Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Braniewiak

Witam koleżanki i koledzy mam pytanie. Kiedy macie wypłacane wczasy pod grusza przed czy po urlopie ?

wiki
@Braniewiak

po urlopie i w nastepnym miesiącu

xyz

Żenada. Obiecują podwyżki po przepracowanym roku. Po 1 roku 0 podwyżek wraz ze zmianą umowy na czas nieokreślony. "Ciesz się, że pracujesz." "Podwyżki będą inflacyjne, także dojdziesz do sensownych pieniędzy." Tak(usunięte przez administratora)chyba po 50 latach... Brak perspektyw na rozwój młodego człowieka-siedź i (usunięte przez administratora), i się nie odzywaj. Nadgodziny niepłatne, nie do odebrania. Tematy mają być zrobione kosztem czasu prywatnego.... Żałuję, że tu przyszedłem.

Zonk
@xyz

Nie polecam. Na wyższych stanowiskach pracują osoby bez kompetencji. Udają, że mają pojęcie o biznesie, ale podwładni muszę za nich podejmować decyzję. Jeśli jest ktoś winny to pracownik szeregowy. Pan C od sprzedaży ma wysokie mniemanie o sobie, to samiec alfa nieznoszący sprzeciwu, każe ludziom biegać po lesie z byłym majorem po lesie.

Daniel
@xyz

Kolego żenada jak prowadzić ten dział w firmie. Lepiej szukaj już lepszej pozycji poza granicami kraju. Nic nie potrafisz i tylko ściemniasz, że jesteś genialny.

ewrybarykombinerki
@Zonk

a (usunięte przez administratora)pracuje jeszcze ? ... bo to nierób pierwszej kategorii wśród kamów w łodzi

Nowa
@xyz

Możesz napisać ile ci obiecali na początek ?

Nowa

Dlaczego w ogłoszeniu o pracę jest informacja, że to nie telemarketing ? Szukacie ludzi do obsługi systemu informatycznego , reklamacji i pracy z aktualnym klientem?Następnie dzwoni Pani umawiając się na rozmowę kwalifikacyjną i informuje o rozmowach wychodzących ? Może łatwiej byłoby napisać praca w call center ?

Jery

Zna ktoś warunki pracy na stanowisku ASM Handel Nowoczesny ( wynagrodzenie, socjal, samochód)???

gość
@Jery

kiedyś to była fajna firma , ba nawet nr 1 w Polsce . dzisiaj chyba już nie bo to nie polska firma.Najlepiej to już tylko mają działacze w tej firmie jak zzw

Pomoc
@Jery

Nie polecam. Z 60 PH zostało 16 PH. Wezwali wszystkich na zjazd, wybrali garstkę, reszta dostała wypowiedzenia. Na Wawę jest 2 PH plus mazowieckie. Duży teren, duże plany. Wysokie plany, bo dział analiz nie ma pojęcia jak wyliczać. Brak jasnej komunikacji między terenem a biurem. Jesteś osobą od mycia lodówek, poprawiania towaru na półce i robienia mnóstwa niepotrzebnych zdjęć.

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
Ciekawski

Czesc Chcialbym zapytac jak wyglada obecnie sytuacja w Grupie Żywiec dzial Logistyki, Transport i jego monitorowanie czy ciezko jest ? relacje pomiedzy szefem a pracownikami perspektywy rozwoju jak rowniez praca zwalniaja czy przyjmuja ?

Mateusz

Żenada. Zmarnowany czas. Niepoważny pracodawca. Mówią, że dadzą informację po rozmowie rekrutacyjnej niezależnie od wyniku, a i tak się nie odzywają Dużo wilk z wall street się naoglądali, przygotujcie się na wręczenie długopisu i tekst ,,sprzedaj mi ten długopis'' W pracy jesteś chłopcem od lodówek, poprawiasz browary, które są porozwalane przez żuli itd

jan

kiedyś w tej firmie był porzadek i dobrze sie pracowało.zatrudnianie ludzi na kierowników regionalnych bez wiedzy handlowej i doświadczenia w terenie jest wielką porażką .puch jest między innymi taką osobą ,a o kierowaniu zespołem już nie bedę sie wypowiadała.szkoda gadać.co do zarobków to chyba każda firma nie szanuje człowieka i traktuje jak niewolę należną.

Jan

Zanim dodzwoniłem się do przedstawiciela wybrałem 9 numerów telefonu w czym 8 jest nie aktualnych. Pod jednym odebrała sympatyczna Pani którą podała mi jeszcze jeden numer i też odebrał jakiś pan ale dostałem jeszcze inny numer i tu powtórka z rozrywki "nieaktualny" Serio tak chcecie zdobywać nowych klientów ? Znikome szanse bez aktualnego kontaktu.

Słońce
@Jan

Wynika to zapewne z tego że w kółko ludzie stamtąd odchodzą albo są zwalniani...

leszcr01

Witam Dziękuję wszystkim byłym pracownikom byłego dystryktu wrocławskiego - Łukaszowi U - kierownikowi sprzedaży w oddziale legnickim , Sławkowi M - kierownikowi dystrybucji w oddziale Kaliskim , Łukaszowi D , Sebastianowi K , Maćkowi B - przedstawicielom handlowym byłym moim podwładnym , z którymi miałem zaszczyt pracować za pomoc w udowodnieniu przed sadem , iż praca w firmie ŻSiD nie zajmowała 8 godzin dziennie przy sumiennym wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków. Panowie wielkie dzięki

JestnasWięcej
@leszcr01

Witam. Wiem ,że we Wrocławiu było Was więcej. Czy jest możliwy kontakt z Tobą ? Czy wiesz dlaczego odszedł Jarek S, Sylwester S ?

@JestnasWięcej

JestnasWięcej - napisz na adres (usunięte przez administratora)

@leszcr01

Widzę że Grupa Żywiec obawia się następnych pozwów :)

JestnasWięcej
@leszcr01

Proszę skontaktuj się z J Starczan. Służby działają.

czy ktoś słyszał o likwidacji oddziałach? Distribev ogólnie chodzi, i to prawda że mają zwolnić ponad 100 PH w całej Polsce? O małych klientach wiem że distribev rezygnuje a jest ich wiele...co z pracą w oddziałach tych mniejszych?? Piszcie co wiecie

Pracowity
@555

No zwalniają bo muszą utrzymać takich nierobow jak chojecka PS polecam jej zdjęcie z insta w stroju wszystkiego ci się odechce może zarząd zerknie i ja wywalić bo przynosi wstyd grupie

Krs
@555

Ponoć coś się kroi, ale ci co wiedzą nabrali wody w usta i nic nie powiedzą, mają zakaz wypowiadania się aż do rozstrzygnięcia się sprawy

Witam. Na jaką stawkę w grupie Żywiec mogą liczyć wózkowi ?dzięki za odpowiedź

Netto 2.260

Kamil glik

Ph gastronomia.teren wielki auto srednie,zarobki jedne z nizszych na rynku,pracy masssaa plus mercz,korporacyjnosc

Prorik

Prawda.szerokim łukiem

Rudolfwalewtynio
@Kamil glik

No niestety to stanowisko poszło mega w dół

@Kamil glik

W biurze to samo. Nie mają pomysłu na rozwój biznesu. Piwo osiągnęło już swoją najwyższą sprzedaż. Niestety główno dowodzący dostają pomalowane liczby. Wielkie projekty są w powijakach. Robi się dużo szumu, wokół pierdół.

Vipender
@Kamil glik

Dramat .warunki jak dla młodzika jeżdżącego po kominie własnej miejscowości pracującego dla małej hurtownii....

Zloty
@Kasia

Zatrudniają coraz młodsze osoby bez doświadczenia. Tylko Ci są w ich targecie wynagrodzeń. Wiele młodych kierowników typowi prześlij dalej albo zrzuć na innych odpowiedzialność. Szkoda czasu na pracę w firmie, która uważa się za najbardziej innowacyjną firmę. Niezrozumiałe awanse, wcale nie poparte wiedzą i doświadczeniem. Szkoda było 3 lat pracy.

Don
@Kasia

Omijajcie te firmę szerokim łukiem. Zatrudniają ludzi z coraz nizszym doświadczeniem. Duza rotacja. Wiele osób odchodzi po okresie próbnym, poznając, jaki w środku jest bałagan. Docenia się ludzi bez kwalifikacji i takich się awansuje.

Pracowity
@Kasia

Jak mogą mieć pomysł jak widać po awansach jeśli ktoś taki jak chojecka jest w Trade to firma schodzi na psy

Benedykt

1.Jaka jest podstawa na stanowisku pH i ile można najwięcej zarobić? 2. Jak wygląda jazda prywatna i czy samochody posiadają GPS-a? Pozdrawiam

Widzewaniema
@Benedykt

2000 netto GPS na fulu. Bez prywatnych

Jurek
@Widzewaniema

Kolego co to za kłamstwa?Podstawa jest wyższa i prywatnie też można jeździć

Sowa

Obecnie rekrutują na => Kierownik ds. Sieci Regionalnych czy ktoś może przybliżyć jakie są warunki, plany itp.?

Sowa2
@Sowa

Słabe, skoro rekrutuja w kółko na to stanowisko.

ta
@Sowa

Daj sobie z tym spokój. Serio! Szkoda zdrowia, nerwów. Zrobią z Ciebie idiotę i tyle.

DAG

z kafeterii usunięto forum pracowników GŻ i pracowników Distribev - spółki do której przeniesiono część pracowników GŻ Założone przez pracowników forum było przestrzenią wolnego słowa , swobodnej wymiany opinii i informacji o firmach, których pracownicy pracują przecież w rozproszeniu i mogli tam się komunikować. Było tam wiele opinii krytycznych, ale czy likwidacja forum oznacza że pracownicy nie mają do nich prawa ? czy nie jest to ordynarny rodzaj cenzury?

No i przejęliście browar Namysłów.Czekamy na rozwój sytuacji i odliczamy czas jaki nam pozostał do likwidacji naszego browaru

Coś wiadomo w związku z przejęciem? Na profilu Browaru Namysłów widać jakby coś się święciło.

ALI

Wiadomo Wam cos czy Grupa Zywiec ma przejąć Browar Namysłów?

Jarecki

Firma zdecydowanie nie placi rynkowo. Wprowadzaja wiele dodatkow jak masaz czy jablka 1 dzien w tygodniu ale po pierwsze trzeba placic rynkowo a potem myslec o dodatkach. Ale nic dziwnego jesli zarzad na spotkaniu o placach wychodzi i wprost mowi ze firma nie chce byc wsrod najlepiej wynagradzajacych. Flota dla PH jest dosc stara (Fabie), dla KOSow Octavie. W biurze tez octavie, dopiero na najwyzszych stanowiskach passaty. Awanse sa absurdalne i wymuszane przez rzucanie papierami najczesciej no i nie ma planowania rozwoju. Cele dla PH sa dosc wysokie ale w sporej czesci da sie je robic. Firma ma dobre produkty ale ma ich duzo. Czesto PH maja tych celow za duzo. W biurze glownym jest przekonanie ze najlepszym wynagrodzeniem sa projekty. GZ i ZSID to dwie rozne spolki i w GZ lepiej zarabiaja, maja premie kwartalne i dodatkowo premie roczna. Uklad jest zdecydowanie nieprzejrzysty i czesto po prostu nieuczciwy. Firma ma fajna atmosfere, inwestuje madrze w przyszlosc i jej pomysl na portfolio ma przyszlosc. Niestety przez wynagrodzenia nie bedzie miec najlepszych ludzi. Na chwile polecam ale potem trzeba isc gdzie indziej zarabiac.

Gora
@Jarecki

Przede wszystkim trzeba zamknąć wszystkie związki zawodowe. Podwyżki w biurze głównym są negocjonowane główne z nimi. Dla przykładu w ZZ jest osobą, która pracuje w terenie i nie musi wyrabiać premii co miesiąc. Ma stała premie. Według mnie jest to nieuczciwe wobec innych PH, którzy co miesiąc walczą o swoje premie przy niskich podstawach. Jeśli GZ nie wyjdzie ze starych czasów i nie zacznie ludziom więcej płacić. To w kolejnym roku połowa osób sama odejdzie.

Ssss

Dlaczego modelator usuwa wpisy, które zawierają prawdę, a nie naruszają niczyjej godności?

Zych
@Ssss

Byłem u nich ostatnio na rozmowie. Budżet, który zaproponowali do marketingu jest bardzo niski. Słyszałem też od znajomego, że w innych działach firmy też kiepsko płacą. Na rozmowie nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.