Opinie o Eljot Ledwoń sp.j. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eljot Ledwoń sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eljot Ledwoń sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eljot Ledwoń sp.j. w Łódź

Zbigniew Gens

Witam. Jestem byłym pracownikiem firmy Eljot. Mogę śmiało powiedzieć , że jako serwisant w tej firmie doświadczyłem wielu pozytywnych zachowań na korzyść pracownika. W firmie panuje miła atmosfera....można powiedzieć że rodzinna. Oczywiście są wyjątki jak wszędzie, ale raczej (dosłownie) jednostkowe. Niestety są i minusy - brak przestrzegania BHP- nie wchodzi się na okrągły słup przystawiając do niego zwykła drabinę i bez asekuracji na dole. To w zasadzie najbardziej rażący przykład. Dziękuję i pozdrawiam.

Halina
@Zbigniew Gens

A możesz powiedzieć dlsaczego już tam nie pracujesz skoro dobrze oceniasz firmę. Czy przepisy BHP są notorycznie łamane czy to sporadyczne sytuacje. Dzięki za odpowiedź.

@Halina

Pani Halino zapewne posiada pani wiedzę, że każdy pracownik musi mieć przeszkolenie z zakresu BHP na zajmowanym stanowisku. Jeśli ktoś narusza te zasady powinien być karany . Nikt nie zwolnił pracownika z przestrzegania zasad BHP . Pracownik wykonujac każda czynność z naruszeniem zasad BHP ponosi za to odpowiedzialność.

Kazimierz Nowy wpis
@Henryk

Wiadomo że powinien mieć przeszkolenie z BHP A inne szkolenia? Też można się załapać na jakiś kurs dający nowe uprawnienia?

@Kazimierz

Tak Panie Kazimierzu są organizowane szkolenia .

Marian

Nie polecam tej firmy. Zakładając domofony blokują użytkownikom funkcje w menu użytkownika. Jeśli lokator chce np. dodać nowy klucz elektroniczny, to "mogą to zrobić dla niego ale kosztuje to...". Jest to celowe monopolizowanie rynku i nie ma nic wspólnego z dobrem klienta. Zasłaniają się przy tym papierową tarczą, twierdząc, że samodzielne dodanie pastylki zbliżeniowej przez użytkownika ma wzgląd na gwarancję na sprzęt i bezpieczeństwo samego systemu. Ja jednak uważam, że po to producent dopuścił taką możliwość, żeby użytkownik końcowy mógł z niej korzystać (gdy potrafi) i nie musiał za to dodatkowo płacić. Nie umiem - ok wezwę technika i mu zapłacę. Umiem - zrobię to sobie we własnym zakresie w 5 minut i nie będę musiał płacić technikowi.

@Marian

Panie Marianie czy zapoznał się Pan z instrukcją urządzeń montowanych przez firmę Eliot ??. Z tego co Pan pisze nie znam pojęcie w elektronice takiego jak ,, pastylki " może Pan coś pomylił z medycyna ?. Co to jest ,,tarcza papierowa ""?? Zapewne też posiada Pan wiedzę w obsłudze np. WZB-1 I WZB- 2 . Podświetlanymi LN1K lub LN2K . Bardzo jestem ciekaw opinii na temat wyżej podanych zestawów.

Majka

Polecam Firmę,solidną,dokładną,pracownicy kulturalni i rzetelni. Brawo dla Was!

Dominika
@Majka

Super, że tak pozytywnie się wypowiadasz. A z jakiej usługi skorzystałaś i co możesz o niej powiedzieć?

Edyta

Witam. Pojawiły się tutaj jedynie wpisy dotyczące usług firmy, lecz brakuje tutaj opinii na temat jej pracowników. Czy Eljot przyjmuje nowych pracowników, czy ma stałą ekipę? Jeśli przyjmuje, to na jaką początkową stawkę można liczyć? Mąż szuka pracy, z zawodu jest elektrykiem.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eljot Ledwoń sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Kaczor29

polecam firmę za solidną robotę i dobre podejście do klienta, pozdrawiam

Słowa kojarzące się z eljot (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobra.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .dobra.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Minimum Najbardziej podobało mi się w eljot: Profesjonalizm Najbardziej nie podobało mi się w eljot: godziny pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Eljot Ledwoń sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Eljot Ledwoń sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eljot Ledwoń sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eljot Ledwoń sp.j.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Eljot Ledwoń sp.j.