Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO

Katarzyna Nowy wpis

Ktoś ma jakieś nowe informacje odnośnie pracy w firmie Europejskie Centrum odszkodowań Euco? Widzę, że na poniższy wpis nikt nie odpowiedział a wcześniejsze zostały także dodane parę miesięcy temu. Czy praca jest ciężka? Może tylko dla osób z małym doświadczeniem a inni sobie spokojnie poradzą?

Michał Nowy wpis

@andrzej dlaczego dla wytrwałych? Aż tak ciezka jest ta praca ?

Andrzej Nowy wpis

Praca dla wytrwałych i chcących się uczyć. Trzeba mieć mentalność przedsiębiorcy i WIELKIE serducho.

Wojtek Rdwan Nowy wpis

Cześć wszystkim. Ja się zaangażujesz to będziesz mógł się rozwijać. Praca nie dla każdego bo wymaga dobrego podejścia , umysłu przedsiębiorcy i otwartego na nowe wyzwania. Ważny i kluczowy element co do kompetencji to EMPATIA, Wtedy sukces gwarantowany na każdym etapie

Adam R.

Kto potrafi pracować i jest wytrwały ten ma wyniki, Nie sprzedaż czy ilość klientów się liczy, tylko podejście do poszkodowanego. Takie osoby zawsze były KREATORAMI RYNKU i pracują do tej pory w EuCO tak jak ja, ................................ już od 15 lat :-)

Wiola P.

Nic dodać ni ująć. Kto się zaangażuje ten osiąga wyniki, ten kto jest empatyczny ma zadowolonych klientów, Praca dla ludzi wytrwałych i nastawnych na pomoc i cel w działaniu . Polecam już od 6 lat :-)

5kol

@speed

A w Katowicach ?

Pracodawca

@SC

Prosimy o kontakt z biurem: biuro@euco.pl.

Marek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na wątku?

Taktak

Na tym polega MLM. Szukasz ciągle nowych ludzi do budowy struktur. Wtedy nie masz czasu na własną pracę albo szkolenia. zarabiasz na tych nowych osobach, bo one startują z 10%, a ty masz już np 25%. Z takiego jednego człowieka masz większą prowizję ze sprawy niż on dostanie. Miej takich nowych z dziesięciu, wiesz, że żyjesz.

Kolonista

Chłopie, o jakim ty przygotowaniu do pracy mówisz?

mowa

We wszystkich firmach typu marketing wielopoziomowy tak jest i będzie. Po prostu jeden na stu zrobi karierę i wystrzeli w górę, a pozostali machną ręką i powiedzą, że to nie ma sensu. Ci co zostaną w odszkodowaniach mogą sobie znaleźć kancelarie i firmy, które po prostu lepiej płacą. I tyle.

taktak
@mowa

Też tak uważam. Firma ani lepsza, ani gorsza od innych podobnych. Mają dobry PR i przekonujących dyrektorów, którzy ściągają tutaj masę nowicjuszy w branży. Doświadczonych raczej nie przekonają do współpracy.

Lucek

Szkoda chyba czasu...

Branżowiec
@Lucek

Też uważam, że jest sporo innych kancelarii, które lepiej szkolą i przygotowują do tego zawodu.

Beni

Niech każdy sam spróbuje i się przekona

Seba

Wejdź na ich stronę i wyślij CV. Tylko, czy warto?

Ślązak

Właśnie, a czy szukają agentów w województwie śląskim?

Siles

A czy mają oddział stacjonarny w Katowicach?

Oberschlesien
@Siles

Tu nie mają żadnego oddziału.

Fredie
@Oberschlesien

Ale mają trochę agentów w terenie.

Nolik

Zależy w którym oddziale. Różnie bywa.

Starter

Jaka atmosfera jest w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO - Katowice

Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO