Opinie o Kebab - Ahmed Łukasz Sermet w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kebab - Ahmed Łukasz Sermet. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kebab - Ahmed Łukasz Sermet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebab - Ahmed Łukasz Sermet w Żywiec

Henia Nowy wpis
Inne

Tak źle że aż nikogo nie szukają teraz :D Macie już płacone w czas? pewnie w dodatku dobrze i dlatego zacichliście. Ile płacą?

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kebab - Ahmed Łukasz Sermet?

Ania Nowy wpis
@Pytanie

Monitoring cały czas, nie polecam

Xxx

Nie polecam nikomu tej pracy. O wypłatę trzeba się prosić i upominać, nawet 2 miesiące trzeba czekać. Niby miła atmosfera, ale są fałszywi obgadują za plecami, zwalniają z dnia na dzień bez powodu poważnego....Musisz być na każde ich zawołanie

Kasia
@Xxx

Zgadzam się z Tobą, tacy pobożni, do rany przyłóż. Dla nich liczy się tylko pieniądz, ciągle mało. My mamy wyżyć za grosze, pożyczyć się od sąsiada na chleb. Co oni sobie myślą, Przecież pracownik widzi obroty, zna się ile co kosztuje. Z ludzi robią nieudaczników, zacofanych ze średniowiecza, jednym słowem szkoda słów.

Iwona
@Xxx

Jesteś jedną z osób zwolnionych z dnia na dzień? Sytuacja z wypłatą powtarza się w każdym miesiącu? Zawsze takie opóźnienia i trzeba się przypomniać?

Xxx Nowy wpis
@Iwona

Nie jedną, wiele osób było zwolnione z dnia na dzień , nie w każdym, choć często, tak trzeba prosić się o swoje

Lili
Kandydat

Witam czy dobre są zarobki w Ahmedzie ?

AB c
@Lili

Jak już nie masz na chleb i sól to tam idź, popatrz dlaczego ciągle szukają, nikt o zdrowym umyśle nie będzie jebał za marne pieniądze i w dodatku na 1/4 etapu albo na próbę.

Ilona
@AB c

A żeby sobie dorobić na 1/4 etatu to taka spoko opcja?

AB c
@Ilona

1/4 etatu ale w miesiącu 20x13 godz., (usunięte przez administratora)i co masz z tego później, latka uciekają a ty nie masz odłożone nic do emerytury. Liczy się tylko, aby właściciel miał jak najwięcej dla siebie. Idź popracuj miesiąc to Ci oczy wyjdą na wierzch.

Natalia
@AB c

Serio myślisz, że ktoś robiły w czymś takim do emerytury? Ja to myślałam, że to robota na dorobienie tylko. Ale to w końcu ile tych pieniędzy wychodzi?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kebab - Ahmed Łukasz Sermet spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Presales Specialist
GoWork.pl
(543 opinii)
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
(470 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w Kebab - Ahmed Łukasz Sermet możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Omijaj szerokim łukiem. Trzeba się prosić o swoją wypłatę, rzadko kiedy jest w terminie .

Dominika
@Były pracownik

Jak można się prosić o coś co się należy? To obowiązek pracodawcy. Sam się zwolniłeś czy wyleciałeś? :)

@Dominika

po pierwsze nigdy mnie nie zatrudnili na zadna, umowe, pracowałam na czarno, niekiedy nawet dwa miesiace trzeba było czekac na wypłatę ,własciciel to krętacz jakich mało

Kochana

Nie ma szans, jak tam nawet na wypłaty trzeba nie kiedy 2 miesiące czekać

Assd
@Kochana

Zgadzam się z Tobą, ciągle biadolenie, pasowałoby robic za darmo, a tak za grosze pracują, nie mówiąc już o całym ubezpieczeniu

Natalia
@Kochana

To chyba powinno się zmienić pytanie na "czy można liczyć na wypłatę kilka razy w roku"?xd Tu szanse są większe co nie? ;) I po tych dwóch miesiącach już całość wlatuje czy nawet tutaj braki w całych należnych sumach?

ja

smierdzące mięso na pół miasta... kebab syf total...

Karol
@ja

PiSiorem śmierdzi na całe miasto ;p

anna
@ja

jak nie ma zbytu to mieso jest zamrazane i odmrazane ,odgrzewane az sie nie skonczy na szpili

Czy w Kebab - Ahmed Łukasz Sermet są szkolenia zewnętrzne?

asia

nie ma zadnych szkolen,pani Ania Cie nauczy robic kebaba,

pracus
@Pytanie

nie ma nic,gdyby byly to by tam zadnej kobiety nie bylo,wg bhp kobieta moze dzwigac do 15 kg a ponad rece ....w tej firmie 30kg to norma bo tyle wazy kebab,to sie nazywa szanowanie pracownika,to po prostu jest wbijanie gwozdzia do trumny tej mlodej dziewczynie,za 10 lat przyjdzie taki czas ze zaczna sie problemy z utrzymaniem ciazy,moczu a nawet wypadanie macicy.Dziewczyny ogarnijcie sie i walczcie o swoje zdrowie.

Endriu
@Pytanie

Szanowni państwo powiem wam tak ,zamówiłem kebab na dowoź miał być za 1h,później oddzwonił/a że będą do 15 min i czekam 2 h i jestem głodny.Dziekuje za tak zajebistego kebab nie polecam i pozdrawiam.

Dominika
@pracus

Święta prawda! Póki nic nie boli to się dziewczyny nie przejmują, czasami pracują ciężej niż faceci, problemy przyjdą wraz z wiekiem i wtedy będzie wielki żal do siebie, że dawały się wykorzystywać. Ty chyba pracujesz w tej firmie, prawda?

Deniro
Inne

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

xxx
@Deniro

Dla pracownikow nie ma, obroty wysokie to gdzie lokuje pieniadze wlasciciel.Nie kazdego stac na luksusowe samochody,tak samochody .

Paweł
Inne

@klient to forum pracownicze ,a nie opinie klientów. Czy ktoś może napisać o warunkach zatrudnienia ?

adamaj
@Paweł

okres probny bez grosza dojazd we wlasnym zakresie,zatrudnienie o ile cie zatrudnia to na 1/4.na poczatek na 12 na reke,o wyplate trzeba sie prosic niekiedy i ponad miesiac i to jeszcze da ci zaliczke.Jak nie musisz to z daleka omijaj

xcc
@adamaj

dzieki za opinie, szukaja pracownikow na olx i sucha24 , ciagle zmiany pracownikow swiadcza duzo o pracodawcy,mysli ze umowa smieciowa zdobedzie naiwnych pracownikow

Edyta
Inne

Czy ktoś z Was pracuje w Kebab - Ahmed? Jak traktowani są tutaj pracownicy? Mam nadzieję, że ktoś się odezwie.

czarny murzyn
@Edyta

pracownik musi byc na kazde zawolanie,ma pracowac wg z gory narzuconej reguly, jakbys robill to tak jestes niczym, usiadziesz to zaraz wielki brat Ci znajdzie robote,nie polecam,o wyplate trzeba sie prosic

Elo
Inne

Niemożna się dodzwonić od 19:30 do 21 dzwoniąc co pięć minut nikt nie odbiera!!

Elo

Nieodbirają telefonu!

Klient

Obsługa powolna Panie są niemiłe jakby pracowały za karę telefonu w ogóle nie odbierają zwyczajnie pływają klienta. Zamówiłem kebab zapiekany z serem i frytkami to te frytki z tym kebabem plywaly w tluszczu.... Proponuję pierwsze poczytać panią z lokalu na ul. wesolej a dopiero zabierać się za przygotowanie takiego kebaba. http://www.restauracjaarsenal.pl/porady-szefa-kuchni/aby-frytki-nie-byly-nasiakniete-olejem Nie polecam!!!

Andrzej
@Klient

Każdą usługę można reklamować, więc jeśli nie smakowała Ci potrawa lub była wykonana ze złych składników powinieneś to zgłosić bezpośrednio w barze. Czy wcześniej jadłeś w tej restauracji i wszytko było w porządku?

Piter

Po dostarczeniu zestawów kebaba okazało się surowe mięso nie polecam

Gabriela Tatara

Wlasnie przed chwilą zamowilam mięso dla dziecka!!!!pytalam tej glupiej krowy czy napewno nie jest surowe bo jeszcze ciekla z niego jakas fuuuj ciecz....ale nie nie surowe.jezeli dziecko bedzie nazekac na bol brzucha to wrócę sie do tej gwiazdy i kaze jej to (usunięte przez administratora) zjesc!!!!!!!! 0i.06.2018

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w kebab ahmed? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

dr
@Administrator

zatrudniłeś się w Mc Donaldzie?

Marek

właśnie przed paroma chwilami zamówiłem tego kebaba. Mięso o dziwnym kolorze niebiesko- zielonym. Bez smaku i zapachu. Zawiera jakieś chrzęści i płony fuj!!!!! Kebab w tej firmie jest niejadalny. Powiedziałbym, lokal dla samobójców. Jeżeli ten kebab Cię nie położy....... to chyba już nic Ci w życiu nie grozi. Niedostateczny- to jest bardzo optymistyczna wersja.

bandor

filip, wszystko spoko, tylko konkurencja jest naprawdę spora na rynku. Kebab jest na tyle mały, że zatrudnia jedną - góra dwie osoby. Co innego by było gdyby np. była możliwośc dowozu, tylko nie wiem czy to by się w ogóle opłacało. Ktoś wie co dalej planują?

psych

Mam inne zdanie o kebabie Ahmed, wg mnie mają dobre jedzenie, jest świetna obsługa, dziewczyny się starają. Bardzo lubię tam jadać i nie wiem czemu są takie złe opinie o tym miejscu, ludzie sobie nie zdają sprawy z tego jaką krzywdę wyrządzają takimi bezpodstawnymi zarzutami..

europa

Muchy muchy na salacie brudno i gdzie sanepit? Katastrofa

Zostaw merytoryczną opinię o Kebab - Ahmed Łukasz Sermet - Żywiec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kebab - Ahmed Łukasz Sermet?

Zobacz opinie na temat firmy Kebab - Ahmed Łukasz Sermet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kebab - Ahmed Łukasz Sermet
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wesoła 6
    34-300 Żywiec