Opinie o Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO

W Legnicy.

A w Katowicach ?

użytkownik zarejestrowany

Taktak

Na tym polega MLM. Szukasz ciągle nowych ludzi do budowy struktur. Wtedy nie masz czasu na własną pracę albo szkolenia. zarabiasz na tych nowych osobach, bo one startują z 10%, a ty masz już np 25%. Z takiego jednego człowieka masz większą prowizję ze sprawy niż on dostanie. Miej takich nowych z dziesięciu, wiesz, że żyjesz.

Kolonista

Chłopie, o jakim ty przygotowaniu do pracy mówisz?

mowa

We wszystkich firmach typu marketing wielopoziomowy tak jest i będzie. Po prostu jeden na stu zrobi karierę i wystrzeli w górę, a pozostali machną ręką i powiedzą, że to nie ma sensu. Ci co zostaną w odszkodowaniach mogą sobie znaleźć kancelarie i firmy, które po prostu lepiej płacą. I tyle.

taktak
@mowa 11.04.2016, 10:48

Też tak uważam. Firma ani lepsza, ani gorsza od innych podobnych. Mają dobry PR i przekonujących dyrektorów, którzy ściągają tutaj masę nowicjuszy w branży. Doświadczonych raczej nie przekonają do współpracy.

steve

Zgadzam się z Tobą

Lucek

Szkoda chyba czasu...

Branżowiec
@Lucek 14.03.2016, 14:02
Szkoda chyba czasu...

Też uważam, że jest sporo innych kancelarii, które lepiej szkolą i przygotowują do tego zawodu.

Beni

Niech każdy sam spróbuje i się przekona

Seba

Wejdź na ich stronę i wyślij CV. Tylko, czy warto?

Ślązak

Właśnie, a czy szukają agentów w województwie śląskim?

Siles

A czy mają oddział stacjonarny w Katowicach?

Oberschlesien
@Siles 01.03.2016, 12:20
A czy mają oddział stacjonarny w Katowicach?

Tu nie mają żadnego oddziału.

Fredie
@Oberschlesien 31.03.2016, 00:12
Tu nie mają żadnego oddziału.

Ale mają trochę agentów w terenie.

Nolik

Zależy w którym oddziale. Różnie bywa.

Starter

Jaka atmosfera jest w tej firmie?

Zostaw opinię o Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO