Opinie o Barlinek S.A. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Barlinek S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Barlinek S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barlinek S.A. w Kielce

xxx Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Benefity praktycznie żadne, premie w biurach tak skonstruowane byle pracownikowi nie wypłacić należnych pieniędzy. Sposób zarządzania z lat 80-tych, a warunki pracy dla osób będących w Barlinku dramatyczne.

@xxx

A ten system premiowania jest zapisany w umowie, żeby było do czego się odnieść? To ile w roku przypada takich miesięcy, że można dostać taką premie? Napisz, proszę coś więcej o warunkach pracy, chciałbym wiedzieć wszystko zanim będę aplikować.

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko administratora sieci. Firma wymaga od kandydata dyspozycyjności do pracy hybrydowej. W takim razie, ile dni pracuje się z domu? Dajcie znać. Poza tym, oczekuje się także gotowości do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B.). Jak długo trwają takie delegacje?

Szymon

Firma z bardzo dobrą pozycją w branży, rozwinęła bardzo swoje rynki zbytu i osiąga bardzo dobre wyniki. Poza tym to dobry pracodawca dlatego warto aplikować.

Lena
@Szymon

Bzdury takie ze aż brak słów...

@Lena

Jasne jest to, że na tym forum każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania. No ale Twoja opinia jest zbyt lakoniczna, by stać się konkretnym źródłem informacji na temat pracy w Barlinek. Jak rozumiem - pracujesz bądź pracowałaś w tej firmie. Możesz powiedzieć, jak długo i na jakim stanowisku?

He he Nowy wpis
@Szymon

W jaki sposób rozwinęła rynki?? Chyba przez zawalenie magazynów w marketach, które powstawały jak grzyby po deszczu. Bo marka to żadna bo kto kupi to więcej już do ręki nie weźmie. Wszystko toporne itd. i te zarysowania i ślady nawet jak poduszka spadnie na podłogę. Poza tym stara nomenklatura siedzi od początku i dlatego takie mierne wszystko. Od początku złe podejście handlowców. Gdyby nie reklamy nie zniknęli byście w 2000roku. Tyle, że reklamy były fajne to parę osób (usunięte przez administratora) ii tyle....

Teresa

Hahahah dobre. Jednak i tak można warto napisać czy rekrutacja jest zdalna czy stacjonarna? Może tez warto napisać, czy tutaj kontaktuje się osoba z HR czy manager konkretnego działu?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Barlinek S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Inżynier Przygotowania Produkcji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
Igepa Polska Sp. z o.o.
Meggie

Nie polecam pracy na sekretariacie.

Artur
@Meggie

Czemu bo niczego nie wytłumaczyłaś. Chodzi o kasę czy atmosferę bo zwykle te dwa powody mogą wpłynąć na niezadowolenie z roboty. Powiesz coś więcej?

@Artur

Głównie atmosfera.

Xxli

Piszecie, że jest bardzo zła atmosfera. Zła była zawsze odkąd kreują wszystko dwaj manipulaci nieuczciwi: (usunięte przez administratora) To jest samo zło od zarania.

Edyta
@Xxli

A co to za ludzie? Nie da się ich jakoś ruszyć? Przecież od dawna wiadomo że nie ma ludzi niezastąpionych :D

Xxx

Pracowałam w Barlinku w Kielcach w ciągu ostatnich 5 lat. Po okresie próbnym dostałam propozycje pracy za najniższą krajową. Myślę, głównym problemem firmy jest właśnie płaca. Często pisze sie o 9h pracy dziennie z półgodzinną przerwa na lunch. Lecz zapomina sie wspomnieć o tym, że w piątki wychodzi sie z pracy 2h wcześniej. To jest na plus. Kiedy pracowałam dłużej mogłam wyjsc wcześniej. Wiec tu pewnie zależy od zespołu w jakim sie pracuje. Atmosfera jest nieco toksyczna. Nie podobało mi się obgadywanie pracowników miedzy sobą niestety. Niska płaca - to jest główny problem tej firmy. Ludzie pracujący tu po kilka lat zarabiają naprawdę marne, bardzo marne pieniądze. Ale niestety tak wygląda prawie każda firma w Kielcach. Mówiono mi kiedy odrzuciłam propozycję pracy, że nigdzie mi nikt więcej nie zapłaci. Na szczęście to bylo błędne stwierdzenie. Na sam początek kariery w korpo bez braku możliwości pracy w innym mieście wg. Mnie można tam zacząć pracę. Ale niestety zarobki nie są na tyle wystarczające, aby na przyklad po studiach pracować tam i wynajmować sobie mieszkanie. Zwyczajnie nie starczy pieniędzy.

Patrycja

Czy firma działa w stałych godzinach?

eenn12

jak tam w gnieździe leserów. Dalej się szarogęszą spece-niekompetencji - ss i pp??

As

Mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne w Barlinku? Będę wdzięczna za informacje.

njk12
@As

jeśli jesteś zbyt dobra to nie będziesz wygodna dla starych zasiedziałych leserów i cię zaraz zjedzą. Bedą dzień dnia oblepiać cię błotem aż się przewrócisz - tak to tam działa.

Artur
@njk12

Mógłbyś napisać bardziej merytoryczny komentarz, bo z Twojej wypowiedzi niewiele się można dowiedzieć na temat rekrutacji. Czy podczas rozmowy trzeba wypełniać testy branżowe lub językowe? Będę wdzięczny za odpowiedź.

njk14
@As

Przygotuj się że panie z HR zapytają cię o rzeczy zupełnie z czapy typu "Co ci się podoba w Kielcach". Chyba że mnie nie traktowały poważnie i stąd te pytania.

zainteresowany

Może macie wiedzę czy firma aktualnie rekrutuje i można aplikować?

E.B.E.

Barlinek Kielce to moim zdaniem dobre miejce pracy, szczególnie w porównaniu z innymi firmami na lokalnym rynku....

(usunięte przez administratora) Roboty nie do przerobienia a pensja to najniższa krajowa. Raz na dwa lata podwyżka w kwocie 150pln brutto i to dopiero po tym jak się będziesz upominać. Jesteś chory? L4? Zapomnij.... z pewnością dadzą Ci to odczuć po powrocie. Jeżeli masz chęci do pracy i w miarę ogarniasz zrzuca na Ciebie dosłownie wszystko co się da. Praca na dumę i chwale ludzi na gorze.

Ciekawy świata

W województwie dolnośląskim Barlinek rekrutuje przedstawiciela handlowego. Proszę o opinię i kilka słów więcej od Tych z Państwa , którzy wiedzą coś więcej na temat kultury pracy w dziale handlowym , możliwości rozwoju , rotacji pracowników , średnich wynagrodzeń - z góry dziękuję

nxm

SS pseudo Bolek jeszcze tam siedzi ? Słyszałem, że na wylocie i zmiany w zarządzie

Iza

Czy rozmowa jest przeprowadzana w języku angielskim?

Zostaw merytoryczną opinię o Barlinek S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Barlinek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Barlinek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barlinek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Barlinek S.A.
  • Al. Solidarności 36