Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski

Racibórz

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski

Edyta

Ostrzegam przed zakupem czegokolwiek w tej firmie. Żadnego kontaktu, żadnego towaru. Pierwszy (usunięte przez administratora) na jakiego trafiłam w necie. Niestety zabrakło czasu na sprawdzenie. Zamiast uczyć się na cudzych błędach niestety place za swoje. Zglaszam na policje, do rzecznika i nie odpuszczę. Pomimo że to portal do oceny pracodawców to niech ludzie czytają u kogo mogliby pracować. Następna firma tez będzie miała taki sam model biznesowy - zlodziejstwo

Posiadam mózg

TO JEST PORTAL DLA O PRACODAWCACH DLA ZATRUDNIONYCH LUB CHCĄCYCH PRACOWAĆ W DANEJ FIRMIE A NIE DO OPINIOWANIA. CZY KTOKOLWIEK Z OPINIUJĄCYCH MA MÓZG? Jako pracodawca, jest uczciwy, wypłaty są o czasie. W kwestiach urlopu/wolnego można się dogadać, człowiek bardziej elastyczny niż stanowczy. Pracowałem tutaj kiedyś i dobrze wspominam ten czas.

Daniel
@Posiadam mózg 23.02.2018 14:15

Jak Podhajski posiadasz mózg to oddaj mi moje pieniądze z zamówienia numer JCXMZAFQU z dnia 12.01.2018! Jesteś zwykłym oszustem i zlodziejem! Motyw działania Twoich pseudo firemek jest taki sam. Przyjąć zamówienie, mydlić oczy klientowi że lampy niesie kurier piechotą przez góry i doliny, oferować gratisy a potem problem z odzyskaniem pieniędzy. Racibórz nie jest na końcu świata - pamiętaj. Słowo do Joanna... to Podhajski podszywa się pod architekta i wystawia sobie dobrą opinię. ŻENADA!

AGNIESZKA

Ostrzegam WSZYSTKICH przed zakupem w tej firmie. Dwa miesiące temu, 21 lipca przelałam pieniądze i właściciel nie ma ochoty dokonać zwrotu przelanych środków. Muszę w sprawę włączyć Sąd Konsumencki, bo wyłudzanie pieniędzy od potencjalnych klientów nie powinno mieć miejsca. OSTRZEGAM: NIE WYSYŁAJCIE PODHAJSKIEMU PIENIĘDZY POD ŻADNYM POZOREM

Marcin
@Joanna 24.02.2018 12:18

Widzę że poza "dobrą zmianą" i Putinem swoje trolle ma też pan podhajski. Już wiadomo na co idzie część pieniążków z naszych zamówień. Ile kosztuje jedno ctrl c+ ctrl v? Też sobie kupię. Pisanie pozytywnych opinii o tym sklepie musi być bardzo męczące gdyż wymaga dużo fantazji więc zapewne nie są to małe pieniądze

Chyba konkurencja zaczęła działać na forum!!!

Marcin
@Joanna 24.02.2018 12:31

To prawda, TA firma to (usunięte przez administratora) Każdemu, kto nie wierzy, mogę udostępnić korespondencję z tymi perfidnymi złodziejami. Mogę okazać również dowód wpłaty na ich konto i puste miejsca w łazience, które czekają od miesięcy na ich lampy. Jestem bardzo zajętą osobą, dlatego robię zakupy w necie. Tak kupiłem większość rzeczy do nowego mieszkania. I tylko strona LAMPYDOMOWE okazała się bandą naciągaczy. Nie dajcie się nabrać.

kropek

(usunięte przez administratora) i oszust !!! Jestem kolejnym oszukanym przez bandę Podhajskiego. Zamówienie z początku stycznia, kolejne czcze obietnice realizacji,ani lamp, ani pieniędzy! Unikajcie złodzieja, wystarczająco dużo ludzi już wyrolował, nie bądźcie następnymi !

anonymous
@kropek 03.03.2018 15:13

mi sie udalo odzyskac pieniadze od zlodzieja, dziwne ze ta firma jeszcze wogole funkcjonuje.

Oszukany

Właściciel firmy za zgodą współpracowników oszukują klientów wyłudzając pieniądze jestem jednym z wielu okradzionych od września sprawa wyłudzenia pieniędzy ciągnie się do dnia dzisiejszego. Jak już dojdzie do oskarżenia będę domagał się jak najsurowszej kary.

Anna

Na podstawie własnego doświadczenia informuję, że Firma Jumar-Adam Podhajski to (usunięte przez administratora) Wyłudzono ode mnie pieniądze za lampę podłogową, która nigdy do mnie nie dotarła. Ostateczny zwrot kosztów za lampę firma deklarowała na dzień 15 listopada. Pieniądze na moje konto nie wpłynęły. Sprawa o wyłudzenie pieniędzy została zgłoszona do Prokuratury oraz do Powiatowego Rzecznika Konsumenta w Raciborzu.

@Anna 19.02.2018 11:06

Czytam te dziwne wpisy o wyłudzeniach, złodziejach i nie umiem w to uwierzyć. Kupuję w Jumarze od paru dobrych lat (jestem architektem) i nigdy nie miałam problemów. Pomyliliście sklep? Konkurencja? Zawiedziony klient robi 'spam'? Żenada...

zenek m.

Uważajcie na ich inne sklepy lampyvertigo.pl lampyogrodowe.pl lampydomowe.pl ciekawe jak długo będą jeszcze oszukiwać?

@zenek m. 24.01.2018 09:10

anonymous

Jaka konkurencja!!!!!sami jesteście sobie winni nie oddając pieniędzy ludziom! Uważajcie na ich nowy sklep!!!!

@anonymous 22.01.2018 09:46

Luka

Uwaga!!!! (usunięte przez administratora) Okradają ludzi

@Luka 21.01.2018 11:33

AGA

Tragedia. Czekam na lampy od 1.11, mamy dzisiaj 21.12, jestem ciągle zwodzona, że lampy już będą ,a ja na święta zostaję bez lamp. Praktycznie nie ma mozliwości dodzwonienia się pod podane numery, można dzwonić godzinami i jest zajęte.Na maile Pani odpisuje , jak chce i kiedy chce , a i tak nic co pisze, nie jest zgodne z prawdą , bo lamp nie ma nadal. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM (usunięte przez administratora)

@AGA 21.12.2017 13:11

kaka

(usunięte przez administratora) nie wplacajcue żadnych pieniedzy! Wplacilam pieniadze przy zamowieniu lampy. Czekalm za nią ponad miesiąc, w końcu anulowalam zamówienie i poprosiłam o zwrot wpłaty.Od tego momentu kontakt z firmą się urwał, nie dopisuja na wiadomości i nie odbierają telefonów. Zwyczajni (usunięte przez administratora) Sprawę kieruje do właściwych organow

@kaka 13.12.2017 16:20

6lamp

Widzę że wszystkie zamówienia mniej więcej od września nie są realizowane. Również czekałam na przesyłkę 2 miesiące i nic. Aktualnie anulowałam zamówienie i czekam na zwrot zaliczki oczywiście określiłam czas zwrotu. jeśli nie otrzymam zaliczki oczywiście zgłoszę na policję lub do urzędu konsumenckiego oszustwo. Sugeruję nie czekać tylko zgłaszać takie sprawy.

@6lamp 13.12.2017 11:03

Wacław

Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu. Wysyłka zamówionego towaru w dniu złożenia i opłacenia zamówienia. Następnego dnia kurier dostarczył mi lampę. Lampa bardzo dobrze zabezpieczona na czas podróży. Cena lampy bardzo atrakcyjna. Gorąco polecam ten sklep.

@Wacław 26.10.2017 13:59

Wreszcie jakaś normalna, wiarygodna opinia! Jakoś mało kto pisze o tym jak pakują paczki. Magazynierzy starannie pakują, kartony grube, nie cieniutkie. A Ty jam sam puknij się w czoło... Skąd się biorą tacy ludzie???

Jolanta

17 września 2017 zamówiłam lampę. Do dzisiaj tj. 29 listopada nie mam ani lampy ani zwrotu zaliczki. Tragedia, przestrzegam wszystkich przed zakupami. Taką samą lampę w tej samej cenie zakupiłam w innym sklepie. Przesyłka za pobraniem doszła po 3 dniach bez potrzeby wpłaty zaliczki.

@Jolanta 29.11.2017 22:52

Daniel

Witam Zamówiłem lampę, na którą musiałem poczekać.Podczas rozmowy tel słyszałem, że jest w dostawie. Po 31 dniach roboczych zadzwoniłem do sklepu i tutaj moje zdziwienie - "lampy producent nie wysłał". Zrezygnowałem i poprosiłem o zwrot kwoty. Przy każdym telefonie słyszałem 1) nie ma osoby odpowiedzialnej 2) szefa nie ma 3) szef ma robić przelewy dziś lub jutro Obecnie wysłałem ostateczne wezwanie do zwrotu kwoty, ale nadal przelewu brak. Pozostaje teraz sprawa w sądzie. Nie polecam.

@Daniel 24.11.2017 09:46

Anna

Uważam, że jestem oszukiwana przez firmę Ju-mar. W dniu 07.11.2017 już po raz czwarty otrzymałam informację z firmy Ju-mar Adam Podhajski, że moje zamówienie zostanie zrealizowane "POD KONIEC PRZYSZŁEGO TYGONIA". Ten tzw. "PODKONIECPRZYSZŁEGOTYGODNIA" w firmie Ju-mar trwa już ponad 2 miesiące. Oczywiście firma Ju-mar całą odpowiedzialność zrzuca na firmę zewnętrzną, która rzekomo od dwóch miesięcy nie dostarczyła im towaru. Na moje pytanie jaka to firma zewnętrzna i żądanie przedstawienia potwierdzenia, że zamówienie w firmie zewnętrzne przez Ju-mar zostało złożone - nastąpiła CISZA.

@Anna 09.11.2017 07:29

Anna

Przedstawię fakty na temat mojej dotychczasowej "współpracy" z firmą Ju-mar Adam Podhajski. Od dnia 12 września 2017 czekam na dostawę 5 lamp, które niestety opłaciłam na wysoką kwotę. Do tej pory przysłano mi dwie lampy. Co do pozostałych trzech lamp jestem zwodzona i zaczynam podejrzewać, że oszukiwana. Zgodnie z informacją przekazaną przez pracownika tej firmy dostawa miała być 13.10., zgodnie z kolejną informacją towar miał być przesłany najpóźniej 04.11. Aktualnie firma już nie odpowiada na moje emaile, co jest bardzo zaskakujące ponieważ na etapie zamawiania i opłaty towaru nie było żadnego problemu z kontaktem poprzez e-mail z tą firmą. To są fakty - czy mam do czynienia z rzetelną firmą (która zwodzi klienta i nie udziela informacji) czy z próbą oszustwa ?

@Anna 07.11.2017 08:59

oszukana

Moja przygoda z tą firmą skończyła się o doniesienie na policje w sprawie oszustwa

@Anna 07.11.2017 09:22

Nie ma takiej możliwości, kupuję tam regularnie i nie mam problemów. Pomyliłaś sklepy?

Grażynka

Zamówiłam za pobraniem lampy z Italuxa i otrzymałam je w terminie 2 tygodni. Polecam

a nic tobiedo tego

zlodziej i oszust

Stefan

Wszystko ok, polecam. Pozdrowienia dla ich konkurencji. Ps to jest witryna odnośnie firmy jako miejsca pracy, a nie do opiniowania zakupów. Niestety większość osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Danuta

Przykro sie czyta negatywne oceny,, moze to wypadek przy pracy.Jestem zadowolona, towar zgodny z opisem , dobrze zapakowany, szybka dostawa, polecam!

Donata

Dobry kontakt przez czat na stronie. Czas oczekiwania różny. Ale firma zmieściła się w deklarowanym. To co mogło być szybciej zostało przysłane od razu. Firma kurierska nic nie potłukła (na szczęście!). Jesteśmy z mężem zadowoleni.

Jarek

Wszystko ok, super. POLECAM!!!

Kapitan

Szybka dostawa. Dobrze zapakowane. Jestem zadowolony.

Remigiusz

Dziękuję za szybką realizację. Zamówiłem w czwartek popołudniu, a w piątek lampa już u mnie była. Trafiłem też, na miłego kuriera. Dobrze spakowane, faktura dołączona. Cena zachęcająca. Nic dodać, nic ująć - polecam.

Sylwia

Obsługa na najwyższym poziomie, błyskawiczny i bardzo dobry kontakt, pomoc i fachowe doradztwo. Przesyłka według ustaleń, a towar dobrze zapakowany. POLECAM z czystym sumieniem!

Bartosz

Bardzo solidnie i szybko zrealizowane zamówienie, tego samego dnia przed godz. 11:00 kliknąłem produkt na stronie sklepu i już wieczorem był wysłany. Solidnie zapakowane lampy (małe, a karton dodatkowy ze 4 razy większy z wypełniaczem) i nie uległy zniszczeniu ani uszkodzeniu, Byłem bardzo miło zaskoczony, Polecam serdecznie.

Maria

Sprzedaż przebiegła sprawnie. Towar zgodny z opisem - rewelacyjna cena w porównaniu z konkurencją. Długi czas oczekiwania - spowodowany sprowadzaniem lampy od producenta, jednak sprzedawca przy zakupie informuje o tym. Dostawa w zadeklarowanym terminie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jumar Adam Podhajski