Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski w Racibórz

3/5
Na podstawie 21 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski w Racibórz

Ola77

Jestem bardzo zadowolona. Szybka i sprawna realizacja zamowienia. Polecam a lampy w salonie prezentują się pięknie.

Przepraszamy, ale mieliśmy awarię serwera, toteż wspomniane oceny zostały wstawione manualnie.

7 wpisów w 37 minut

GrzegorzX 2017-02-08 09:37:16 Polecam 2017-02-08 09:42:13 elektryk 2017-02-08 09:53:58 Katarzyna 2017-02-08 09:55:02 Maria 2017-02-08 09:56:37 Zosia70 2017-02-08 10:14:18 zaboniek88 2017-02-08 10:14:58

zaboniek88

Towar zgodny z opisem , lampy bardzo ładne, po dużym rabacie. Wysyłka bezproblemowa, lampy zapakowane bardzo dobrze, dzięki czemu doszły bez uszkodzeń. Polecam zakupy w tym sklepie.

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Księgowa/y-starsza/y księgowa/y
logo firmy Operator wytłaczarki jednokanałowej
Częstochowa
Dospel Sp z o.o.
(1909 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Architekt systemowy
Bydgoszcz
SOFTBLUE S.A.
Zosia70

Wszystko OK. Dobre ceny, szybka wysyłka, ładne lampy, miła obsługa. Polecam!

Maria

Zakupiłam oświetlenie do całego mieszkania, dostałam rabat, wyszło najtaniej, sprawdzałam w kilku sklepach. I za to, oraz pomocną obsługę daje celujący. Pozdrawiam.

Katarzyna

Rzetelna obsługa, produkty odpowiadają opisowi zamieszczonemu na stronie.

elektryk

Wszystko odbyło się perfekcyjnie, nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi, wysyłki , dostawy itp. Towar idealnie tożsamy z ofertą , chociaż jeszcze w kartonach wypoczywa ale już pięknie wygląda i solidnie. Sprawdziłem bo rozpakowałem. A na dodatek sklep Elektrodom.info miał małą promocję.Lampy Philips to jednak nie jakaś tam niska półka, żadna piaskownica , wykonany z dobrych materiałów itp. Polecam sklep i lampy!

Polecam

Świetna i cierpliwa obsługa, wspaniałe doradztwo. Oferta ogromna. Już 3 raz kupuję i wrócę jeszcze

GrzegorzX

Zamówienie szybko skompletowane, dostarczone. Wszystko OK. Polecam

yoode

Zamówienie złożyłem w dniu 12 września 2016 r. I cisza. W dniu 4 października napisałem maila z zapytaniem co z moim zamówieniem. 5 października dostałem odpowiedź od Pani Patrycja Klecha informację, że będzie opóźnienie i czy poczekam. Zgodziłem się. W dniu 28 października 2016 r. doczekałem się paczki. Niestety jedna z lamp była niekompletna. Tzn. jest tylko sam klosz. Pomimo zgłoszenia i wielu rozmów telefonicznych do tej pory nie otrzymałem kompletnej lampy. Ostatnią rozmowę przeprowadziłem z Panią Martą Dudacy w dniu 18 stycznia 2017 r., która zapewniała, zresztą jak kilka razy wcześniej inni pracownicy, że to nie ona jest winna, że to wina dostawcy, że ktoś się ze mną skontaktuje. Obecnie nie mogę się dodzwonić, już kilka razy proponowałem, żeby mi oddali pieniądze za tę jedną lampę i abyśmy się rozstali. Ale widocznie taką mają kulturę organizacyjną i lekceważą klienta.

Solidna firma. Poczekaj cierpliwie, na pewno wszystko będzie ok. Sporo u nich kupowałem, zawsze wracam i jest ok. Z tym, że korzystam z oferty magazynowej (lampy dostępne od ręki). MOP to jakiś niezrównoważony frustrat, co potwierdzają jego mizerne posty (siusiak? - poniżej krytyki).

Sylwia

Mam mieszane uczucia :( Na lampy czekałam ponad 3 tygodnie. Następnie firma żle nadała przesyłkę i kolejny tydzień jeździły po Polsce. Kiedy wreszcie dotały okazało się, że jedną lampę wysłano uszkodzoną. Nie było to uszkodzenie spowodowane transportem, ale wadliwy torar (wybrakowany) . Teraz czekam kolejny tydzień na odpowiedź firmy co mam zrobić ? Podobno mają przysłać kupiera ??? Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji proszę o wskazówki.

Rafał

Zrealizowali zamówienie w 24h, do tego konkurencyjne ceny, kontakt telefoniczny. Polecam :)

Happy

Jestem mega zadowolony, na 100% będę jeszcze korzystał z ich usług :)

Arek*

Transakcja przebiegła pomyślnie. Lampa bardzo dobrze zapakowana. Polecam!

Irek

Bardzo pomocni pracownicy, dobry kontakt, sprawna realizacja zamówienia.

Zbigniew

Jak to mawiał klasyk 'puknij się w czółko'...

Gwidon

Sklep warty polecenia

Joanna

Świetny sklep, POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski - Racibórz

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski
  • Opawska 110