarskie i Ja jestem z tych pierwszych Mialem dosyc Tlumaczenia sie za winy i bledy czegos co nie dziala dobrze. Ale jest liderem i kazdy sie prsyzwyczail. Narasq

Marchewka69

skad wy macie takie wyliczenia? przeciez PHowcy maja indywidualnie okreslane podstawy, a premia jest liczona % od podstawy, wiec ta 3350 jest informacja bledna, ale to dobrze, po co maja wiedziec konkurenci ile nam placa..

gosc

max 3350 jezeli, przepracujesz cale dnie, nie widzisz rodziny, dzieci, do domu wracasz tylko spac. A na dodatek zeby te 3350 na reke dostac musisz zrobic max z 4 parametrow po 115%. jezeli robisz po 90% twoja premia wyglada tak : 000000.

vega

Hej. Podły synek sąsiadki dostał sie do GŻ na ph. chwali sie że ma 5 tysia miesiećznie i to od pierwszego miesiaca. jest to mozliwe ???

PH
@vega 12.08.2015 19:12

CZARNY
@PH 15.08.2015 09:12
To jest możliwy maksymalny zarobek BRUTTO ! Osiągnięcie maksymalnej premii jest tak samo możliwe jak 6 w lotto.......

MAX NA RĘKE TO 3350 ZŁ

Marchewka69

Faktycznie, twoja historia jest wyznacznikiem jakosci piwa i odpowiedzialny za to jest producent, przedstawiciel handlowy, a juz nie sklep w ktorym to juz nie producent i ph decyduja jak ono jest przechowywane, jaka klient utrzymuje temp w lodowce. Odnosnie twojego kibla..mysle, ze musisz zainwestowac w lepsze kostki, albo jakies zele - wtedy moze jakosc piany w sedesie Ci sie polepszy. Po 1zł to kolego moze uda Ci sie wlasnie kupic Tyskie, mi by było wstyd sprzedawac Warke ponizej 1zl.

Piwosz

Ostatnio kupiłem 2 piwa Tyskie i Warke. Nalewając Tyskie powstała ładna solidna piana która stała dobrych kilka minut. Potem niwa szklanka i nalałem Warkę-piana tak samo licha jak w kiblu po spuszczeniu wody. Taką lipę to po 1 zł powinniście sprzedawać albo zacznijcie robić coś na czym się znacie

~

od kiedy pracuje nie ma takiego stanowsika w GZ, stanowisko nazywa sie Przedstawiciel Handlowy, a jednym z wielu obowiazkow takiego PH jest rowniez mycie,ukladanie lodowek i ME, jak rowniez wieszanie plakatow.

Zostaw opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Żywiec S.A.