Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Dorota

Wiecie jak jest na dziale księgowości? Dobrze się pracuje ?

Planowanie

Jakie opinie o pracy w siedzibie głównej w Warszawie? Jaka atmosfera w pracy? Pozdro

le dowiedziałam się ,że dalej

Pracowałam w GŻ w jednym z browarów -30 lat. Najpierw w księgowości później dział zakupów a na końcu dział planowania. Byłam głównym planistą .Byłam bardzo zaangażowana w swoja pracę .Nawet w nocy odbierałam telefony z linii produkcyjnej. Piwa nie brakowało do sprzedaży , wyniki były OK. Nagle dowiedziałam się ,że dalej sobie nie poradzę -wchodził nowy projekt planistyczny w którym nie byłam szkolona tylko moja podwładna która miała mnie później szkolić. Żenada!! System tak działa,żeby nie dopuścić pracownika do ochrony(4 lata przed emeryturą)Ja miałam 5 lat i 4 miesiące do emerytury.Ochrona jest poniżej 4 lat.Sposób w jaki mi to przekazali daje wiele do życzenia a przecież jestem dorosłą osoba która wszystko rozumie.Pozostał żal...Mam 55 lat i dużo siły do pracy, jestem dyspozycyjna ,pracowita i z doświadczeniem zawodowym. Nie ma żadnych skrupułów ,że przepracowałam prawie całe życie zawodowe dając z siebie bardzo dużo...

wwwww.
@le dowiedziałam się ,że dalej

Widocznie jesteś już za stara powinni cię wykopać z firmy,,

Sssssss
@wwwww.

To moze ciebie wykopac jak bedziesz po 50 i zrobic wiek emerytny 70 i żyj bezbkasy 20 lat bezmuzgowcu

xxx
@wwwww.

Też będziesz stara bezmózgowcu....

Wwww
@xxx

Wszystkich starosc dopadnie ,dlatego trzeba z szacunkiem do takich osób

ja stara
@Wwww

nie czuję się stara :-)znalazłam pracę super pracę :-)

Wwww
@ja stara

Gratuluję

iksrazcnag
@le dowiedziałam się ,że dalej

tak bez skrupułów wyrzucają z pracy zwykle pracowników niewygodnych czyli doświadczonych z wiedzą ze stażem powyżej 50 lat Kiedyś w 2013 wprowadzili taki program redukcji kosztów. Pracownicy nazywają go 50+ czy kto ukończył 50 lat życia a jeszcze ma stażowe to jest za drogi i nie ważne ile jest wart dla firmy. Gdyż kierujący tą firmą mają w (usunięte przez administratora) jej los i cele i rozwój w dłuższej perspektywie gdyż oni mają kilkuletnie kontrakty i cele, więc po nich choćby zgliszcza to nie ich problem Oni będą już kontynuować karierę w innych oddziałach Heinekena Chore nieludzkie to ale prawdziwe A w eter puszczają fałsz że Grupa Żywiec jest wzorowym pracodawcą

zatrudniony w GŻ
@iksrazcnag

nie da się ukryć, że trafiasz w punkt. Jedyne co się liczy, to premia dyrektorów, a firma... kogo to obchodzi?

Dana
@le dowiedziałam się ,że dalej

też byłam tak samo potraktowana

tępa dzida

zgadza sie w 100%

Daniel

Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez Pana Tomasza to jakaś porażka.

Www
@Daniel

Co to za Tomasz?

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
iksrazcnag

A mnie dziwi że ta firma jeszcze nadal istnieje Problem który opisujesz istnieje od dłuższego czasu w tej firmie Oni inaczej nie umieją teraz ta firma zatrudnia wygodnych niefachowców gdyż pracownik nie może być mądrzejszy i lepszy od przełożonego. Jak to w korpo. Ta piramida kończy się poziomie M i tutaj jest pies pogrzebion :-) Znam ich i ma tez porównanie z okresem gdy pracowałem dla nich. W latach od 2013 przeprowadzili głęboką reorganizację mająca na celu oszczędności kosztów stałych i co zrobili pozbyli się ludzi którzy coś umieli Teraz funkcjonuje u nich zasada "mierny ale wierny" i nie mądrzejszy od szefa. Trudno nie być mądrzejszym jeżeli dla przykładu ktoś ma doświadczenie z dziale zakupów i nagle pojawia się nowy dyrektor zakupów osoba zielona w tej dziedzinie ale w dobrych relacjach z szefami na poziomie M i ta weryfikuje tego pracownika? Albo szefem księgowości zostaje człowiek który wie że jest księgowość w tej firmie a jego awans to nagroda za donoszenie i knucie i podpieprzanie kolegów którzy zbyt szczerze nieopatrznie wyrażali swoją opinię o zmianach w firmie które były na jej szkodę. Naprawdę aż dziw że ta firma jeszcze dryfuje. Powinna już odejść do lamusa wraz z tymi pseudo profesjonalistami na czele z kierownictwem na poziomie M choćby w finansach czy marketingu

Adam Kajto

Witam .Wypowie się ktoś na temat pracy na stanowisku serwisanta urządzeń barowych?

Mefju
@Adam Kajto

Również chętnie poznam odpowiedz na to pytanie.

Witam, Jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy ? Jaka jest podstawa i ile można dostać premii? Trudno jest wyrabiać plany? Jak szefostwo?

Izydor
@Andrzej

Wyższa podstawą niż w innych firmach fmcg,ale za to mniejsza premia od 18-35% od stałego wynagrodzenia.Wszystkie plany są do zrobienia chociaż czasami przesadzają z ilością zadań,które narzucają do zrobienia,ale takie uroki korporacji(ilość,nie jakość).

@Izydor

@Izydor dziękuje za odpowiedź. Podaj proszę konkrety, tzn jakie są widełki podstawy i ile udaję się średnio zarobić w trakcie miesiąca oraz jaki jest maksymalny zarobek (podstawa + 35%). Dziękuje

pedros76

Potwierdzam, że to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie Polecam nawet początkującym.

Bbb

Witam, czy posiadasz ktos więcej informacji na temat organizowanych zawodów wędkarskich w Grudziądzu 4-5.10? Na jakim akwenie będą organizowane zawody? Jaki będzie system rozgrywek? Po ile osób może być z jednego zakładu ? O której godzinie zaczynaja się zawody? Pozdrawiam

Tygrysi szpon

Nie polecam. Kierownik Tomasz z oddziału Szaflary to bucymil i siorbacz stajenny.

Witam jakieś są zarobki na początku na produkcji na rozlewie i jakie późniejsze ?

Witajcie, Pojawiła się oferta pracy specjalisty ds klientów kluczowych horeca w Grupie Żywiec? Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska? Zakres obowiązków, auto, kasa? Warto?

Tararara
@Anna

Też się podpinam. Jakieś i formacje?

Tola
@Anna

NIE WARTO !!!

Aneta
@Tola

Dziękuję za opinię, ale szczerze mówiąc niewiele wnosi do dyskusji. Rozumiem, że nie polecasz pracy w Grupa Żywiec S.A., ale możesz podać konkretne powody? Napisz proszę trochę więcej konkretów.

DD

Przede wszystkim brak dojazdu. Odkąd właścicielem jest Grupa Żywiec mimo wielu próśb działkowiczów zlikwidowali dojazd. Autobus dojeżdżał tylko 2 razy na godzinę i zaraz zawracał ale też im to przeszkadzało, ogrodzili się pachołkami bo to ich własność i gdzieś mają starszych, schorowanych ludzi którzy muszą ponad kilometr dochodzić do przystanku. Wstyd PANIE PREZESIE pan tez kiedyś będzie stary.

Mbmvm

Witam, może ktoś powiedzieć jak się pracuje na stanowisku serwisanta w terenie?

BB

Cześć . Ile w elblągu dopłacaja do wczasów pod gruszą ?

Dennis Rozrabiaka

Błagam , mnie wywalili po 14 latch pracy sezonowej - ...bo kot mnie pogryzł:), ciekawe co kot robił na terenie rozlewni?

Dali 2300 i sa bogami to jak ludzie maja szanowac prace w elblagu nowy browar xpo i juz zwolnienia w sierpniu

Myslamem ze forma xpo elblag bedzie dobra firma ale po dwoch miesiacach pracy zabieraja ci premie za byle co poraszka a pan kierownik radek nie szanuje ludzi poradzka firma

Ciach

Witam. Poszukuja kierownika produkcji packaging managera. Czy ktos cos moze powiedziec? Na czym polega praca? Duzy stres? Jak zarobki?

Kajetan

Moge powiedziec kilka slow na temat firmy distribev jak i gz sam bylem w trakcie zmian i przejscia do nowej spolki ci ktorym sie 'poszczescilo,' zostali w gz pozostali trafili do distribev. Zmienie ulegl system premiowy 1.Kiedys mozna bylo nie zrobic planu w danym miesiacu ale jezeli pokryles roznice w kolejnym wtedy odzyskiwalo sie premie stracona za ubiehly miesiac. Po zmianach brak takiej mozliwosci - nie zrobisz planu nie ma kasy. 2. Zabieranie % z premii za dlugi Twoich klientow z mozliwoscia odzyskania tego % Po zmianach brak takiej mozlowosci ( ale jesli nie masz premii z innych parametrow i nie maja z csego zabrac za dlugi to czekaja z tym do kolejnego miesiaca ( jesli wszystko pieknie sie kreci i w terminach mozesz maxymalnie zarobic 400zl za terminowosc klientow albo stracic do 400 bez mozliwosci odzyskania.) 3.premia roczna byla suma planow zrealizowana przez caly rok = srednie wynagrodzenie za plan roczny do wyplaty dla ph Teraz brak takiego parametru. 5.kiedys placili za Sprzedaz piwa ilosciowo plan na hl Sprzedaz wodki i win asortyment pozapiwny plan na wartosc / przychod Merchendising parametr wyglad sklepow i kontrola 10 w danym miesiacu Naleznosci na klientach Po spelnieniu planu na piwi wodke i dobra ocena sklepow ( obsluga 60-70 psd tygodniowo) plus terminowosc klientow w splacaniu faktur Premia 100% wynagrodsenia podstawowego ( jesli miales 2000 tys to dostawales drugie 2000 premii -) Z racji tego ze db jest spolka ktora zajmuje sie sprzedaza I nie zajmuje sie merchem Ph rozliczany jest teraz Z przychodu i marzy Wiec plan na piwo nie jest najwazniejszy tylko kasa / marza Wodka wina wszystko co najdrozsze Zadania dodatkowe Zadania specjalne Bardzo czesto sa b. Trudne do spelnienia I sa zroznicowane w danym miesiace Zwiazane najczesciej ze sprzedaza Plan na produkty wysokomarzowe Plan na dotarcie z super drogim alkoholem ( zeby tylko dotarcie - ale z konkretna iloscia) Plan na aktywny zakup danego produktu w pewnej ilosci przez dany procent wszystkich sklepow. Itd itd. Szkoda ze nikt ludzia nie powiedzial ze po zmianach z gz na db Po tym jak nie musza wiessac plakatow Ukladac piwa w lodowce Robic mercha Z 60 sklepow Zrobi im sie 120-130 Ktos madry tam na gorze wymyslil ze Skoro nie ma mercha Ludzie maja o polowe wiecej czasu. W rzeczywistosci Sa duze problemy z przemialem tej bazy klientow Transport w calej pl to jakas parodia Telefony sie urywaja Zadan prsybywa Niezadowolenie wzrasta Pretensje na kazdym kroku za wymuszane obietnice przez ph odnosnie ile sprzeda w ostatnich dniach Jakosc obslugi zarowno na poziomie transport - klient Firma - klient Firma - ph Zenujaca Zebrania na oddzialach najczesciej okolo 15-16 do 18-19 Jesli jest zle po prostu sluchasz przez 2 h se jestes najgorszy i to Twoja wina nir tego ze masz chujowa oferte. Jak w konkurencji jest lepiej to idz tam pracuj ( takie leca slowa i motywacyjne teksty) Jesli ktos sie zastanawia To nie polecam Firma jedna jak i druga wyznaje fantastyczne zasady ( 1.jak najwiecej za jak najmniej 2.Wszystko zrob sam i nie zawracaj glowy bo pomysle ze sobie nie radzisz 3.im mniej masz ( narzedzi do pracy) tym lepiej myslisz 4.najlepiej zrob wszystko na relacjach. Osiagnij cel a i tak pokazemy Ci ze jestes slaby bonwiele tematow ci ucieklo i mogles zrobic to lepiej Ph jest jedynym ogniwem ktory laczy klienta z firma i dba o jego jakosc obsluge i wspolprace. jeseli ktos sie zastanawia nad gz lub db To odradzam Firmy sa nastawione na maxymalne korzysci ktore wy im dacie Wydoja z was resztki energii i checi do pracy. Ci bardziej ogarnieci zmienili prace Lub poszli na zwolnienia lekarskie i Ja jestem z tych pierwszych Mialem dosyc Tlumaczenia sie za winy i bledy czegos co nie dziala dobrze. Ale jest liderem i kazdy sie prsyzwyczail. Narasq

sezonowy
@Kajetan

Pracowałem 15 lat GŻ , masakra! Zgadzam sie z tobą i moge cos wiecej napisac na ten temat

tete
@Kajetan

jesli miales 2000 tys to dostawales drugie 2000 premii 2000 tys = 2 000 000zł

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.