Browar Namysłów Sp. z o.o.

Namysłów

Opinie o Browar Namysłów Sp. z o.o.

Mistrz

Placa marne grosze

@Jarek 12.11.2017 21:26
Czy już magiczne 5 tyś. brutto mistrzowie przekroczyli??? ;)

3600 brutto podstawy na bank

Obserwator
@Mistrz 27.10.2017 12:28
Placa marne grosze

3/ 4 mistrzów bez matury to co chcesz żeby ile zarabiali i tak za dużo

asdsad

Znowu szukają mistrza? o co chodzi ? co chwile ogłoszenie na mistrza zmianowego w browarze...???

asdsad
@Looking for a work 06.12.2017 11:16
Bo za te pieniądze co proponują to nikt nie będzie pracować na tym stanowisku. Słabo..

No ale słyszałem, że mistrzom się jakiś czas temu poprawiło jeśli chodzi o finanse, szczegółów nie znam ale nie powinno być tragedii. Browar w końcu chyba dość dobrze stoi

aa
@asdsad 07.12.2017 22:50

Mistrz a zwykły pracownik , jest pewnie różnica duża . Browar dobrze stoi powinien płacić dobrze wszystkim a nie tylko tym wyżej . Ile to ludzi się zwalnia z browaru bo słabe płace . A jak juz ktoś wejdzie tutaj i przeczyta parę opinii to rezygnuje z miejsca .

Gosia

Hej Karolku tu Gosia z produkcji , pamiętasz mnie ?

anonymous
@Gosia 29.11.2017 12:51
Hej Karolku tu Gosia z produkcji , pamiętasz mnie ?

ja np.niemam nic do pana kierownika.jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.on pewnych barier nie przekroczy bo nad nim jest gniazdo zmij . robi swoje jest czlowiekiem bardzo inteligetnym,kulturalnym, moze jedyna prosba do kierownika ;prosimy sie bardziej za nami wstawiac jezeli chodzi o podwyzki indywidualne z racji tego ze nie kazdemu sie one naleza.bo jest duze grono takich co wiecej mowia niz pracuja.i dlatego jest miedzy innymi zle,nastepna sprawa jak wyzej wymieniony komentarz chodzi o zachowanie co nie ktorych mistrzow z dzialu butelkowego. troche nie na miejscu

Szukasz pracy?

Magda

Mistrze nic nie robia przez 8 godzin. Siedza pod murem i graja na telefonach. Glowy nosza w niebie obgadują wszystkie zmiany i donoszą do kierownika

xxxyyy
@Magda 26.08.2017 14:35

Baybye
@xxxyyy 26.11.2017 17:17
gdyby mistrza zrobic jakies szkolenie odnosnie zachowania sie w stosunku do pracownika. troche pokory i szacunku,...

Wyj-ebać jednemu drugiemu jak pierdzieli :) i się skończy. Pamiętajcie i czyńcie to co mówię :) ktoś was nie szanuje to L4 :) i (usunięte przez administratora) karolka i spółkę :)

anonymous

Dlaczego nikt nie sprawdza trzezwosci pracownikow działów piwnic, ckt, warzelni na nocnych zmianach tylko wozkowych sprawdzaja ? ktos juz tutaj napisal wczesniej ze pracownicy owych dzialow obijaja sie o sciany

anonimus
@anonymous 19.11.2017 17:08

Picie piwa na 2 zm i nockach oraz wynoszenie piwa w butelkach po wodzie to tradycja

Weronika

@masakra opowiesz, co na Twoje pytanie odpowiedział dział HR? Jak zostałeś przez niego potraktowany? Z Twojego wpisu wynika, że nie tak jak oczekiwałeś. Twoja wypowiedź będzie niezwykle istotna dla osób, myślą nad rozpoczęciem współpracy z Browar Namysłów Sp. z o.o.

A

Kierownik działu produkcji to niemowa i dodajcie coś od siebie.

Norbert

Fajna firma i bardzo ubolewam, że opinii w pełni obiektywnych niestety na tym forum nie znajdę. Często byli pracownicy pełni roszczeń wobec firmy wypisują bzdury

Branżowiec

Była oferta na pracuj.pl i nawet nie została otworzona a rekrutacja została zakończona, HR wykazał się całym profesjonalizmem. Dobrze, że pracuje gdzie indziej bo jak tak profesjonalizm wygląda na całej górze to wpadlbym po uszy w g....

masakra
@Branżowiec 08.10.2017 15:25

To prawda! Tamtejszy HR to jest jedna wielka kpina. Sam aplikowałem jakiś czas temu na jedno ze stanowisk, po czym rekrutacja została zakończona, aplikacja nieotwarta. Powiem lepiej - zadzwoniłem po trzech miesiącach dowiedzieć się czy rekrutacja rzeczywiście została zakończona. Dział Personalny okazał się największym buractwem, (usunięte przez administratora) i prostactwem jakiego w życiu nie słyszałem!

Maniek

Spoko firma i zastanawiam się dlaczego jest tyle jadu w tych wpisach?

ŁUK

Witam. CZY ktoś napisze jakie sa warunki placowe dla PH. Chcem składac podanie i nie wiem czy warto?

Masłowy

Fajna firma a opinie nie na podstawie oceny pracy jednego człowieka!!

Adam
@Masłowy 03.10.2017 17:03
Fajna firma a opinie nie na podstawie oceny pracy jednego człowieka!!

Fajna firma, chyba dla tych co pracują w biurze, ewentualnie w piwnicach. Reszta ma zapierdol za marne grosze. Nawet firmy nie stać na multisporta. WSTYD i żenada

Platin

Witam. Chce aplikowac na stanowisko PH. Czy dowiem sie cos wiecej na temat tego stanowiska. Jaki jest poziom wynagrodzen , jakie narzedzia pracy, czy aktualni PH sa zadowoleni? Pozdrawiam

Tomi
@Platin 03.10.2017 10:26

Aktualnie ph jeżdżą z tego co widzę Fordem Courier

Klubowicz

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie pracy dla mistrza w oczyszczalni ścieków? jaka jest atmosfera w firmie, czy do zasadniczej macie jakieś dodatki?

Były

Najlepsze świadectwo tej firmie i pracy w niej daje czerwony oszust z Braniewa. Wystarczy chwila rozmowy z nim i wiecie z jaką firmą macie do czynienia. Pozdrawiam

Maniek

Jesteście przekonani, że tu nie można pracować? Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Kilka osób próbuje zdyskredytować firmę!!!

Maniek

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma idealnych firm. O tym, że ten kto płaci to wymaga też wszyscy wiemy więc nie rozumiem dlaczego ciągle się skarżycie. Przecież idziemy na rozmowę , ustalamy warunki , podpisujemy się pod tym a później larum?

Krzysiek
@Maniek 04.09.2017 10:35

Pracowałem dwa miesiące i podziękowałem. Współczuję tylko tym, którzy za te grosze dalej się męczą, ponieważ mają na utrzymaniu rodziny i boją się stracić roboty. Obecnie w miarę dobrze płatnej pracy jest teraz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie bądzcie frajerami i sługusami za tą jałmużnę.

Gość
@Krzysiek 04.09.2017 11:58

Hm.widzialy galy co brały i podpisywały. Po dwóch miesiącach to prędzej oni ci podziękowali niż ty im jak zorientowali się że nie spełniasz wymagań. Bajeczki to w domu dzieciom opowiadaj

Krzysiek

Browar Namysłów to najgorsza firma w jakiej miałem okazję pracować. Praca w cale nie łatwa, a wypłata żenada. Nawet karty sportowej nie ma nic. Tylko zarząd się wzbogaca.

Mądrala

Jak widzę po wpisach na tym wątku to nie macie nic mądrego do powiedzenia. Zupełnie jak w maglu a przecież to jest forum dla ludzi, którzy szukają pracy i opinii o firmie. Może lepiej napisać co się teraz dzieje w firmie?

Odyseusz

Panowie czeka was delegacja do Braniewa a Braniewo przyjedzie tu. Taki test umiejętności

Hehehe jakies wiesniary; D

Wybitny

Laborantka siedziala na krześle i malowała paznokcie u nóg a kolejna depilowala nogi plastrami ! Ludzie kto nad nimi siedzi? Zeby takie jaja? A pozniej kłaczki w piwie

Waldi

Browar nie ma specjalnie potrzeb na przedstawicieli handlowych przynajmniej tak wynika z aktualnej oferty.

Mariusz

Czy już macie spokój z piciem na nocnych zmianach? Słyszałem, że zrobiono porządek, no i bardzo dobrze bo do czego to jest podobne? Wszyscy pracujemy na wynik!

KEG
@Kierownik 22.08.2017 22:05
Za ujj, nie kasę. K.R

Chłoptaś Karolek się odezwał :)

@Mariusz 21.08.2017 09:42

Co ty pierd ...... Jaki wynik !!!!! Wyniki coraz lepsze a wypłata marna !!!!

Kola

Czyżby jakieś zmiany miały miejsce w firmie? Wymiana na górze w każdej firmie jest zastanawiająca. Podzielcie sie informacjami, czy to jest z korzyścią dla pracowników?

Ff
@Kola 17.08.2017 21:58

Jakie zmiany?

Maniek

Czy przedstawiciel handlowy może liczyć w firmie na godziwe zarobki? Jakie wyposażenie dostanie, myślę o laptopie, telefonie może samochód? Jak się pracuje?

Filipo

Praca jako przedstawiciel handlowy na Pomorskie... warto czy nie warto, jakie pieniążki i atmosfera? Premie? Auto służbowe tablet/telefon? Rynek nowoczesny czy tradycyjny? Jakieś opinie? Ktoś coś?;)

Ccc

Jak tam sytuacja na produkcji ?

Olek

Czy jeszcze przyjmują zgłoszenia chętnych na stanowisko operatora oczyszczalni ścieków? Może ktoś ma wiedzę? Jakie wymagania na starcie stawia firma?

Antek

To jest mafia krada piją inny udają ze nie widza

ojciec
@Antek 29.07.2017 16:14
To jest mafia krada piją inny udają ze nie widza

W Browarze nie piją tylko chleją na 2 i 3 zmianie na piwnicy pracownicy obijają się o ściany . Panie Prezesie, gdzie kontrole alkomatem w czasie pracy ,może musi dojść do wypadku ???

Piwosz

Ja tam lubię jak jest dużo roboty bo dzień szybko mija

X

Jakie zarobki są na stanowisku mistrza wiedziałem ogloszanie na oczyszczalnie ścieków

Pln

Szukam pracy co z ta oczyszczlnia czy kogos szukają

Ciekawy
@Szukam 18.07.2017 06:50
Szukam pracy co z ta oczyszczlnia czy kogos szukają

Podbijam pytanie kiedy będą zatrudniać

Urząd celny

Takie rzeczy należy zgłosić odpowiednim organom. Wywożenie alkoholu ze składu podatkowego to normalny paragraf. Więc ktoś kto to robi musi mieć na to kwit. Aż tak głupi chyba nikt nie jest.

Urzad
@Urząd celny 17.07.2017 22:47

Widocznie są można sprawdzić są chyba kamery

Billy

Hejka! Czy jest tu któryś z mistrzów na produkcji, który mógłby przybliżyć pracę, atmosferę i czas pracy? I mniej więcej na jakim poziomie kształtuje się płaca? Z góry dzięki.

Wypalona

Nawet mnie nie denerwuj!!!! Fakt że urlopy wstrzymano to już człowieka denerwuje ale sezon ok. Praca po 12 godzin można dać radę, piwa pić nie można to normalne. Nigdzie tego nie tolerują ale kraść też nie wolno. Ale jak tłumaczyć fakt taki że wczoraj pod laboratorium koniec zmiany do pani kierownik B.K podjeżdża mąż srebrnym audi i pakują piwo do bagażnika i nie kilka a całe zgrzewki. Skandal!!! . Nikt na portierni ich nie kontroluje. Panie prezesie to są równi i równiejsi. Są kamery niech pan sprawdzi.

Piwniczny
@Wypalona 15.07.2017 13:52

Tacy kiedyś już pracowali tak samo kombinowali jak Sylwestrzaki

Kufel

A co to za święto że piwo rozdają .

Mikrus

Browar Namysłów jak widziałem potrzebuje kierowników sprzedaży. Czy ktoś się orientuje dlaczego tak wiele osób potrzebują? Czy to jakieś nowe projekty czy inny powód? Mam chęć aplikować ale potrzebuje info.

ktoś tam
@Mikrus 14.07.2017 09:21

Na jaki teren planujesz aplikować i na jakie stanowisko ?

Mądrala

Czy wiecie coś więcej na temat tej nowej oczyszczalni? Jakich ludzi tam poszukują i ewentualnie od kiedy byłaby praca? Chciałbym się załapać i proszę o kilka info.

Samkosz

Pić nie gadać!

sdsadsad

A jakie warunki mają mistrzowie, warto złożyć podanie? I widziałem że szukają ludzi do oczyszczalni co powstaje, wiadomo coś o warunkach tam?

sdsadsad

Masłowy

Browar Namysłów to dobra firma, pracuję tu już dość długo. Rotacja w firmach jest teraz rzeczą prawie normalną. Ludzie szukają lepszych zarobków czy z innych powodów. Może warto lepiej pracować niż siedzieć na forum i wypisywać jakie strasznie źle sie tu pracuje!!.

nathan

Ok ale ten mistrz już dawno poleciał, i jeszcze nikogo nie znaleźli?

Qwerty
@nathan 05.07.2017 21:51
Ok ale ten mistrz już dawno poleciał, i jeszcze nikogo nie znaleźli?

Tak dawno .

nathan

Koledzy, co tam się dzieje u was? czemu tylu ludzi się zwalnia? Widzę że są ogłoszenia, mistrza to chyba poł roku szukają, nikogo nie znaleźli czy ktoś był i się zwolnił po krótkim czasie czy też jego zwolnili?

Qwerty
@nathan 04.07.2017 21:44

No tyłu ludzi odchodzi bo kasa mała . Co do mistrza hmm..to zwolnili go sami bo palił fajki . Przecież to jest głupota żeby nie było palarni w tych czasach .

Józek
@Qwerty 05.07.2017 09:08

Qwerty skoro w zakładzie produkującym art. spożywcze jest zakaz palenia to podpisując umowę każdy wie i jest uprzedzany czym grozi łamanie zasad. Albo palący nie podpisuje umowy albo liczy się z tym że jak zostanie złapany to poleci. Pretensje do siebie....dzieciaki

Haha

2 w piątek odeszło , kto jeszcze?

ja

podobno z produkcji trzech nastepnych odchodzi..

Maniek

Myślę, że kto pracuje długo w takiej firmie z tradycjami to docenia że jest właśnie tu. Nowi pracownicy przychodzą żeby podbić swoją pensję i mieć wpis w cv. Na takich pracownikach firma nie może polegać.

ja

od dziś w Namysłowie pracuje kilka osób z Braniewa bo podobno miejscowi się zbuntowali i zapowiedzieli ze w niedziele robić nie będą...brawo panowie

Browar
@ja 27.06.2017 21:16

A przychodzą nowi ludzie do Browaru N ?

@Browar 28.06.2017 17:22
A przychodzą nowi ludzie do Browaru N ?

przychodzą i odchodzą.....

Papcio chmiel

Od tego weekendu w browarze praca na okrąglo, co o tym myślec, ludkom wydaje sie że to wstęp do 4brygat. Jest szansa aby wynegocjowac lepsze warunki, do boju!

Zostaw opinię o Browar Namysłów Sp. z o.o. - Namysłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browar Namysłów Sp. z o.o.