Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Katowice

nigdy

Odradzam prace nawet najgorszemu wrogowi. Dno to malo te cale bagno distribev z tymi pseudo teamleaderam. Wiocha straszna gowno potrafią. A pytanie po co ich tylu . nie myslalam,ze zatesknie za dziewczynami

Hanna

Słyszeliście, że w 2016 roku Grupa Żywiec skutecznie wdrażała strategię ukierunkowaną na wzmacnianie marek i innowacje, zwiększając sprzedaż piwa w kraju o 0,6%. Eksport piw Grupy wzrósł o 14%! Co o tym myślicie?

KRIST
@Hanna

Zaden wzrost w 2015 miala firma dno zabka nie brala przez caly rok towaru i stąd wzrost a nawet spadek bo w 2016 w żabce nie było kampanii piszą tak aby bylo fajnie poczytać takiej osobie jak ty jesli ktos tam pracuje wie o co chodzi . Menagerowie nie wdrożyli zadnej strategi marki upadaja i taka tendencja jest przez caly 2107 rok warka dramat tatra dramat . Zywiec para jakosciowo katastrofa nawet nie wiadomo z czym to rownac EB mialo byc super wyszlo jak zawsze . Sklepy odwracja sie od gz tendencja ogolno krajowa

tutka

a przedstawiciel handlowy to ile u nich procentowo zarabia prowizje?

viv

Nie polecam zatrudniać się na umowę zlecenie do COKu w Katowicach - pracownicy na zleceniach są traktowani jak ludzie kategorii "B", stawka marna, pracy bardzo dużo, brak szkoleń, brak perspektyw na awans, zamiast dać ludziom umowy o pracę wolą przyjmować tylko na sezon.

Doradca Klienta

etapy rekrutacji są na stronie grupy żywiec jest 3 etapowa nie jest trudna naprawde bardzo mili ludzie pełen profesjonalizm dawno nie byłam na tak dobrze zorganizowanej rekrutacji.Jak wchodzi się do firmy czuć miłą atmosfere i pozytywne nastawienie,wszyscy są uśmiechnięci i bardzo mili to pozytywnie nastraja do rozmowy.

Nie był dziwnych pytan jak to na sprzedaz na słuchawkach trzeba było cos sprzedac załatwić trudną sprawe z klientem przez telefon.rozmowa z pania z działu hr i team leaderem bardzo miło i profesjonalnie omówić przebieg kariery i pare pytań o sprzedaż.

@krzyś

ukazało się teraz ogłoszenie na ph na śląsk, mam pytanie ile mozna wyciągnąć na łapę bez premii?jak nie mniej niz 2500 to aplikuje.Jakie warunki pracy?Kierownik spoko?

betia

Dobry żart zawsze w cenie!!!Takich kierowników jak w cok to na wyprzedaży nie będą chcieli.Orbico im pokaże co są warci i gdzie ich miejsce.

gość

Większość wpisów pochodzi od kierowników i pseudomenadżerów !!!Kto uwierzy w durne programu tej debilnej firmy.Pewnie Monika Nic(zero)i Monika pseudoptok.Żałosny lans i namawianie ludzi żeby wpadli w shit.

gosc

nie ciężko mi uwierzyć że takie miernoty są kierownikami i za włażenie w tyłek nadal są tych stanowiskach.Ciekawe jak ich przyjmą w innych firmach bez żadnych kompetencji.

Danny

Super firma polecam

Szusz

Po jakim czasie do Ciebie zadzwonili jeśli mogę wiedzieć? standard to 2 tygodnie czy można się spodziewać odpowiedzi wcześniej?

xyz

pracowałem.. odprawili mnie z kwitkiem, chociaż jak na nową osobę robiłem dużo kontaktów.. wygrałem nawet kiedyś grupowy konkurs.. roboty dużo, brakuje rąk do pracy.. zwalniają ludzi a dalej dają ogłoszenia na portalach.. zarobki mogłyby być lepsze, choć socjal jest spoko.

Ja na Grupę Żywiec, a aktualnie Distribev nie narzekam. Każdy chciał by być od razu dyrektorem. Niestety wielu pracowników zostało wychowanych przez rodziców w kierunku (mi się należy, ja muszę dostać, dlaczego tak mało). Praca daje możliwość rozwoju, wynagrodzenie średnie, ale trzeba pamiętać o socjalach i konkursach w których można zyskać dodatkowe pieniądze. Ja w grudniu i w marcu wyrobiłem podwójna podstawę + premia. Wszystko się da, wystarczy chcieć. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają. Jak się nie podoba to szukajcie innej pracy.

gosc712

potrzebne mi są informacje nt. rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PH czy ktoś z was może napisać w jaki sposób ta rozmowa przebiegała? jakich pytań można się spodziewać? z góry dziękuje za wszystkie informacje pozdrawiam

gość

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego oferta pracy doradcy telefonicznego jest do grupy żywiec,a później jest informacja ,że jednak do innej firmy?Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd?

gosc

Lepiej wziasc odprawe jak ci z sid i spier...... z tego gowna.Tylko ze my distribev zostaniemy bez niczego bo nie umiemy o siebie walczyc.Polowa doradcow szuka innej pracy,laski staraja sie o dzieci a pozniej uciekaja z tego syfu.Kto ma rozum ten szuka pracy.

gość

Praktykę zawsze można ulepszyć tylko ludzie są zastraszani.A może więcej odwagi jak to mówią w kupie siła.Napisać skargę na jednego czy drugą cwaniaków tam gdzie trzeba .popatrzeć na TVN poradzili sobie z szefem faktów!! W końcu korporacji zależy na wizerunku i dobrych relacjach międzyludzkich.

gosc

Umowmy sie etyka swoje a praktyka swoje.Kierownicy to zwykli prostacy bez wyksztalcenia.

gosc

Trasy i trasy. Pan kierownik z mina jakby mu rodzine ktos wybil . Nie ma ze boli kontaktow tyle ze nie wyrobisz się w 12 godz a musisz w 8 . Pogania ludzi. Mam kolejne 40 szybciej

gośćK97t

Szanowna Pani, proszę złożyć skargę do Zarządu Grupy Żywiec,ktorego siedziba znajduje się w WARSZAWIE.Etyka biznesu i procedury Grupy Żywiec zabraniają w ten sposób traktować kogokolwiek tym bardziej ,że kierownictwo pokazuje tak niski poziom.

gosc

Bylam ostatnio na rozmowie o prace i jestem bardzo zniesmaczona.Na poczatku rozmowa byla ok,nastepnie jedna z kierowniczek wyszla zeby zawolac droga kierowniczke,ktora miala udawac klienta.Przyszla jakas czarna o niemilym wygladzie i glosie i zaczela scenke.Mialam sprzedac butelki z winem,podala jakis folder i zaczela mnie wypytywac w bardzo nieprzyjemny sposob.Mialam wrazenie ze jestem osoba niepozadana,kobieta byla chamska,impertynencka i bardzo niemila.Po wyjsciu stwierdzilam,ze jak zadzwonia to odmowie ,zadzwonili i podziekowalam.Jak juz na poczatku tak jest to co dalej.Nie polecam.

GOSC

i jak tam distribev ,będzie dobrze czy też nie.Odnośnie wypowiedzi po wyżej to dużo racji jest.Należało by wymienić całą kadrę kierowniczą a przede wszystkim tych co poprzychodzili jeszcze ze starych Trade bo co niektórych już demencja dopadła 3/4 nie posiada wyższego wykształcenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.