GRUPA ŻYWIEC S.A BROWAR W WARCE

Warka

Opinie o GRUPA ŻYWIEC S.A BROWAR W WARCE

ja

mieszkam w olsztynie. właśnie pije warkę rozlewana w elblągu. pytam się was , czemu warka rozlewana w żywcu lub warce smakuje inaczej??????!!!!!!!

alex

Najgorszy browar na jakim miałem okazje być 10magazynierów , herbatka kolejka aut do załadunku a oni nic z tego sobie nie robią aby do konca zmiany, wypełnianie dokumentów na komputerze jednym palcem jak babcia 80l. Tragedia

Sądzisz, że internauci powinni wiedzieć o firmie GRUPA ŻYWIEC S.A BROWAR W WARCE coś więcej? Zapraszamy na nasze forum. Tutaj Twoje zdanie się liczy.

Zostaw opinię o GRUPA ŻYWIEC S.A BROWAR W WARCE - Warka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA ŻYWIEC S.A BROWAR W WARCE