Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

To jest SmiesznE

Powiem Wam że mam dość. Te nasze premie to jakiś żart i te procenty za G+. Fakt trzeba obrót zrobić. To jakaś kpina. Gdzie te wyrównanie z konkurencją. Żal ale wszyscy mają kase lepszą.!!!!!!!!!!!!!!!! Tyramy cały miesiąc dla ? tego zasiłku :(

Myśl
@To jest SmiesznE

Wytłumacz mi jaki masz problem ze zrozumieniem kilku prostych zdań z umowy, regulaminu pracy i systemu wynagradzania? Przecież decydując się na pracę, mogłeś się z tym zapoznać. Więc co Cię zaskakuje, że piszesz takie rzeczy ? Podpisując umowę, lub dalej decydując się na pracę w danym miejscu, akceptujesz warunki pracodawcy. Więc jak możesz narzekać na coś, na co sam się zgadzasz? Aż taki problem z myśleniem logicznym? Skoro wg Ciebie lepiej jest w konkurencji (przekonaj się sam, ja wiem z doświadczenia, że zdecydowanie nie jest), to idź do nich pracować. Każdy pracodawca, nie ważne czy w tej branży czy w innej, ma swoje konkretne warunki i to pracownik na szczęście w wolnym kraju może decydować, czy się na nie zgadza. Więc zamiast kwiczeć weź się za swoje życie. Weź się do roboty porządnie tu gdzie jesteś, albo idź gdzie indziej. Ogarnij się. Ps.: ja dostanę premię za zeszły miesiąc, tak samo jak dostawałem za prawie każdy poprzedni w ostatnim roku. Dużo zależy od lokalizacji ale też i od ludzi, którzy pracują razem na te premie. Im więcej maruderów, którym tylko się wydaje, że są dobrymi pracownikami, tym jest gorzej. Życzę wszystkim, aby takich jednostek było jak najmniej w sklepach, a najlepiej w ogóle. :)

Chyba zwiędła

Ale dalej tu pracujesz, mimo, że tyle rzeczy wg Ciebie jest słaba? To słabo..

Ehe
@Myśl

Może u Ciebie tak jest, jak robicie plany co miesiąc. U mnie dyro nawija makaron na uszy kolejnym swiezakom, a później jest rozczarowanie i odchodzą, bo sklep nie wyrabia. Po malu odchodzą starzy i jest równia pochyła. Nie ma wyjścia z tego dołka, tylko osuwanie się głębiej. To jest dobry kierunek funkcjonowania sklepu? A tak na marginesie. W internecie są raporty, ile faktycznie sieć zarabia i w jakiej jest sytuacji finansowej. Proponuję prześledzić okres pandemii i porównać go do tego, co nam było mówione. :)

Zszokowany
@Myśl

(usunięte przez administratora)Ludzie godzą się na premie to fakt. Ale dlaczego z roku na rok dają nam kłody pod nogi i pogarszają system premiowy. A tu pisząc o tym że bierzesz prenie to super. Zazdrościmy ci twoich 2 procent (usunięte przez administratora)

Pytanie -Śląsk R

Jak tam u Was na markecie Dyrektor jest od swieta .?U nas na Śląsku Dyrektorka ma dwa markety i na każdym jest okazjonalnie . To ja się pytam pracuje zdalnie czy w (usunięte przez administratora) wali wszystkich . Na jednym w jeden dzień w tygodniu na drugim jeden dzień a potem praca zdalna . A wymagania jakby nie widziała co się dzieje na rynku RTV . Ktoś ma na to wgląd . Może wszyscy będziemy zdalnie obsługiwać klientów :)

TurN
@Pytanie -Śląsk R

No pani I. Markety w Ż i R. Nieźle nawiwijała wcześniej w K skąd wyleciała z hukiem by po pół roku wrócić do marketu w K na L. Albo ma niezłe plecy albo jest zdolna.

Jamal

Podziękowania za sprawną i uprzejmą obsługę dla Pana Piotra (1251 ) i Pani Grażyny w kasie.

Tak zostawie

Pracownik, który sam zdobył klienta i prowadzi z nim kontakt biznesowy, może być traktowany jako właściciel relacji z klientem. Odebranie klienta pracownikowi przez pracodawcę bez uzasadnionej przyczyny może być uznane za naruszenie umowy o pracę, która gwarantuje pracownikowi prawo do pracy oraz wynagrodzenie za pracę wykonywaną na rzecz pracodawcy. Tylko to tak zostawię. W przypadku, gdy pracodawca chce przejąć klienta od pracownika, powinien postępować zgodnie z zasadami etycznymi i przepisami prawa obowiązującymi w danym kraju. Jeśli pracodawca ma ważne powody do odebrania klienta pracownikowi, np. jeśli pracownik złamał regulamin firmy lub popełnił poważne naruszenie zasad etyki biznesowej, bez tego pracodawca nie może podjąć kroków w celu odebrania klienta pracownikowi. Bez Waszej zgody żaden klient nie może być przepisany do innego opiekuna, brak ruchu w CRM nie jest jednoznaczny z brakiem kontaktu.

Sprzedawca

Z dwoma bezpośrednimi przełożonymi, 2 etapowa

Czy mam dzieci? Czy planuje je mieć? Czy mam drugą połówkę? Pytania na które odpowiedz twierdząca automatycznie by mnie dyskwalifikowała. O to nie mogą pytać ale przecież rozmów się nie nagrywa, w idzie się na nie po to by dostać prace. Wiec nie idzie się do sądu. Bardzo nieuczciwa praktyka wobec przyszłych pracowników. Usłyszeli to co chcieli

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Warszawiak

Czy słyszeliście coś o przejęciu nas? Czy to tylko plotki ?

Kaiwazsraw
@Warszawiak

Jeden głupoty gada. Według jego info to właściciel mniejszej sieci ma kupić udziały molocha. Kompletnie dwie skrajne polityki biznesowe wiec nie ma nawet sensu takie przejęcie

Rudy
@Warszawiak

Było by super! Może w końcu pracowali byśmy za lepsza kasę ! Marzenia….

Ydur
@Rudy

To co stoi na przeszkodzie, abyś przeszedł gdzieś, gdzie wg Ciebie jest lepsza kasa ?

Rudy
@Ydur

Czekam aż zaczną płacić w euro A narazie pracuje w tym (usunięte przez administratora)… Dyrekcja błaznuje co rano na brefingach( odprawach) myśląc ze wsxystcy zachwyceni - a my potem mamy ubaw po pachy - normalnie (usunięte przez administratora)z siebie robią

Dzień Dobry, Byłem niedawno na rozmowie w Media Markt w Warszawie na stanowisku sprzedażowym. Dyrektor sklepu powiedział mi, że potrzebują na dział nowe technologie czyli komputery-telefony. Na rozmowie dostałem szereg pytań jak według mnie powinna przebiegać prawidłowa rozmowa z klientem, jak będe sprzedawał dodatkowe usługi typu ubezpieczenia itp. Poźniej dowiedziałem się żebym oczekiwał na telefon do końca przyszłego tygodnia, jak nikt do mnie nie zadzwoni, to znaczy że jest nieaktualne. Dostałem telefon z propozycją pracy i zapytanie czy biorę tą robotę, jak się zapytałem jakiej pensji mogę oczekiwać, to się dowiedziałem że 3500 brutto plus premie sprzedażowe. Powiedziałem że słabo jak na warszawę oferować najniższą krajową, to mi odpowiedziano że nikt mnie nie zmusza do pracy tutaj i zakończyliśmy rozmowę. Tutaj naprawdę tak słabo płacą?

@Kandydat

Słabo płaca i premie nie realne- może uda die 2 razy w roku( od stycznia nowy system premiowy) a oczekiwania ogromne Praca na wszystkich działach i nagonka na robienie rat przez wszystkich pracowników ! Ja osobiście szukam czegoś … bo już mało atrakcyjna jest ta firma

Tito
@Kandydat

Tak takie są stawki właśnie, często szukają ludzi bez doświadczenia, takich którzy nie będą mieć oczekiwań płacowych.

????
@Kandydat

Panie Grzegorzu, stawki brutto są wyższe....widocznie Pana osobowość nie ujęła osoby z którą prowadził Pan rozmowę i nie zaproponowano Panu maxima a jedynie minima.

Edyta

Mam wrażenie, że sto procent komentarzy pochodzi od pracowników sklepów. A jest ktoś zorientowany w meandrach pracy w centrali? Widełki specjalisty ds. audytu mile widziane :3

Qmpel
@Edyta

@Edyta centrala ma zakaz pisania tutaj niestety. Było kilka wpisów ale tych ludzi już nie ma w centrali. Co do twojego pytania to po prostu złóż aplikację i się dowiesz.

ravvi
@Edyta

też bym się dowiedział, dużego doświadczenia oczekują?

beatka

przypominam o sprzedarzy gwarancji i usług.

Szef

Pamiętajcie o NPP...i nie zapomnijcie o tym że Zarabiamy teraz najmniej z jakiej kolwiek konkurencji , zabrali nam premie prawie całkowicie aaaa i dali nam oszałamiające podwyżki. Pozdrawiam Was dobrzy pracownicy.

Zardzewiały
@Szef

Podwyżkę dostali tylko wybrańcy- 100-200 złotych Grono pracowników które pracuje od początku czyli są filarami firmy nie dostali podwyżki bo ponoć maja i tak dużo… ale obowiązków dokładają - tylko czekam jak będą kazać mam płacić za niedobory na inwentaryzacyjne to wtedy odchodzę

Cześć. W piątek mam rozmowę o prace na doradce klienta na dział telewizory, ale przyznam się, że po tym, co tutaj przeczytałem jestem trochę zmieszany. Rzeczywiście jest aż tak źle? Czy lepiej odpuścić i poszukać pracy jako promotor marki i pracować w Media Markcie ale nie dla Media Marktu? Da się zarobić 5000/6000 netto? A jeśli tak, to w jakich firmach?

@Nowy

Stary… 3600 brutto (2700netto na reke) to podstawa czyli najnizsza krajowa, wiecej ci nie dadza, premia: najczesciej zero, bo jest uzalezniona od plany zespolu… srednio premia to 400-500 zl na kwartal… nie wyzyjesz za to, mnie pomagaja rodzice inaczej żebralbym pod kosciolem… A firmy posredniczace tez nie nadaja kokosow… bardziej cieciowka na weekend Pozatym robota w weekend po 12 godzin, mozesz sprobowac ale rotacja ludzi jest niesamowita, kumpel poszedl na parking na cieciowke i ma wiecej i swiety spokoj

@Nowy

Po ostatnich zmianach w systemie premiowania firma robi bardzo dużo, aby zwykły pracownik pracował za goła pensję.

Obiektywny plus
@Nowy

warto cisnij g+ a wyciągniesz z 10 koła promotor ? nie warto , sprzedajesz G+ za (usunięte przez administratora)

@Obiektywny plus

promotorzy to darmowi pracownicy w MM

Jurek.
@Obiektywny plus

Taaak! Nawet 12 tysięcy premii. Oczywiście jak sklep zrobi obrót. Jak sklep nie zrobi to choćbyś sprzedał gwarancji na milion złotych to nie zobaczysz ani grosza. Chyba że dyrektor uhonoruje cię premia 300 zł brutto za całokształt.

@Nowy

Z promotorką też nie jest kolorowo. Zależy gdzie, dla kogo, na jakich zasadach, przy jakich planach. Plusy: możesz pracować więcej, możesz pracować mniej, od Ciebie zależy ile chcesz z podstawy (zwykle liczona od przepracowanej godziny). Reszta to premia, uzależniona od realizacji założonego na dany miesiąc planu. Minusy: jesteś darmowym pracownikiem MediaMarkt. Sprzedajesz ubezpieczenia, usługi, ale nic za to nie masz. Umowa zlecenie.

@Nowy

Kiedyś tak, teraz możesz pomarzyć.

Jurek

Kiedyś tak. Teraz jak masz układ z promotorami. Ale i to się kończy

Pracownik ZGA
@Nowy

Nie ma opcji ze dostaniesz taka kasę - na dzień dobry dostaniesz 3800 brutto i full obowiązków - premia nierealna do wyrobienia - ciężkie czasy żeby wyrobić 95% obrotu - jako sprzedawca będziesz sprzedawał towar , gwarancje dodatkowe, i robił raty i z każdym miesiącem więcej i więcej … jak sklep mie zrobi 95% a ty sprzedaż full gwarancji + to i tsk kady mie dostaniesz ,zmiany 8h i 12h… kasa słaba

Typ
@Pracownik ZGA

Może najpierw się zorientuj w systemie, zanim kolejne głupoty napiszesz. I dopytam.. jakie masz full obowiązków? Co masz zlecane, że jest to dla Ciebie full ? Zostajesz po godzinach? Zabierasz pracę do domu bo tak jej dużo? Co masz na myśli? Co robisz poza swoimi obowiązkami przewidzianymi w regulaminie ?

level

że wam się chce tak tracić czas i energie na dyskusje na tym forum, to ja w szoku jestem

Masza

A może by tak założyć związku zawodowe?To co się teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.Rypią nas co chwilę na kasę za pzs nie chcą zapłacić (pomimo że to nie ich kasa ) (usunięte przez administratora) ????Trzeba zrobić ogólnopolski strajk żeby się (usunięte przez administratora)ze strachu nie robić ps,g+,obrotu i firmy też powinny przestać płacic za pzs,za miejsca na półkach itp.Może styczeń zacznijmy od mocnego postanowienia poprawy żeby nie dać się (usunięte przez administratora)

Tytus

A jak myślisz co się stanie kiedy ludzie złoża pozew zbiorowy o dyskryminację płacowa?

Kokos
@Tytus

Co złożą? I z jakiego powodu? Na papierze masz to na co się umówiłeś ???? A zakres zadań i system premiowy masz w regulaminach. To jaka dyskryminacja?

Rafonix
@Tytus

@Tytus Myślę że stanie się to co aktualnie dzieje się tutaj czyli śmiech przez łzy. Nic nie założysz i nic nie ugrasz. Nie chce mi się powielać cytatów z tego portalu, dlatego napisze wprost. Jeśli Ci nie pasuje to idź poszukaj sobie nowej pracy. Szkoda nerwów na to wszystko. Wystarczy się rozejrzeć. Pracy za lepsze pieniądze dookoła znajdziesz sporo.

Jurek

U nas suche bułki z serem topionym. NPP czy jak to zwał guzik da. Centrala ma to w pompie, najwyżej zatrudni kolejnych oklaskiwaczy jak to dobrze jest w media markt. Pzs poszło do kieszeni udziałowców czy prezesa?

Banan
@Jurek

Chyba w żadnym Media nie ostali się udziałowcy. Coraz więcej marketów przechodzi na model z dyrektorami etatowymi. Przechodzą na model centralny. I to centrala będzie decydować nawet czy dyrektor ma śpiewać basem czy falsetem. Co do NPP to wedle uznania. Nie napalaj się że dzięki temu będzie lepiej, ani nie wyrażaj przesadnej frustracji. To czy wypełnisz dobrze czy źle będzie jak występ Mariusza Pudzianowskiego w konkurencji podnoszenia kul i niezależnie od wyników będzie można stwierdzić "To by nic nie dało".

@Jurek

Poszło ba walkę z (usunięte przez administratora) takimi, jak Ty. Zanim się będziesz frustrował, to się dowiedz jak z tymi pzs naprawdę było. U źródła. Łatwo pisać głupoty jak prosty (usunięte przez administratora).

Adolf

Nie wiem kim jest kolega lub koleżanka @Antyłoś ale mówi niestety prawdę. Różnica pomiędzy tym co miało wpłynąć, a tym co faktycznie wpłynęło jest ogromna… A mm przez wiele miesięcy wypłacało bez warunku to

Adolf

Popieranie to nie to samo co mówienie prawdy. Nie jest idealnie drogi @Jurku, ale szamba nie ma co wylewać i tkwić na ślepo w błędnym przekonaniu. Przemyśl to zanim znów napiszesz. Niestety taka jest prawda…

Sabina

Czytam te komentarze o zarobkach , i niestety musze przyznac ze to wszystko prawda… to co zarabiam nie starcza na nic, jakby mi rodzice nie pomagali nie mialabym za co splacic kredytu… Moje kolezanki pracuja w Biedronce na kasie i zarabiaja wiecej, pracuje jeszcze do marca i sie zawijam, to nie ma sensu, brak logicznego wytlumaczenia dla tego zeby tu pracowac… plusow w zasadzie zadnych, ekipa jedynie jest ok… socjalu brak… zero wczasow pod grusza, 13 stki raz do roku Premie to pare groszy na kebaba… Szkoda kiedys bylo w miare ok ale to bylo 5 lat temu… Do widzenia

@Sabina

A co Cię trzyma do marca w miejscu, na które tak narzekasz? W miastach szukają do biedronek, lidlów itp., czemu już nie pójdziesz?

@Pol

Może ma 3 miesięczny okres wypowiedzenia ?. Do wszystkiego się czepiasz …

do Sabiny
@Sabina

Plusy to fakt, że nikt się nie czepia jak nie ma klientów i nie wymyśla bezsensownych robót. Luźna atmosfera, bez kija w (usunięte przez administratora) Zobaczyłabyś jakim K (usunięte przez administratora)jest euro rtv agd pod tym względem. Aha, jakim cudem macie 13 wypłatę? w moim markecie tego nigdy nie było, ciekawe.

Obiektywny

Praca w sklepie MM dobra dla młodych mieszkających z rodzicami lub jako pierwsza praca.

młody
@Obiektywny

przyjmują bez większego doświadczenia czy jednak trzeba mieć już jakiś czas przerobiony w handlu?

Wander
@młody

Skoro pisze, że jako "pierwsza praca" to chyba logiczne, że nie trzeba go mieć

@młody

Biorą każdego. Umiesz pisać i czytać , to praca dla ciebie.

@Andrzej

Plus oczywiście mówić dzień dobry z szybkością karabinu maszynowego. Do dzień dobry jest najważniejsze. I oczywiście musi się kandydat pięknie i radośnie uśmiechać

Jurek

@młody. Zrobisz karierę. Giety oczywiście 110 procent planu i wianek eksperta zawiśnie na twojej głowie.

Katowice

Cześć, czy u was tez zaczęli zwalniać?

Zwolniony
@Katowice

Normalka. Jak co roku.

Kato
@Katowice

U nas zatrudnili 3 osoby, 4 od poniedziałku

zdziwiony300

Firma (usunięte przez administratora) pracowników na pieniądzach,zasady premiowe są niejasne, niejawne nawet.Firma zmienia je w trakcie miesiąca,co to ma być?Fakt jest taki,że z premie za (usunięte przez administratora),power serwis i Pzs (duża kasa) , po zmianie warunków w trakcie miesiąca, zgarnia Media markt, i to są miliony złotych i za to mają pracowników za darmo, nic nie wydają za pracę,taki chytry plan.

Antykretyn
@zdziwiony300

Albo jesteś mało inteligentny, albo nie umiesz słuchać że zrozumieniem, albo ktoś Cię w błąd wprowadza. Zasady premiowana są jasne. Wystarczy, że poprosisz o nie dyrektora. Sam Ci powinien je przedstawić. A jak nie, to zapytaj. Nie było nic zmieniane w trakcie miesiąca. Zasady są od początku stycznia. Nie wprowadzaj w błąd.

zdziwiony300
@Antykretyn

Mowię o grudniu,wielki ból d..y jest z tym płaceniem za PZS, chociaż m.markt nic na to nie wydaje. Tobie wszystko się podoba ?

@zdziwiony300

Większość tych premii było kosztem media markt. Od dostawców nie jest tak łatwo ściągnąć kasę teraz. To, że coś Ci się wydaje, to nie znaczy że tak jest. Bardzo dużo hejtujesz na tym portalu, w taki bezmyślny sposób. Dziwne, że dalej pracujesz tam, gdzie tak Ci źle.

@zdziwiony300

Bingo. A do trolli z centrali pytanie. 400 zł brutto za sprzedaż G+ na kwotę 20 tysięcy to uczciwa prowizja czy nie?

Df
@Jurek

Wg nich uczciwa prowizja to zero zlotych :) i zaraz pewnie ci napisza cos w stylu „znasz system premiowy i jak ci sie nie podoba to sie zwolnij” Ps 400 brutto za 20 kola gwar to zenada i wstyd. Fury za to nie zatankujesz do pelna :)

@Df

A jaka jest inna alternatywa, niż poszukanie sobie satysfakcjonującej pracy, skoro jest Ci niby źle? Bycie męczennikiem ? Brawo. :)

@.

. Przemądrzały, przerośnięte ego, Boskie dziecko MM ... Jak nic musisz być już zrytym beretem. Pelikanem który sieje propagandę, (usunięte przez administratora)się na widok tabelki wyników w gwarancji. Wiedz, że to Ty męczysz tych pracowników, tworzysz im piekło psychiczne a później pytasz czemu się męczą jak mogą odejść. Wielu chce odejść jednak wierzą, że to miejsce w którym wylali tyle nerwów i potu się zmieni, że takich jak Ty dopadnie ręka sprawiedliwości. Pamiętajcie pracownicy w dłużej mierze to Wy jesteście normalni a oni są już chorzy. Nie dajcie się (usunięte przez administratora) i patrzcie im na ręce. Będą was atakować w obronie własnej bo są świadomi, że to członkowie seksty gwarancyjnej. Pozdrawiam tych którzy wracając do domu myślą o wszystkim oprócz pracy !

@,

Typowy buraczek.. zero argumentów i tylko bezsensowne obrażanie i dzielenie na "tych i tamtych". Z buraczkami, takimi jak Ty, dyskutowanie to jak walenie głową w mur. Oby jak najmniej było takich w naszej firmie, bo tylko szkodzisz a nic nie dajesz.

Antykretyn
@,

Weź typie już zamilcz i po prostu męcz się gdzie indziej, bo takich jakt ty już większość ma dosyć. Piszesz jakieś farmazony, bez odniesienia się do czegokolwiek i tylko zrzędzisz. Mam nadzieję, że twój dyrektor będzie na tyle ogarnięty, że przy najbliższej okazji oczyści zespół z takiej patol ogii jak ty.

Garry

Hej, ja bylem w styczniu na rozmowie w M1 Krakow, ponoc caly czas tam potrzebuja pracownikow, rotacje niesamowite… Max ktory tam daja to 4300 brutto… to ledwo 3 na reke… Lali wode pewnie ze u nich sa duze premie itp hehe, ja w to nie wierze, praca w weekendy, zero dodatkow lipa Poszedlem gdzie indziej ale do corpo biurowego, lekko ponad 4 na reke wiec nie ma porownania Jak ktos pracuje za naijnizsza krajowa i jest bez premii to powodzenia, bo powiedzieli mi ze premi zalezy od tego czy zespol jest na l4 czy nie … paranoja Życze znalezienia kazdemu dobrze platnej pracy, pozdr

@Garry

4300 super. Ja mam brutto 3800

Alex
@Jurek

Daja od 2023 roku, 4300 brutto to prawda, bo nie ma chetnych, inaczej nikt z nowych by nie przyszedl… a zawsze nowy ma duzo wiecej nawet od pracownika ze stazem 10 letnim…

@Garry

Na rozmowie ci powiedzieli, że premia zależy od tego czy zespół jest na l4? Myślałam, że premia zależy od sprzedaży... Czy może jest jakaś dodatkowa premia za brak l4 do tej premii sprzedażowej?

Praca

Bylem na rozmowie w MM w Krk, kierownik mi mowi ze podstawa to 3500 brutto hahahahahaah, usmialem sie, jak mozna wyzyc za takie pieniadze? Chlop mi mowi o premiach: no dobrze , ale premie jak wiecie raz są raz ich nie ma, a podstawa musi byc na życie biezace, zreszta premia 300zl to jakie żart… rozmumiem 2000-3000 brutto premii ok ale nie takie grosze… I oni sie pozniej dziwia ze ludzie po miesiacu sie zwalniaja, albo ida sobie na l4 na beke… wcale sie nie dziwie wcale. 3500 to powinno byc lekko netto na reke!!! Kumaci zrozumieja, ja wysmialem chlopa i wyszedlem

Kornel
@Praca

Wszystko prawda… praca za grosze i o premii zapomnij, jak jest to sa grosze rzeczywiscie, szkoda czasu …ludzie placa kredyty hipo po 2,5 kola a tyle wynosi podstawa haha a za co zyc???żarcie, oplaty, juz nie mowie o wakacjach zagranicznych bo za co? Żenada

@Praca

Takie są realne możliwości zarabiania w tej branży na początek. Później jest znacznie lepiej, jeśli ktoś chce się rozwijać i ma do tego predyspozycje. Premie fakt, że różnie z nimi bywa. Jak się trafi na ogarnięty zespół, to zazwyczaj są i są dobre (to co piszesz, to grube zanizenie - dobry Doradca wyciągnie dużo więcej). Poza tym dziwne, że generalizujesz i obrażasz pracujących. Są osoby, dające radę. I jest ich bardzo dużo. Dla przypomnienia: każdy może sam zdecydować, czy chce pracować na danych warunkach. Nie ma przymusu.

@Pol

Chlopie(POL) co ty za bzdury opowiadasz… jakie warunki na poczatek, ty widzisz jakie sa teraz czasy? Jaka drozyzna, żarcie jakie drogie, jak ty chcesz sie za 3500 brutto utrzymac co? Premia 4 stowki wpadnie raz na kwartal i jak taka osoba ma przezyz z kredytym hipotecznym co? Lepsi doradcy zarabiaja wiecej… to jakies dzbany chyba co nie maja ambicji isc gdzie sama podstawa to 4 na reke i wiecej… Ta praca to robota gorzej platna od zwyklej cieciówki dla starych dziadkow na parkingu… masakra jak mozna pracowac za takie grosze, 5 lat temu ok , ale w obecnych czasach? Praca dla ukrainca albo osoby z niepelnosprawnoscia umyslową… milego weekendu

Heh
@Pol

A jak nie trafisz na ogarnięty zespół? To co ? To perspektywa w MM jest taka, że możesz tyrać jak (usunięte przez administratora) a premi nie zobaczysz.

@Monika

Ciężko będzie z Tobą dalej dyskutować, bo po tym jak interpretujesz mój wpis, widzę, że masz problem z poziomem inteligencji albo zawiść i zacietrzewienie zasłania Ci jasne myślenie i rozumienie tego, co napisałem. Wskaż, w którym miejscu napisałem, że jest to kasa na super poziomie. Nic takiego nie napisałem. Co do poziomu premii to 400 zł zarabiają tylko słabi sprzedawcy lub Ci na niepełnych etatach i rzadko bywający w pracy. Nie rozumiem po co kłamiesz. Poza tym nie obrażaj nikogo, bo bardzo dużo ludzi w media to osoby na wysokim poziomie. A obrażanie osób innej narodowości, czy niepełnosprawnych, tylko świadczy o twoim niskim ogólnym poziomie. Mniej stresów a więcej miłości Ci życzę, może wtedy będziesz jaśniej myśleć.

Heh

Czy to jest ten twój legendarny, merytoryczny argument, o których ciągle piszesz? To ja proponuję podnieść powyższą argumentację na jeszcze wyższy poziom, MM to super pracodawca, bo płaci na czas i powinniśmy mu być dozgonnie wdzięczni za to ;)

Mruk
@Praca

Każdy żyje jak chce. Ktoś chce pracować za ww stawkę - nic nikomu do tego.

Mruk
@Monika

To zabawne, że jedziesz po pracownikach w ostatnim zdaniu, a sama podpisujesz się jako pracownik

@Praca

Pracuje w jednym markecie w Krk, podstawa od 3600 do 3900 brutto, premie to zależy tak naprawę od ciebie ponieważ obrót robimy. Osoby które dopiero zaczynaja przygodę z handlem w mm biorą około 1k premii, musza się nauczyć sprzedawać g plus i ps. Po trzech miesiącach jak dobrze cisniesz to wyciągniesz około 5k netto, to tez zależy od miesiąca ale moja średnia z 2022 to jest 5500 na rękę. To nie jest praca marzeń. Najgorzej jest pod koniec miesiąca jak brakuje obrotu do progu wejścia i nie jesteś pewny czy dostaniesz premie.

@Nikt

5500 netto heheeh chyba żartujesz ziomek…. Podstawa 3600 brutto to prawda, a premia?? Moze byc zero , moze byc 1000 zl brutto , policzmy 3600 plus 1000zl= 4600 brutto przy bardzo dobrych wiatrach :) czyli 3300 netto na reke… jak nie to podstawa 2700 na reke i dziekuje dobranoc … w obecnych czasach z taka podstawa z kredytem na glowie jest sie zwyklym biedakiem… nikim Bieda w kraju jest straszna, co 3 kredyt hipo ma komornika, jedzenie drogie, zycie drogie… Szukajcie lepszej roboty sa corpo co placa podstawy 4 netto na reke , plus premia mozna wyjsc te 6 miesiecznie, co na obecnce czasy wcale nie jest (usunięte przez administratora) pieniedzy… kumaci wiedza jak jest

Nikt

Wgl przeczytałeś co napisałem ?. Można zarobić tylko na początku jest ciężko plus trzeba pracować w sklepie który robi obrót. Nie generalizuj wszystkich, są jeszcze markety w pl w których można zarobić. Pozdrawiam

Hej, na doradce do sklepu, jakie podstawy realne? Minimalna 3500 brutto Da rade wyciagnac 4500 brutto podstawy? Za mniej to szkoda czasu na obecne czasy, bo za co żyć…

Nikoś
@Marek

Pewnie że można - zostać koordynatorem, kierownikiem, dyrektorem też. Tylko nie oczekuj na dzień dobry tego - kasa idzie za doświadczeniem i umiejętnościami, a nie za „czekanie na klienta”

Lo fi
@Nikoś

no to wiadomo, że za ładny wygląd raczej w tej branży nie płacą

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 824.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 713, z czego 46 to opinie pozytywne, 437 to opinie negatywne, a 230 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 637 ocen.

Media Markt Polska Sp. z o.o.