Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k.

Nowy wpis

Aktualność
W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy solidnych i zaangażowanych pracowników działu produkcji. Specjalizujemy się głównie w wytwarzaniu wysoko przetworzonych opakowań z tektury litej dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej, suplementów diety itp.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowiska operatorskie w procesach sztancowania i klejenia opakowań.
Obowiązki:
1.     Dokładność i odpowiedzialność przy realizacji powierzonych zadań.
2.     Realizacja założeń planu produkcyjnego.
3.     Wykonywanie zleceń w oparciu o procedury KJ.
4.     Dbałość o powierzone urządzenia i narzędzia.
Wymagania:
1.     Doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku.
2.     Samodzielność w działaniu.
3.     Umiejętność pracy w zespole.
4.     Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
5.     Chęć poszerzenia posiadanej wiedzy.
Oferujemy:
1.     Pracę w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie.
2.     Możliwość pracy na nowych urządzeniach.
3.     Atrakcyjne wynagrodzenie.
4.     Pakiet Medicover sport.
5.     Ubezpieczanie na życie.
6.     Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu.
7.     Udział w szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych).

Jeśli jesteś zdeterminowaną osobą, gotową na wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania. Wyślij swoje CV na adres mailowy:
biuro@oltom.eu
*Istnieje możliwość przyuczenia na podobnym stanowisku.
Nowy wpis

Aktualność
Jesteśmy nowoczesną drukarnią offsetową z 30 letnim doświadczeniem na rynku, posiadającą najnowocześniejsze maszyny wiodących producentów. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy energicznego i ambitnego Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszej bazy klientów oraz promowanie naszych produktów, głównie wysoko przetworzonych opakowań z tektury litej dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej, suplementów diety. Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość współpracy z klientami biznesowymi w różnych sektorach, w tym agencjami reklamowymi, firmami produkcyjnymi i innymi. Osoba kandydująca musi być gotowa do częstych wyjazdów służbowych.
Obowiązki
1.     Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.
2.     Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów.
3.     Udział w targach branżowych
4.     Regularne raportowanie z działań i osiągnięć
Wymagania:
1.     Doświadczenie  w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego min 3 lata
2.     Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz prowadzenia skutecznych negocjacji.
3.     Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
4.     Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy i samodzielność w działaniu.
5.     Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
6.     Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
1.     Pracę w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie.
2.     Możliwość współpracy z klientami będącymi liderami w swojej branży.
3.     Atrakcyjne wynagrodzenie.
4.     Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy. (samochód służbowy, telefon, laptop)
5.     Pakiet Medicover sport.
6.     Ubezpieczanie na życie.
7.     Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu.
8.     Udział w konferencjach i szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych).

Jeśli jesteś zdeterminowaną osobą, gotową na wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Wyślij swoje CV na adres mailowy michal@oltom.eu do dnia 19.04.2024

Jakie narzędzia pracy zapewnia Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracodawca Nowy wpis

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Nawiązując do pytania, zapewniamy narzędzia niezbędne, zgodnie z potrzebami na danym stanowisku pracy. Pozdrawiamy Drukarnia OLTOM.

@Pracodawca

Dzień dobry. zauważyłem, że jedna Pani już próbowała podpytać o inne stanowiska, które teraz funkcjonują w firmie, ja też widziałem jedynie oferty dla operatora. Ale skoro jest tu napisane, że na każdym stanowisku otrzymuje się odpowiednie narzędzia, to jakie inne jeszcze występują? coś jeszcze dla fizycznych się znajdzie?

Życzy Drukarnia OLTOM:)
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Lidka

Witam, jakie jeszcze mogłyby być potencjalnie oferty pracy prócz tego operatora maszyny, o którym wspomniano niedawno? Zastanawiam się czy drukarnia nie potrzebuje może kogoś także do biura? Mieszkam niedaleko Wersalskiej, mam doświadczenie w pracy przy administracji ale też szybko się uczę

@Lidka

Dzień dobry. Pani Lidko dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą , nie mniej jednak na tę chwilę nie mamy innych aktualnych ofert pracy. Zapraszamy do kontaktu z nami i śledzenie naszych aktualności na portalu. Pozdrawiamy serdecznie. Drukarnia Oltom.

Wiecie może jak ostatecznie wyszło z wynikiem tych poszukiwań omawianych jeszcze rok temu? Zastanawiam się ile osób zostało zwerbowanych i jak teraz rozmowa przebiega? Na stronie wystawiona jest oferta dla operatora maszyny sztacującej, z treści wynika, że podobno można tez przyjść na przyuczenie. Ile trwają takie szkolenia i kto je prowadzi? Warto?

Jakie opinie o pracy na maszynach? Jak z socjalem? Widziałem na stronie że poszukują pracowników. Proszę o informację. Pozdrawiam

Aaz

To jak będziesz traktowany zalezy od tego z kim bedziesz przechylać flaszke. Niektórzy brygadzisci pozwalaja pic alko w pracy

Track

właściciel - młody człowiek ale chachmęt i krętacz, obiecuje i nie wywiązuje się z tego. Nie polecam takiego pracodawcy

Witcher
@Track

Nieprawda.Następny anonimowy kozak internetowy wypisuje głupoty.Jedna rzecz jest tylko prawdziwa,rzeczywiście właściciel i "szef" to młoda osoba.

Antek

Z pewnością trzeba przyłożyć się w pracy a i zarobki nie byłyby złe bo firma jest ok.

Pracownik1

Również potwierdzam poniższe opinie. Najniższa krajowa reszta w gotówce pod stołem, problem z urlopami, wiecznie nadgodziny oczywiście bezpłatne. Brak szacunku dla pracownika a jak coś nie pasuję to można co najwyżej opie....ol dostać od szefa, który nie przebiera w słowach. A o jakiejkolwiek podwyżce można jedynie pomarzyć. Firma inwestuje w sprzęt, budynek, własne samochody ale nigdy w pracownika. Socjal również nie istnieje. Na tych "januszy" biznesu przydał by się PIP i skarbówka.

Balbina
@Pracownik1

Oczywiście podpisuje się podvtym postem obiema rękami

Witcher

Czy naprawdę jest aż tak źle czy po prostu komuś nie chce się pracować i kozakuje anonimowo w internecie?

Konrad

Zawsze można zmienić pracę więc nie rozumiem po co to larum? Mam wrażenie, że ktoś żałuje straconej pracy i chce firmę oczernić.

Aleksandra

Nie pracujcie tu ludzie. Pracownicy maso wo udostępniają na fejsie reklame drukarni żeby podlizać sie szefowi a on ma ich w du...e. Czasem coś obieca ale kończy się : "teraz nie mam pieniędzy musze dokładać...." i bach wakacje w Egipcie.

Sara

Porażka. Pracodawca kilka razy w roku na tropikach wypoczywa a pracownik ma nawet problem z pòjściem na urlop bo zawsze jest nie odpowiedni czas . Na zwolnienia też nikrt tu nie chodzi. Pracując w święto nie ma nadgodzin tylko tygodniowa stawka. Kto był mądry już tu nie pracuje.

Pani B.

Niestety to wszystko co jest poniżej napisane to prawda.

Potwierdzam. Stawki dramat. 11zł przez pierwszy tydzień na rękę. Potem 12zł i po miesiącu 13zł. I na tym koniec. Premii i socjalu brak. Soboty po normalnej stawce. Brak szacunku dla pracownika to norma w tej firmie. Rejestracja na najniższą krajową i reszta pod stołem. Będzie trzeba się ewakuować z tego przybytku.

Olo

Nie polecam !!!!!!! Nie szaują pracowników. Płacą najniższą krajową(usunięte przez administratora)Jeśli chcesz podwyżke to max 1złotówka i musisz prosić grozić kombinować.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Drukarnia Oltom Sp. z o.o. sp.k.