Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APTIV SERVICES POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

XXXX

a jesli ktos sie nie wyrobi co wtedy? np.jak bedzie do zrobienia 100 wiazek

modliszka
@XXXX

nie robi się tam wiązek tylko przełączniki , płytki itd. po pierwsze na początku masz szkolenie i nabiera się wprawy robiąc coś jakiś czas , a tak w ogóle to nikt nikomu głowy nie urywa tak jak to co poniektórzy opisują

xxx to ja

prawda boli (usunięte przez administratora)

pacynka

a jest taki dzial w tej firmie?

pacynka

czy ktoś wie jakie zarobki mają pracownicy labolatorium metrologii?

Inżynier Jakości

Bardzo nie podobał mi się przebieg rekrutacji, dziwna atmosfera, rozmowa telefoniczna bardzo krótka

od razu pytanie o to ile chce zarabiać, "co wiesz z elektroniki"

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
emka

hej wlasnie mnie niedawno zwolnili ( z powodu teoretycznie braku zamowien, co po 2 tyg niektorych spowrotem prxyeli) z poprzedniej prdukcji... wiec szukam innej tam zarabialam z II i III zmioana kolo 1500 czasem wiecej sie zdarzalo netto. Czy tu sa jakies dodatki ? i bonusy > jak jest z umowa czy tez moga zwolnic po roku np... i czy tez jest co miesiac umowa podpisywana?

ZIRYTOWANA
@emka

Nie polecam.... Pracowałam tam ponad 2 lata. Jesteś nowy, to o Ciebie dbają... Generalnie to jeśli nie jesteś odporny psychicznie, to daj sobie na luz. 1. Brygadzistki (nie wszystkie) tzw. "blue lady", srają wyżej, niż d*pę mają. Myślą sobie, że są kimś, a w rzeczywistości to 0. Kłamią notorycznie, obcinają premię, nie wiesz nawet za co - chcesz się dowiedzieć, odpowiedź dostajesz "nie mam pojęcia". Kłamczuchy... 2. Ciągle powtarzają o pracy zgodnie z BHP i instrukcjami pracy, a przychodzi brygadzistka i każe Ci niezgodnie robić. Jesteś między młotem, a kowadłem. 3. Zapierdzielasz jak głupi, starasz się, ludzie Cię lubią i szanują, a nagle Cię zwalniają, a swoich przydupasów trzymają. Nielubiani pracują na najgorszych stanowiskach. A co oznacza bycie nielubianym przez brygadzistkę? Już wyjaśniam: - pracujesz zgodnie z bhp i instrukcją pracy, - trzymasz się kodeksu pracy - nie skarżysz na koleżanki - nie podnosisz normy - nie robisz normy (czasem jest to niemożliwe, mając szkolącą się osobę na linii, bądź po prostu norma jest z d*py wzięta - one tego nie rozumieją) - nadgodziny robisz, kiedy możesz (chyba, że jesteś wołem i napierdzielasz 240h miesięcznie - a znam taką, a i tak nie docenią Twojej pracowitości i ze stolcem Cię porównają) Podsumowując: - mobbing - nepotyzm OGROMNY Ludzie leczą się, przez niektóre brygadzistki przechodziły załamanie nerwowe. NIE POLECAM... Ahh... I nadmienię tylko, że nie dostałam umowy - kiedy zapytałam, dlaczego, nie potrafili mi odpowiedzieć, a opinię dostałam wspaniałą - notoryczne spóźnienia do pracy (wybaczcie, Xavery tak zawiał, że nie w sposób było się nie spóźnić... Moje jedyne spóźnienie) - byłam wulgarna i niemiła (dziękuję, bo to u Was nauczyłam się bycia taką :P) - nie szanowałam przełożonej (taaak... bo jej d*py nie lizałam i nie kłaniałam się mówiąc "dzień dobry") Jedyne co dobre... Wynagrodzenie na czas, ale jeśli jesteś z Addeco, dokładnie sprawdzaj, bo mi 2 razy źle naliczyli wynagrodzenie. To tyle jeśli chodzi o dział montażu...

karollo

ja tez nie narzekam peaca wporzadku co tu duzo gadac to zalezy jak sie nastawicie do pracy

Lukasz
@karollo

a ile zarabialas?

patka

juz nie przesadzajcie ja tam robilam prawie rok kasa ok zawsze wszystko wyplacane na czas, a to ze ktos nie daje sobie rady to niech szuka pracy gdzie indziej . logiczne ze to praca fizyczna a nie siedzenie przy biureczku ja nie narzekam i wracam nie dlugo do tej firmy:)

misia

Perę lat temu pracowałam w delphi niezbyt dobrze to wspominam...lecz ponownie wracam do tej firmy..Zobaczymy jak to przeżyję psychicznie :p Do niektórych rzeczy trzeba dojrzeć .......

BABCIA
@misia

WSPÓŁCZUJĘ KOLEŻANKO ...

Łuki

Praca spoko,trzeba po prostu umieć podejść do niej w odpowiedni sposób,narzekają tylko ci którzy myśleli że na wakacje przyjechali a nie do pracy.Pozdrawiam wszystkich z Delphi Gdańsk.

KAROLINA

Koleżanka ma racje niestety :( Mnie zwolniono znienacka z powodu ( prawdopodobnie , bo nie wiem ) ,że ni spodobałam się jeden Pani na linii. Zwolniona nagle bez wytłumaczenia bez okresu wypowiedzenia. (usunięte przez administratora)

loolabell

ja wytrzymałam 2 tyg, zeby przekonac sie ze wszystkie tutejsze opinie są prawdziwe (usunięte przez administratora) ludzie się tam zaharowują jak zwierzęta, od tej pracy boli mnie każda część ciała i nie moge caly czas uwierzyc, ze w XXI wieku panują jeszcze w moim otoczeniu takie skupiska setek ludzi, którzy dają sobą pomiatać w ten sposób w jaki robi sie to w delphi. mam załamke. uciekajcie od delphi najdalej jak sie da.

Miś Ted

Jeśli chcesz pracować w tej firmie a napewno zaczniesz od agencji i poczekasz długie lata aby dostać się bezpośrednio do Delphi, oprócz badań lekarskich zrób badania psychiatryczne dla samej/ego siebie, czy nie posiadasz skłonności samobójczych. Wymogi dyscyplinarne są gorsze niż w więzieniu- tam przynajmniej można " komunikować się" z innymi, chyba że masz bardzo odpowiedzialne stanowisko, przy którym rozmowa może doprowadzić do wypadku lub popełnienia nieodwracalnego błędu na szkodę firmy. Ogólne zarządzanie ludzmi w firmie jest "poniżej dna", pracownik w każdej chwili może zostać zwolniony, dlatego nie ciesz się możliwością długiego stażu. Na "spotkaniach" było mówione że jeżeli pracownik popełnia błąd, brygadzistka ma za obowiązek napisanie, nazwijmy to protokołem, który ty czytasz i jeśli zgadzasz się z tymi uwagami podpisujesz ty i ona. Obecnie wygląda to tak że krążą donosy na Ciebie poprzez emaile, i pracownik nieświadomy niektórych swoich błędów popełnia je dalej aż zostanie usunięty. Liczą się, maszyny, limity, nie liczysz się TY. Współczuje ludziom którzy tam pracują a szczególnie w podeszłym wieku, zapieprzają ile wlezie a nie traktuje się ich poważnie, tak samo jak ludzi z agencji jak i crs-u. Wiem bo pracowałem tam 2 i pół roku. Tą firmą to chyba powinna zająć się "Uwaga" z tvn-u. Lepiej szukaj innej pracy bo tu znajdziesz- podłamaną psyche i będziesz zachowywać się jak twoja brygadzistka wydzierać się na innych i zdrowie fizyczne.

*******

Witam. Odradzam wszystkim pracę w Delphi ..!! Sami (usunięte przez administratora), czlowiek jest na 3 dniowym zwolnieniu lekarskmi ma na to potwierdzenie , i nagle dzwonią telefonicznie powiadamiają że zrywają umowe!!! Delphi to dno ! Coraz gorzej z tą firmą.. Ci którzy tam pracują " WSPÓLCZUJE WAM". .:/

gosc

ja tam pracuje w tej firmie już prawie 3 lata i dalej jestem podjarana tą pracą... Dobrze mi się tam pracuje, co pewien czas odkrywam zalety tej pracy na nowo. Pewnie, że są też jakieś tam wady... Ale nic nie jest na świecie idealne, a jeśli jest to znaczy że coś napewno jest nie tak. :) Niektóre z was pewnie oceniają tą pracę przez prymat konfliktów z przełoną, brygadzistką itd. Ja trafiłam ok. Bardzo dobrze pracuje mi się z brygadzistką, nie mam jakiegoś większego problemu z komunikacją z nią...

monia

To wszystko racja

Merida

I jeszcze na koniec dodam,dziewczyny z produkcji badzcie silne!!!Nie dajcie sie tym z gory,a jezeli beda lamane WASZE prawa,zorganizujcie sie i sprawe dajcie do PIP.Powodzenia:-)

Merida

Zgadzam sie w 100% z wypowiedziami na temat DELPHI, ze to (usunięte przez administratora) ,brygadzistki pomiataja ludzmi(usunięte przez administratora) Pracowalam tam prawie 5 lat,oczywiscie mam tez mile wspomnienia,ale dotyczace tylko znajomosci,na niektorych liniach dziewczyny sa po prostu swietne,ale sa tez takie ,ktore tylko donosza i liza (usunięte przez administratora) brygadzistkom.(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu pracy w Delphi.

Delphi w Gdańsku to firma typu KFC, wpadnij, popracuj kilka miesięcy i uciekaj. Zapomnijcie o szybkiej umowie w Delphi, AP będzie z wami długo 1-2 lata, a jak już dostaniecie umowę i zrobicie sobie specjalizację to Delphi robi tak żeby na umowie było że wasza praca to zwykły operator za najniższą krajową. Po długim czasie i zrobieniu kwalifikacji dalej zarabia się tutaj tyle samo co w pierwszym miesiącu, minimalna krajowa. Praca dla starszych osób, które nie nie znajda innej pracy i dadzą radę pracować jak maszyna, wysoka rotacja pracowników i poganianie to codzienność. Co do pracowników to akurat nie narzekam na moim dziale, w większości w porządku osoby, na innych działach za to jest znacznie gorzej.

praca

Kiedyś pracowałam w tej firmie i to kilka dobrych lat pracowałam nie po 8 godzin ale po 12 i to przez 3 - miesiące wszystkie chodziłyśmy jak roboty i byłyśmy niczym .Był okres kiedy było naprawdę dobrze gdy szzefem był (usunięte przez administratora) za pana (usunięte przez administratora)początek był OK ale potem brygadzistki dostały władzę i pomiatały ludżmi-to prawda co piszecie zakład miał opinię (usunięte przez administratora) ,nieraz kilka karetek na zmianie ale to już przeszłość nigdy więcej.Na koniec nie wszyscy są be w tej firmie mam różne wspomnienia jest nawet trochę pozytywnych

puma

ktoś - 2011-04-11 12:14:17 Witam. Pracowałam w Delphi ponad rok. Ogólnie byłam zadowolona z pracy w tej firmie i płacy także. Ogólnie to marne grosze, ale z nadgodzinami można zarobić. Nadgodziny jak wiecie są nie obowiązkowe. Ale musiałam się zwolnić niestety z tej firmy bo brygadzistka dała mi wybór albo praca albo szkoła, która była tylko w weekendy zaocznie. Do tego doszły problemy mieszkaniowe więc niestety musiałam zrezygnować. Ale ogólnie wróciłabym do tej firmy jeszcze. Tylko na pewno już nie na tą samą linie. PozdrawiamNo proszę nie osłabiaj MNIE \\\"brygadzistka dała ci wybór, praca albo szkoła....zaoczna,,\\\" patrz K.P. Rozdział 1 - Obowiązki pracodawcy Art. 94.6)ułatwiać pracownikom podnoszenie kwalifikacji zawodowych,/ Ot i wszystko w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

APTIV SERVICES POLAND S.A.