EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Kiedyś widziała oferta dla Przedstawiciela ds. odszkodowań, w której zostało napisane, że zarabia się do 1 500 zł od pozyskanego klienta. data jednak jest już na pewno nie świeża więc zastanawiam się jak to do dziś wygląda? jaka będzie gwarantowana kwota maksymalna?

Maarccin

Jestem Agentem EuCO. obecnie jest jakaś dziwna nagonka, najpierw na EuCO, teraz na Votum, tak jak to nagranie w tvn. A gdyby nie taka firma jak nasza to ludzie otrzymywali by po 2-5 tyś. i tyle by było, a jak otrzymują 40-50.000 to roszczenia... Tak, jesteśmy po to aby pomóc, tym się zajmujemy i za to pobieramy naszą prowizję. Z tej prowizji funkcjonuje spólka, ta osoby które prowadzą Wasze sprawy, jak również my - Agenci, którzy pokrywamy koszty dojazdów do Was, telefonów, zbierania dokumentacji. Dbamy o to by wszyscy byli zadowoleni, a Klient otrzymał możliwie najwyższe odszkodowanie.

Janek
@Maarccin

Jestem Klientem (a raczej byłym) bo już wszystko za nami, sprawa, rozliczenie. Też właśnie pisałem o tej dziwnej nagonce. Mam teorię, że to coraz mocniej kąsani ubezpieczyciele wypuścili swoje psy

ja to

ok

Ania Sokółka
@Maarccin

Ponieważ byłam klientką Euco i jestem zadowolona z załatwienia sprawy..i otrzymanego odszkodowania.

Halina
@Ania Sokółka

Ile osób brało udział podczas przeprowadzanej usługi? I jak długo tak naprawdę to trwało? Było to coś skomplikowanego?

Agentka
@Maarccin

Ja też byłam agentem Euco i pamiętam jaka w EUCO była nagonka na Votum, jak nam wmawiali jakie Votum jest złe i jak to Euco po nich sprawy musi poprawiać... a teraz wyszło szydło... Votum działa jak należy. Znam grono ludzi, którzy z nimi współpracują i są zadowoleni....a Euco...szkoda gadać.. obrobiło poszkodowanych ludzi, wstyd mi, że kiedykolwiek miałam coś wspólnego z tą firmą..

Halina
@Agentka

"nagonka"? a w sumie w jakim celu mieliby to robić, tzn., tak nagadywać na konkurencję? ludzie w trakcie pracy wskazywali na to, że chcieliby tam do nich przejść? znacie warunki finansowe, organizacyjne itp., żeby wprost je ze sobą przyrównać?

Agentka
@Halina

Taka polityka firmy, agentów.. mnie tak szkolono, wmawiali nam tak długo jaka konkurencja jest słaba i ile zła robi klientom, że w pewnym momencie sama w to wierzyłam, że EUCO jest najlepszą firmą na rynku. Wałkowano na każdym szkoleniu oraz u klientów, że EUCO poprawia sprawy po Votum. ..a dlaczego... to nie do mnie pytanie. Mi sie te praktyki nie podobały, dlatego też zakończyłam współpracę zanim ją na dobre rozpoczęłam.

@Maarccin

Ja dziękuję za to że Agent Euco sam mnie znalazł i uświadomił. Poprowadił wszystko, mówił jakie dokumenty mam skompletować, nie musiałem nigdzie jezdzić, to On do mnie przyjeżdżał. W sumie to nie widziałem w żadnej innej branży takiej obsługi!. Polecam

@Halina

Bo ludzie nawet do końca nie zglębiają tematu, tylko przeczytają jakiś nagłówek na onecie napisany przez studenta, który ma płacone za wierszówkę i w ogóle nie zgłębia tematu.... tak to łatwo zdyskredytować każdego. Ja polecam.

Lucjan Bonifacy Nowy wpis
@Agentka

Nie spinaj się tak. Ja też byłem agentem EUCO przez 11 lat od 2011 do 2022. Nie biadoliłem. Klienci również byli zadowoleni. Odszkodowania były wypłacane na czas w latach 2004-2017. Tak jak i moje prowizje zaszyte w prowizjach prawników. O Votum słyszałem tyle, że to oni częściej oczerniali EuCO o nieuczciwe praktyki branżowe. Ale to było na poziomie samych Agentów a nie Menadżerów. Poszła kiedyś plotka, że Prezesi obu firm znali się wcześniej i założyli obie firmy z zazdrości o swoją wzajemną skuteczność. Nie chcę przytaczać plotek (poza tą jedną) ale to była bujda na resorach. W EuCO zaczęło coś zgrzytać pod koniec 2016 roku i na początku 2017. Artykuły prasowe potem pokazały skalę zjawiska. Potem postępowanie sanacyjne i restrukturyzacyjne, Które całe szczęście przebiega dobrze. Sąd się przychylił do planu restrukturyzacyjnego i ładnie są wszyscy spłacani. Szkoda, że Prezes nie pomyślał wcześniej żeby nie zaserwować nam wszystkim tego tąpnięcia. Moim klientom sumarycznie trzem klientom i jednej Klientce nie wypłacono na czas odszkodowania, tylko z duużym kilkumiesięcznym opóźnieniem. Obecnie czeka tylko jeden Klient na zakończenie postępowania w Sądzie. Bo Ziobro tak namieszał wstawiając swoich nieudaczników gdzie się tylko da, że teraz postępowania trwające kiedyś rok i kilka miesięcy, teraz trwają po 3 lub 4 lata. A praca obecnych agentów, poza bieżącymi sprawami do prowadzenia, polega na uzbrajaniu Klientów w ogromne pokłady cierpliwości. Ponadto sądy jeszcze się nie odkorkowały po Covidzie-19. Ale Odszkodowania są wypłacane. Czyli wszystko z wolna wraca do normy. Chciałbym kiedyś wrócić do EuCO. Do mojego starego EuCO. Ale czy ono będzie takie samo jak kiedyś? Nie wiem. Trudno będzie znowu zaufać. Czas pokaże.

Po pierwsze to ta oferta ze strony dla agenta jest wciąż aktualna? Chodzi o to, że jest z 2016 roku o ile dobrze widzę. czy to możliwe ze do dziś kompletnie nic się nie zmieniło względem warunków pracy? wspominano o szansie na awanse, ale nie znam jeszcze szczegółów. jaki może być ich zakres?

Bzik Nowy wpis

Niestety firma która żeruje na bezbronnych osobach niewyplacajac im podstawowych wynagrodzeń z tytułu odszkodowania powinni smażyć się w piekle (usunięte przez administratora)

Dzień dobry, nie zauważyłem opinii dotyczących pracy w centrali na przestrzeni ostatnich miesięcy, a tak jak jest wskazane tu w zakładce odnośnie pracy chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca koordynatora kierowców. czy jest tu może ktoś kto pełni te funkcję i mógłby się wypowiedzieć? Czy warto wysłać dokumenty?

Caro1234

Czy EUCO wypłaca swoim wierzycielom już pieniądze? Coś słyszałam że w lutym mieli zacząć wypłacać i cisza. O kontakcie z nimi już nie wspomnę nawet.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kacha

Witam, zbyt wielu opinii dotyczących pracy tutaj nie ma, a przynajmniej takich aktualnych. w jednej z zakładek dla agenta widać w opisie wskazany przejrzysty plan kariery oraz rozwoju. czy możecie się co do niego ustosunkować? O jakim zakresie w tym przypadku jest mowa? i jak oceniacie rozwój z aktualnej perspektywy?

Jak szybki może być teraz odzew odnośnie kandydatury? Mam na myśli formularz zgłoszeniowy na Agenta ze strony firmowej. W większości widzę ostatnio dodawane opinie od klientów a chętnie dowiem się czegoś od samych zatrudnionych. Przede wszystkim czy jest jakieś województwo, które można śmiało polecić? Ze względu na miejsce zamieszkania mam do wyboru dwa w porywach trzy. Czy od kolejnego roku zmieniają się jakkolwiek warunki podejmowanej współpracy?

myślący

Dowiedziałeś się więcej na temat tej oferty pracy w EuCO?

myślący

Ludzie!!!!! Pomyślcie trochę, jeśli będziecie biegać do tv z każdą sprawą to zajedziecie tą firmę całkowicie, a nie jest wam na rękę. Piszę to do tych, którym EuCO wisi kasę. Powinniście się modlić, żeby ta firma przetrwała i sąd przyklepał ich propozycję spłaty długów, bo tylko wtedy macie szanse odzyskać pieniądze, które Wam się należą.

@myślący

Nie masz racji, bo ta firma jest już właściwie martwa. Ja wypisałem się z tego bałaganu. Pan prezes i pan zastępca, raczej nie zrezygnują ze swoich chuci majątkowych. Więc nie liczyłbym na to, że moja Klientka dostanie swoje 25 000 zł odszkodowania, a ja te marne 1250 zł prowizji. Klientka się dużo wycierpiała i jest w...wiona na full. Ja mniej bo w firmie ubezpieczeniowej x przed laty też zabierano prowizje gdy tylko się pogarszały widoki i prognozy na górze. Szkoda mi czasu i nerwów na dochodzenie moich sumarycznie 2000 zł prowizji z dwóch spraw. Włożę 4000 żeby odzyskać 2000. Nie ma głupich. Teraz byle prawnicza podfruwaja, która ledwie skończyła z bidą studia prawnicze, żąda sobie 500 za samo trzaśnięcie drzwiami. Takie startowe. 60% młodych wilczków prawniczych to (usunięte przez administratora)niewarte mego czasu. Nie ze mną te numery. No chyba, że będzie możliwość pozwu zbiorowego za małe pieniądze. To wtedy może dołączę. Ale wątpię by Prezes i jego (usunięte przez administratora) zrezygnowali i sprzedali wille, auta i jachty, które pokupowali za ciężko wypracowane przez nas prawników i agentów odszkodowania oraz prowizje. To jak kamień w wodę. (usunięte przez administratora) Rozbijać łba o takie barachło jak EuCO nie mam zamiaru. 11 lat im oddałem w wiernej służbie i pomocy poszkodowanym. Za duże w...wienie mną targa. Modlił się za ich wypłynięcie na powierzchnię nie będę. Bo w to nie wierzę. A obecnym kandydatom na agentów EuCO powiem jedno: Nie wsiadajcie pod żadnym pozorem na ten statek, bo to Titanic, którego sława dawno już przeminęła. A obecnie jest już w 70% pod wodą. I tonie dalej. Jego ostatnim przystankiem jest (usunięte przez administratora). Tylko (usunięte przez administratora) by się tam teraz najmował do pracy. Sorry - Współpracy. Szkoda. Wielka Szkoda, bo to była kiedyś świetna firma z zasadami, tradycjami, etosem pracy i wysoką etyką zawodową.

Jacyngiek

Euco prowadziło moja sprawę gdzie mogli za wypadek dostać minimum 50 tys złotych a zadowoli się 6 tysiącami z kawałkiem gdzie dostałem 4 tys to przekręty i (usunięte przez administratora) ukladali się z firmą ubezpieczeniową aby dostać cokolwiek szlak by ich trafił

Szyszka

Witajcie, dziś otrzymałam przelew. Wszystko oki :) Fakt ciężko mi się było dodzwonić, przełożony termin wypłaty ale mam to o co walczyłam razem z kapitalizacją renty! polecam bo teraz już nie muszę się martwić, że "państwo" mi zabierze. Głupio napisać ale cieszę się jak dziecko i każdemu od dziś będę polecała EUCO

Dziękujemy Pan serdecznie

Marcel

Ja tez polecam

Jola
@Szyszka

U mnie też OK. Polecam bo zrobili wszystko żebym miała jak najwyższe odszkodowanie

Wiola

Przelew do mnie dotarł

On
@Szyszka

Co dzisiaj jest najcenniejsze oprócz zdrowia? Czas… Zlecenie swojej sprawy do prowadzenia w EuCo wlasnie oszczędza nam czas, bo to oni się zajmują tym tematem. Po prostu wynajmujesz profesjonalistów od tej roboty, a płacisz im po wszystkim, a sam skupiasz sie na rehabilitacji. Pytanie czy warto? Zdecydowanie warto korzystać z Euco

Runner
@Szyszka

Dla mnie te pieniądze to był prawdziwy ratunek. Dzięki wielkie

Anita
@Szyszka

Polecam. Bardzo kompetentni i empatyczni prawnicy

Bożena
@Szyszka

Dziękujemy całym sercem za pomoc synowi.

BikerX
@Szyszka

Czytam i dołączam się do polecen. Wypadek na moto. Odszkodowanie izyskane i wyplacone

MarcinCisza

Polecam osobom po wypadkach

Monza
@Szyszka

Ja mam swoje pieniądze, dzieki

Mister
@Szyszka

Polecam budowanie swojej struktury sprzedażowej w ramach pracy w EuCO.

Ernestynow
@Szyszka

Ja tez jestem zadowolony. Czekalem (do wyboru albo szybka kasa z ubezpieczalni albo wolniej a wiecej)

Wixa

Polecam mocno

Luki
@Szyszka

Ja otrzymałem kasę na konto po okolo 2 michach. Zasądzenie - prowizja + odsetki. Gra

Marexki
@Szyszka

Wiem ze byly jakies przedluzenia w wyplatach, ale to standard w wiekszosci firm po Covidzie w PL

Boomer

Dopisują się do tego

Stolica
@On

Polecam

@Jola

Sami się z Tobą kontaktowali czy jak? Bo nie wiem jak to wyglada

Gentleman
@Szyszka

Według mojej opinii wiodący podmiot na rynku

Bartek
@Anita

To prawda. Ja kompletnie nie znam sie na tych kruczkach prawnych (i nie musze… mam inny zawód) dlatego swoją sprawę zleciłem profesjonalistom z Euco. Dzieki

Darecky
@Wixa

również polecam EuCO

@Darecky

Ależ zasyp komentarzy... A ktoś powie coś więcej? Bo samo "polecam" nic nie mówi, serio...

Ona
@Łukasz

Napisałam to już wyżej ale podeślę jeszcze raz. Miałem wypadek w styczniu 2020 roku, zostałam potrącona przez samochód. O EuCO dowiedziałam się od znajomego, który mi ich polecał. Skontaktowałam się na inforlinię i przysłali do mnie do domu swojego agenta. Wyjaśnił mi cały proces, powiedział, że jak uda się to wywalczą odszkodowanie bez sądu, ale jak będzie trzeba to kancelaria Euco pójdzie do sądu i będą mnie reprezentować i zrobią wszystko za mnie, no chyba że zostanę wezwana na komisję. Najpierw niewiele działo się w sprawie (nie wiedziałam o działaniach), ale później informowali mnie o każdym ruchu jak o to poprosiłam. Faktycznie po około roku sprawa trafiła do sądu. Ogólnie 13 miesięcy. Nie płaciłam nic do momentu wypłaty (tak mi też mówił Agent). Dostałam pieniądze od Euco pomniejszone po prostu o ich prowizje. Polecam, bo jak nie wywalczą to nie płacisz. A wiemy wszyscy jak traktują takie kancelarie, a jak nas – zwykłych ludzi.

@Szyszka

Q ja nie miałem problemu z dodzwonieniem, wszystko legit

Poszkodowana777

Witam . Czy ktoś miał problemy z tym aby firma EuCo wyplacila należne odszkodowanie? Czekam na pieniądze od kwietnia i nadal ich nie otrzymałam interesuje mnie jak zająć się ta sprawa bo narazie dostała kolejne terminy z których się nie wywiązują

Znoesmaczona
@Poszkodowana777

Tak ja mam podobny problem ugodę podpisałam w czerwcu 2021 z euco wyplata odszkodowania zlecona była na 14wrzesnia 2021 po tym terminie nie otrzymując przelewu kontakt z firmą jest utrudniony poprzez lekceważenie nie odpisywanie ne emaile A infolinia przez którą się ciężko dodzwonić A jak się uda to takim sposobem w październiku dokładnie na 17 otrzymałam kolejny termin wypłaty odszkodowania,dzwoniąc już dzisiaj prosząc o informację czy ten termin wypłaty dojdzie do skutku dowiaduje się że wyznaczono kolejny na 16listopada.prosze również o pomoc co z tym faktem zrobić ponieważ jest to zupełnie nienormalne zachowanie wydawało by się poważnej firmy z dobra opinia.

Ciekawski
@Znoesmaczona

"Dzwoniąc dzisiaj"? To interesujące bo ich infolinia w sobotę nie działa...

@Ciekawski

Widzę że mamy tu Sherlocka, nieźle! Może po prostu pomyliły jej się dni, nie wpadłeś na to? ;)

@Łukasz

Albo mamy do czynienia z fejkowym komentarzem, który ma tylko oczernić euco :) Nie wpadłeś na to?

Jaaj
@Poszkodowana777

Tak mi też przesuwają termin 3 raz w umowie zapis że po 14 dniach pieniądze zostaną przelane na konto infolinia po podaniu pesel i przełączeniu nie odbiera telefonu dziś 1.5h czekania i nikt nie odebrał. Na maile też nie odpisują, a jeśli już to z dużym opóźnieniem

Kris
@Marek

Niestety tu wiele takich, konkurencja taką metodę obrała

Viola
@Jaaj

Ja czekałam ok 2 miesięcy i dostałam przelew. Wszystko jak miało być. Polecam

Klientka
@Marek

Z moich doświadczeń wynika, że to niestety nie fejk a rzeczywistość.

Elvis
@Poszkodowana777

Mam ten sam problem, dlatego teraz jestem na etapie rozwiązania umowy, za pośrednictwem już innej kancelarii, która jest naprawdę na wysokim poziomie i konkretnie zajmie się moją sprawą jak też wkroczy na drogę sądową przeciwko euco.

Marek Wit
@Łukasz

Nieźle się tu czepiają … każdego słowo, sami święci.. Mi Euco pomogło i jestem Happy

Maria
@Kris

Taka konkurencja to podła konkurencja. Niestety pracując "w terenie" jako Agent EuCO spotkałam się z całą masą słabych zagrań. W EuCO mamy kodeks etyczny i tego przestrzegamy. A jeśli zdąży się Agent, który go przekracza to jest wypowiadane mu pełnomocnictwo.

Luki

Czekałem dwa miechy, rozliczyli plus odsetki. Tak jak byc powinno

@Poszkodowana777

mi wypłaciło Towarzystwo bezpośrednio na rachunek

Maciekwaszek

O Euco można wiele powiedzieć a na pewno jedno, są bardzo doświadczeni i skuteczni w swoich działaniach

Wunni

Mam wrażenie że ostatnio trwa nagonka na Euco i inne tego typu firmy przez obecna wladze.. dlaczego ? A czyje jest PZU? Prywatne ? Nie! No wlasnie. Nie ma kryształowych firm, tu jak gdzie indziej sa ludzie, ktorzy chca zarobic - po to w kapitalizmie prowadzi sie dzialalnosc, ale Euco przy tym wszystkim nie zapomina o swojej misji „kierowac sie dobrem klienta” i wlasnie tym klientom pomagaja.

Niko

Pracuje dla @Pracodawca juz rok, zarobiłem godziwą drugą wypłatę i pomogłem ludziom. Teraz po roku chce przenieść się na pracę dla Europejskiego Centrum Odszkodowań ba Full Time!

Adam W.

Znam tą firmę bardzo dobrze, pracowałem w niej 5 lat i w czasie gdy tam byłem to była naprawdę topowa instytucja w tej branży. I nie mam tu na myśli tylko wyników finansowych, struktur pracowniczych, ale także etyczne indywidualne podejście do klientów, merytoryczne prowadzenie spraw na najwyższym poziomie i doświadczenie pracowników, którzy walczyli o każdą sprawę. Taki mam obraz EuCO i polecam tą firme jako były pracownik.

Marzeddddna
@Adam W.

Dzięki. Ja tu pracuję już 7 rok. Nie jako agent, a w centrali firmy w Legnicy. Znam proces od podszewki i widzę jak wyglądają negocjacje z TU (Towarzystwami Ubezpieczeniowymi). Jak sa przesuwane wypłaty, jak sa blokowane przelewy. Tak Covid wywolal dziure i przestuj w płatnosciach, a firma musiala zakladac za kolejne sprawy sądowe i ponosic koszty działalnosci. To doprowadziło do restrukturyzacji o teraz cały nasz zespół dokłada starań aby spłacić zaległości. Polecam - powierzajcie swoją sprawę do EuCO bo wiemy jak się zająć.

Krystyna

Korzystałam z usług tej firmy i byłam bardzo zadowolona. Dzięki ich pracy otrzymałam odszkodowanie po bardzo ciężkim wypadku i mogłam się leczyć u najlepszych specjalistów, którzy poskładali mój kręgosłup, tak że dziś prawie nie odczuwam skutków tamtego wypadku. Jestem wdzięczna EuCO za pomoc i mam nadzieję, że znów staną na nogi tak jak ja kilka lat temu. Trzymam kciuki.

Jestem zadowolony. Prowadzili moją sprawę po wypadku samochodowym. Mam już pieniądze z odszkodowania, nie było z tym najmniejszego problemu. Nie rozumiem tego co niektorzy pisza ze jakies problemy, to raczej konkurencja tak oczernia. Ja dostalem pieniądze prosto z ubezpieczalni, pomniejszone o prowizje dla Euco bo im tez ubezpieczalnia przelala. Na pewno sciagneli ze mnie cala procedure i otrzymalem na prawde wysokie odszkodowanie. Polecam wszystkim.

Beata

Dziwne bo ja czekam ponad rok zabrali pieniądze z PZU i cisza z tego co wiem to od tego roku nikomu nie wypłacają chyba że jesteś prezesem? (usunięte przez administratora)

Karola0422
@Beata

Mi wypłacili ale nie całość. Teraz zbywają człowieka. Dzwoniąc do EUCO pani twierdzi że trzeba się kontaktować z Rigore ponieważ zmienili siedzibę ale ona nic nie wie. Wydaje mi się że już się można pożegnać z pieniędzmi. Jeszcze trochę i pewnie ogłoszą upadłość.

MB

A to ciekawe, czekam już ponad rok na przelew i na koncie pusto. Dla mnie to banda złodziei

Co się dzieje w firmie w ostatnim czasie? Zauważyłam, że od paru miesięcy pojawiają się negatywne opinie od klientów w stosunku do samej obsługi, podobno są jakieś problemy z kontaktem. Jeśli już to z czego mogą wynikać? Jest obecnie zbyt mało osób w zespole? I czy byłaby szansa na opinie odnośnie pracy w Centrali jaki asystent? Jak widać w podanej tu zakładce istnieje możliwość na zatrudnienie

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A