Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON

Śląskie

Opinie o Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON

Karolina

@Były, kancelaria chyba funkcjonuje - strona internetowa działa. Ale fakt, nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy. Czy ktoś wie czy w kancelarii istnieje możliwość odbycia praktyk albo stażu?

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Ochotnik

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie? Chciałbym tu pracować i szukam ocen pracowników.

Były
@Ochotnik 12.12.2017 15:35

Nie wiem czy jeszcze istnieją, ale od roku chyba już nikogo nie szukają...

Ann

To firma jeszcze istnieje i rekrutuje?

Yolo

Jeżeli ktoś z byłych agentów lub aktualnych tejże Kancelarii uważa, że nie wszystko jest okay i chciałby coś w tym zakresie zmienić zapraszam do kontaktu: specjalista.ds.odszkodowan@gmail.com Posiadamy propozycję dla agentów freelancerów jak i liderów grup sprzedażowych Pozdrawiam

Grzegorz

Witam wszystkich, to fakt że w branży odszkodowawczej wszyscy pracują na prowizji. Jak firma nie zakończy postępowania likwidacyjnego, to nikt nie zarabia. Jestem z zarządzie Kancelarii Partner z Krakowa. U nas przedstawiciel nie musi czekać na wypłatę odszkodowania przez firmę ubezpieczeniową, wystarczy przyjęcie odpowiedzialności za szkodę. Wypłacamy zaliczki od 50 do 1000 zł za sprawę. Po wpływie odszkodowania dokonujemy dopłaty prowizji. Nie mamy rozbudowanego tzw. struktury MLM, dlatego jesteśmy w stanie zapłacić przedstawicielowi 50% prowizji pobranej od Klienta. Wypłacamy również Klientowi zaliczkę (oczywiście nie we wszystkich przypadkach). Zgodzę się z Wami, że praca nie jest prosta, natomiast można ją traktować również jako dodatkowe źródło dochodów. Osoby, które poświęcają się całkowicie tematyce odszkodowań zarabiają od 4000 w górę. Rynek odszkodowań się zmienia, Klient jest coraz bardziej świadomy i wymagający, więc ważna jest też "szybkość" załatwienia sprawy. Realizujemy sprawy na drodze postępowania polubownego oraz sądowego. Mamy własnych radców prawnych. Jeżeli ktoś ma ochotę porozmawiać o współpracy, to zapraszam - g.kulawik@partner-kancelaria.pl Możliwe indywidualne ustalenie warunków współpracy dla osób z branży. Co jeszcze ważne, odszkodowanie jest przesyłane bezpośrednio na konto Klienta, do Kancelarii trafia jedynie część prowizyjna. Pozdrawiam wszystkich.

polo
@Grzegorz 05.01.2017 14:31

I co? zgłosili się do ciebie agenci tej firmy?

rozgladamsie

Dlaczego "daremna'?

Daro

daremna firma

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi i odchodzącymi z firmy agentami firmy Rubikon. Mam do zaproponowania bardzo konkurencyjne warunki. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

Jac

umowa zlecenie lub własna działalność, auto firmowe dostajesz i 500 zł na paliwo + prowizje za umowy. Firma cały czas poszukuje nowych Doradców. Jeżeli nie wyrobisz targetu w pierwszym lub drugim miesiącu pracy - wylatujesz, lub przechodzisz na system prowizyjny czyli bez samochodu firmowego i bez kasy na paliwo.

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych oferujemy pomoc w tworzeniu własnego zespołu sprzedaży i uzyskaniu wysokiego pasywnego dochodu. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Nihuhu

Nie ma!

X
@Wodnik 05.09.2016 19:05

tzw śmieciówki to umowy o pracę - okradają cię na średnio 1500 zł na składkach ZUS na rzekomą emeryturę, której nie będzie (teraz mówią że "aż" 800 zł, to za 20lat będzie tyle co dziś 200 ) i na rzekomą bezpłatną służbę zdrowia, której nie ma bo i tak trzeba iść prywatnie (słyszałeś o terminach na operacje czy badania rok 2020 i później?). Dodatkowo jesteś związany okresem wypowiedzenia - nie możesz z dnia na dzień zmienić pracy. Za to twój pracodawca może zmienić Ciebie w każdej chwili, powód się zawsze znajdzie :)

Wodnik

Zero socjalu. Żałosny "kierowniczku", nie mąć ludziom w głowach!

pilot

Nie, nie muszą. Nie masz określonej liczby godzin.

bacha

Tylko umowa zlecenie na początek! Chyba, że chcesz płacić 1121 zł na ZUS i 150 zł na biuro rachunkowe. Bierz umowę zlecenie. To najlepsze, co firma oferuje.

bacha

Ręce i nogi się uginają ! Czytaj ze zrozumieniem ! Ta firma nie oferuje umowy o pracę ! No może poza kilkoma pracownikami biurowymi.

Select

Co mieszasz ludziom w głowach ! Rozumiem, że szef kazał Ci tak napisać, ale wyżej kilkanaście osób napisało wyraźnie - ta firma nie oferuje żadnej umowy o pracę dla przedstawicieli/agentów, doradców itp/. w terenie ! Nie siej propagandy !

ankieter

To są niezależne opinie?

PR

A która to firma ma pieniądze "do rozdania"? Chyba, że dla swoich prezesów ! Żałosny PR ! Żenada !

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

PR

Faktycznie, firma ma zajebistych PR-owców, jak zamieszczają tutaj takie opinie !

Klawojest

Jak już tak się mądrzysz, to warto sprawdzić przepisy, a nie opierać się na opinii wujka Zdziśka. Owszem, działalność możesz zawiesić, ale termin 24 miesięcy "taniego" ZUS-u biegnie nieubłaganie. Choćbyś skorzystał z niego tylko przez kilka dni i zawiesił DG np. na 2 lata, to jak odwiesisz musisz płacić normalny ZUS ponad 1100 zł. Na przyszłość radzę zasięgnąć opinii w ZUUS-ie ewentualnie w Google. jest sporo portali temu poświęconych. Rozumiem, że na waszych szkoleniach o tym nie mówią, bo po co straszyć nowy narybek...

Klawojest

Masz rację. Poniekąd. I nie do końca. Trzeba pamiętać, że jak raz zgłosisz się do "taniego" ZUS-u, to nawet jak rzucisz firmę i działalność po miesiącu, to termin 24 miesięcy biegnie nieodwołalnie. Nawet jak z tego nie korzystasz. I drugi minus - jak zachorujesz, to ZUS wypłaci Ci chorobowe ok. 110 -120 zł. Za cały miesiąc ! A Ty musisz płacić w tym czasie 288,95 zł zdrowotnego! Więc dokładasz do choroby ! Ale wiem, jesteś młody, zdrowy, nie chorujesz, wypadki też zdarzają się innym... A wracając do głównego tematu - jest na rynku więcej lepszych firm, dla mnie osobiście ich przedstawiciele nie stanowią żadnej konkurencji.

Klawojest

Oczywiście działalność. Pamiętaj tylko, że co miesiąc musisz opłacić ZUS ok. 1150 zł, biuro rachunkowe 150 zł, paliwo jakieś 1000 zł jak niedużo jeździsz, naprawy i amortyzacja auta /powiedzmy 500 zł/, telefon i internet /100 zł/, własny laptop, drukarka itp. Jak odliczysz te koszty, to cała reszta jest dla Ciebie /minus oczywiście podatek dochodowy 18%/... Zainteresowany?

Pilot

Chyba tylko jak pracujesz w siedzibie firmy na stanowiskach administracyjnych. Doradcom nie dają żadnych etatów ani umów o pracę...

Belfer

Do wszystkich gamoni, którzy nie umieją czytać! Napisano powyżej wielokrotnie - nie ma żadnej umowy o pracę dla doradcy czy przedstawiciela w terenie ! Nawet jak popracujesz 2 lata, to masz do wyboru zlecenie/dzieło albo działalność gospodarcza ! To jest po prostu struktura MLM - poczytaj o tym w Google, a może zrozumiesz czym jest ten system !

Nauczyciel

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Poczytaj inne komentarze i ich ogłoszenia - nie ma tam mowy o żadnej podstawie ani umowie o pracę. Dostajesz umowę o dzieło i 0 zł na start. Zaczynasz od 5 albo 10 % prowizji ! Katastrofa ! Jak masz doświadczenie w odszkodowaniach to poszukaj sobie innej firmy, która da Ci dużo większy procent na start !

Woody

To ja w takim razie im podziękuję!

Bolo
@andrzej 03.06.2016 19:45

Ja też byłem. Ale nie polecam.

Pikolo

Czy ta firma jeszcze działa i rekrutuje?

Siłacz
@Pikolo 14.05.2016 00:22

Podobno w Chorzowie był oddział, ale nie wiem, czy jeszcze działa. Dawno nie widziałem ich ogłoszeń.

Zostaw opinię o Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON