EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Jaki jest okres rozliczeniowy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Caro1234

To tak jak mi jeszcze są winni pieniądze. Na maile nie odpisują. A dzwonić to już nawet nie próbuje.

Mar
@Caro1234

Dokladnie. DWonic to juz od dawna niema sensu.ieli ludziom niby w sierpniu wyplacac i cisza.. (usunięte przez administratora) otworzyli firme samochodowa ktora im upadla i pozabierali nasze pieniądze!!!

Caro1234
@Mar

Mi odpisali na dwa maile w których pytałam kiedy wypłaca resztę pieniędzy. Odpowiedz "brak danych klienta prosimy podać dane" wysłałam imię nazwisko numer PESEL i od tego momentu zero odzewu z ich strony:/

Młoda

Miałam wypadek bardzo poważny w 2019 Firma eueco obiecywała odszkodowanie ciągle mnie zwodzili .W porę uciekłam.Do tej pory nie dostałam pieniedzy. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!

ZSZ.

Miałam styczność z tą firmą raczej z pseudo firmą. Po kilku latach procesowania . Wygrałam sprawę w pierwszej i drugiej instancji. Chwała Bogu że firmą ubezpieczeniowa wypłaciła na moje konto pieniądze. Nie chciała na konto EUCO bo chyba pieniędzy bym nie widziała. Zarządami odemnie. Prawie połowę pieniędzy z odszkodowania. Poprosiłam o wyliczenie kompetentnych ludzi i przesłałam im dosyć dużą sumę pieniędzy ale z wyliczeń nie było tyle ile chcieli. Kontaktowałam się z EUCO i Zostałam poinformowana ze sprawą jest zarchiwizowana. A tu raptownie po 9 miesiącach otrzymałam wezwanie z jakiej kancelarii bez pełnomocnictwa notabene przed sadowe o uregulowanie pozostałych pieniędzy. Dostali 12 000 zł. I jeszcze wołają. (usunięte przez administratora) ostrzegam wszystkich.

Taka uczciwa firma

Łucja

No to super, że tak uważasz :) Jesteś może pracownikiem? Dasz znać coś o atmosferze tutaj i zarobkach?

EuCO, a upadłość
@Łucja

Chyba upadłość ogłosiła, poczytaj w internecie. Wobec byłych Klientów - spółka córka "centrum dochodzenia roszczeń" zachowuje się nieprofesjonalnie dopuszczając się czynu zawłaszczenia dokumentacji sądowej.

Wiktor
@EuCO, a upadłość

Weź nie gadaj bzdur i nie szkaluj! Złożyli wniosek o restrukturyzacje, przy czym zawsze składa się drugi o upadłość jakby sąd nie przyjął. Kilka miesięcy temu, bodajże w listopadzie (nie będę teraz sprawdzał) sąd zaakceptował wniosek sanacyjny czyli Euco teraz jest w restrukturyzacji - dlatego też w nazwie mają Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. w Restrukturyzacji. Od tego czasu wszystkie roszczenia bieżące nie mogą być nierozliczone dłużej niż 3 miesiące, a wcześniejsze będą objęte restrukturyzacyjnym układem. Tak więc Euco wychodzi na prostą... poczytaj, dokształć się i nie wprowadzaj ludzi w błąd!

Halina
@Wiktor

czyli na jakie potencjalne warunki tutaj będzie można w niedalekiej przyszłości liczyć? zorientowany jesteś w temacie ile to może tak mniej więcej zająć?

Osoba 3
@Wiktor

To ile twoim zdaniem będę jeszcze czekał na wypłatę mojej części odszkodowania? 2021 roku w czerwcu zgłoszone zdarzenie i korzystanie z usług EuCO, mamy 2023 nadal czekam :) Podobno w październiku 2021 miałem dostać odszkodowanie :) PS. Kolega wyżej nie gada bzdur, jesteście niewypłacalni :)

@EuCO, a upadłość

żadnej upadłości - co ty gadasz - pracuję tu jako Agent. Uważam, że administracja powinna skasować ten post wprowadzający ludzi w błąd

Ja jestem zadowolony, kompetentna obsługa, informacje kiedy chce, moze troche ciezko sie dodzwonic ale odpisuja na maile lub oddzwaniaja jak zostawi sie info. Polecam

MarylaWojt

Jestem byłą klientką europejskiego centrum odszkodowań i potwierdzam, że jest to Firma godna zaufania. Ostatnio słyszy się różne głosy jednak ja mam bardzo pozytywne wspomnienia ze współpracy z tą firmą. Od przyjazdu agenta EuCO do nas do domu przez prowadzenie sprawy w towarzystwie ubezpieczeniowym, aż po proces sądowy. Wszystkie osoby prowadzące moją sprawę były bardzo miłe i kompetentne. Najważniejsze jest jednak to że pieniądze otrzymałam bez problemu i w kwocie która rekompensowała mi moje straty po wypadku.

@MarylaWojt

A ja polecam Europejskie Centrum Odszkodowań (euco.pl) nie jako klient, ale jako Agent. Wiem jak pracuje się w tej firmie i wiem jak ważny jest klient i jego sprawa. Poza tym profesjonalna obsługa i kompetentni prawnicy, którzy już wiele lat pracują w tej branży to gwarancja, że klient otrzyma należne mu pieniadze. Zachęcam do skorzystania z usług firmy EuCO.

@AniaKaluza
@MarylaWojt

U mnie w rodzinie, też skorzystaliśmy z pomocy EuCO. Kuzyn po wypadku. Gdyby nie wsparcie z kancelarii, to dostałby jakieś ohłapy z ubezpieczalni. Widzę czasem te opinie i mi przykro. Ale mam nadzieje, ze sie pzobierają. Gbym potrzebowała pomocy, na pewno poszła bym do EuCO.

pantofelek

W piątek Euco opublikowało raport - czekamy na wzrosty cen akcji na 4 złote. Wiele osób mówiło że będą po 0,5. Ja kupiłem po 1 zł i zacieram ręce, bo firma się odradza i idzie coraz lepiej.

MarylaWojt
@pantofelek

Ooo to może ja też się zainteresuję zakupem, do tej pory tylko skorzystałam z pomocy Euco odszkodowania jako poszkodowana w wypadku, a z tej pomocy jestem bardzo zadowolona

@MarylaWojt

Polecam, sam kupiłem ostatnio 1000 szt.

@pantofelek

również na to liczę, ostatnio nabyłem pewien set akcji EuCO i już na tym zarobiłem (nie spieniężyłem, bo czekam na więcej). Sam pracuję jako Agent w odszkodowaniach

Miałem otrzymać odszkodowanie w pierwszym kwartale 2023 i pytam firmę Euco gdzie jest to moje odszkodowanie taka lojalna firma miesiąc że swoje wzięli to ludziom ukradli

Osoba 3

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A jest niewypłacalna i (usunięte przez administratora) klientów (nie wypłaca ich odszkodowań). Jestem byłym klientem EuCO i nie polecam. Korzystałem z usług w czerwcu 2021r., mamy kwiecień 2023 i nadal nie uzyskałem ani złotówki z tego co oni wypracowali. Wzięli swoją część jak i moją :) Serdecznie nie polecam

Dorota
@Osoba 3

Mam złe wspomnienia z tà firmà złożenie doniesienie na policję pomogło po roku uzyskać swoje pieniądze

Czy nowo zatrudnione osoby w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były agent

Agenci w EUCO nie maja umów o pracę, nie otrzymują od firmy żadnych narzędzi pracy, przynajmniej nie na starcie. Tak naprawdę najpierw samemu trzeba było zainwestować, aby cokolowiek otrzymać... pięknie opowiadali o wysokich zarobkach i dosłownie wyśmiewali, jak ktoś pracował na etacie. Wmawiali nowym ludziom, którzy byli zatrudnieni gdzieś na umowie o pracę, że pracują na marzenia ich szefa... Można było zarobić pieniądze, ale najpierw trzeba było zainwestować z własnej kieszeni.

Totalnie nieuczciwa firma powierzając jej sprawę swego odszkodowania agent chyba troszkę zataił przede mną problemy które będą na mnie czekać.Dzial finansów obiecywał mi wypłatę odszkodowania do 12grudnia 2022 lecz otrzymałem inną wiadomosc która mówiła o restrukturyzacji.Niedosc że odszkodowanie zostało totalnie zaniżone to nie otrzymałem nawet złamanego grosza.Niestety nie polecam

Sylwia

Bardzo polecam pełny profesjonalizm szybko załatwili moja i męża sprawę .dziękujemy pani Wioletcie oraz wszystkim którzy prowadzili nasza sprawę ..dziękujemy . Polecimy znajomym wasza firmę

@Sylwia

moja sprawa również ekstra załatwiona! Polecam

@Sylwia

Ja co prawda trochę czekałem, ale warto było. Ludzie.. trochę cierpliwości a dostaniecie to co byście normalnie dostali i dużo więcej!

@Semiczer

Chyba tym młodym pokoleniom brak tej cierpliwosci, wolą ochłapy od Pzu czy warty czy tam mtu i innych teraz, juz, kupic nowy ciuch i na tiktoka, niz poczekac ile trzeba i moc godnie zyc. Ja z doswiadczenia polecam euco, skuteczni i profesjonalni

Łucja
@Semiczer

Ile dokładnie czekałeś? Sama myślę czy by się do nich nie wybrać? Jak z cenami? Są według Ciebie przystępne?

marek z wrocławia
@Sylwia

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). nie podpisujcie z nimi żadnej umowy bo nigdy nie otrzymacie Waszego Odszkodowania

Robert

Hej. Ciężko jest zostać agentem w tej firmie? Bo wszedłem na stronę i jest do wypełnienia formularz. Z ilu etapów składa się cały proces rekrutacji?

Ona

Najpierw każą podpsiac oświadczenie z nr konta, za chwilę dzowni inna osoba i każe podpsiac cesję przeniesienia praw na ich firmę że niby szybciej otrzymam pieniążki ok. 7tys. Za chwilę dzowni inna osoba mówi że pieniążków nie otrzymamy żadnych. Gdzie tu sens w działaniu tej firmy...??? Czy aż takie przekręty tam idą tzn oszukiwanie i naciąganie klientów i żerowanie często na śmierci bliskich osób.

Noname

niesamowita współpraca w odzyskaniu odszkodowania, polecam!

Jak w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Justyna

Wszystko zależy od tego czy pytasz o centralę czy jako Agent? W centrali masz różne działy / departamenty. Wszystko zależy od Twoich kwalifikacji i rozwoju. Naturalnie jest możliwość awansu - nie ma z góry określonej ścieżki. Możesz też, jeśli Twoje kompetencje na to pozwalają zmieniać działy. Natomiast jeśli mówisz o byciu agentem, to masz ścieżkę kariery zbudowaną w oparciu o punkty. Awanse wiążą się z wyższymi zarobkami i nadprowizjami. Polecam

Seba
@Justyna

Potwierdzam. Jeśli pracujesz to możesz liczyć na większą kasę

Halina
@Seba

To chyba do każdego typu pracy się odnosi. Ty pracę w centrali masz teraz na myśli czy właśnie jako agent? Bez większego doświadczenia wezmą do centrali?

Justyna

Odzyskałam dzięki Euco centrym odszkodowań moje pieniądze. Polecam bo mają fachowy personel

Patura
@Justyna

Ja sugerowałem się opiniami, choć są różne (głównie że trzeba czekać na kasę), ale przecież od ubezpieczalni tez nie dostaniesz od razu albo nawet w ogole. A tu finalnie zaplacone. Polcam

Zuzanna
@Patura

To ile tak rzeczywiście trzeba czekać na kasę?

Miki

No ja czekałam ok 3-4 miesięcy. Ale wszystko jest wypłacone tak jak uzgodnione

Adiki

Kilka miesięcy trzeba czekać za pieniędzmi a w umowie wpisane jest 2 tygodnie

MartaK
@Patura

Potwierdzam, mi wypłacili. Pewnie to były jakieś zatory przejściowe.

Zuzanna
@Adiki

Kiedy taka sytuacja miała miejsca? Bo teraz ludzie piszą, że jest okej...

Marcia
@Patura

To fachowi i empatyczni ludzie

@Zuzanna

Ja potwierdzam, wszystko OK. dostałam odszkodowanie, dużo wyższe niż bezsporna kwota zaproponowana przez Warte

@Justyna

przede wszystkim są skuteczni. Lepiej dostać 100% niczego czy 80% maksymalnego odszkodowania? dla mnie jest proste

@Justyna

To fakt, bardzo kompetentni pracownicy. Duża wiedza i empatia

@Semiczer

Również jestem tego samego zdania

@Justyna

Ja plus moi bliscy również na plus. Euco wywalczyło dla nas spore pieniądze (nie bede mowil tu ile, ale na mieszkanie starczylo)

Iwons
@Zuzanna

Hoho nie wiem czy w ogóle dostanę. Porażka absolutnie nie polecam .Człowieku tylko nie do nich!!!! Uwierz wiem co pisze

Janek

Widzę ostatnio dużą nagonkę na branżę odszkodowawczą… obrywają głównie dwie firmy w tym Euco. Chyba zaczęły za mocno kąsać ubezpieczycieli i trolują one ich w internecie. W realnym swiecie kilkoro z moich znajomych (i ja) korzystaliśmy z usług Euco. Wywalczyli dla nas odszkodowania, wypłacili, pobrali swoje i pozostaje wspomnienie bo oni sie zajeli wszystkim. Polecam

Milinski

Polecam współpracę z Euco. Mówię to na podstawie własnych doświadczeń. Trzeba walczyć o swoje, a Ci ludzie są dobrym partnerem na drodze sądowej i nie boją się tego. Znają się na tym co robią i są warci prowizji jaką pobierają

Maarccin
@Milinski

Polecam i zapraszam do współpracy

Semiczer

Ludzie są jacyś dziwni... często nie mają pojęcia, że można dostać jakieś pieniądze za obrażenia wypadku ale jak już usłyszą o kasie to chcą już natychmiast. Dramat!! A to wszystko po prostu trwa kropka. Ocknijcie się i zrozumcie, że lepiej poczekać niż nie dostać nic. Mówię to ze swojego doświadczenia

Natalia S

Sprawne przeprowadzenie przez całą procedurę odszkodowawczą. Profesjonalizm sam w sobie. W sprawie odszkodowań tylko EuCO ! Dziękuję :)

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A