Grupa Żywiec S.A.

Katowice

Opinie o Grupa Żywiec S.A.

Jacek

Okres zimowy zawsze jest gorszym czasem dla firmy. Myślę, że i nastroje są znacznie lepsze w lecie.

Hanna

@name, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Grupa Żywiec S.A.? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją opinię.

bbbbbb
@Hanna 04.05.2017 11:31

Pracowałem w tej firmie dłużej niż długo sa tam menagerowie co nic nie wiedza nic nie umieja wymagania z kosmosu po 10 latach pracy ludzie w detalu zarabiaja 3500 tys netto z premią masakra.ta firma jest dramatem pod rzadmi fracuzika i jego kolesi z unilewera .

HoReCa
@bbbbbb 23.05.2017 11:12

To się ciesz, w COK na gastro po 6 latach z mega super premią 2tys netto, a w ostatnim roku widziałam ją dwa razy... ;-)

Hanna

W sieci pojawiły się oferty zatrudnienia dla kandydatów na Przedstawicieli Handlowych - czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą na tym stanowisku? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy i zastanawiają się nad zatrudnieniem w Grupa Żywiec S.A.

Jakub

Jakie warunki może otrzymać w firmie przedstawiciel handlowy?

Jakub

Czy jesteście pewni, że nie można napisać czegoś dobrego o firmie? Zawsze jest dobrze i gorzej , może teraz jest taki czas?

bbbbbb
@Jakub 25.05.2017 21:06
Ośmieszanie i oczernianie bez żadnych konkretnych powodów. Myślę, że w ten sposób można każdego opisać, nawet dobre firmy....

na tym forum nie mozna zamieszczac nazwisk ,wiec panie Jakubie wszystko co napisza ludzie zawsze bedzie w pana oczach oczernianiem jesli pan pracuje w gz to pewnie w warszawie jesli nie to pan pisze glupoty . Ja pracowalem w gz, na firme nigdy nie powiem nic zlego na ludzi owszem nikomu nie zycze paracy w tak zdemoralizowanej firmie z aparatem kontrolnym w postaci gosci z unilewera i coca coli .Teraz to jest agencja pracy w tresci i formie zwolniono wszystkich ludzi ktorzy mieli pojecie co i jak sie robi teraz firma nawet tego nie ma dno totalne .NIE POLECAM jeszcze raz Kumoterstwo i BEZNADZIEJA

Hanna

Dla zainteresowanych Grupa Żywiec S.A. poszukuje osób na stanowiska Kierownik ds. Hurtu i Cash&Carry czy Analityk ds. Sprzedaży. Może dobrze byłoby spróbować?

name
@Hanna 01.03.2017 09:14

szkoda czasu firma dramat kumoterstwo beznadzieja

nigdy

Odradzam prace nawet najgorszemu wrogowi. Dno to malo te cale bagno distribev z tymi pseudo teamleaderam. Wiocha straszna gowno potrafią. A pytanie po co ich tylu . nie myslalam,ze zatesknie za dziewczynami

nigdy

Hanna

Słyszeliście, że w 2016 roku Grupa Żywiec skutecznie wdrażała strategię ukierunkowaną na wzmacnianie marek i innowacje, zwiększając sprzedaż piwa w kraju o 0,6%. Eksport piw Grupy wzrósł o 14%! Co o tym myślicie?

KRIST
@Hanna 28.02.2017 08:19

Zaden wzrost w 2015 miala firma dno zabka nie brala przez caly rok towaru i stąd wzrost a nawet spadek bo w 2016 w żabce nie było kampanii piszą tak aby bylo fajnie poczytać takiej osobie jak ty jesli ktos tam pracuje wie o co chodzi . Menagerowie nie wdrożyli zadnej strategi marki upadaja i taka tendencja jest przez caly 2107 rok warka dramat tatra dramat . Zywiec para jakosciowo katastrofa nawet nie wiadomo z czym to rownac EB mialo byc super wyszlo jak zawsze . Sklepy odwracja sie od gz tendencja ogolno krajowa

tutka

a przedstawiciel handlowy to ile u nich procentowo zarabia prowizje?

viv

Nie polecam zatrudniać się na umowę zlecenie do COKu w Katowicach - pracownicy na zleceniach są traktowani jak ludzie kategorii "B", stawka marna, pracy bardzo dużo, brak szkoleń, brak perspektyw na awans, zamiast dać ludziom umowy o pracę wolą przyjmować tylko na sezon.

@krzyś

ukazało się teraz ogłoszenie na ph na śląsk, mam pytanie ile mozna wyciągnąć na łapę bez premii?jak nie mniej niz 2500 to aplikuje.Jakie warunki pracy?Kierownik spoko?

betia

Dobry żart zawsze w cenie!!!Takich kierowników jak w cok to na wyprzedaży nie będą chcieli.Orbico im pokaże co są warci i gdzie ich miejsce.

gość

Większość wpisów pochodzi od kierowników i pseudomenadżerów !!!Kto uwierzy w durne programu tej debilnej firmy.Pewnie Monika Nic(zero)i Monika pseudoptok.Żałosny lans i namawianie ludzi żeby wpadli w shit.

gosc

nie ciężko mi uwierzyć że takie miernoty są kierownikami i za włażenie w tyłek nadal są tych stanowiskach.Ciekawe jak ich przyjmą w innych firmach bez żadnych kompetencji.

Danny

Super firma polecam

Szusz

Po jakim czasie do Ciebie zadzwonili jeśli mogę wiedzieć? standard to 2 tygodnie czy można się spodziewać odpowiedzi wcześniej?

xyz

pracowałem.. odprawili mnie z kwitkiem, chociaż jak na nową osobę robiłem dużo kontaktów.. wygrałem nawet kiedyś grupowy konkurs.. roboty dużo, brakuje rąk do pracy.. zwalniają ludzi a dalej dają ogłoszenia na portalach.. zarobki mogłyby być lepsze, choć socjal jest spoko.

Ja na Grupę Żywiec, a aktualnie Distribev nie narzekam. Każdy chciał by być od razu dyrektorem. Niestety wielu pracowników zostało wychowanych przez rodziców w kierunku (mi się należy, ja muszę dostać, dlaczego tak mało). Praca daje możliwość rozwoju, wynagrodzenie średnie, ale trzeba pamiętać o socjalach i konkursach w których można zyskać dodatkowe pieniądze. Ja w grudniu i w marcu wyrobiłem podwójna podstawę + premia. Wszystko się da, wystarczy chcieć. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają. Jak się nie podoba to szukajcie innej pracy.

gosc712

potrzebne mi są informacje nt. rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PH czy ktoś z was może napisać w jaki sposób ta rozmowa przebiegała? jakich pytań można się spodziewać? z góry dziękuje za wszystkie informacje pozdrawiam

gość

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego oferta pracy doradcy telefonicznego jest do grupy żywiec,a później jest informacja ,że jednak do innej firmy?Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd?

gosc

Lepiej wziasc odprawe jak ci z sid i spier...... z tego gowna.Tylko ze my distribev zostaniemy bez niczego bo nie umiemy o siebie walczyc.Polowa doradcow szuka innej pracy,laski staraja sie o dzieci a pozniej uciekaja z tego syfu.Kto ma rozum ten szuka pracy.

gość

Praktykę zawsze można ulepszyć tylko ludzie są zastraszani.A może więcej odwagi jak to mówią w kupie siła.Napisać skargę na jednego czy drugą cwaniaków tam gdzie trzeba .popatrzeć na TVN poradzili sobie z szefem faktów!! W końcu korporacji zależy na wizerunku i dobrych relacjach międzyludzkich.

gosc

Umowmy sie etyka swoje a praktyka swoje.Kierownicy to zwykli prostacy bez wyksztalcenia.

gosc

Trasy i trasy. Pan kierownik z mina jakby mu rodzine ktos wybil . Nie ma ze boli kontaktow tyle ze nie wyrobisz się w 12 godz a musisz w 8 . Pogania ludzi. Mam kolejne 40 szybciej

gośćK97t

Szanowna Pani, proszę złożyć skargę do Zarządu Grupy Żywiec,ktorego siedziba znajduje się w WARSZAWIE.Etyka biznesu i procedury Grupy Żywiec zabraniają w ten sposób traktować kogokolwiek tym bardziej ,że kierownictwo pokazuje tak niski poziom.

gosc

Bylam ostatnio na rozmowie o prace i jestem bardzo zniesmaczona.Na poczatku rozmowa byla ok,nastepnie jedna z kierowniczek wyszla zeby zawolac droga kierowniczke,ktora miala udawac klienta.Przyszla jakas czarna o niemilym wygladzie i glosie i zaczela scenke.Mialam sprzedac butelki z winem,podala jakis folder i zaczela mnie wypytywac w bardzo nieprzyjemny sposob.Mialam wrazenie ze jestem osoba niepozadana,kobieta byla chamska,impertynencka i bardzo niemila.Po wyjsciu stwierdzilam,ze jak zadzwonia to odmowie ,zadzwonili i podziekowalam.Jak juz na poczatku tak jest to co dalej.Nie polecam.

GOSC

i jak tam distribev ,będzie dobrze czy też nie.Odnośnie wypowiedzi po wyżej to dużo racji jest.Należało by wymienić całą kadrę kierowniczą a przede wszystkim tych co poprzychodzili jeszcze ze starych Trade bo co niektórych już demencja dopadła 3/4 nie posiada wyższego wykształcenia.

gosc

Ludzie nie zatrudniajcie sie w cok wyzysk,wyzysk,oszustwo,tepi kierownicy,brak perspektyw.Teraz zwolnienia i zatrudnianie na sezon,szkoda czasu.

kaja

ale też wydaje mi się, ze mogliby lepiej zapatrywac sklepy - np. w tesco co nie wejede to są tylko gazowane i samokowe żywce, a nie ma normlanych niegazowanych.. nawet lekko gazowane zrobili, a normalne gdzieś się podziały.. mam nadzieje, ze to nie oznacza, że całkiem takie wody wycofają ze sprzedaży?

g.ż.

Wazne info jak zbieracie zamówienia...absolwenty smakowe 100ki są pakowane po 12sztuk,krakowska tez po 12szt,krupnik setka rowniez po 12szt,..ps pozdro dla geja m.parola..

gosciu

nie usuneli, dziala kafeteria

kamil

co bylo takiego na kafeterii ze usuneli te wpisy ?

fafarafa

no tak kafeterii nie ma, kierownicy milczą a wczoraj wiele osób poleciało...

gosc

oOdradzam,nawet fora usuwaja zeby sie nie dowiedziec o warunkach pracy.Za niedlugo wiekszosc bedzie w nowej spolce distribev,ktora podobno za rok chca sprzedac.Nic dodac,nic ujac.

gośc

nie wierzę..po prostu nie wierze...

gosc

O co chodzi im?mysla ze jak zamkneli forum to ludzie nie beda pisac gdzie indziej?

gość 1989

No właśnie co z forum na kafeteri? Łapki firmy i tam sięgają?

gość

usunięto forum kafeteria - warto założyć nowe

gosc

Tak w strukturze zarzadzania by sie przydała...ale cóż lepiej awansować... A Cok zostanie i będzie musiał pracować.tylko szkoda doradców że Kieronicy/czki na siebie biorą całe laury za sprzedaż...

Wszyscy martwią się planami, sprzedażą.. Narzekają i są niezadowoleni, tak ? Panowie/ Panie PH kwestia dobrego WAŁU, bo tak to nazwę (oczywiście bez przesady)i sprzedaż wzrasta kilkukrotnie. Najlepszy przykładem tego są cyferki. Detaliczna sprzedaż w połowie miesiąca PH, który z ,,przymusu" już nie pracuje wynosiła 2380 HL. Jego zastępca w połowie miesiąca ma tą sprzedaż na poziomie 118 HL. Jest różnica, prawda ? Wszyscy narzekacie na prace ? Może znajdzie się ktoś, kto napisze ile zarabia z narzekających, hm ? Uważam, że co do COK- u zarzuty są niesłuszne, bo naprawdę ludzie odwalają ciężką pracę i po dniu, w którym rozmawiało się z hordą przez telefon, wysłuchiwało się durnego gadania klientów, obelg, zapisywania zamówień, włażeniu każdemu w dupę i staraniu się robić wszystkim ,, dobrze" to aż rzygać się musi chcieć.. ZAWSZE służą pomocą i widać, że się starają, a gadanie, że COK jest pomyłka itd. to trochę nie na miejscu i chciałbym żeby osoby, które tak uważają przejęły ich obowiązki... A najlepszym rozwiązaniem na cięcie kosztów byłoby masowe zwolnienie kierowników, ich zastępców, ZaZazastępców i tych innych niepotrzebnych ogniw. Albo chociaż zrobienie z nich ,,zewnętrznych". Szara rzeczywistość GŻ !

emka

Cok od początku to był nie wypał g.ż. HSFD

rrrrrrrrr

Hmmm tak czytam i czytam i w mojej opinii ktos tu ladny ferment robi w zwiazku z COK i sie zastanawiam komu na tym zalezy? Mieliscie dzisiaj spotkanie? Wg mnie informacje na nim przekazane sa bardzo uspokajajace,czekac teraz na podzial szczegolowy geografii rynku i jazda z powazna i prawdziwa sprzedaza a nie przestarzale NWH i upusty z ktorymi "nie da sie nic zrobic bo tak jest przypiete". Jestem niemal pewien ze nowa firma ruszy mocno,a osoba Pana S.J. budzi moje pelne uznanie i wiare w sukces powierzonej mu misji naprawde

gosciu

co się dzieje z cokiem? ktos cos wie? czemu tworza nowa firme? cok do zwolnienia? to po co sa nowe rekrutacje do coku?

gosc

Nie jest tak źle... Zwolnienia są...ale i awanse...nie można narzekać:)

gosc

Nie chce nikogo straszyc,ale ruszyla duza rekrutacja do cok.Ogloszenia sa na wielu portalach,wiec chyb dla wielu to koniec pracy w cok.

gosc

Kierownikow awansuja zeby ochronic ich przed zwolnieniami,doradcy zatrudnieni w 2011 zostaja,reszta do wymiany.Lista gotowa,wiec teraz sie zacznie.1 doradca bedzie pracowal na 2 albo 3 oddzialach bedzie bardziej administratorem niz sprzedawca.Wreszcie gora zauwazyla,ze ci zatrudniani po 2 tygodniach rekrutacji to najwieksza pomylka.Na poczatku byl porzadny przesiew to i ludzie na odpowiednich miejscach.Chyba nikt nie zaprzeczy ,ze na poczatku doradcy ogarniali sami po 4 oddzialy,nawet sprzedajac, teraz slabi chca rzadzic tymi najlepszymi bo o dupska sie boja.Widze co tu sie dzieje na codzien i tesknie za poczatkami.Zobaczcie ile jest ciazy,l4,zwolnien i ucieczek do innych firm.Bo ci co najmniej potrafia najglosniej sie dra a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robia,obrabiaja innym tylki,nastawiaja przeciwko sobie i uwazaja ze wszystko jest ok.Pozdrawiam pod.pierdalaczy,ktorzy mysla ze nikt nie wie,ze laza do kierownikow i nachrzaniaja na wszystkich.Kierownicy stworzyli swoj prywatny folwark i robia co chca.Sami sobie to zgotowalismy,wlasnie takimi klotniami,brakiem wspolpracy,zawiscia,zazdroscia o wyniki kolegow,brakiem szacunku do siebie nawzajem.Teraz to juz rownia pochyla.Mam nadzieje ze jestescie z siebie dumni,zniszczyliscie to co grupka osob probowala stworzyc zeby nam sie fajnie pracowalo.A teraz mozecie hejtowac tylko tyle potraficie,ide na przerwe sie uspokoic.

gosc

A co z resztą Co niektórzy w Coku awansowali Jak można rozumuec to wszystko Doradcy zwalniani a kierownicy awansują

zalamana

Kiedy dostaniemy konkretne informacje?Ile mamy czekac?Czy to prawda ze chca przeniesc cok do wawy?Podobno juz szykuja miejsca dla nowych osob.Dlaczego nikt nie ma odwagi przekazac nam informacji.Ta atmosfera jest okropna,strach sie do kogos odezwac.

coki

Z tego co wiem Cok też ma iść pod firme zewnętrzną...cóż tną koszty

Zostaw opinię o Grupa Żywiec S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Żywiec S.A.