Opinie o Hexagon Technology Center w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hexagon Technology Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hexagon Technology Center o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hexagon Technology Center w Łódź

Adam Nowy wpis

Pracuję ponad rok w firmie (Łódź - obok stajni jednorożców) i bardzo polecam firmę. Hexagon jest dużą korporacją, ale Łódzki oddział jest mały. Dzięki temu nie czuć tutaj wyścigu szczurów, wszyscy w zespołach są dla siebie szczerze mili i atmosfera jest normalna. Nikt nie wymaga ode mnie rzeczy powyżej moich możliwości, a jeśli są problemy zawsze mogę liczyć na pomoc. Nie mam żadnych uwag też do pracy kadry menadżerskiej - są uczciwi oraz konkretni. Nie ma też tutaj dużej rotacji pracowników, co moim zdaniem świadczy na zdrowe warunki pracy. Bardzo polecam

Kandydat Nowy wpis

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej team leader nie potrafił wyjaśnic projektu, zachowanie nieprofesjonalne, prawie mnie wyśmiał oraz zaproponował,że przeczyta mi ogłoszenie, w którym nie ma nic na ten temat oczywiście. Mnóstwo pytań i krytyki, że nie wiesz jak sie pracuje. Do ostatniej chwili nie wiesz co to dokładnie za projekty. Nie polecam, kolejna skandynawska firma z polskim chamstwem na czele.

Gregor Nowy wpis

Super firma, praca dla ludzi z otwartą głową, śmiało polecam aplikowanie do nas.

Pavo

Stare technologie. Słaba kadra managerska. Zarządzanie w starym stylu, niepraktykowane w IT. Płace poniżej średniej. Biuro w centrum na plus.

Developer Nowy wpis
@Pavo

Nie pracowalem tam, ale niestety moge potwierdzic powyzsza opinie na podstawie rozmowy o prace. Rozmowa zaplanowana na 60 minut. Caly czas na rozmowie byl poswiecony pytaniom z ich strony, z łaski swojej po ustalonym czasie na rozmowe zadali pytanie czy ja bym chcial czegos o nich sie dowiedziec... Tak wiec tyle sie dla nich liczy kandydat. Niespotykane na innych rozmowach w innych firmach. Dodatkowo pracuja na starych zlomach po innych pracownikach...

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Joanna

Wiadomo coś o nowych miejscach pracy w firmie Hexagon Technology Center? A może pracujesz obecnie w tej firmie, napisz jak wyglądają sprawy dodatków pracowniczych i benefitów oraz wspomnij o atmosferze pracy u tego pracodawcy. Każdy nowy komentarz będzie bardzo pomocny dla innych na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Hexagon Technology Center - Łódź

• Jak się pracuje w Hexagon Technology Center?

Zobacz opinie na temat firmy Hexagon Technology Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexagon Technology Center?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hexagon Technology Center?

Kandydaci do pracy w Hexagon Technology Center napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hexagon Technology Center