Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.

Legnica

Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.

Opinie o Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.

branża rolnicza

Firma profesjonalna. Pracuję tutaj od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Ludzie tworzą przyjazny klimat, młoda ekipa. Pracodawca otwarty na pomysły. Polecam Firmę!

Agro

Nie ma tu wcale exrtra zarobków siedzisz kilkanaście lat za ta sama kasę co na początku a obowiązków przybywa, premia haka premia śmiechu warte, fundusz socjalny tez porażka , benefity tak są ale potrącają Ci za nie z wypłaty wiec żaden plus tej firmy, wycieczki owszem śle ciagle te same osoby jeżdżą. Ludzie może i są fajni ale kadra zarządzająca to istny śmiech na sali prześcigają się w swoich pomysłach i kto się wbije wyżej na stołek, brak szacunku do ludzi przez kadrę zarządzająca, mobing i żadnej motywacji do pracy.co widać po ludziach którzy po 20 latach odchodzą .

Wiesz coś ciekawego o firmie Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.