Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.

Świebodzin

Opinie o Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.

tamara

ale to wcale nie szukają już? a jeszcze nie dawno przecież był im potrzebmny nowy Specjalista ds. Sprzedaży i Doradztwa Rolniczego, znowu chyba nie zdażyłam:(

Case Magnum

Polecam tą firmę. Wysokie wypłaty , dodatkowo premie, zagraniczne wycieczki,krajowe imprezy w hotelach o wysokim standardzie, opieka socjalna. Świetna atmosfera - wszystko tak jak powinno być w idealnej firmie. Jeśli masz wiedzę agro, lubisz kontakt z ludźmi - śmiało składaj cv do Świebodzina lub wielu innych oddziałów

Zostaw opinię o Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.