Opinie o MCD Electronics Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy MCD Electronics Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MCD Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCD Electronics Sp. z o.o. w Żywiec

Byłem tu w 2k19

U was (produkcja) dalej 10 ziko na rękę/h i 3 miesięczne zleceniówki przed UoP? Do tej mitycznej umowy o pracę nie dotrwałem, to nawet nie wiem jakie "kokosy" na mnie czekały :P Pamiętam, że bardzo bawiła mnie polityka dotycząca papierosów. Nie było palarni na terenie zakładu, a kierowniczka przestrzegała, że "nieprzychylnie patrzą na palenie papierosów" i żeby "lepiej wytrzymać te 8 godzin". Politykę jeszcze bym zrozumiał, gdyby zakładała dodatkowe przerwy dla palaczy (usunięte przez administratora), ale tutaj wszystko ograniczało się do jednej, wspólnej przerwy. Z perspektywy czasu, mogę powiedzieć, że substancje smoliste nie były nawet w połowie tak szkodliwe jak garbienie się nad laminatem przez 8 godzin za 10zł/h :D Najzabawniejszy był spór o sposób siedzenia. Do dzisiaj nie wiem czy to serio był temat czy kierowniczka robiła sobie ze mnie jaja, bo brzmi to tak absurdalnie, że po tych dwóch latach dalej nie mogę uwierzyć. "Nie zakładaj nogi na nogę, siedź normalnie, bo widzą to na kamerach i zaraz będą dzwonić".

Jak śpiewał kukiz po prostu Nowy wpis

Moje zdanie o tej firmie jest takie: -firma daje stabilne zatrudnienie i jeśli Cię przyjmą i dadzą umowę to raczej trzeba coś odwalić by Cię zwolnili, -płacą całość na konto jak US przykazał, wszystkie składki itp. -jeżeli się nie podpadnie to premia jest cała w każdym miesiącu, -praca jest monotona, ale nie jest ciężka i z pracy nie wychodzi się zmęczonym fizycznie, -kawa z ekspresu jest dostępna za darmo -zarobki są średnie i moim zdaniem powinny być wyższe, -kierownik ma humorki -jest premia roczna jak się nie choruje nie duża, się jednak, W całokształcie firma jest ok, płacą uczciwie choć mogliby więcej.

gg Nowy wpis
@Jak śpiewał kukiz po prostu

placi (i to na dodatek z łaską) tylko tyle żeby mu nie zarzucili że za gwno w miejskim szalecie trzeba zapłacic wiecej

@Byłem tu w 2k19

Dlaczego administrator usunął słowo, określające osobę palącą papierosy, gdzie to samo słowo pojawiło się dosłownie chwilę wcześniej, tylko w formie mnogiej? xD Tak się teraz zastanawiam, ile komentarzy zostało w ten sposób wypaczonych z sensu czy ile razy przez cenzurę nieobelżywego słowa, nadano komentarzowi iluzję wulgarnej wypowiedzi.

Od paru lat w innej firmie
@Byłem tu w 2k19

Jedną z fajniejszych rzeczy w firmie było własnie to, że nie waliło papierosami i dało się wejść do budynku bez konieczności przedzierania się przez zasłonę dymną oraz możliwośc rozmawiania z ludźmi bez konieczności zatykania nosa. Cieszę się, że nadal tak jest :) 10zł/h - za taką stawkę zgodziłeś sie pracować i dobrowolnie podpisałes umowę. Do kogo możesz mieć w tej sytuacji pretenseje? Nie, nie jestem pracownikiem ani nikim w tym guście. Przepracowałem w tej firmie pare lat, na tym forum wywaliłem już swoje żale i pretensje. Niemniej jednak przedstawianie absolutnie każdego aspektu tej firmy w złym świetle uważam za przesadne demonizowanie.

Byłem tu w 2k19 Nowy wpis
@Od paru lat w innej firmie

Odrobinę zabawne, bo o stawce godzinowej wspomniałem w formie pytania. W tonie prześmiewczym, natomiast nie stricte atakującym. Twoja odpowiedź, a raczej interpretacja niewinnego poruszenia tematu, niejako sama sugeruje, że to nie są warunki, które można by rozpatrywać w jakichkolwiek pozytywnych czy neutralnych kategoriach. Argument o umowie to już w ogóle hit. Nie, żeby to co napisałeś, było nieprawdą - umowa jest umowa, 100% racji, wiedziałem na co się piszę. Tylko ma to wydźwięk, jakby zniesienie (usunięte przez administratora)i pańszczyzny, było jedyną linią obrony oferowanych warunków. Nie potencjalnie niższe stawki u konkurencji, nie benefity, nie możliwości rozwoju, z twojej perspektywy warunki zatrudnienia w MCD można było obronić tylko argumentem o dobrowolności pracy ;P A co się tyczy papierosów - jednym śmierdzą, drugim bardziej przeszkadza zapach spoconych skarpetek współpracownika, a jeszcze innym perfumy kierownika. Nie wchodziłem na ten temat, żeby traktować o zmyśle węchu, subiektywnych opiniach pracowników czy ich zamiłowaniu do zamordyzmu. Chodziło mi raczej o zwrócenie uwagi na pasywno-agresywną politykę zakładu w luźno powiązanej sferze, tłumaczonej (przynajmniej ja taką narrację słyszałem od przełożonej) dbałością o zdrowie pracowników i idącej za nią przykro-śmieszną kwestią "co bardziej szkodzi zdrowiu, substancje smoliste czy niskie zarobki". Ogólnie bardziej się śmieje niż wylewam żółć. Oczywiście przebija się wyraźna nuta pretensji, nie przeczę (może nawet bardziej niż mi się wydaje pisząc to) bo pozytywy MCD, nie miały wystarczającej mocy, by przykryć cykl zleceniówek, najniższą możliwą stawkę i podejście "góry" do pewnych kwestii. Normy to kwestia neutralna, do wyrobienia, ale nie z palcem w (usunięte przez administratora) Jak wszędzie w sumie. Pozytywy też wypada poruszyć - ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie (tak było jak pracowałem), przestrzeganie BHP (przynajmniej ja uchybień nie zaobserwowałem), elektronizacja wielu procesów i wreszcie praca sama w sobie, bo taka "dłubanina", zapewne wielu przypadnie do gustu. Ogólnie - nie wróciłbym tam za ahooj, nie poleciłbym osobie o której nie mam dostatecznej wiedzy (specyfika pracy, wymagania finansowe), w wielu miejscach jest lepiej, a zarazem na terenie samej Żywiecczyzny można trafić gorzej. Taki totalny koszmar z ulicy Lelewela to to nie jest, ale daleko temu do schodów do nieba.

qq Nowy wpis
@Byłem tu w 2k19

Jeżeli chodzi o ciągłą inwigilacje przez kamery to widzą wszystko, nawet to jak się drapiesz po tyłku i oczywiscie zwrócona ci zostanie za to uwaga Mnie po 3 miesiącach kiedy powiedziałem że chce umowe na stałe oraz awans na umówione stanowisko i lepsza stawkę to powiedział pan kierownik ze nie podoba się im jakość mojej pracy i laskawcy zaproponowali żebym popracowal jeszcze na produkcji przy lutowaniu kondensatorow smd i naklejaniu równo naklejki Nie wytrzymałem i powiedziałem temu pajacu, pajacowi że cofam się w rozwoju i nie po to kończyłem politechnike i powiedziałem że do końca dnia albo będzie umowa albo wychodzę i już nie wracam No oczywiście wyszedłem i w sumie dobrze się stało jak się stało bo upewnilo mnie to w twierdzeniu ze polscy przedsiębiorcy to często wiesniacy i debile po 7 klasach podstawówki

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu MCD Electronics Sp. z o.o.?

@Pytanie

przyjść na rozmowe o prace i być bardzo uległym nie pokazuj że masz jakieś swoje pomysły a i zapomniałbym nie mów ze chcesz umowe o prace i 5000 do ręki

Hyde
Kandydat

Cześć. Potrzebuje informacji czego mogę się spodziewać na ogólnej rozmowie o pracę na programistę? Jakieś zadanie techniczne? Przynieść swojego laptopa? Programowanie na kartce?

Former IT
@Hyde

Pierwszą rzeczą, na jaką musisz sie przygotować, to absurdalnie niskie zarobki. Jeżeli jesteś specjalistą z kilkuletnim doświadczeniem i znajomościami w zarządzie, jest jakaś nikła szansa że zaproponują Ci coś w okolicach 4k na rękę + premie uznaniowe. Drugą rzeczą są złe praktyki. W firmie brakuje programistów, którzy potrafiliby wprowadzić dobre praktyki do projektów programistycznych, przez co panuje w nich wolna amerykanka. Ci, którzy się znają, w Bielsku mogą liczyć na 3-4 razy lepsze stawki, więc przyczyny takiego stanu rzeczy nie jest trudno się domyślić. Trzecia rzecz - chaos organizacyjny. Zapomnij o jakichkolwiek metodologiach pracy, jakie znasz z firm IT lub ze studiów. Tutaj metodologią jest 'kokodżambo i do przodu!'. O scrumie nawet nie myśl - jeżeli coś miałoby Ci dać cokolwiek do powiedzenia w projekcie i ograniczyć niczym nie skrępowaną dziką inwencję szefa (i nie mówię tu nawet o inwencji dotyczącej sposobu działania jakiejś funkcjonalności - przygotuj się na niespodzianki typu 'a od teraz bedziemy pisać w zupełnie innym języku, którego nie znasz, ale się nauczysz'), to nie ma to absolutnie żadnego prawa bytu w tej firmie. No i czwarta rzecz - nigdy nie będziesz wiedział, co masz właściwie zrobić. Wymagania dotyczące projektu są zawsze niejasne i często zmieniają się na przestrzeni kilku godzin. Oswój się z myślą, że bedziesz ganiony za niespełnienie jakiegoś niewypowiedzianego kryterium, badź zaimplementowanie czegoś zgodnie z wytycznymi, które jakimś cudem udało Ci się w pełni doprecyzować. W ciągu kilku lat odkad tam nie pracuję coś mogło się oczywiście zmienić, choć szczerze w to wątpię.

Ace ventura
@Former IT

Dział programowania jest bardzo maly, około 5 osób. Praca polega na utrzymaniu starych projektów w sprzedaży. Niestety brak wizji rozwoju oprogramowania i slaba organizacja pracy skutecznie przykrywa plusy firmy. Miła atmosfera między ludźmi i chęć dzielenia się wiedzą jest dużym plusem.

waniliowy ninja
@Former IT

Niestety nic się nie zmieniło i się nie zmieni. Tak jak piszesz 'kokodżambo i do przodu!' tak ta firma działa przy każdym nowym projekcie to niestety się nie zmieni no chyba ze pewne osoby zostaną odsunięte od władzy wraz z swoimi pupilami a ich grono rośnie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Projektant instalacji sanitarnych w firmie MCD Electronics Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co wchodzi w socjal MCD Electronics Sp. z o.o.?

Kokodżambo
@Pytanie

Wszystko, co jest absolutnie wymagane przez kodeks pracy. Nic poza tym.

Nikola

Nic

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w MCD Electronics Sp. z o.o.?

2500 zł na rękę na umowie zlecenie brzmi tak samo śmiesznie w każdym języku

Kokodżambo
@Pytanie

Polski. Angielskiegow tej firmie się nie używa.

Dawid

Hej, firma jest dobrze zorganizowana?

Jakie są warunki zatrudnienia w MCD Electronics Sp. z o.o.?

syn prezesa

wypasione

Miła

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenie i rodzinych oraz zdrowych i pysznej wigilijny. Dla całego Pani Prezes i Prezesów kierowniczki osi i całego zakładu

Tonik

Tak spokojnie zrobiło się na forum, czy jest jakiś powód że przestaliście tu zaglądać?

@Tonik

wszystkie sobie już spokój dali bo gadanie nic zupełnie nic nie daje w prywatnem folwarku pana prezesa

Zaciekawiony
Klient

Witajcie. Jest ogłoszenie do Was! Pyt. Ile można wyciągnąć na wypłatę - na produkcji? Pozdr...

Murzynki

Największe możliwość rozwoju dają działy magazyn, produkcja I UR

Mysza

Fantastycznie (usunięte przez administratora) praca płacą towarzystwa a szefostwo to już mega super 100%możliwość awansu i podwyżki i zadowolenie z pracy i wszystko eko, bio, bhp, sanepid, ZUS, pit, social, paczki na świat, zajaczki na Wielkanoc, zero mobigu i mega super ???? $????????️????zakład 5nie 6no okej 2 mega 6

XXX

Ta firma to jakaś pomyłka

Nic

Wiem o kim piszesz ale nic nie widzieć nie słyszeć i nic mówić

Koleżanka kierownika

Mcd okej jako firma i prezes i jego rodzina i zarobki jak Żywiec normie najgorsze to było dla mnie praca z osobami które przychodziły do pracy złym humorze i odreagowaly na mnie i szukały zadumy. Nie dało normalnie pracować.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w MCD Electronics Sp. z o.o.?

@Pytanie

Co, pan prezes zaczyna kombinować jakby to inaczej zaksiegowac żeby nie zapłacić podatku a pracownikom jak najmniej?

Koszmar z ulicy Lelewela
@Pytanie

Pamietam, że miałem bardzo niskie wynagrodzenie podstawowe + premia, ale przesyła na na konto. Pod koniec kariery to ta premia wynosila prawie 50% pensji podstawowej. A i tak sie zamknalem w 2700 zl netto xD...

@qq

Nikt nie kombinuje. Całe wynagrodzenie przychodzi na konto. Tyle ile w umowie. Firma pod tym wzgledem jest bardzo uczciwa.

@Koszmar z ulicy Lelewela

Przy czym ta kwota jest tak duża w mniemaniu pana prezesa ze pracownikowi może się w głowie poprzewracac od tych cyferek xD

Koszmar z ulicy Lelewela
@qq

Może jak na warunki żywieckie to zarobki nie są tu złe... choć nie pracowałem w innych lokalnych firmach. No, ale nikt nas kajdanami nie trzyma w tym regionie. Warto ruszyć cztery litery i zobaczyć jak się żyje gdzie indziej.

@Koszmar z ulicy Lelewela

Już 20 minut jazdy pociągiem z żywca stawki mają mnoznik x2 ale trzeba wykazać się odrobiną chęci

Krzysztof

Byłem na rozmowie w tej firmie i niestety nie mogę powiedzieć za dużo dobrego o jej poziomie. Nigdy nie spotkałem się z tak niepoważnym podejściem do potencjalnego pracownika. Od samego początku zostałem potraktowany z góry. Każda umiejętność, czy wcześniejsze doświadczenie były zbywane przez właściciela jako nic nie znaczące, totalnie nieprzydatne. Do końca sami nie wiedzieli czego wymagają i czego oczekują. Rozmowa, z mojego punktu widzenia, była nieprzyjemna, a nawet poniżająca. Ponadto firma nie wywiązała się z pewnych ustaleń, które zostały podjęte już podczas rozmowy. Najwyraźniej szukają oszczędności zatrudniając studentów pracujących za marne grosze.

@Krzysztof

Po prostu polski model prowadzenia biznesu, żeby pracownik się nie wychylal i nie chciał zarabiać przypadkiem za dużo Ale i tak najlepszą zagrywką jest zatrudnienie ludzi po studiach na umowę zlecenie na produkcji pod pozorem poznania firmy rzekomo na parę tygodni, które przecigają sie do 3 miesięcy i wtedy pracownik rozumie że trzeba stamtąd uciekać do lepszej firmy No ale tak długo jak pan wspaniały prezes nie zrozumie że tak się nie robi będzie produkować gówniane sterowniki do lampek albo moduły sygnalizacji, oczywiście z równo przyklejona naklejką bo się pan Niemiec pogniewa Takim jak on życzę rychłego końca działalności dla dobra regionu w którym żyje

Jakub
@Krzysztof

Doświadczyłem tego samego na rozmowie kwalifikacyjnej. Zdecydowanie najbardziej upokarzająca sytuacja w mojej karierze zawodowej.

@Krzysztof

Prywatna firma wiec mogą sobie robic co chcą na rozmowach. Druga sprawa, że jeśliby naprawde potrzebowali ludzi do pracy to napewno standardy byłyby takie jak w innych firmach. Tutaj firma nie tworzy nic nowego raczej utrzymuje stare produkty. Hobbystyczne prowadzą jeden w miare nowy projekt ale to raczej bez szans na komercjalizacje. Więc odpowiedz jest prosta. Nie ma projektów nie ma potrzeby zatrudnienia ludzi.

...
@Pytanie

W takim razie po co prowadzą rekrutację, skoro nie mają zamiaru nikogo przyjąć? Prywatna, państwowa czy kosmiczna - sposób prowadzenia rozmów i traktowania ludzi już na tym etapie dużo mówi o tym, w jaki sposób będą traktować pracownika.

@...

Całe szczęście ludzie zaglądają do internetu za opiniami i będą unikać takie przybytki jak ten i albo nastąpia zmiany albo albo będzie koniec

Kls

A Andrzejki tuż tuż... Pamiętajcie, obecność obowiązkowa

@Kls

bo roboli trzeba odchamić, to przynajmniej nie będą tyle myśleć o pieniądzach a o donośniejszych wartościach i tak dobrze że nie operetka w amfiteatrze gorzej że się nie wykręcę, że frak mi się rozpruł pod pachą

coo
@gg

Zastanawiam sie czasem jaki cudem takie ameby umyslowe jak gg osiagnely umiejetnosc pisania i czytania... Rece az opadaja jak czyta sie te bzdury, ktore sa tu wypisywane. Ludzie na litosc boska naprawde wazym celem zyciowym jest narzekanie? Jak bardzo trzeba miec przykre zycie zeby wisiec na goworku swojego pracodawcy i krytykowac WSZYSTKO?

Eliza
@coo

Zgadzam się. Można być niezadowolonym z wielu rzeczy ale jak ktoś chce coś zrobić dla ludzi-bo sądzę że szefostwo wcale tego do szczęścia nie potrzebuje - to też jest krytykowany. Sądzę że jest sporo ludzi którzy chętnie zabawia się z przyjaciółmi z pracy. Kto nie chce iść niech nie narzeka!

Dorota
@coo

Możesz nie zgadzać się z opinią użytkownika @gg, jednak nie jest to powód, by go obrażać i używać argumentów personalnych. Proszę Cię, byś wypowiadając się na forum, pamiętał o zachowaniu szacunku dla innych osób. Domyślam się, że MCD Electronics organizuje w najbliższym czasie imprezę firmową dla pracowników. Przy okazji chciałabym dopytać, czy takie inicjatywy ze strony kierownictwa często mają miejsce?

atoroD
@Dorota

Przynajmniej raz w roku jest organizowana tak poważna impreza. Kilka razy w roku są wyjścia do kina lub teatru. Zdarza się również teatr lub operetka.

Dorota atorod
@atoroD

Jakoś jak tam pracowałem to się żadne wyjście do teatru czy kina nie zdarzyło.

AXL
@Dorota atorod

Sporo osób w firmie to rodzina prezesa. Możliwe, że tych kilka razy do roku to były jakieś rodzinne wypady i komuś się pomyliło z firmowymi. Czasem są organizowane integracyjne wypady w góry (zwykle Hala Boracza), od czasu do czasu jakieś zniżki na bilety na operetkę (nie powiedziałbym, że to jakiś wypad integracyjny). W grudniu firmowa wigilia na terenie zakładu. To by było na tyle z mojej kilkuletniej 'kariery' w MCD.

BYŁY
@atoroD

Wolę godne wynagrodzenie niż bilet do kina czy też teatru. Biletu do gara nie włożę i dzieci nie nakarmię.

Bożena
@BYŁY

@BYŁY Swoją wypowiedzią sugerujesz, że wynagrodzenie w MCD Electronic jest aż tak niskie? Ile wynosi ono w tej chwili?

Operator

Może coś powiedzieć na temat pracy operatora cnc u nich? Widziałem ofertę na stronie

Jdz_qp_grbsie
@Operator

Robota jak robota Jak cię interesuje minimalna plus 300 złotych to polecam Tylko nie daj się nabrać na to że będziesz pracować przez jakis czas na innym stanowisku zeby jak to mówia "zapoznać się z firmą" bo to normalne oszustwo i robienie w wała

robert
@Operator

Witam ostatnio razem ze znajomym byliśmy na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Operator CNC . Chciałem się z Wami podzielić informacjami jak taka rozmowa wygląda i na co można liczyć. Otóż stawiasz się na konkretną godzinę w biurze wita cię kierownik J. I wygląda to tak. Pan kierownik pyta się o kwalifikacje, daje do zrozumienia że oczekują już pracownika który coś umie, najlepiej ustawiacza maszyny, tak aby sobie sam poradził . Praca na dwie zmiany , czasem sporadycznie nocki jak Pan kierownik to określił, parę razy w roku. Wspomina że nie pracuje się tylko na jednej maszynie. Ustawiasz jedną i w między czasie jak powiedzmy to frezarka frezuje idziesz do innej roboty. I teraz kwestia płacy która jest dla mnie najważniejsza . Nie określa ile proponują zarobić. Jednak pytanie do rekruta ile chciałby zarabiać. Moja odpowiedź 2500. dostajemy odpowiedz że to jest normalne tyle w firmie można zarobić . Dadzą odpowiedz do końca tygodnia. Mija tydzień i cisza. Zresztą nie byłem zaskoczony , gdyż znajomy był i wiedziałem na co być przygotowany, poszedłem aby sprawdzić i się z Wami podzielić opinią .Co jest największą wadą i dyskwalifikuje takiego pracodawcę to umowa na okres próbny ( 3 miesiące) i tu uwaga umowa zlecenie ( śmiech) nie spotkałem się dotychczas z takimi warunkami a wiadomo o pracownika ciężko . U innego na początek dostajesz jakieś 2700 - 2800 na normalnej umowie i nawet bez kwalifikacji. Pracuje tam jeszcze jeden mój znajomy i wiem że realna płaca to jakieś 2200 a po protestach że się starzy pracownicy zwolnią dostali podwyżkę i wychodzą jakieś 2500 . I to wszystko na co można liczyć. Biura mają piękne ale płaca katastrofa. Wiem jeszcze że pracowali tam też pracownicy z Ukrainy , a operatorem został cukiernik bez kwalifikacji bo nie miał kto robić. Myślę że to komuś pomoże ja mimo że wiedziałem poszedłem aby się samemu przekonać . Mozę ktoś ma podobne doświadczenia to zapraszam do komentowania. Pozdrawiam !!

Jarek
@robert

Jaki cukiernik? To bzdury. Jest najlepsza kadra. Selekcja z najlepszych. Nie mozemy sobie pozwolic na kompromisy ze wzgledu na branze medyczna i kosmiczna w ktorej firma czyni niebywale postepy.

burak
@Jarek

kosmiczną :), coś w tym jest:)

grzegorz kolega roberta
@Jarek

Tak selekcja z najlepszych. I tym najlepszym proponujecie pracę na umowie 2200 , umowa zlecenie na okres 3 miesięcy. I to są te warunki dla najlepszych. Swoją drogą jeżeli posiadacie najlepszą kadrę dlaczego co chwilę są oferty na stanowisko operator cnc. Widać że park maszynowy się nie zmienia maszyn nie przybywa ale ludzie już tak. Dlatego niech sobie każdy odpowie dlaczego tak jest ;)

@Jarek

Chyba branże komiczną Poza tym jedyne co tam z kosmosu to pomysly i stawki

Tadek

Odradzam

Sławomir
@Tadek

Warto, żebyś napisał bardziej szczegółową opinię dlaczego odradzasz pracę w firmie. Wtedy przyszli kandydaci będą mogli sami zdecydować, czy chcą aplikować. Nie ma znaczenia, czy Twoja opinia będzie negatywna, czy pozytywna. Najważniejsze, żeby wnosiła nowe informacje do wątku, które będą pomocne dla kandydatów do pracy. Możesz dodać kilka słów więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o MCD Electronics Sp. z o.o. - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MCD Electronics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 157 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lelewela 26
    34-300 Żywiec
  • NIP: 5532087091 KRS: 0000029052
MCD Electronics Sp. z o.o.