MCD Electronics spółka z o.o.

Żywiec

Opinie o MCD Electronics spółka z o.o.

gosc

Żenada... Dopóki Pan Machała będzie płacił ludziom tyle co za sortowanie butelek w żywieckim browarze, dopóty nie można nazwać tej firmy poważną. Po kilku lub kilkunastu latach pracy stawka taka sama, żadnych podwyżek, przyjdź w sobotę, to nie dostaniesz premii (która jest śmieszna, max. 150zł), tak, żeby czasem nie dać pracownikowi zbyt dużej wypłaty, co prawda temat na tą chwilę nieaktualny ale to tylko kwestia czasu aż się powtórzy. Wątpię, żeby w tym roku była jakakolwiek premia na święta, pewnie powtórka ze świąt Wielkanocnych, nie mówiąc już o premii za brak absencji chorobowej. W końcu trzeba jakoś nadrobić straty jakie przyniosły pompy ciepła i cały cyrk wokół nich.

gość

Byłam w MCD electronic jakiś czas... Nie żałuje. Świetni ludzie, kadra gotowa pomóc z każdym problemem, miła atmosfera pracy. Sam budynek jasny, miły dla oka, przyjazny, niestety na hali produkcyjnej jest ciut głośno, ale to zrozumiałe w firmie zajmującej się elektroniką, maszyny i w ogóle. Firma jest bardzo czysta, dba o higienę i zasady bezpieczeństwa oraz BHP. Każda zmiana i każdy wydział ma swoje plusy i minusy. Polecam osobą dorabiającym na studia, gdyż kierownictwo potrafi zrozumieć że są terminy sprawdzianów, sesje, i różne egzaminy zaliczające, oraz dostosować się do waszych godzin zajęć. Naprawdę przyjazna firma

XYXY

Po wspolpracy (niezbyt dluga co prawda) z ta firma mozna stwierdzic ze jest po prostu tam po japonsku-jako tako atmosfera na dole-dobra, nie mozna narzekac, dobrze sie pracuje, praca nie jest ciezka, srednio uciazliwa, na zmiany, bez sobot, w miare zorganizowana. Jednak jest to tzw. entry job czyli dobre na wprowadzenie do zawodu, bo na dluzsza mete czlowiek sie cofie w rozwoju Obietnice co do tego ze zostanie sie kims wiecej sa tylko obietnicami, no ale coz, jak na poziom zywca to ta firma nie jest najgorsza Ja zmienilem firme na lepsza, z lepszymi pieniedzmi I perspektywami, ale czy polecilbym komus? Tak, o ile zaczyna swoja przygode po studiach albo szuka bezpiecznej, ale sredniej jakosciowo przystani Nie polecam jezeli ktos chce zrobic kariere bo raczej sie na tym przejedzie :)

XXX

Niespecjalnie.

Kajtek

Witam, duża rotacja w firmie?

No chyba nie tyle.

16/h brutto

A ile zarabia operator Cnc z 12 letnim doświadczeniem

zwykły pracownik

także nie polecam, pracowałem i żałuje.

Deny

Firma prowadzi ciągle rekrutację zresztą przez Pana który jest członkiem rodziny presesa, w rozmowie przedstawia firmę jako miejsce niemalże doskonale z możliwością nauki rozwoju - po prostu tylko głupi by się nie zgodził. Później wychodzą wszystkie mankamenty- nie mają co z Tobą zrobić idziesz na produkcję, oczywiście będą mówić że to tylko na jakiś czas, zarobki jak za specjalistyczne stanowiska żałosne, może i atmosfera w pracy fajna( tworzą ją ludzie) ale na kasę narzeka niemalże każdy. Komunikacja i zarządzanie w firmie raczkuje... Szybciej dowiesz się zamiarów kierownictwa odnośnie swojej osoby na stołówce niż od kierownika

gosc

popracowałam w hutchinsonie i już nie będę narzekała, jest ok

gość

Witam Praca na produkcji jako elektromonter jest ciężka? czy jest to praca zmianowa?

marusz

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, zarobki nie są rewelacyjne, tym bardziej, że dla mnie wiązałoby się to z relokacją. Gdyby nie język C mógłbym próbować jako konstruktor-elektronik.

Dand

Na stanowisku Elektromonter zarobki są marne, nawet po wielu latach pracy zawsze się wychodzi 1600-1700zł netto na miesiąc.

marusz

Witam. Mam pytanie dotyczące zarobków na stanowisku elektromonter.

Jony85

Pracowałem i trochę żałuje że już nie pracuje. Firma dała mi ogromne możliwości nauki i rozwoju. Cały czas nowe zadania i niepowtarzająca się praca. Bardzo zgrany zespół współpracowników i szefostwo, które traktuje cię jak Człowieka! Minusy? Czasami za duży chaos nie wiadomo do czego zmierzający...

Zostaw opinię o MCD Electronics spółka z o.o. - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCD Electronics spółka z o.o.