Odys Sp. z o.o.

Tresna

Opinie o Odys Sp. z o.o.

Ciotka

Praca za 5zł na godzinę 7dni w tygodniu!! tragedia syf i malaria,Praca za sprzątaczkę to jest nie porozumienie.Nie polecam omijać z daleka.

spawacz

Odys zmienia nazwę i siedzibę - GSO Koszalin Firma totalnie nie wypłacalna ale biuro sobie wyremontowali na (usunięte przez administratora) Gdańsk (kolejny adres) . Ta siedziba w Koszalinie to przykrywka, na (usunięte przez administratora)będzie filia a w rzeczywistości wszystko tam będzie kierowane (potencjalni nowi wydymani). Pamiętać trzeba te nazwiska prezesów i pozostałej kadry i ostrzegać ludzi.

`````

Ha hah ha, jak chcecie się przenieść do poprzedniej epoki do praca w sam raz dla Was ...

Zostaw opinię o Odys Sp. z o.o. - Tresna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odys Sp. z o.o.