Opinie o Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Aaz
Kandydat

To jak będziesz traktowany zalezy od tego z kim bedziesz przechylać flaszke. Niektórzy brygadzisci pozwalaja pic alko w pracy

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k.?

Aaz Nowy wpis
Kandydat

Aneta Nowy wpis
@Aaz

Hmmm, tak szczerze to jakoś nie chce mi się w to wierzyć... :D Dziwne, że brygadziści zgadzali by się na coś takiego ze świadomością, że mogą ponieść tego konsekwencje. Takie rzeczy są niedopuszczalne :) Może ktoś się jeszcze do tego odniesie i napisze jak to faktycznie wygląda?

Pytanie Nowy wpis

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Track

właściciel - młody człowiek ale chachmęt i krętacz, obiecuje i nie wywiązuje się z tego. Nie polecam takiego pracodawcy

Witcher
@Track

Nieprawda.Następny anonimowy kozak internetowy wypisuje głupoty.Jedna rzecz jest tylko prawdziwa,rzeczywiście właściciel i "szef" to młoda osoba.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Antek

Z pewnością trzeba przyłożyć się w pracy a i zarobki nie byłyby złe bo firma jest ok.

Pracownik1

Również potwierdzam poniższe opinie. Najniższa krajowa reszta w gotówce pod stołem, problem z urlopami, wiecznie nadgodziny oczywiście bezpłatne. Brak szacunku dla pracownika a jak coś nie pasuję to można co najwyżej opie....ol dostać od szefa, który nie przebiera w słowach. A o jakiejkolwiek podwyżce można jedynie pomarzyć. Firma inwestuje w sprzęt, budynek, własne samochody ale nigdy w pracownika. Socjal również nie istnieje. Na tych "januszy" biznesu przydał by się PIP i skarbówka.

Balbina
@Pracownik1

Oczywiście podpisuje się podvtym postem obiema rękami

Witcher

Czy naprawdę jest aż tak źle czy po prostu komuś nie chce się pracować i kozakuje anonimowo w internecie?

Konrad

Zawsze można zmienić pracę więc nie rozumiem po co to larum? Mam wrażenie, że ktoś żałuje straconej pracy i chce firmę oczernić.

Aleksandra

Nie pracujcie tu ludzie. Pracownicy maso wo udostępniają na fejsie reklame drukarni żeby podlizać sie szefowi a on ma ich w du...e. Czasem coś obieca ale kończy się : "teraz nie mam pieniędzy musze dokładać...." i bach wakacje w Egipcie.

Sara

Porażka. Pracodawca kilka razy w roku na tropikach wypoczywa a pracownik ma nawet problem z pòjściem na urlop bo zawsze jest nie odpowiedni czas . Na zwolnienia też nikrt tu nie chodzi. Pracując w święto nie ma nadgodzin tylko tygodniowa stawka. Kto był mądry już tu nie pracuje.

Pani B.

Niestety to wszystko co jest poniżej napisane to prawda.

Potwierdzam. Stawki dramat. 11zł przez pierwszy tydzień na rękę. Potem 12zł i po miesiącu 13zł. I na tym koniec. Premii i socjalu brak. Soboty po normalnej stawce. Brak szacunku dla pracownika to norma w tej firmie. Rejestracja na najniższą krajową i reszta pod stołem. Będzie trzeba się ewakuować z tego przybytku.

Olo

Nie polecam !!!!!!! Nie szaują pracowników. Płacą najniższą krajową(usunięte przez administratora)Jeśli chcesz podwyżke to max 1złotówka i musisz prosić grozić kombinować.

Wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Drukarnia OLTOM w miejscowości Łódź nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na nowe wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k.