Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Leszek

Idealnych firm nie ma. To duża firma i dobre perspektywy na przyszłość.

Mickey

Grupa Żywiec na jakie zarobki można liczyć na stanowisku pH detal/horeca , czy są jakieś różnice np odnośnie samej grupy Żywiec a browarów zamkowych ? Jaka flota ? Jakie budżety ? Jaka premia ? Jak wyglada sama praca ?

zainteresowany
@Mickey

Już sama rozmowa kwalifikacyjna z Regionalnym Managerem budzi wiele wątpliwości i obaw jako osoba zainteresowana pracą w GŻ nie można było liczyć na klarowne odpowiedzi tylko zbywające informację w stylu,, Czy mógłby Pan przybliżyć scharakteryzować sposób pracy - odp. ,,tak jak wszędzie'' zarobki? - ogólnie podstawa + prowizja ale jaka +/- 3000-3500brutto. dobrze, a prowizja tak 48% do wyrobienia max od podstawy ale czy do wyrobienia ?tak oczywiscie . Z tego co się można zorientować na rynku to nie zawsze. I już było po tym pytaniu słychać ten mobbingowy styl ale to bez dokładek do towaru,półek czy wymian na terminy nie jest Pan w stanie wyrobić targetu? No tak oczywiście przecież ludzie to tylko na ładne oczy kupują i techniki sprzedażowe odpowiednie trzeba zastosować heh dobre...,a samochód jak z prywatnymi jazdami? no wie Pan my podchodzimy do ludzi normalnie. TZN? proszę Pana? no może Pan jeździć bez ograniczeń do 250-300 km w miesiącu. No to super Panie biorę tą robotę...liczą na układy ludzi już obytych w rynku ze znajomościami sami od siebie ..... dają

3xNaNie

Najprościej i najkrócej jeśli chodzi o bycie PH. Nie warto.

Zainteresowany2017

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

Early Stage
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Bogdan

Jakie auto dostaje ph ? Jak wygląda sytuacja z korzystaniem do celów prywatnych?

meg
@Bogdan

Do 250km na miesiac mozesz korzystac z auta prywatnie , potem ci juz naliczaja

ph
@meg

w praktyce jest troche luźniej. ph mają fabie 3, kierownicy mają rapidy/oktawie.

zdol

Witam! Chciałbym zapytać jak wygląda praca w laboratorium przemysłowym w Grupie Żywiec

pio

Wasze konkursy i loterie są nieprawdopobne do uzyskania korzyści. Dużo kupujemy piwa z firmy Żywiec i nic z tego nie można uzyskać. Wasze promocje są beznadziejne.

Pom

Ubiegałem się o jedno ze stanowisk w GŻ. Pierwszy etap- rozmowa kwalifikacyjna przez telefon, długa, w miłej atmosferze. Ponad godzina rozmowy zakończyła się deklaracją, że dostałem (usunięte przez administratora) oraz prośbą, aby czekać na informację o drugim etapie, do którego się zakwalifikowałem, a więc spotkanie z Kierownikiem Obszaru Sprzedaży. I na tym koniec, bo Pani rekrutująca się już nie odezwała, mimo telefonów i sms. Niepoważne podejście, nie spodziewałbym się po GŻ takiej akcji, tym bardziej, że rekrutacja prowadzona była przez pracowniczkę GŻ, a nie jakiejś zewnętrznej firmy rekruterskiej. Ogromny niesmak pozostał, nie mówiąc o niepoważnym podejściu firmy do ludzi i rzucani słów na wiatr. Także to, co mówią przez telefon to jedno, a to co robią- to drugie. Wobec takich osób powinny być wyciągane konsekwencje służbowe, skoro pracują w ramach firmy i zachowują się tak nieprofesjonalnie.

Dora
@Pom

dokladnie, mialam tak samo. Przez telefon gwarancja odpowiedzi z terminem drugiego etapu, bo wszystko poszlo okej i cisza, totalna olewka i zero kontaktu. Niepowazne podejscie, bo przeciez dla ludzi taka rozmowa jest niejako zobowiazujaca, pani A.S. ktora prowadzila rekrutacje jak widac tylko deklaruje, a rekrutacja byla pewnie tylko jako podstawka

@Pom

do mnie ostatnio oddzwoniła,ze niby na zdrowotnym była , Spotkanie rekrutacyjne 350km od mojego miejsca zamieszkania ,bo Pani X z warszawy przyjezdza , odmówiłem , to moze zorganizuja gdzies blizej . Czytam te komentarze i jestem przerażony , serio jest az tak zle ? To gdzie w takim razie warto pracować ?

Aneta

@phtakie właśnie było Twoje doświadczenie z pracy w firmie? Rozumiem, że pracujesz/pracowałeś jako przedstawiciel handlowy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed aplikacją? Takie dodatkowe informacje będą teraz bardzo pomocne. Tym bardziej, że właśnie trwa rekrutacja na to stanowisko.

Aneta

@XYZwidzę, że niestety nikt do tej pory nie odpowiedział na Twoje pytania. Czy zdecydowałeś się na udział w procesie rekrutacyjnym? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat warunków pracy w firmie. Czy może udało Ci się zadać pytania, które Cię tak zastanawiały? Jaką dostałeś odpowiedź?

XYZ

Witajcie, mam zaproszenie na rozmowę na PH, teren Wrocław. Warto? Jak wygląda sama rekrutacja? Jakie zarobki? O co chodzi z tymi cięciami dot.samochodów? Ile wizyt dziennie? Z góry dziękuję za info :) Pozdr. XYZ

PH Gastronomia

Pracuję w Distribev Orbico od początku. Wcześniej 8 lat w Grupie Żywiec jako PH. Nikt nas nie pytał o zdanie czy chcemy przejść do nowej spółki czy nie. Zostaliśmy przeniesieni bez odpraw i zapewniam,że 90% z nas , nie była z tego zadowolona. Teraz ? Strategia firmy w HoReCe to klapa,ale nowa dyrekcja chce się na siłę bronić, a właściwie bronić swoich nie potrzebnych stanowisk. Mobbing, próby zastraszania ,bombardowanie dziesiątkami meili,na prywatne skrzynki. Dyrektorzy ie mają pojęcia o rynku HoReCa ,ale dużo obiecali prezesowi , zatrudnili nowych kosów i super ale gdzie pomysł,żeby na to zarobić...Nie realne plany ( nikt z handlowców nie robi planów,,słownie NIKT ,więc proszę bez komentarzy,że trzeba być ambitnym i lepiej pracować,bo to bzdura ), z dynamiką kilkadziesiąt procent rok do roku,więc premii nie widzimy. Ciągłe cięcia, obecnie w tzw. polityce samochodowej. Siedzimy tutaj tylko licząc na odprawy ,albo na to,że Branco wreszcie przestanie dawać się oszukiwać , zobaczy jakie są realia i wyczyści kadrę menedżerską . Potem TRZEBA ZMIENIAĆ WSZYSTKO OD PODSTAW...Na razie bez szans....Dla zainteresowanych pracą...Szkoda waszego czasu i życia...Co do pracy w GŻ jest lepiej niż u nas ,ale też brak pomysłu i perspektywy redukcji . Mimo to pracę w GŻ w przeciwieństwie do Distribev można polecić .

Morales
@PH Gastronomia

Pracowałem w GŻ przez 2 lata od 2002 roku i widzę, że dalej nic się nie zmieniło. W takim razie również nie polecam

Aneta

@pppp jeśli znikają posty oznacza to, że są one archiwizowane przez administratora za naruszenie regulaminu portalu. Komentarze między innymi nie mogą zawierać pomówień, wulgaryzmów, czy też naruszać dóbr osobistych. Dlatego też przed zostawieniem wpisu należy zapoznać się z regulaminem.

pppp

Forum do niczego usuwa posty na ktorych choc troche mocniej opisuje sie sytuacje w tej firmie nie polecam nawet tego czytac co zostaje

zakupowiec

Witam, A co na temat pracy w biurze w Warszawie możecie powiedzieć? Dział Zakupów mnie interesuje.

była w zywcu

Witam , pracowałam tam kilkanaście lat i powiem tak to co oni w ogłoszeniu piszą , że dają świadczenia pozapłacowe to prawda , ale za każdy dodatek typu karta na sport itp każdemu z wypłaty co miesiąc za to odciągają nie małą kase , za auto także.Jeśli chodzi o nagrody z korony to są one tylko dla kilkunastu pierwszych ph z ponad kilku setek ph , a nie dla każdego.Ogólnie firma ciągle zwalnia i nie zawsze szuka nowego -tendencja spadkowa jak wszędzie jeśli chodzi o ilość ph w rynku.Poza tym nikt Ci tyle nie załatwi co Ci firma i kierownik naobiecuje.Ogólnie codziennie spychologia na handlowca , jak bedzie fikać to go zamienią na innego który bedzie zmuszony dalej obiecywać.Podział punktów do obsługi nie zawsze sprawiedliwy ktoś był wcześniej ty wchodzisz punkty przebrane i dostajesz te gorsze.Teraz to jest raczej krótka przygoda praca dla wytrwałych odpornych na stres.Ciągle tracisz punkty poprzez polityke firmy , która nie zawsze jest słuszna.Czym dłuższy staż w tej firmie tym większe zagrożenie , że bedą chcieli się pozbyć ph. Ogólnie nie polecam chyba , że chcesz zdobyć doświadczenie to potem radze ewakuacje , ponieważ szkoda czasu ze względu na brak awansu.Kumoterstwo jeśli chodzi o awanse

Dudi

Pieprz... jak połamani. Pokażcie mi inną firmę na tej stronie w której płynie miód. Pracuję w tej firmie 10lat jako PH a problemy o których piszecie są mocno naciągnięte. Ta firma jest dla Przedstawicieli a nie dla pierdół które nie radzą sobie w rynku. Jak coś Wam nie pasuje, to granice są otwarte, może lepiej poczujecie się w szparagach niż w koszuli za kierownicą. Powiedzcie ile godzin dziennie jesteście w pracy 8? a ile czasu poświęcacie na jakościówkę godzinę? Jak już ankieta jest czymś ciężkim do wykonania, to szacun. Tak mi ciężko, tak mi źle, to żonom możecie wciskać, żeby nie kazały Wam myć okna. Wymian nie ma to fakt, ale terminy to Wasze zaniedbania nie firmy. Budżet na działania jest tylko trzeba nim racjonalnie zarządzać, a nie bezmyślnie siąść i wypierdzielić całą kasę, założę się, że w domu tak nie robicie.

Dzięki Bogu Były Pracownik
@Dudi

hehehe ... no proszę robocik zaprogramowany na pracę się odezwał! ;-) Jak miło... Skoro jest tak pięknie jak mówisz to dlaczego modern został zlikwidowany i połączony z tradycją? Z 43 PH zostało bodajże 13stu. Twoja WSPANIAŁA FIRMA pozbyła się 30 PH, a reszta dostała info żeby nie nastawiać się na pracę dłużej jak do końca roku. I co też napiszesz i będziesz obrażał że byli słabi!? Przeterminy to zaniedbania PH!? Słuchaj nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz, ale ja obsługiwałem dość duże i znaczące sieci, do których fyrma GŻ wysyłała towar paletami, ale jak coś się nie sprzedało to sam musiałem się martwić. Budżet!? Człowieku o czym Ty mówisz!? Jak można racjonalnie zaplanować budżet, kiedy dostajesz informacje 5 października, że na ostatni kwartał masz cięcie ogólne na poziomie 40-50 %!? Czas pracy!? Wyjeżdżałem do pracy o 7:40 i najwcześniej zdarzyło mi się zjechać raz o 15 do domu. Normalnie zjazd po 16stej.ANKIETY!? Ty chyba nie wiesz na czym polega praca PH!? Z pewnością nie na wykonywaniu ankiet, zdjęć, zbieraniu podpisów i zadawaniu debilnych pytań! Czytam te Twoje wypociny i nie wierze. Żal mi takich ludzi jak Ty! Jak znam życie GŻ pewnie jest Twoją pierwszą pracą i nie wiesz że może być coś normalnego, gdzie szanują człowieka i godziwie płacą. Śnij dalej swój piękny sen i rób karierę w Grupie Żywiec! :-) Ale rada moja taka, by nie obrażać bo sam jesteś wtedy pierdołą! Powodzenia.

Dzięki Bogu Były Pracownik
@Dudi

Jedna myśl mi nie daje spokoju... MUSISZ BYĆ NAPRAWDĘ SUPER PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM skoro pracujesz w GŻ na tym stanowisku 10 LAT!!!! Piszę to oczywiście z dozą ironii, bo to tylko świadczy o Tobie. Przecież Grupa Żywiec, super pracodawca, słynie z programu rozwoju i dziwi mnie fakt że nie zostałeś doceniony... ja pracowałem dużo krócej i nie byłem tylko PH. To samo ludzie którzy ze mną pracowali. Ale to się już skończyło. Teraz firma idzie na współpracę z agencjami, które odwalają za nią robotę. Na stanowiska kierownicze i menadżerskie przychodzą ludzie z zewnątrz i dostają wyższe podstawy niż ludzie z wewnętrznej rekrutacji. Nie wiem czy faktycznie pracujesz w GŻ 10 lat. Jeśli tak i nie awansowałeś, to ja bym się tym raczej nie chwalił! :-/ tylko zadał sobie pytanie dlaczego ciągle jestem tylko PH!? i kto tu jest pierdołą!? ;-)

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - detal i sieci lokalne. Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące na to stanowisko?

mmmm
@Aneta

generalnie niczego ,zapewniam cie ze szkoda czasu.

zainteresowany

Cześć. Czy ktoś się orientuje jak z 13tka w tym roku. . .

Ciekawy

Hej wszystkim, teraz prowadzą rekrutacje dla PH do spraw gastronomi Podkarpacie. Powiedzcie mi czy warto próbować? Pracowałem jako PH w różnych firmach ale u prywaciarzy, pojeździłem tydzień czasu w firmie konkurencyjnej niestety nie bardzo mi się tam widziało (jestem obiektywny i wiem czego chce :D ) Widzę dużo negatywnych komentarzy wiadomo w każdym jest jakiś 1% prawdy. Czekam na jakieś konkretne informacje. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.