Colormark Marek Ciurapski

Łódź

Opinie o Colormark Marek Ciurapski

W ogłoszeniu było 2100 do 3500 A dostalem najniższa krajową....

Słuchajcie w tej firmie jest coraz gorzej oszukują mało płacą.Na wszystko robią łaskę.I [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obgaduja jeden do drugiego.Nie polecam tej pracy.Mobing A wymagania straszne..

kol
@Były pracownik 31.08.2017 14:48

a z czym oszukuja?

byly klijent

czyli tak od 2000 roku nic się nie zmieniło,mobing szantarz zastraszanje poniżanie,Wtedy to chociaz byli wyplacalni placili malo lecz na czas

byly klijent i pracownik
@byly klijent 07.08.2017 20:03

gdyby firma była prowadzona Przemek H i Marek C bez pani M to miała by szanse na to że porządnie wysforuje sę w branzy,mogli mieć dobrych pracowników z doswiadczeniem po odejsciu Przemka zaczeła się destrukcja robienie wspólników w jajo pracowników też j stan tej firmy jest upadkowy nie polecam jej nikomu chyba że nie wiesz co to stres,mobing,szantarz ichcesz po lykać antydepresanty mając nie przespane noce

Marek

wczoraj bylem na rozmowie szukaja ludzi z posredniaka na pelen etat na najznisza krajowa plus do 300 brutto premi hmm czy dac sie skusic tak swietnej ofercie ?

magic
@Marek 27.07.2017 07:06

1500 zl netto podobno daja kiepskoooo troche 1 dzien probny jak niepodpisza z toba umowy to za darmo ten dzien

marek

Przyjdz ma rozmowe to sie dowiesz, akurat ludzi potrzeba bo załoga sie wykrusza.

Boguus

Witam chcę tam złożyć cv najlepiej z przyuczeniem na operatora jakie ogólnie można miesięcznie wyjść z kasą?imbero21@interia.pl

....

Oj, nie narzekajcie. 8 zeta na umowie zlecenie to nie tak źle

zniesmaczony

tak...zmieniło się, szefowa wzięła się za rządzenie - destrukcja murowana.

bleble

Coś się polepszyło w tej firmie, że nie ma żadnych komentarzy, czy wręcz przeciwnie - jeszcze gorzej się zrobiło, że aż się pisać nikomu nie chce?

Tralalala

Tez byłam na tej rekrutacji. Masz racje jesli sie mówi, ze damy znać jaka decyzje podjęliśmy to wypada zadzwonić i chociaż powiedzieć mamy panią w d.... e.

bleble

Typowe podejście nowobogackich co im słowa z butów wystaje. Telefon - rozmowa, telefon - rozmowa druga i ... zero reakcji. Obiecali się odezwać i przez 3 tygodnie nic. Nie mam pretensji, że to nie ja, ale kultura wymaga żeby dać odpowiedź komuś, komu się obiecało. Jak widać, właścicielom tej firmy kultura i dobre obyczaje nie są znane a ich słowa i obietnice można sobie w d... wsadzić. Swoją drogą - dobrze że mnie tam wśród nich nie ma, teraz wiem, że tych postów nie pisze zazdrosna konkurencja tylko pracownicy, którzy nie mają wyjścia i pracują u takich buraków do czasu aż nie znajda czegokolwiek innego.

xxx

Wypłaty zależą od "widzimisię" szefa, urlopy raczej w porządku. Atmosfera pracy w skali od 1 do 10: -100. Jeżeli nie głodujesz, to daj sobie spokój. Na antydepresanty nie zarobisz.

bleble

Czy możecie napisać coś jeszcze? Czy podstawa to najniższa krajowa czy coś więcej? Jaka atmosfera między pracownikami? Czy wypłaty są regularne a premie realne? Jak z urlopami?

były pracownik

Żeby tam się coś zmieniło to szef musiałby zmądrzec i puścic w trąbkę swoją szanowną małżonkę :)

Nowy

Podobno w tej chwili szukaja pracowników...warto??Coś sie zmieniło??

Marcin

Gdyby każdy pracownik był zmuszony prawnie do opisania pracy w każdej firmie, w której pracował ci badylarze, dorobkiewicze szybko by się wykruszyli.

olej tą firmę !!!

Nie pracuj tam... praca jest straszna a szefowa to już porażka, słoma z butów wystaje. Szkoda gadać, naprawdę unikajcie tych właścicieli a przynajmniej właścicielki...(usunięte przez administratora)

jeszcze bardziej życzliwy

Praca w tej firmie to prawdziwa porażka. Wstyd wpisywać doświadczenie w swoje CV. Firma zarządzana jest metodami iście mobbingowymi. Krzyk, stres, zastraszanie, poniżanie to chleb powszedni w tej firmie. Właściciele to typowy model nowobogackich. Wyżej strają niż dupy mają. Nastrój w firmie uzależniony jest od tego czy właścicielka wstała prawą czy lewą nogą, czy ma okres i czy aby nic ją nie boli. Jeśli ktokolwiek chciałby choć w najmniejszym stopniu przeciwstawić się rządom tej "pani" musi liczyć się z naganą na piśmie. Finanse w tej firmie również pozostawiają wiele do życzenia. Premia istnieje tylko w marzeniach. Przed 10-tym każdego miesiąca urządzane jest "polowanie". Nawet najdrobniejszy błąd może sporo kosztować. Pochwała?? W tej firmie takie pojęcie nie funkcjonuje. Mogłoby się pracownikom poprzestawiać w głowach i mogliby stać się np. roszczeniowi... Cóż reasumując, chcesz schrzanić sobie CV, chcesz być poniżanym, zarabiać marne grosze, zatrudnij się w COLORMARKU. Polecam, firma z tradycjami :-)

życzliwy

SZKODA STRZĘPIĆ JĘZYK... (usunięte przez administratora)

xxx

Dziadostwo

dawid1

po pierwsze: nie powiem wszystkiego zeby nie urazic p.[usunięte przez moderatora] bo to jedyna normalna osoba w tej firmie (chodzi mi o biuro) po drugie: zaden dawid tu nie pracuje wiec czego klamiesz,chyba nic nie wiesz jak jest u nas w firmie,owszem atmosfera byla fajna i do pracy chodzilo sie z usmiechem na twarzy poki wszystkim zajmowal sie p.[usunięte przez moderatora]. od kiedy wladze przejal kierownik [usunięte przez moderatora]. wszystko uleglo zmianie...w pracy stosowany jest mobbing przez wyzej wymienionego kierownika(ktory tak na marginesie pracowal tylko i wylacznie jako kierowca wiec pojecie o maszynach ma tylko podstawowe.mial zrobic porzadek a zrobil jeszcze wiekszy burdel niz byl. organizacja pracy jest karygodna...gdy by nie osoby z produkcji to szef dopiero by zobaczyl jakie straty mozna miec,mam nadzieje ze wazelina mu nie pomoze i niedlugo p.[usunięte przez moderatora] przejrzy na oczy i zobaczy ze awansowanie [usunięte przez moderatora] na kierownika jest rownoznaczne z powolnym bankructwem.

Zostaw opinię o Colormark Marek Ciurapski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colormark Marek Ciurapski