EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Maarccin
Pracownik

Jestem Agentem EuCO. obecnie jest jakaś dziwna nagonka, najpierw na EuCO, teraz na Votum, tak jak to nagranie w tvn. A gdyby nie taka firma jak nasza to ludzie otrzymywali by po 2-5 tyś. i tyle by było, a jak otrzymują 40-50.000 to roszczenia... Tak, jesteśmy po to aby pomóc, tym się zajmujemy i za to pobieramy naszą prowizję. Z tej prowizji funkcjonuje spólka, ta osoby które prowadzą Wasze sprawy, jak również my - Agenci, którzy pokrywamy koszty dojazdów do Was, telefonów, zbierania dokumentacji. Dbamy o to by wszyscy byli zadowoleni, a Klient otrzymał możliwie najwyższe odszkodowanie.

Janek
Inne
@Maarccin

Jestem Klientem (a raczej byłym) bo już wszystko za nami, sprawa, rozliczenie. Też właśnie pisałem o tej dziwnej nagonce. Mam teorię, że to coraz mocniej kąsani ubezpieczyciele wypuścili swoje psy

ja to
Pracownik
@Maarccin

ok

Ania Sokółka
Inne
@Maarccin

Ponieważ byłam klientką Euco i jestem zadowolona z załatwienia sprawy..i otrzymanego odszkodowania.

Halina
Kandydat
@Ania Sokółka

Ile osób brało udział podczas przeprowadzanej usługi? I jak długo tak naprawdę to trwało? Było to coś skomplikowanego?

Agentka
Były pracownik
@Maarccin

Ja też byłam agentem Euco i pamiętam jaka w EUCO była nagonka na Votum, jak nam wmawiali jakie Votum jest złe i jak to Euco po nich sprawy musi poprawiać... a teraz wyszło szydło... Votum działa jak należy. Znam grono ludzi, którzy z nimi współpracują i są zadowoleni....a Euco...szkoda gadać.. obrobiło poszkodowanych ludzi, wstyd mi, że kiedykolwiek miałam coś wspólnego z tą firmą..

1
Halina
@Agentka

"nagonka"? a w sumie w jakim celu mieliby to robić, tzn., tak nagadywać na konkurencję? ludzie w trakcie pracy wskazywali na to, że chcieliby tam do nich przejść? znacie warunki finansowe, organizacyjne itp., żeby wprost je ze sobą przyrównać?

Agentka Nowy wpis
Były pracownik
@Halina

Taka polityka firmy, agentów.. mnie tak szkolono, wmawiali nam tak długo jaka konkurencja jest słaba i ile zła robi klientom, że w pewnym momencie sama w to wierzyłam, że EUCO jest najlepszą firmą na rynku. Wałkowano na każdym szkoleniu oraz u klientów, że EUCO poprawia sprawy po Votum. ..a dlaczego... to nie do mnie pytanie. Mi sie te praktyki nie podobały, dlatego też zakończyłam współpracę zanim ją na dobre rozpoczęłam.

Ja Nowy wpis
Inne

Jestem zadowolony. Prowadzili moją sprawę po wypadku samochodowym. Mam już pieniądze z odszkodowania, nie było z tym najmniejszego problemu. Nie rozumiem tego co niektorzy pisza ze jakies problemy, to raczej konkurencja tak oczernia. Ja dostalem pieniądze prosto z ubezpieczalni, pomniejszone o prowizje dla Euco bo im tez ubezpieczalnia przelala. Na pewno sciagneli ze mnie cala procedure i otrzymalem na prawde wysokie odszkodowanie. Polecam wszystkim.

Beata Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Ja

Dziwne bo ja czekam ponad rok zabrali pieniądze z PZU i cisza z tego co wiem to od tego roku nikomu nie wypłacają chyba że jesteś prezesem? (usunięte przez administratora)

Karola0422 Nowy wpis
Inne
@Beata

Mi wypłacili ale nie całość. Teraz zbywają człowieka. Dzwoniąc do EUCO pani twierdzi że trzeba się kontaktować z Rigore ponieważ zmienili siedzibę ale ona nic nie wie. Wydaje mi się że już się można pożegnać z pieniędzmi. Jeszcze trochę i pewnie ogłoszą upadłość.

Nick
Inne
 Rekomendacja

Taka uczciwa firma

Łucja
@Nick

No to super, że tak uważasz :) Jesteś może pracownikiem? Dasz znać coś o atmosferze tutaj i zarobkach?

EuCO, a upadłość
Inne
@Łucja

Chyba upadłość ogłosiła, poczytaj w internecie. Wobec byłych Klientów - spółka córka "centrum dochodzenia roszczeń" zachowuje się nieprofesjonalnie dopuszczając się czynu zawłaszczenia dokumentacji sądowej.

1
Wiktor
Były pracownik
@EuCO, a upadłość

Weź nie gadaj bzdur i nie szkaluj! Złożyli wniosek o restrukturyzacje, przy czym zawsze składa się drugi o upadłość jakby sąd nie przyjął. Kilka miesięcy temu, bodajże w listopadzie (nie będę teraz sprawdzał) sąd zaakceptował wniosek sanacyjny czyli Euco teraz jest w restrukturyzacji - dlatego też w nazwie mają Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. w Restrukturyzacji. Od tego czasu wszystkie roszczenia bieżące nie mogą być nierozliczone dłużej niż 3 miesiące, a wcześniejsze będą objęte restrukturyzacyjnym układem. Tak więc Euco wychodzi na prostą... poczytaj, dokształć się i nie wprowadzaj ludzi w błąd!

Halina
@Wiktor

czyli na jakie potencjalne warunki tutaj będzie można w niedalekiej przyszłości liczyć? zorientowany jesteś w temacie ile to może tak mniej więcej zająć?

Osoba 3
Inne
 Pytanie
@Wiktor

To ile twoim zdaniem będę jeszcze czekał na wypłatę mojej części odszkodowania? 2021 roku w czerwcu zgłoszone zdarzenie i korzystanie z usług EuCO, mamy 2023 nadal czekam :) Podobno w październiku 2021 miałem dostać odszkodowanie :) PS. Kolega wyżej nie gada bzdur, jesteście niewypłacalni :)

1
MarekP
Pracownik
@EuCO, a upadłość

żadnej upadłości - co ty gadasz - pracuję tu jako Agent. Uważam, że administracja powinna skasować ten post wprowadzający ludzi w błąd

Ja
Inne
@Nick

Ja jestem zadowolony, kompetentna obsługa, informacje kiedy chce, moze troche ciezko sie dodzwonic ale odpisuja na maile lub oddzwaniaja jak zostawi sie info. Polecam

MarylaWojt
Inne

Jestem byłą klientką europejskiego centrum odszkodowań i potwierdzam, że jest to Firma godna zaufania. Ostatnio słyszy się różne głosy jednak ja mam bardzo pozytywne wspomnienia ze współpracy z tą firmą. Od przyjazdu agenta EuCO do nas do domu przez prowadzenie sprawy w towarzystwie ubezpieczeniowym, aż po proces sądowy. Wszystkie osoby prowadzące moją sprawę były bardzo miłe i kompetentne. Najważniejsze jest jednak to że pieniądze otrzymałam bez problemu i w kwocie która rekompensowała mi moje straty po wypadku.

MarekP
Pracownik
@MarylaWojt

A ja polecam Europejskie Centrum Odszkodowań (euco.pl) nie jako klient, ale jako Agent. Wiem jak pracuje się w tej firmie i wiem jak ważny jest klient i jego sprawa. Poza tym profesjonalna obsługa i kompetentni prawnicy, którzy już wiele lat pracują w tej branży to gwarancja, że klient otrzyma należne mu pieniadze. Zachęcam do skorzystania z usług firmy EuCO.

@AniaKaluza
Inne
@MarylaWojt

U mnie w rodzinie, też skorzystaliśmy z pomocy EuCO. Kuzyn po wypadku. Gdyby nie wsparcie z kancelarii, to dostałby jakieś ohłapy z ubezpieczalni. Widzę czasem te opinie i mi przykro. Ale mam nadzieje, ze sie pzobierają. Gbym potrzebowała pomocy, na pewno poszła bym do EuCO.

pantofelek
Inne

W piątek Euco opublikowało raport - czekamy na wzrosty cen akcji na 4 złote. Wiele osób mówiło że będą po 0,5. Ja kupiłem po 1 zł i zacieram ręce, bo firma się odradza i idzie coraz lepiej.

MarylaWojt
Inne
@pantofelek

Ooo to może ja też się zainteresuję zakupem, do tej pory tylko skorzystałam z pomocy Euco odszkodowania jako poszkodowana w wypadku, a z tej pomocy jestem bardzo zadowolona

MarekP
Pracownik
@MarylaWojt

Polecam, sam kupiłem ostatnio 1000 szt.

MarekP
Pracownik
@pantofelek

również na to liczę, ostatnio nabyłem pewien set akcji EuCO i już na tym zarobiłem (nie spieniężyłem, bo czekam na więcej). Sam pracuję jako Agent w odszkodowaniach

Andrzej
Inne

Miałem otrzymać odszkodowanie w pierwszym kwartale 2023 i pytam firmę Euco gdzie jest to moje odszkodowanie taka lojalna firma miesiąc że swoje wzięli to ludziom ukradli

3
Osoba 3
Inne

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A jest niewypłacalna i (usunięte przez administratora) klientów (nie wypłaca ich odszkodowań). Jestem byłym klientem EuCO i nie polecam. Korzystałem z usług w czerwcu 2021r., mamy kwiecień 2023 i nadal nie uzyskałem ani złotówki z tego co oni wypracowali. Wzięli swoją część jak i moją :) Serdecznie nie polecam

5
Dorota
Inne
@Osoba 3

Mam złe wspomnienia z tà firmà złożenie doniesienie na policję pomogło po roku uzyskać swoje pieniądze

3
Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były agent
Były pracownik
@Pytanie

Agenci w EUCO nie maja umów o pracę, nie otrzymują od firmy żadnych narzędzi pracy, przynajmniej nie na starcie. Tak naprawdę najpierw samemu trzeba było zainwestować, aby cokolowiek otrzymać... pięknie opowiadali o wysokich zarobkach i dosłownie wyśmiewali, jak ktoś pracował na etacie. Wmawiali nowym ludziom, którzy byli zatrudnieni gdzieś na umowie o pracę, że pracują na marzenia ich szefa... Można było zarobić pieniądze, ale najpierw trzeba było zainwestować z własnej kieszeni.

Andrzej
Inne

Totalnie nieuczciwa firma powierzając jej sprawę swego odszkodowania agent chyba troszkę zataił przede mną problemy które będą na mnie czekać.Dzial finansów obiecywał mi wypłatę odszkodowania do 12grudnia 2022 lecz otrzymałem inną wiadomosc która mówiła o restrukturyzacji.Niedosc że odszkodowanie zostało totalnie zaniżone to nie otrzymałem nawet złamanego grosza.Niestety nie polecam

Sylwia
Inne

Bardzo polecam pełny profesjonalizm szybko załatwili moja i męża sprawę .dziękujemy pani Wioletcie oraz wszystkim którzy prowadzili nasza sprawę ..dziękujemy . Polecimy znajomym wasza firmę

Natalia S
@Sylwia

moja sprawa również ekstra załatwiona! Polecam

Semiczer
@Sylwia

Ja co prawda trochę czekałem, ale warto było. Ludzie.. trochę cierpliwości a dostaniecie to co byście normalnie dostali i dużo więcej!

Janek
@Semiczer

Chyba tym młodym pokoleniom brak tej cierpliwosci, wolą ochłapy od Pzu czy warty czy tam mtu i innych teraz, juz, kupic nowy ciuch i na tiktoka, niz poczekac ile trzeba i moc godnie zyc. Ja z doswiadczenia polecam euco, skuteczni i profesjonalni

Łucja
@Semiczer

Ile dokładnie czekałeś? Sama myślę czy by się do nich nie wybrać? Jak z cenami? Są według Ciebie przystępne?

marek z wrocławia
@Sylwia

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). nie podpisujcie z nimi żadnej umowy bo nigdy nie otrzymacie Waszego Odszkodowania

Robert

Hej. Ciężko jest zostać agentem w tej firmie? Bo wszedłem na stronę i jest do wypełnienia formularz. Z ilu etapów składa się cały proces rekrutacji?

Ona
Inne
 Pytanie

Najpierw każą podpsiac oświadczenie z nr konta, za chwilę dzowni inna osoba i każe podpsiac cesję przeniesienia praw na ich firmę że niby szybciej otrzymam pieniążki ok. 7tys. Za chwilę dzowni inna osoba mówi że pieniążków nie otrzymamy żadnych. Gdzie tu sens w działaniu tej firmy...??? Czy aż takie przekręty tam idą tzn oszukiwanie i naciąganie klientów i żerowanie często na śmierci bliskich osób.

Noname
Inne

niesamowita współpraca w odzyskaniu odszkodowania, polecam!

Pytanie
 Pytanie

Jak w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

1
Justyna
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Wszystko zależy od tego czy pytasz o centralę czy jako Agent? W centrali masz różne działy / departamenty. Wszystko zależy od Twoich kwalifikacji i rozwoju. Naturalnie jest możliwość awansu - nie ma z góry określonej ścieżki. Możesz też, jeśli Twoje kompetencje na to pozwalają zmieniać działy. Natomiast jeśli mówisz o byciu agentem, to masz ścieżkę kariery zbudowaną w oparciu o punkty. Awanse wiążą się z wyższymi zarobkami i nadprowizjami. Polecam

Seba
Pracownik
@Justyna

Potwierdzam. Jeśli pracujesz to możesz liczyć na większą kasę

Halina
@Seba

To chyba do każdego typu pracy się odnosi. Ty pracę w centrali masz teraz na myśli czy właśnie jako agent? Bez większego doświadczenia wezmą do centrali?

Justyna
Pracownik

Odzyskałam dzięki Euco centrym odszkodowań moje pieniądze. Polecam bo mają fachowy personel

Patura
Inne
@Justyna

Ja sugerowałem się opiniami, choć są różne (głównie że trzeba czekać na kasę), ale przecież od ubezpieczalni tez nie dostaniesz od razu albo nawet w ogole. A tu finalnie zaplacone. Polcam

2
Zuzanna
@Patura

To ile tak rzeczywiście trzeba czekać na kasę?

3
Miki
Inne
@Zuzanna

No ja czekałam ok 3-4 miesięcy. Ale wszystko jest wypłacone tak jak uzgodnione

Adiki
Inne
@Zuzanna

Kilka miesięcy trzeba czekać za pieniędzmi a w umowie wpisane jest 2 tygodnie

MartaK
Inne
@Patura

Potwierdzam, mi wypłacili. Pewnie to były jakieś zatory przejściowe.

Zuzanna
@Adiki

Kiedy taka sytuacja miała miejsca? Bo teraz ludzie piszą, że jest okej...

1
Marcia
Inne
@Patura

To fachowi i empatyczni ludzie

Natalia S
Inne
@Zuzanna

Ja potwierdzam, wszystko OK. dostałam odszkodowanie, dużo wyższe niż bezsporna kwota zaproponowana przez Warte

Semiczer
Inne
 Pytanie
@Justyna

przede wszystkim są skuteczni. Lepiej dostać 100% niczego czy 80% maksymalnego odszkodowania? dla mnie jest proste

Milinski
Inne
@Justyna

To fakt, bardzo kompetentni pracownicy. Duża wiedza i empatia

Milinski
Inne
@Semiczer

Również jestem tego samego zdania

Janek
Inne
@Justyna

Ja plus moi bliscy również na plus. Euco wywalczyło dla nas spore pieniądze (nie bede mowil tu ile, ale na mieszkanie starczylo)

Iwons
Inne
@Zuzanna

Hoho nie wiem czy w ogóle dostanę. Porażka absolutnie nie polecam .Człowieku tylko nie do nich!!!! Uwierz wiem co pisze

Janek
Inne

Widzę ostatnio dużą nagonkę na branżę odszkodowawczą… obrywają głównie dwie firmy w tym Euco. Chyba zaczęły za mocno kąsać ubezpieczycieli i trolują one ich w internecie. W realnym swiecie kilkoro z moich znajomych (i ja) korzystaliśmy z usług Euco. Wywalczyli dla nas odszkodowania, wypłacili, pobrali swoje i pozostaje wspomnienie bo oni sie zajeli wszystkim. Polecam

Milinski
Inne

Polecam współpracę z Euco. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń. Trzeba walczyć o swoje, a Ci ludzie są dobrym partnerem na drodze sądowej i nie boją się tego. Znają się na tym co robią i są warci prowizji jaką pobierają

Maarccin
Pracownik
@Milinski

Polecam i zapraszam do współpracy

Semiczer
Inne

Ludzie są jacyś dziwni... często nie mają pojęcia, że można dostać jakieś pieniądze za obrażenia wypadku ale jak już usłyszą o kasie to chcą już natychmiast. Dramat!! A to wszystko po prostu trwa kropka. Ocknijcie się i zrozumcie, że lepiej poczekać niż nie dostać nic. Mówię to ze swojego doświadczenia

1
Natalia S
Inne

Sprawne przeprowadzenie przez całą procedurę odszkodowawczą. Profesjonalizm sam w sobie. W sprawie odszkodowań tylko EuCO ! Dziękuję :)

Pokrzywdzona
Inne

Współpraca z firmą przebiegała pomyślnie do czasu wypłaty świadczenia. Nie ma żadnego kontaktu z firmą, nie odpowiadają na maile, pisma, nie odbierają telefonów. (usunięte przez administratora)Z moich obserwacji wynika, że EuCO usuwa część negatywnych komentarzy, które zastępuje kupionymi pozytywnymi komentarzami z kont do tego przeznaczonych. Jestem bardzo rozczarowana ta firmą, której w pełni zaufałam.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

    Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 38 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

    Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A
Przejdź do nowych opinii