Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Jeffrey

Cześć. Dziś widziałem Skode Rapid z Grupy Żywiec. Kto w Żywcu śmiga rapidkami? Pozdro

Leon

@finka, ledwo nogę dasz do mojego sklepu i Cię zjem na dzień dobry, chyba, że spłacisz długi i obiecanki swojego poprzednika, bo jeśli nie, lodówki itp wystawiam przed sklep.

some-one else

Firma zwolniła sporo osób...handlowców też. jednak oferty pracy są...więc chyba chciała sie pozbyc starej zalogi..a hndlowcy to swoja droga niezle kombinowali..cwaniactwo straszne...

Marchewka69

skad wy macie takie wyliczenia? przeciez PHowcy maja indywidualnie okreslane podstawy, a premia jest liczona % od podstawy, wiec ta 3350 jest informacja bledna, ale to dobrze, po co maja wiedziec konkurenci ile nam placa..

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

Early Stage
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
gosc

max 3350 jezeli, przepracujesz cale dnie, nie widzisz rodziny, dzieci, do domu wracasz tylko spac. A na dodatek zeby te 3350 na reke dostac musisz zrobic max z 4 parametrow po 115%. jezeli robisz po 90% twoja premia wyglada tak : 000000.

vega

Hej. Podły synek sąsiadki dostał sie do GŻ na ph. chwali sie że ma 5 tysia miesiećznie i to od pierwszego miesiaca. jest to mozliwe ???

PH
@vega

To jest możliwy maksymalny zarobek BRUTTO ! Osiągnięcie maksymalnej premii jest tak samo możliwe jak 6 w lotto....

CZARNY
@PH

MAX NA RĘKE TO 3350 ZŁ

Marchewka69

Faktycznie, twoja historia jest wyznacznikiem jakosci piwa i odpowiedzialny za to jest producent, przedstawiciel handlowy, a juz nie sklep w ktorym to juz nie producent i ph decyduja jak ono jest przechowywane, jaka klient utrzymuje temp w lodowce. Odnosnie twojego kibla..mysle, ze musisz zainwestowac w lepsze kostki, albo jakies zele - wtedy moze jakosc piany w sedesie Ci sie polepszy. Po 1zł to kolego moze uda Ci sie wlasnie kupic Tyskie, mi by było wstyd sprzedawac Warke ponizej 1zl.

Piwosz

Ostatnio kupiłem 2 piwa Tyskie i Warke. Nalewając Tyskie powstała ładna solidna piana która stała dobrych kilka minut. Potem niwa szklanka i nalałem Warkę-piana tak samo licha jak w kiblu po spuszczeniu wody. Taką lipę to po 1 zł powinniście sprzedawać albo zacznijcie robić coś na czym się znacie

~

od kiedy pracuje nie ma takiego stanowsika w GZ, stanowisko nazywa sie przedstawiciel handlowy, a jednym z wielu obowiazkow takiego PH jest rowniez mycie,ukladanie lodowek i ME, jak rowniez wieszanie plakatow.

Gandolfini

auto Skoda. Droga czarno-czarna, jesli Twoj post jest prawdziwy to trafilas swietnie, twoja podstawa (podajac ja troche mnie dziwi czy ten post nie jest akcja propagandowa) wynosi o okolo 400zl mniej niz podstawa PH, ktory ma minimum 20wizyt dziennie, musi robic mercha - ma szczescie jesli jezdzi po terenie przyjamniej rok i ma juz wyrobione uklady na sklepach; zajmowac sie egzekucja cen, sprzedaza, nadzorem nad promocjami, a przez to ze robi rowniez zamowienia, zajmowac sie i nadzorem nad dostawami, no i nie zapominac o ankietach, to bardzo chcialbym byc na Twoim miejscu. Mysle, ze to stanowisko utrzyma sie dluzej, wiec dobrze trafilas, w dobry okres, musicie sie teraz poprostu przyjac - jestescie TESTEM, a zalozenie jest i tak, ze TEST wyjdzie w 98%.

@Gandolfini

Witaj Gandolfini, pracowałeś może na stanowisku Mercha?

Nie kłamcie na rozmowach, szukacie mercha a nie PH

Powiem tyle, w pewnym browarze ładnych lat temu pewien handlowiec z Wielkopolski zaskarżył firmę do sądu pracy. Przedstawił sądowi swój zakres obowiązków i oznajmił, że jest to niemożliwe do spełnienia. Inspektorzy Pracy spędzili z handlowcem kilka dni. Ilość wymaganych wizyt+ merch+ sprzedaż+plakaty+chłodziarka wizyta u dystrybutora itd.. Okazało się, że codziennie musiał pracować kilka godzin dziennie. Biorąc pod uwagę, że gość pracował w tym browarze, którego nazwy nie podam kilka lat wygrał takie odszkodowanie za nadgodziny wraz z odsetkami, że mógłby kupić sobie dom w pełni wykończony w atrakcyjnej dzielnicy. POWODZENIA!

Nie kłamcie na rozmowach, szukacie mercha a nie PH
@Nie kłamcie na rozmowach, szukacie mercha a nie PH

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,19903,0,0,1 oczywiście kilka godzin ponad 8h.

czarno-czarna

Praca niby w firmie Żywiec, ale umowa raczej agencyjna, bo jestem na zastępstwo na dwa miesiąca. Ciekawe czy potem mnie zwolnią... Mówisz że tak tragicznie jest? Nie spodziewałam się. Mówili mi, że mam sprawdzać daty ważności, czy piwo dobrze jest poukładane na półkach i ewentualnie zabrać zamówienie. To co mówicie brzmi strasznie...

czarno-czarna

Witajcie. Dzisiaj dostałam pracę właśnie Żywcu na stanowisku Merchandiser. Warunki wydają się dobre, bo dają służbowe auto (nie wiem jakie, jak wiecie to się podzielcie), kartę paliwową i zaproponowali mi 2500brutto plus około 1000zł prowizji, którą podobno spokojnie można wypracować. Dziennie około 10-12 punktów w promieniu do 50 km w obrębie zamieszkania. moje pytanie, czy ktoś pracował jako Merch? jakie dają auto?

byly pracownik
@czarno-czarna

Jesteś pewna, że dostałaś pracę w Żywcu? Żywiec nie zatrudnia merchendiserów, robią to agencje współpracujące. Ale mniejsza o to. Nie ważne jakie dostaniesz auto, bądź pewna, że do kierownicy na pewno sięgniesz, bo ilość przerzuconych skrzynek i zgrzewek wydłuży Ci rączki. Do tego lodówki,wystawki, cenówki, plakaty. 10-12 punktów... wiesz ile czasu poświęcisz w jednym punkcie? Życzę, abyś osiągała obiecany cel finansowy. Trzymam kciuki, pozdrawiam

zosia
@byly pracownik

Super... Merch zarabia lepiej niż etatowy pracownik ph żywiec.

maly

Czy ktos mogl by napisac dokladniej o pracy ph w zywcu?? tzn ile sie zarabia jak wyglada sprzedaz na sklepach chodzi mi tu konkretnie czyh scigasz sie z roznymi hurtowniami?? jaka jest atmosfera mam pracowac w okolicach nasielska jak ktos moze prosze napisac na priv dwochkolegow@wp.pl

gość

Chciałam pracować w tej firmie, ale dobre wrażenie to oni potrafią robić tylko na swojej stronie internetowej. Dzwoniłam do Żywca cały dzień na główny numer, żeby skontaktować się z kimś i dowiedzieć czegoś więcej na temat zatrudnienia, potrzebnego doświadczenia, czego poszukują u potencjalnego pracownika na danym stanowisku, a także o szkoleniach przez nich oferowanych... Cały dzień telefon był włączony i nikt nie raczył podnieść słuchawki. Dodzwoniłam się dopiero na drugi dzień po 14. Recepcjonistka olała moje pytanie i podała mi maila na które mam wysłać swoje CV i od razu się wyłączyła. W jaki sposób wysłać im list motywacyjny? Tego nie wiem, bo w formularzu jest tylko miejsce na CV, a na ich stronie można znaleźć dziesiątki artykułów na temat pisania LM, zasad rekrutacji i tego jakie informacje powinnam w nim zamieścić.. Mam pisać go do siebie? Może to takie przygotowanie do rozmowy? Mam poznać siebie? W związku z tym z wczoraj, po paru dniach zadzwoniłam ponownie, a główny telefon oczywiście wyłączony, no bo po co ona ma czas tracić..? Ważne, że kasa się zgadza. Za takie podejście do konsumenta/pracownika, to ja dziękuję. Nie polecam. Widać w jaki sposób firma funkcjonuje. Skoro nie mają paru minut na rozmowę z osobą, która chciała podnieść im zyski i podjąć dłuższą współpracę, to od razu widzimy jak później potraktują swojego pracownika.. Co zresztą widać we wpisie 'Kukułeczka'.

Jacek

Chciałem zorganizować weselę w Browarze i całkowicie mnie olali! Nie zależy im na klientach!

asssssss

a mniej wiecej jaka podstawa ?ile mozna premi wyrobic?w miare sprawne narzedzia pracy??auto nie ma 50000000 przejechane?

gosc 123

witam,mam pytanie:) jaka jest roznica przy zatrudnieniu przez grupe zywiec i przy zatrudnienu przez Distribev???lepiej przez zywiec czy distribev?

gość
@gosc 123

Przede wszystkim wypłaty w distribev bardzo niskie,ciężki zapieprz i brak pewności co dalej.W g.ż nie ma zatrudnień tylko w distribev,g.ż pozbyła się całej sprzedaży zostali tylko mercze,którzy też maja plany sprzedażowe i dobijają distribev.w g.ż jest teraz duża restrukturyzacja i zatrudnianie się teraz w distribev mija się z celem.

gosc

Nie idżcie do pracy do distribev bo firma to ściema ,żeby pozbyć się pracowników.Distribev idzie w obce ręce i prawdopodobnie przestanie istnieć.Atmosfera okropna ,praca po 12 h,1500 zł podstawy plus nierealne premie. Co do biura ,wyścig szczurów,podpierdalanie i gnojenie.szukajcie innych firm,ta ma poważne problemy.

ooo

Witam, A prosze powiedzcie jak praca w biurze.. ? jaka atmosfera? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.