Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.

Opinie o Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.

krawiecki

Moje sugestie dla Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.: polecam!!! szwagier pracuje tam od ponad 10 lat i dociągnie do emerytury. pensja zawsze na czas, cykliczne podwyżki, wyjazdy za granice szczególne w handlu, dobry socjal.

Kichur

polecam pracę w firmie ! zarobki dobre, atmosfera koleżeńska a firma cieszy sie dobra opinia wsrod klientow i wspolpracownikow.

nick

Jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć i rozwijać to polecam pracę w firmie. Praca w dziale handlowym wymagająca ale opłacalna. Atmosfera wspierająca się, szczególnie mniej doświadczonym pracownikom. Trudno się dostać ale pracują tu długoletni pracownicy. polecam po kilku latach pracy

CzasNaNowąPracę

Zarobki- słabe, obiecują wiele (usunięte przez administratora) przychodzi dzień wypłaty i małe zdziwienie a jako pracownik nie masz sobie nic do zarzucenia. Atmosfera- pracownicy bardzo fajni ludzie lecz kadra zarządzająca bardzo nie lubi osób z własnymi pomysłami. Lepiej jest milczeć. Coraz więcej pracowników szuka nowej pracy przez stanie w miejscu firmy zeroo rozwoju i perspektyw. Na rynku jest to jedna z droższych firm więc i klienci zaczynają uciekać.

Grażyna
@CzasNaNowąPracę 28.10.2018 09:34

Jak długo współpracowałeś z Osadkowski Cebulski? Czy sytuacja, którą w swoim wpisie przedstawiłeś, występowała od początku Twojego zatrudnienia? Opisałbyś warunki zatrudnienia, które zostały zaproponowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak to wyglądało? Twój uzupełniony o te informacje wpis, będzie niezwykle istotny dla innych użytkowników forum. Zachęcam do rozwinięcia komentarza.

Mało istotne

Tragedia z roku na rok coraz gorzej,(usunięte przez administratora) atmosfera wśród pracowników Tez do bani / panuje (usunięte przez administratora) w firmie co słychać w terenie i nic dziwnego , ze 3/4 pracowników szuka pracy

branża rolnicza

Firma profesjonalna. Pracuję tutaj od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Ludzie tworzą przyjazny klimat, młoda ekipa. Pracodawca otwarty na pomysły. Polecam Firmę!

Grażyna
@branża rolnicza 18.09.2018 13:36

Co oprócz sprzyjającej atmosfery i osób tworzących zespół Osadkowski Cebulski wpływa na Twoją pozytywną opinię o tym pracodawcy? Czy mógłbyś napisać kilka słów w kwestii warunków zatrudnienia, w oparciu o które współpracujesz z tą firmą? Twoja wypowiedź posłuży innym użytkownikom zainteresowanym rozpoczęciem pracy w tym miejscu.

Wiesz coś ciekawego o firmie Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. - Legnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.