Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

chętny

czesc mam okazje dostać prace jako ph (szczecin i okolice) przez distribev. Moze ktoś podpowiedzieć jakie sa warunki zatrudnienia?jak wygląda u nich praca? jaki daja samochód?pozdrawiam

rezus

Pracowalem w żywcu pod agencją pracy tymczasowej to co tam sie dzieje to dno i kilo mułu,decyzyjnośc zerowa,zanim rozwiąze się problem(nawet najprosztszy)trzeba go przekonsultowac z 15 doradcami od niczego by nastepnie usłyszec że to nie Twoja działka i po co to wogóle zgłaszałes,tak bogata firma jak kiedys była i idzie na dno.Szkoda.

Michałek

Witam, pracowałem w DGME w Żywcu na firmie. Powiem tak: NIE POLECAM ! Kadra inżynierska niedoszkolona i nieprofesjonalna - głównie związana układami. Na szczególnie złą ocenę zasługuje sam G.Energetyk, który nie obraź się wie tyle o inżynierii i energetyce co ksiądz o babach. Pozdrawiam pendolino.

xyz

Witam, zupełnym przypadkiem natknąłem się na to forum. Współpracowałem jakiś czas z GŻ prowadząc działalność gospodarczą. Czytając opinie ludzi, nie jestem zaskoczony. Brak profesjonalizmu na każdym etapie obsługi klienta od PH po kadrę kierowniczą. Rzeczywiście, braki towaru - standard! Ceny - u konkurencji średnio 10% niższe, w markecie nawet o 30%, a przepłacać nie lubię!...ale był to dopiero początek mało owocnej współpracy?! Otóż pewnego dnia dostałem informację, iż zalegam za kilka faktur na łączną kwotę ok. 12 tys zł. Faktury zostały wystawione przez GŻ, natomiast na żadnym z dokumentów nie widniał podpis ani pieczątka mojej firmy. Oczywiście firma domagała się spłaty fikcyjnego zadłużenia. Finał był taki, że udało mi się dotrzeć do kilku osób, które również dostały fikcyjne faktury od GŻ i w niedługim czasie GŻ otrzyma pozew zbiorowy. Tak oto zakończyła się moja współpraca z GŻ! Można by tak wiele pisać, ale pozostawię trochę wolnego miejsca dla innych zadowolonych klientów oraz pracowników. Pozdrawiam, Xyz

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
albert 09

Pracowałem 5 lat dla Nich ,wyprówalem żyły ,starałem sie ...i co marne pieniadze ,stres , niewarto ..teraz robie u konkurencji tam doceniaja starania Moje... Żywiec padł...niepolecam!!!!

Krzysztof J

Mam pytanie odnośnie pracy ph ds. Horeca. Jak to wygląda, jaką kasę można zarobić, jakie auto, czy można korzystać z auta po godzinach i w weekend?

Horec
@Krzysztof J

odp. kasa marna, auto Panda, zapomnij o weekendach w gastronomii wtedy sie pracuje, godziny od 10 do 22.

Janek

Witam.Chciałbym sie dowiedzieć coś o pracy ph w Warszawie.Czy wygląda to tak jak sie czyta wyżej??Zarobki??Czy da się wypracować 80% premi??Cokolwiek o Warszawie.Dzięki z góry.

Autostrador

Prowadzę firme od x lat i tak niedojebanych kierowników jak w Żywcu nie ma w żadnej firmie. A jak przyjadą z jakimś błaznem typu dyrektor czy tam menager czy inny pindol to zachowują się już całkowicie pojebanie. Nie polecam kontaktu z nimi. Połowa po liceum reszta nie ma pojęcia o handlu.

?

Chciałem się dowiedzieć czy są może jakieś przyjęcia do pracy na stanowisku pracownik produkcji lub operator wózka widłowego? ta firma jest super ma dobre produkty i dobrze płaci pracownikom.Mam jedną odpowiedż czy są jakieś wolne miejsca do pracy? potrzebuje pracy od zaraz bo pracy nie mam już 1,5roku prawie dwa lata inne zakłady nie chcą przyjmować do pracy?

lol

to idz na kierowce i rozwóz towar jak ci sie nie podoba przezuc pare ton a potem sie wypowiadaj twoje 99% pracy w firmie to ja mam w d....

romeo2111
@lol

człowiek ty w grupie żywiec nie pracujesz-masz robić swoje na swojej działalności i to wszystko-masz płanoce per sztuka i tak masz pracować- a jak rączki bolą to idz na studia

Kukułeczka

O pracy na stanowisku ph można nakręcić dobry film albo napisać książkę. Ta praca jest specyficzna ale pikanterii dodaję z całą pewnością środowisko w jakim się znajdujesz. W grupie żywiec pracuje mi się średnio, czuje że firma nie ma zaufania do swoich pracowników, że ph to sprzątaczka na sklepach i ktoś kto może zbudować relację z klientem i go wykorzystać. Brak narzędzi bo z całym szacunkiem ale to co nam dajecie to jest kpina. PH KP dysponuje budżetem 5tys zł w piwie miesiąc w miesiąc i nikt go nie rozlicza na co ta kasa idzie może pić to piwo dawać na wymiany obojętne generalnie jest do budżet na rozwój jego firmy. W cp maja ph na tyle piwa by wszystko równać płacić nawet za układanie w lodówkach po 2zgrzewki co miesiąc. W grupie żywiec nie masz NIC i nie wymieniasz piwa ale musisz wymagać by ci zamawiali coś co się im terminuje. Jeśli dostaniesz jakaś promocję to zazwyczaj z piwem które ma albo krótką datę albo się nie sprzedają albo ma krótką datę i się nie sprzedaję do tego jest gratis którego klient nie dostanie. Często jest tak że robisz tą promocje u klientów z którymi masz dobre relacje więc u nich też pewnie masz umowy podpisane za ekspozycję. Sprzedajesz mu pakiet kos (kos) ci mówi ze nie ma już gratisów jedziesz mu powiedzieć. Za tydzień kos ci mówi żebyś nie odbierał faktury od niego za ekspozycje bo nie ma kasy na to. Nie odbierasz nie płacisz mu. Gość dzwoni po pewnym czasie i mówi że to piwo mu sie przeterminowało jest 400zł np do oddania i czeka na gratis i na kase za ekspozycje. Oczywiśćie nie ma wymian, kasy za ekspozycje oraz gratisów KOS wypnie się na to. Ty również nie otrzymujesz żadnego piwa do pomocy bo firma nie ma zaufania do swoich pracowników boji się że będziemy to sprzedawać albo pić. Więc masz rozwiązanie iśc kupić to piwo oddać mu i spłacać dług firmy i zostać w jego oczach w porzadku albo czekać na pomoc kos lub decyzje z grupy żywiec. Jeśli liczysz na to drugie jesteś spalony. Tak wygląda polityka grupy żywiec. Nie na badaniach marketingowych jakiś kurwa trenerów co przyjeżdżają się mądrzyć taka jest prawda tak to wygląda. Kierownik dostaje telefon z góry i jest informacja NIE PŁACIMY ! I koniec tematu i firme nie interesuje co gdzie kto ma dostać po prostu kasa idzie na coś innego. Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako ph w tej firmie to bądź przygotowany na takie sytuacje. Nie raz równałem długi żywca na sklepach z własnej kieszeni bo ja w przeciwieństwie do tej firmy szanuje ludzi z którym współpracuję . Jeśli czyta to ktoś z kadry zarządzającej Grupy Żwyiec to apeluje byście zaufali PH bo odwalamy 99% roboty właśnie tutaj na tych śmierdzących sklepach zarabiamy dla was kasę na wasze wypłaty a nie mamy nawet 1 Zgrzewki piwa na miesiąc do dyspozycji. Na obecną chwilę wsparcie w postaci 40 zgrzewek co miesiąc dla każdego ph to jest minimum. Zastanówcie się bo taka polityka firmy to jest tragedia. Nikt nie ufa grupie żywiec ludzie mówią to wprost, stary nie podpisze z Tobą umowy bo wiem jaki jest żywiec. Ludzie wam nie ufają. Zacznijcie dotrzymywać słowa i dajcie wsparcie tam gdzie jest potrzebne a nie rozpasać własną dupę .

Pat

Witam, ja mam pytanie jak jest z serwisem grupy żywiec, dokładnie serwis stk, bo się pojawiła taka oferta i Pani już do mnie dzwoniła na rozmowe umawiać. Czy ktoś pracuje/pracował w serwisie może powiedzieć coś więcej ?

Warka Jasna

Nie warto nie polecam mam doświadczenie w handlu ale czegoś takiego w życiu nie widziałem.

ha

Prawda to wszystko spadła ta firma na łeb.

BOBO

DO ALK24H NIEDZIWIE SIĘ ZE ZAMÓWIENIA NIE DOSTAŁES JAK ZAMÓWIŁEŚ KARTON WÓDKI ZBIERANEJ PO 1 SZT Z KAŻDEGO RODZAJU I 1 SKRZYNKĘ PIWA I JESZCZ ZGRZEWKE PUSZKI ABY MINIMUM BYŁO A WYNAJM MA TOKIE ZAMÓWIENIA W D---E BO NC NIEZARABIA NA TAKICH KLIENTACH JAK TY

Ramzes
@BOBO

Ha,ha dobre ,jestes pewnie przedstawicielem żałosnej grupy Żywiec... Ja zamawiam 3x w tygodniu na ok.3000 i połowy niema albo pomylone zamówienia są...masakra płacę gotówką a nie na termin ,, pierdziele wasze gratisy których i tak niemacie...ceny tragiczne!!! Czas zmienić hurtownie... Żywiec padł na pysk...

handel@alkoholem
@BOBO

co Ty bredzisz baranie,niezarobi? pelno sklepow zamawia minimum bo ph niemaja nic konkretnego do zaoferowania przy wiekszym zamowieniu ,co dadza tatre n?past ktora nieschodzi bo jest okropna i w dodatku z terminem 7dni!!!!! masakra!!!! wolimy juz zamawiac z innych hurtowni!!!! pozdrawiam i zycze owocnej wspolpracy ze sklepami ,ktore tracicie przez wlasna glupote!

Artiumpt Lorens
@handel@alkoholem

Zgadzam sie,Ja tez mam 2 sklepy ,zamawialem codziennie na ok 1000 i placilem gotowka odrazu,prosty rachunek ; 2 sklepy po 1000 (w soboty na ok 2000) 14000 tygodniowo / ponad 55000 miesiecznie ,towar dojezdzal niekiedy nastepnego dnia bez podania przyczyny,a co najgorsze duze braki,kierowcy niezle cwaniaki kombinowali z alko na boku( brak kilku piw w skrzynce,badz wodki w kartonie) tlumaczyli ze na magazynie pewnie kradna,zerwalem wspolprace!!!! i dobrze ,NIEPOLECAM TEJ FIRMY!!!!!

RFG381
@Artiumpt Lorens

Tez tak mialem!!!! juz korzystam z innej hurtowni i jestem zadowolony,a Grupie Zywiec zycze dalej by tracili klientow za swoje podejscie do zamowien i dostaw!!!!

pankracy

Hr powinni przeszkolic z employer branding. Kandydat do pracy to nie tylko potencjalny klient ale i osoba dzieląca się opinia o firmie z innymi.moja jest negatywna. Buractwo i brak profesjonalizmu. nawet jak się rekrutuje prostego ph wypada mieć elementarny szacunek.szkoda słów. Nie polecam nikomu

alk24h

Współpraca z grupą Żywiec fatalna ,zamówienia przychodzą z dużymi brakami, uszkodzeniami towaru i opóźnieniami,kierowcy często podwykonawcy mają wszystko w d...e , infolinia pali głupa na pytanie co się dzieje z dostawami odpowiadaja ze maja tyle zamowień ze nienadazaja...kompletna bzdura!!! Traca klientów w calym kraju, a ceny wysokie , taniej nawet jest podkupić w supermarkecie, gazetka promocyjna ...hmm polowy alkocholi brak...przedstawiciel z kretyńskim uśmiechem odpowiada: niewiem?!? i pali głupa... Tragedia!!!! zrobili syf z tej firmy...niepolecam!!!!

Max

Hej Koledzy czy wy też dostaliście prezent na święta ? czyli wypowiedzenie i przeniesienie do firmy zewnętrznej za marne grosza po tylu latach pracy w KP, ech brak słów ..

sky_one_1
@Max

Słyszałem o tym i Wam współczuję, ale chyba pomyliłeś fora - to forum dotyczy pracy w G.Ż.

sky_one_1

Stanisław Sochaczewski
@Max

Panie to nie przedstawiciel jest oszustem. Czesto jest tak że sprzedaję promocję a później mam rozliczyć gratisy po czym dostaję telefon np od kierownika i mówi sorry ale nie ma już gratisów. I gadka się skończyła i oni to mają w dupie co ty zrobisz po prostu nie ma i koniec chcesz to sobie dzwoń wyżej tylko musisz mieć na uwadze do kiedy masz umowę o prace. Albo masz podpisaną umowę z klientem za ekspozycję dostajesz telefon od kierownika że masz nie odbierać od niego faktury. Jak się będziesz dopytywać dlaczego odpowie Ci '' bo kasy nie ma '' Twój klient - twój problem. A później czytasz albo słyszysz jakim jesteś oszustem na sklepach. Człowieku co on zrobił z Twoim gratisem pojechał na majorkę ? kupił sobie dom ten przedstawiciel ? Rusz głową .

M Arcel

Żywiec zatrudnia przedstawicieli handlowych- oszustów. Obiecują promocje typu 10keg+1 gratis. Padłem ofiarą takiego oszusta Adama W., obiecanych gratisów nigdy nie widziałem. Nie tędy droga, właściwa droga prowadzi do Kompanii Piwowarskiej.

Adam W.
@M Arcel

Marku W. jak nie wiesz co zrobić z wolnym czasem to polecam gry na kurniku. A wolnego czasu pewnie nie brakuje - pewnie interes cienko przędzie. Polecam zabawę z Urzędem Skarbowym pt.: "zakup piwa bez faktury". Nazywanie kogoś oszustem to czyste pomówienie na które jest paragraf.

@M Arcel

Żywiec i współpraca z NIM to porażka wszechczasów!!!!Sam byłem PH(na najwyższych stanowiskach w Polsce) teraz mam swój PUB i działam z Żywcem!Już niedługo! ;P To masakra od samego początku mojej współpracy!!!Zresztą z tego co wiem TO nie tylko moja porażka!Jeżeli ,ktoś się zdecyduje być Ph w tej CHOREJ firmie to pozdrawiam lub zgrzewkami tablety uspokajające polecam kupić!....Towar zamawiam....towar nie przyjeżdża(to taka NORMALKA) w tej chorej firmie....Towar dostaniesz lub nie....Jak się kierowcy zachce ;P Dzwoniąc do swojego "opiekuna",mówi,że nic nie wie i po raz N-ty słyszysz Przepraszam....Kolejne zamówienie za tydzień to nie przyślą towaru bo nie zdałeś butelek-jak miałem zdać jak kierowca nie przyjechał z Towarem....tydzień wcześniej????!!!!To taka NORMALKA,więc PH się nasłucha...kurw....!I innych! ;P Poza tym ludzie,którzy nie mają pojęcia o NICZYM,mają w D.....ludzi ,którzy im dają pracę,na których WSZYSCY NARZEKAJĄ to w kompani Żywiec dostają awanse!Przykład Pana ROBERTA z WLKP.Nie słyszałem sam (nie dobrej) Pozytywnej opinii o Nim....a zaś jakimś CUDEM w tej firmie awansował....No tak:Ma się plecy to można być Dupkiem-widocznie w tej firmie układy ...układziki są ważniejsze niż odbiorca....Zobaczymy jak długo pociągnie ;)Jego zastępca ROBI ROBOTĘ za WSZYSTKICH lewusów w tej firmie ale co może zrobić zwykły PH- może zacharać się na śmierć(a dostać zjebę z firmy) a do tego od klienta-mnie! Reasumując..... Praca w Żywcu to porażka....Współpraca z tą "firmą"...hm....Chyba zabrakło mi określenia,ponieważ tzw."współpracy" NIGDY nie było ;P Przez 14 lat pracowałem w firmach....tą jako drugą uważam za"chorą",nienormalną i jak mam być szczery do końca:Nie godną nawet uwagi zastanowienia.Powodzenia dla Wszystkich ryzykujących....i do usłyszenia na forach,bo prędzej czy później sam zaczniesz pisać o ( w du.....mającej WSZYSTKICH) Grupie Żywiec ;P

tajemnica handlowa

Żywiec to siedlisko kumoterstwa , hipokryzji i patologii społecznej. W firmie zatrudniani są wyłącznie ludzie z polecenia kierowników (brak jest sensownej rekrutacji zewnętrznej), prawda pisana jest ważniejsza od rzeczywistości , ludzie zmuszani są do pracy ponad siły bez zapłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.